Jak na zadanou lásku:)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:01:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na zadanou lásku:)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na zadanou lásku:)  (Přečteno 11927 krát)
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« kdy: 20. Květen 2007, 21:30:59 »

Ahoj lidišky Úsměv Potřeboval bych poradit je mi 17 let a zamiloval jsem se do stejně staré holky:) Jednou na diskotéce si mě vyhlídla , přišla zamnou a celej večer jsme byly spolu Super! ,pak sem jí delší dobu neviděl, ale furt jsem na ní myslel  až jednou jsem  sehnal její číslo a napsal ji Ďábelský ,ale při mém štěstí z ní vylezlo že má kluka Eh? a tak jsem to tak nějak nechal bejt a smiřoval se s tím že mám po pr**** Kroutící očima. Ale pak mi začala psát sama od sebe a stalo se z nás to co jsem nechtěl:( kamaradi Smutný Smutný. Ted´ si furt píšem, na akcích spolu kalíme jak děti:o) , párkrát jsme spolu byly venku, tajnosti si říkáme a tak...párkrát jsem jí dal najevo že se mi líbí a že je to nej holčina co znám ,ale vždy to nějak zakecala. Pokaždý když ji někam pozvu tak mi řekne že jde se svim klukem (pokaždý jak naschvál i kdyby to bylo o půl noci) , ale zas sama od sebe nabídne náhradní termín. Zkoušel jsem i dělat že jsem na ní naštvanej a moc jí to mrzelo a furt mi psala a omlouvala se i za nesmysly Andílek A od vás bych potřeboval poradit jestli si myslíte že bych s ní mohl chodit, nebo mě má za kamaráda či vola:) A taky jak jí popřípadě říct že ji miluju a přebrat tomu klukovi , kterýho si myslim že má ráda ,ale není už to taková láska jako na začátku (spíš si myslim že nemá na to ukončit vztah Pssst!Vykřičník :!:tak díky za rady Vykřičník Vykřičník
Zaznamenáno
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Květen 2007, 21:54:31 »

no asi seš jí sympatickej, takže bych tam určitou šanci viděl. Hlavně na ní nesmíš vybalit jak jí miluješ, to by se spíš polekala a vzala nohy na ramena. ... zkus být co nejvíc s ní, ale při tom se nevnucuj, prostě bud tak nějak svůj, v pohodě, nehrot to ... a na nějaké akci kde budete spolu se mužeš pokusit ji sbalit, lehke dotyky atd. vsak uvidis sam podle situace Úsměv
Zaznamenáno

Věk : 17
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Květen 2007, 21:56:03 »

Podle toho co píšeš bych jí jentak neřek "miluju tě". Dost možná by si jí tim spíš vystrašil. Když ti nabídne náhradní termín tak jděte v tom náhradním termínu ne?To že je schopná se ti omlouvat i za nesmysly je podle mě dobrý znamení... tim ti naznačuje, že jí nejsi volnej a že jí na tobě záleží. Bohužel tě možná zařadila mezi kámoše, ale pamatuj, že PŘEBÍRÁNÍ SE ZEZAČÁTKU VŽDYCKY MASKUJE JAKO KAMARÁDSTVÍ!!!  jinak holku většinou nepřebereš.

Ona sama si musí uvědomit, že je jí s tebou líp jak s jejím dosavadním přítelem a že jí dáváš něco víc, něco co už postrádala a tak podvědomě začala utíkat do náručí tobě. Úsměv

Rozhodně buď v pohodě a choďte spolu ven víc a víc... postupně začne řikat příteli, že už něco má a že to nechce rušit. Takže sečteno podtrženo:
a) za vole tě NEMÁ
b) ZATIM te má za dobrýho kamaráda... nejlepší základ pro vztah - aspoň podle mě
c) chodit s ní MŮŽEŠ, akorát musíš bejt trochu trpělivej
d) s magickým "miluju tě" ještě CHVÍLI POČKEJ
e) choď s ní ven... přijmi náhradní termín a vysílej náznaky

Jak jí řict Miluju tě, je všeobecně trošku v tomhle případě problém. To ti nikdo neřekne přesně, ale až ten čas na to to říct přijde, tak to poznáš to se neboj.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Květen 2007, 22:02:28 »

Jak jí řict Miluju tě, je všeobecně trošku v tomhle případě problém. To ti nikdo neřekne přesně, ale až ten čas na to to říct přijde, tak to poznáš to se neboj.  Mrkající

rozhodně si myslím, že říkat miluji tě by se nemělo, dokud spolu už nebudete chodit  Šťastný a to platí obecně
Zaznamenáno

Věk : 17
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Květen 2007, 22:25:21 »

rozhodně si myslím, že říkat miluji tě by se nemělo, dokud spolu už nebudete chodit  Šťastný a to platí obecně

Jenže pokud jí chceš přebrat tak je někdy potřeba to říct dřív... třeba nebude chtít riskovat jenom kvůli tomu, že má pocit, že o ní má zájem. Někdy to slečna potřebuje podle mě vědět najisto. Mrkající A když vybere správnou příležitost, tak se možná bude divit co mu odpoví...  Andílek
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Květen 2007, 22:27:02 »

Je určitě více cest a pouze ty si mužeš vybrat kterou se vydáš.

Když po něčem toužíš tak musíš věřit, strašlivě chtít a taky se snažit.
Princip přebírání je velice jednoduchý.
- trávíš s ní čas, aby jste měli společné zážitky
- dopřáváš jí to, co jí ve vztahu chybý (nezaměňovat s tím o čem mluvýí, to se nemusí rovnat)
- donutíš jí na tebe myslet i když nejste spolu = zamiluje se

Uvaž jen, že stejně snadno jak ji odloudíš ty, ji potom může odloudit někdo jiný tobě. Pokud ji tedy získáš snadno, nikdy jí nebudeš moct úplně věřit.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Květen 2007, 13:24:45 »

Tak dík za rady:) já to nějak poladim Úsměv
Zaznamenáno
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Září 2012, 22:34:46 »

V tomto pridpade je dost doležite vyjadriť žene svoj nazor ja som si vybral s knihy THe Game dost dobry urivok vymyslel ho ross jefries . Ked si snou zahlad sa jej do oči uprimny pohlad a povieš : Kamaradstvo ti slúbit nemozem. Pretoze priatelia sa takto neskatulkuju. Jedno ti slubit ale mozem  nepokusim nikdy sa o nic kym obaja nebudeme v pohode ,nebudeme to chciet a nebudeme na to pripraneny. to je to co s mojich skusenosti dost fungovalo ked ma chcela nejaka zena za kamarata . Hore uvedene dost dobre rady ktorímy sa budem riadit aj ja pretoze momentalne mam aj ja taky problem .
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Září 2012, 13:03:14 »

Spanky bude určite rád za tvoju reakciu  Kroutící očima
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Září 2012, 15:08:23 »

Třeba už si jí vzal a má s ní dítě. Za těch 5 let se může stát hodně. Šťastný
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Září 2012, 15:24:59 »

Možno áno ale ked bol na tomto fore tak s myslím že tak skoro mu manželstvo a dieta nehrozí . =D
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Září 2012, 11:03:16 »

Možno áno ale ked bol na tomto fore tak s myslím že tak skoro mu manželstvo a dieta nehrozí . =D

Důvod?  Šokovaný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS