Jak na zadanou ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:31:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na zadanou ??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak na zadanou ??  (Přečteno 29965 krát)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Červenec 2008, 09:03:28 »

Docela mě překvapuje, že tu většina z vás navrhuje, aby fakt došlo k bitce. Jestli se ta holka kohokoli bojí, tak by se měla od takovejch lidí držet daleko a jak se přiblížej, zavolat policii...

A pokud ti to ta holka řekla přesně tak, jak píšeš, tak asi fakt potřebuje pomoct.... tady už de nějaký balení stranou Neutrální
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07. Červenec 2008, 09:45:00 »

Blaueminence: přesně tak! Šťastný tohle nějak jsem chtěl vyjádřit mym prvnim příspěvkem v týhle diskuzi
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Červenec 2008, 18:55:32 »

Aha sorry asi sem ho nějak nedostatečně zpracoval Šťastný ...... Každopádně tady by rozumnej člověk neměl ani uvažovat jakymkoli kontaktu, z topicu sme se toho moc nedozvěděli o těch lidech, jestli je autor ani nezná (může to bejt třeba 30 cikánů) tak se může pokusit maximálně nějak opatrně "vysvobodit" tu holku, až bude mimo jejich dosah....  Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 23. Září 2008, 01:16:33 »

Tak jít do bitky neni špatný, jestli jí chce a ona se bojí odejít. Jsou holky kterejm imponuje vítěz, ale je mnohem víc těch, co ocení, že si to zkusil vyřešit rozumě a když tě zmltí, tak se o tebe "postara" Šťastný Věk tipuju tak okolo 15-18,ne?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 23. Září 2008, 10:57:30 »

Co když v bitce jeho zbijou a ji znásilní? Bitku bych neriskoval, šel bych za ní, vzal bych ji pod svá křídla a za tím kreténem kterej jí řekl že ji zbijou bych zašel s basebolovkou a kámošema a ukázal bych mu co se stane s lidma co mlátí holky. Ďábelský
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 23. Září 2008, 12:23:25 »

Scorpio: Udělal si někdy něco takovýho, nebo si byl dokonce v nějaký potyčce? Něco takovýhohle napíš jen člověk, kterej nikdy nikomu neublížil. Pomlátit se s partou nějakejch blbců se může stát a zvládne to každej. Ale přijít a přetahnout někoho baseballkou chce docela slušnej žaludek.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 23. Září 2008, 13:07:46 »

Scorpio: Udělal si někdy něco takovýho, nebo si byl dokonce v nějaký potyčce? Něco takovýhohle napíš jen člověk, kterej nikdy nikomu neublížil. Pomlátit se s partou nějakejch blbců se může stát a zvládne to každej. Ale přijít a přetahnout někoho baseballkou chce docela slušnej žaludek.

Víš jak se říká fair souboj? Jak může být souboj fér, když má ten človšk 2 metry, já jsem poloviční a neumím se bránit? Jasně že jsem nikoho basebalkou neumlátil, žaludek silnej nemám, ale hněv s člověkem dělá divy, to znáte. Kdyby ji někdo ublížil, tak bych se neudržel. Když mě napadne někdo větší, silnější tak automatiky sahám po věcech...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 kdy: 23. Září 2008, 16:02:43 »

Ono to neni jen tak, někoho zmlátit pálkou. Taky existujou nějaký zákony, atd. ale nedělejme z toho offtopic prosím.
Zaznamenáno

Kalvin

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 30. Březen 2011, 18:43:52 »

Zdravím,
chci získat jednu slečnu, zadanou. Ona je vysokoškolačka, 21 let, o tom co k ní cítím. Není potřebné vypisovat. Jen můj problém spočívá v tom, že většinou když jsem chodil s holkou, tak většinou holka ulovila mne (asi 4x). Proto mám problémy se získáním slečny, nevím jak na to. U téhle slečny co chci získat, tak je problém v jejím přítelovi. Je to kluk, co kouří marihuanu (jo to skoro každej, ale ne tak jak on, že to až přehání), pije (taky přehání), s ním je asi ze zvyku nebo spíš ze strachu skrz jeho kamarády, taky podobné existence. Kluk na mne žárlí, protože jsem častým tématem, které vyvolává hádky, protože jsem srovnáván s ním.
Jsem s ní domluven na nákupy do obchodního centra, během toho bych ji chtěl pozvat do kavárny a případně zajít s ní do kina. Hlavním bodem celého toho nakupování je věnovat se ji. (Vím, že toho moc není a že jsem se velmi pravděpodobně špatně vyjádřil.)
Můžete mi pomoct to nějak dopilovat a říct, jak pak postupovat dál?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 17. Červen 2011, 13:03:39 »

Zcela OT:

Všechny zadané holky, které někdo chce přebrat chodí s násilníky, ožraly, záletníky a primitivy nejhrubšího zrna. A kdyby ani to ne, tak to je aspoň úplnej blbeček.

Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 17. Červen 2011, 13:31:52 »

Av4: OT: A vždycky to jsou šeredové. Smějící se
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 17. Červen 2011, 13:49:46 »

Zcela OT:

Všechny zadané holky, které někdo chce přebrat chodí s násilníky, ožraly, záletníky a primitivy nejhrubšího zrna. A kdyby ani to ne, tak to je aspoň úplnej blbeček.

Úsměv

Biologie...násilník a primitiv má větší šanci "na přežití" než filosof...tak to prostě je Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 17. Červen 2011, 17:18:16 »

Biologie...násilník a primitiv má větší šanci "na přežití" než filosof...tak to prostě je Úsměv
No, já si spíš říkal, že to budou "velký voči" toho přebírajícího S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 18. Červen 2011, 14:35:44 »

To je taky možný...Nicméněž ta moje platí...Víc agresivní člověk se prostě prosadí lépe než ten míň agresivní....a to jak v práci tak i co se týká holek...I když pojem agresivita je asi zavádějící, lépe by bylo použít slovo průbojnost.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 20. Červen 2011, 07:29:41 »

Aneb jak říká můj šéf: "Kdo má dost tlustou kůži, nepotřebuje páteř"

Ale to už jsou extrémy.

Kalvine: a ty chceš chodit s holkou, která zůstává do poslední chvíle s někým takovým? Třeba není schopná se postavit na vlastní nohy a tak stejně bude stát za houby.
Jak na ni? Bu%d hravý a nedávej jí nic zadarmo. To ji přiměje o tobě přemýšlet jinak než jako o kamarádovi, který jí pomůže v nákupním centru nosit tašky s nákupama:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 16. Srpen 2011, 12:27:02 »

Proč chceš balit štastně zadanou?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS