Když přijde na věc - jak odmítnout

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 12:54:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Když přijde na věc - jak odmítnout
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Když přijde na věc - jak odmítnout  (Přečteno 4302 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 04. Leden 2009, 00:09:41 »

Mám kamarádku teď ze školy. Podle mě se ani moc neznáme. Ona je takový ten typ lidí, co jsou neustále v depresi, pořád mají pesimistické nálady apod. Teď mi vykládala, jak chodila k psychiatrovi, jak byla na dně, jaké mívá depky, ve dvaceti letech nikoho neměla, nikdo o ni nestojí, že nemá cenu žít apod. asi jste se s tím někdy setkali. Kamarádka mi říkala, že tato holka po mně jede a mně to taky tak přijde, podle jejich náznaků. Já k ní ale nic necítím a nebudu chodit s někým, koho nemám rád že, tak ona mě pozvala na oslavu a já se trochu bojím, aby něco nechtěla začít.... No a pak budu jen další "hajzl" v řadě, který ji odmítne, protože "pro něj není moc dobrá" . Já nedokážu odhadnout jak s takovymi lidmi jednat, jestli ji rict narovinu ze jsme kamaradi a konec, ja nevim jak to mysli s tema recma ze se jinak muzou jit odstřelit vážně nebo ne.. Jak byste to řešili, řekli byste to narovinu jak to vidíte a nebo to zkusit nějak zaobalit, např. se ji zeptam jako kamarádky na radu líbí se mi ta a ta holka, můžeš mi poradit jak na ni? A s tím dotazem bych nelhal
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Leden 2009, 00:35:38 »

Ŕekni že teď nikoho nehledáš
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Leden 2009, 01:12:12 »

Urcite ji nerikej, ze se ti libi jina, to ji jeste vic snizi sebevedomi v tom, ze ji nikdo nechce. Spis ji rekni, ze nikoho nehledas, nebo ze nevis, jestli by to klapalo a nejak ji omackou zvys sebevedomi, ze je treba skvela holka, ze nema duvod se stydet, nebo tak neco
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Leden 2009, 10:15:10 »

Udělal bych to stejně, jak to holky udělaly mě. "Jseš strašně moc fajn holka, ale já teď nikoho nehledám, tak zůstaneme kamarádi." Nesnáším tu větu, ale když si ji dovolují ony, tak můžeš i ty.
Jinak na oslavu klidně běž, samozřejmě jen s tím, co chceš zažít sám.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Leden 2009, 10:16:02 »

byla bych upřímná a řekla, že máš své zájmy DELŠÍ dobu jinde. Podle mě je dost důležité takovému člověku říct, jak to teda opravdu je. Nevypadá to, že je slečna psychicky ok, takže ať se na tebe neupne apod.
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Leden 2009, 10:24:21 »

Hele já do toho nemám co kecat, ale zdá se mi, že tě tím svým "nemá cenu žít" a těma depkama trošku manipuluje (třeba i nevědomky) a dostala tě přesěne tam kde seš teď. Protože pokud k tobě byla tak otevřená, tak je to takový zvláštní... Nevím jak to popsat Šťastný Ale z vlastní zkušenosti vim, že lidi s depkama, kteří jsou tím fakt nemocní se za to spíš stydí.

Každpopádně kdybys tam šel, tak jdi prostě jako kamarád, buď kamarád, chovej se jako kamarád a když příjde na věc, tak ji to vysvětli tak jak psali ti nademnou. Ale po SMSce nebo tak, bych to rozhodně nedělal. To jen tak mimochodem. Nikdy nevíš tu první reakci, kterou v rozhovoru z očí do očí můžeš ovlivnit (už jenom tón hlasu udělá hodně) a dáš jí najevo, že ste spolu neskončili a že svět se tímto nezbořil.
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Leden 2009, 13:41:24 »

No ono se takovejmhle lidem nezavděčíš, ať řekneš cokoliv. Pořád budeš ten, kdo jí odmít a pravděpodobně příčina další depky, i kdyby si jí odmít s kyticí růží.

Ale zatim to nevíš jistě jestli po tobě jede, takže ještě "nestahuj kalhoty, bič je ještě daleko".
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS