jak na to zareagovat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 00:03:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak na to zareagovat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak na to zareagovat?  (Přečteno 5411 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 07. Říjen 2007, 18:49:04 »

Chtěl bych se vás zeptat, jak si myslíte že je vhodné řešit tuhle situaci:
Napíše vám holka (kterou už nějakej čas znáte, párkrát jste spolu mluvili a je vám docela sympatická)  z ničeho nic email, kde se o vás zajímá (jak se máte, co děláte, prostě vidíte že se snaží). Pak po pár vzkazech se začne vyptávat: "A s kým tam jdeš" "A máš nějakou přítelkyni" atd. (to už je jasné, že by nejspíš o vás měla zájem).

A já se ptám jak na toto nejlépe reagovat, aby její zájem rostl, ne klesnul. Když jí odpovím: "Ne nemám", tak třeba můžu v jejích očích začít působit jako někdo, kdo si neumí najít holku (znáte holčičí myšlení), když jí odpovím: "Jo mám" (i když ne) - tak buď se může začít víc snažit mě získat, nebo (zvlášť nesmělejší holky) to vzdá. Nebo mám odpovědět nějak neurčitě, tajemně (tady bych rád nějaké příklady), abych nepůsobil zase jako hodný kluk, kterého by mohla mít hned.....
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 07. Říjen 2007, 19:06:02 »

No každopádně bych nelhal. Dělat ze sebe tajemnýho může bejt dobrý, ale já osobně bych zvolil něco jako "Teď zrovna nějak nemám - poslední dobou jsem na holky nějak neměl náladu.". Ale z toho, co píšeš, tak mi to přijde, že má zájem (nebo se hodně moc nudí), tak bych jí to klidně napsal úplně fádně...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Říjen 2007, 22:35:38 »

Nebo

"Chteli sme tam s kamoskou jit nekoho ulovit, jenze nakonec misto toho jela na Slovensko" (nebo na Ukrajinu - to je jedno... cimzto teoreticky ukazes:
a) ze mas zajem se seznamit
b) ze nikoho nemas
c) ze si bez partnerky na tu akci Mrkající
d) a (mozna - s "alfa" chovanim mi to moc nejde) se projevis "alfa" jakoze proste des a nekoho by sis tam sehnal... takze to mas "v hlave srovnane" (neznamena to nic, ale holky po tom jdou jak slepice po flusu Šťastný )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Říjen 2007, 09:29:13 »

Mozna by bylo dobre zkusit to, co se obvykle doporucuje pro zvyseni zajmu: nedat zene nikdy jasnou odpoved, ale vyhybat se, klickovat a odpovidat protiotazkama Úsměv
Zaznamenáno
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Říjen 2007, 18:17:11 »

Mno koukam henry ze radis i potrebujes poradit,Tak se ti pokusim trosku poradit.
Jsem se vlastne tak podobne seznamil s tou holkou z kterou mam ted problemy a prestava mit zajem.

Reknu ti jak to bylo asi u me. Sehnala si na me kontakt a proste jevila zajem. Jelikoz zna trochu meho znameho tak jsme meli jit jednou vsichni do cajky jenze ona neprisla, zrejme z duvodu ze chtela poznat jen me. Dalsi den mi rano psala ze se omlouva, to jsem ji odepsal az vecer ze zejdem treba jindy. Pak se hrozne zajimala na icq kde jsem kam jdu s kym  a tak dale. Nakonec ze bysme mohli jit treba vybrat obleceni jelikoz ho rada vybira. Jenze to nic. Pak jsem ji zkusil jednou vytahnout jestli nepujde se mnou do skoly na obed proste jen jako doprovod. no nesla. Ale po tydnu asi sme se nejak domluvili na kino a uz to bylo, hned druhy den druhe rande a zbytek znas. Urcite jsi zkusenejsi nez ja.

Ja doporucuju nejlepe byt tajemny a nic hned neprozrazovat. Jelikoz se mi to osvedcilo. Treba jsem ji psal ze jsem byl na horach dneska. Pak ze jdu na bowling. VLastne vse pravda. Zjistuju ze opravdu je nejlepsi je udelat ze sebe nedostupneho pak na chcili treba dostupneho a pak zase nedostupneho. Vlastne jsem ji dodnes nerekl jestli nekoho mam. ALe to uz asi vi ze jen ji Mrkající ikdyz ted to zas nevim ani ja Mrkající
« Poslední změna: 08. Říjen 2007, 18:26:29 od Opera » Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Říjen 2007, 13:50:22 »

tak sem jí na rovinu napsal, že nikoho nemám (když to vypadalo že má takovej zájem) a ona se od té doby neozvala. Já taky samozřejmě ne. To jako čeká jestli jí sám napíšu jestli se mnou nechce chodit, i když s tím (těma svýma otázkama) přišla ona? Nbeo čeká že teď převezmu iniciativu já? Šťastný
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Říjen 2007, 18:10:11 »

treba se predtim ptala jen aby te nak moc neprivedla do rozpaku kdyz by si tva slecna myslela ze ji zahybas .. proste se ujistovala ze nikomu nepoleze do zeli Úsměv

nevim jaka casova prodleva byla mezi otazkou a odpovedi ale mohla uz zapomenout ze se ptala a ted ji to mohlo vyznit jako "NEMAM NIKOHO (=> CHCI TEBE)".

jinak ja bych tak nak odpovedel na otazku "jdes tam s nekym?" "nevim, este sem se nerozhodl" ale esi je to spravny netusim .. nikdy sem to nerek ale je to prvni co me napadlo.......
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Říjen 2007, 14:52:55 »

Já bych zkusil drobet zaflirtovat: "Pročpak tě to zajmá s kym tam du? Závidíš jí?" nebo "Nevim, jestli ti to můžu říct... víš to fakt je šíleně  Šťastný tajný".... "Povim ti to, když pudeš taky  Mrkající" ale na tuhle větu opatrně, nevim jak se situace má  Smějící se ...prostě nějakou polohovadinu v tomhle stylu, no a buď ti na tohle dovádění přistoupí, nebo kdyby se náhodou tvářila nebo odepisovala doopravdy vážně, tak zvážníš taky a budeš vážnej buď jen na oko ("Promiň, nechal jsem se unést ale někdy musíme tuhle situaci spolu vyřešit, vim jak ti na tom záleží", tohle bych volil skoro určitě, pokud by se snad neptala fakt smrtelně vážně (pravděpodobnost 0,05 %)) a jestli jí to teda tak hrozně zajmá a nejeví známky ironie, tak je trochu divná, řekni jí to popravdě, ale stejně neni nic ztracený, počkej až bude lepší nálada a navážeš na to...



prostě volit ironické tajemno, toť má praktika, nic na tom neni  Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS