Jak na zadanou spolužačku?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:36:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na zadanou spolužačku?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak na zadanou spolužačku?  (Přečteno 22622 krát)
maniac.dancer

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 15. Září 2006, 14:50:39 »

Mám takový větší problém. Mám už delší dobu rád jednu spolužačku, dokonce máme za sebou něco jako "chození" (Už jsou to skoro dva roky. Bylo nám 12-13 a prakticky jsme jenom byli párkrát venku = kamarádi). No, jelikož to fakt nic nebylo, tak si časem našla kluka atd. Zůstali jsme kamarádi, teď si myslím, že jsme dokonce kamarádi hodně dobří.
K popisu současné situace: Někdy koncem minulého školního roku si našla dalšího kluka. Je asi o 2-3 roky starší než ona a chodí na stejnou školu.
Potřeboval bych radu, jak by se na ní dalo zapůsobit, aby měla radši mě než jeho Úsměv. Jít s ní ven nebo si s ní jenom popovídat mi potíže nedělá, jak jsem říkal, jsme kamarádi...
Zaznamenáno
Phu

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Září 2006, 16:23:46 »

Citace: "maniac.dancer"
Mám takový větší problém. Mám už delší dobu rád jednu spolužačku, dokonce máme za sebou něco jako "chození" (Už jsou to skoro dva roky. Bylo nám 12-13 a prakticky jsme jenom byli párkrát venku = kamarádi). No, jelikož to fakt nic nebylo, tak si časem našla kluka atd. Zůstali jsme kamarádi, teď si myslím, že jsme dokonce kamarádi hodně dobří.
K popisu současné situace: Někdy koncem minulého školního roku si našla dalšího kluka. Je asi o 2-3 roky starší než ona a chodí na stejnou školu.
Potřeboval bych radu, jak by se na ní dalo zapůsobit, aby měla radši mě než jeho Úsměv. Jít s ní ven nebo si s ní jenom popovídat mi potíže nedělá, jak jsem říkal, jsme kamarádi...


Tak zaprvé, říkáš že se s ním dala dohromady koncem školního roku, tj chodí spolu zhruba 3 měsíce... Takový vztah je ještě moc "čerstvý" na to, aby ta holka pomýšlela na rozchod nebo tak něco (pokud se mezi nimi nestalo něco závažného, což by Ti ale jako dobrá kamarádka určitě řekla, i kdyby se potřebovala jen vykecat). A zadruhé, pokud se to nepovede, tak ve většině případů už to kamarádství nebude takové, jak bývalo (a možná nebude vůbec), takže by sis to měl pořádně rozmyslet... Možná by se sem hodilo přísloví "Lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše"
Zaznamenáno

eel like home...
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Září 2006, 17:57:28 »

Citace: "maniac.dancer"
Mám takový větší problém. Mám už delší dobu rád jednu spolužačku, dokonce máme za sebou něco jako "chození" (Už jsou to skoro dva roky. Bylo nám 12-13 a prakticky jsme jenom byli párkrát venku = kamarádi). No, jelikož to fakt nic nebylo, tak si časem našla kluka atd. Zůstali jsme kamarádi, teď si myslím, že jsme dokonce kamarádi hodně dobří.
K popisu současné situace: Někdy koncem minulého školního roku si našla dalšího kluka. Je asi o 2-3 roky starší než ona a chodí na stejnou školu.
Potřeboval bych radu, jak by se na ní dalo zapůsobit, aby měla radši mě než jeho Úsměv. Jít s ní ven nebo si s ní jenom popovídat mi potíže nedělá, jak jsem říkal, jsme kamarádi...

Všichni tady od toho odvracejí,ale zase pokud si tu kámošku představujete jako partnerku,a chcete ji za každou cenu.... Je pak lepší mít ji jako kamárdku,když cchete více,nebo si ujasnit,jak na tom jste?
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
maniac.dancer

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Září 2006, 18:16:54 »

No, samozřejmě jsem zvažoval, jestli není lepší jí mít jenom za kamarádku, ale mám ji moc rád...
Zaznamenáno
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Září 2006, 18:25:24 »

Jestli by jsi ji mel rad natolik, ze by jsi s ni chtel chodit, tak o tom nepremyslis jestli ano/ne a jdes do toho.
Jestli s ni chces jen zaparit .. tak nedoporucuju, pac uz nikdy se ji nebudes moct podivat do oci jako kamarad:)
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
maniac.dancer

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Září 2006, 18:30:11 »

No já neřeším, jestli ano/ne Úsměv Já spíš řeším jak Úsměv
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Září 2006, 12:51:06 »

Na každou platí něco jinýho, ale zkus s ní trávit co nejvíce času. (Na nějakou "zaručenou" SMS jednou týdně to asi neuhraješ). Toho týpka to po čase začne točit a začne jednat. To samozřejmě nepochopí ona, proč to dělá a začne jí být protivnej - začne říkat, že je poslední dobou "nějakej divnej" a že jedinej ty jí chápeš... Úsměv
Zaznamenáno
maniac.dancer

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Září 2006, 18:57:07 »

No, takže to o co se stejně snažím  Úsměv
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Září 2006, 19:08:57 »

Promiň, ale připadá mi, že ji chceš jen proto, že už nejsi jediný v jejím životě - měl si dost dlouhou dobu aby jsi mohl být ten nejbližší a teď, když se našel někdo jiný, tak jí najednou chceš... Zkus si to srovnat v hlavě, proč ji najednou tak moc chceš a proč tomu tak předtím nebylo - mohl bys ublížit jí i sobě...
Zaznamenáno
maniac.dancer

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Září 2006, 19:12:17 »

já nikdy jediný v jejím životě nebyl  Podivený Říkal jsem, že šlo spíše o kamarádství. Zestárl jsem, prožil s ní dost pěkných chvil a hlavně ji mám hodně rád...

EDIT: Ale ublížit bych jí rozhodně nechtěl.
Zaznamenáno
Lord
Host
« Odpověď #10 kdy: 05. Listopad 2006, 15:51:34 »

Zdravím všechny přítomné. Přesně takhle by se mohl jmenovat i můj problém Úsměv
Zkrátka a dobře - zakoukal jsem se až moc do jedný spolužačky, o který vím, že má kluka - vysokoškoláka v Liberci (zřejmě tedy bydlí na kolejích, jistě to nevím). Jenže čert aby se v těch ženskej vyznal... ona se na mě tak hezky, skoro vyzývavě (teď nemluvím o sexu, ok ;-) ), usmívá, hledíme si do očí, zdravíme se (ale zdravit se ve třídě je celkem normální)...
Ráno býváme několik minut sami spolu ve třídě (společný příjezd autobusu, ovšem každý bydlíme jinde, spolu nejezdíme) a tam si normálně povídáme.
Teď jde jen o to - pozvat, nepozvat... Bojovat o ní x Nebojovat...
Zrovna zítra máme třeba jednu společnou volnou hodinu, tak co zkusili by jste to?

Jen tak btw - jsme ve třeťáku takže i přes neúspěch by se ten rok a fous dal vydržet.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Listopad 2006, 15:54:25 »

Lord - ja bych to zkusila - kdyz nic, aspon se nebudete hodinu nudit ve tride, ale muzete ji stravit nak prijemneji.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
J/S



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Duben 2007, 00:08:18 »

Líbí se mi jedna spolužačka a chtěl bych ji zbalit ale nejsme ani kamarádi, vlastně jsme na sebe promluvili jen párkrát a do třídy chodíme spolu už skoro 2 roky. Holka se mi líbí ale její kamarádi ne!!! Co mám dělat? a Jak ji mám zbalit?  Velmi smutný  Pomozte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaznamenáno

Mám rád život ale zároveň ho nenávidím!
mm5mm

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Duben 2007, 05:48:17 »

J/S: pokud svý poslední příspěvky myslíš vážně, tak by ses měl nad sebou zamyslet....a jestli to je sranda, tak si koleduješ o BAN....
Zaznamenáno

Šťastný
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Květen 2007, 11:23:10 »

Mam taky tokovy problem...Ve skole se bavime s jednou spoluzackou obcas chodime o volnejch hodinach na nejaky jidlo zmrzku apod.Ona je starsi chodi do jine tridy ale kolem toho jestli ma kluka mlzi.Ze zarucenejch zprav mam zjisteni ze jeji posledni kluk byl(a mozna este je) nejakej hoper ale ona sama mi rikala ze nema rada hip hop.ted ale resim jestli udelat dalsi krok nebo ne.Jen tak mimochodem me je 13 ji 15 a jeji tamten ma 18...
« Poslední změna: 27. Květen 2007, 11:26:21 od Fernie » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Květen 2007, 11:59:06 »

Jo, tak to klido zkus Šťastný Nechci kazit radost, ale sance mas minimalni uz ted. A kdyz neco zkusis muze bejt aspon zazrak, ale bez tve iniciativy sance neni. Šťastný IMO
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Květen 2007, 12:30:42 »

á dik za podporu...- Úsměv ze mam sance docela maly to vim....a zazraky se dejou...tak snad...Jak myslis ze by se na ni dalo nejlip zapusobit?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Květen 2007, 15:58:01 »

Nicim. Musis bejt sam sebou. Protoze, kdyz si budes na neco hrat, tak se akorat ztrapnis. A kdyz budes sam sebou, tak se ji muzes zalibit. Nebo ne. Je to 50/50. Aspon si myslim, ze by to takhle mohlo byt. Ale zrovna tak muze cekat na to, ze si pred ni budes na neco hrat. V patnacti se v holkach tezko vyznat Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Fernie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27. Květen 2007, 17:33:00 »

Diky za radu.Budu se tim ridit.A kdyby to nevyslo tak vim ze ty sance byly maly. Šťastný
Zaznamenáno
Dr.NOTOR

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Červenec 2007, 01:53:02 »

Zdrawim vsetkych!!
Mam nejaku sancu nato aby som mohol chodit s byv.spoluziackou aj ked ma frajera a moc ho ma rada??Sice nechodime von sami ale ako partia viacerych ludi.Ci to ma vobec daky zmysel.Ma tak napadlo som rozmyslal(v duchu) ze sa jej spytam ako sa bozkava:D:D a  ona by povedala ano:D a uz by necela prestat:D
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 29. Červenec 2007, 09:02:00 »

Asi ji nemáš moc rád, když ji chceš kazit fungující vztah (jestli jsem to dobře pochopil), co?
Zaznamenáno
Dr.NOTOR

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Červenec 2007, 10:16:18 »

Asi ji nemáš moc rád, když ji chceš kazit fungující vztah (jestli jsem to dobře pochopil), co?

Praveze ju mam rad:D ale asi nemam sancu:(
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 31. Červenec 2007, 15:08:01 »

Já takové přebírání chápu, ale je to těžký. Řídil bych se Qarkovými články, ale pokud jim to funguje dobře, stejně se ti to asi nepovede...
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Srpen 2007, 20:02:46 »

Nikto to tu nespomenul a asi budem za debila - ale nemyslis si, ze je to trosku egoisticky? Vidis ze niekoho ma, je s nim stastna a ides to kazit?...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 01. Srpen 2007, 20:08:20 »

Nikto to tu nespomenul a asi budem za debila - ale nemyslis si, ze je to trosku egoisticky? Vidis ze niekoho ma, je s nim stastna a ides to kazit?...
Přesně to jsem měl na mysli, když jsem psal "Asi ji nemáš moc rád, když ji chceš kazit fungující vztah (jestli jsem to dobře pochopil), co?" Mrkající Takže pro mě určitě za debila nejseš Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS