Jak navázat na letní flirt

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:43:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak navázat na letní flirt
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak navázat na letní flirt  (Přečteno 7076 krát)
Rendy



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« kdy: 10. Září 2014, 20:57:38 »

Zdravím místní harcovníky, přišel jsem za vámi s žádostí o radu nebo aspoň o názor. Předem ale hlásím že se jedná o docela velký challenge, a potřeboval bych zhodnotit, zda to má/nemá vůbec cenu.

Setting:

Už léta jezdím na letní tábor a letos k nám přibyla nová vedoucí. Po počátečním rozkoukání jsem se jí pokusil oťuknout a zjistil jsem, že se mi docela líbí a že jí taky asi nejsem úplně nepříjemný. Bohužel k hlubší kontaktáži ale nedošlo - na to je jeden tábor moc krátký a čas tam ubíhá moc rychle, mimo to jsem byl taky dost zaměstnaný svými táborovými povinnostmi. Na táboře jsme výborná parta, panuje tam dobrá atmosféra a jsem tam oblíbený a proto jsem se cítil jistý v kramflecích a působil jsem sebejistým ale uvolněným dojem - v tom jsem myslím žádnou chybu neudělal.

Bohužel slečna působila trošku nerozhodným dojmem, např. po super dni kdy jsme si dělali srandičky, večer i zapařili a "prostě to šlo dobře" se mě pak druhý den snažila zasklívat. Naštěstí se to vždycky podařilo zlomit, když mne ignorovala tak vždy bylo jít za nějakou jinou vedoucí, ale začalo mi být jasný že to nebude úplně tak jednoduchý. Když jsme se na konci tábora loučili, tak jsem se napřímo zeptal jestli má doma kluka, odpověděla "něco takovýho".

To mě samozřejmě docela mrzelo, a tak jsem se rozhodnul, že se ji po táboře nebudu snažit kontaktovat - taky jsem si připadal po tom všem dost hloupě a nechtěl jsem ze sebe dělat ještě většího pitomce (nejsme ze stejného města a s psaním přes FB apod. mám špatné zkušenosti - preferuju proto spíš osobní kontakt). Teď jsem se ale dozvěděl, že žádnýho neměla a měla pouze nápadníka (challenger) se kterým si psala. To by si myslím si vysvětlovalo to dvojaký chování, kdyby byla už rozhodnutá tak by mě s tím odpálkovala hned na začátku.

S touhle nově nabytou informací jsem se teda rozhodnul jí napsat na FB a byl jsem příjemně překvapenej, nakonec jsme prochatovali půlku dne Úsměv No a já teď stojím před problémem jakou strategii zvolit a kout železo dokud je ještě žhavý, nebo zdali to má vůbec cenu. Je tu totiž několik hendikepových faktorů.

Handycap

- Nejsme ze stejného města, ona studuje v Ústí, já pracuji v Praze, takže ji musím nejdřív získat na svojí stranu "dálkově", než nastane další kontaktáž.
- Challenger má přede mnou náskok, můj odhad je několik týdnu, cca začátek prázdnin.
- Challenger taky studuje v Ústí a proto je třeba jednat rychle než začne semestr.

Výhody

- Challenger je naštěstí taky z jiného města, takže se do začátku semestru (snad) neuvidí.
- Slečna je spíš takový submisivní, klidný tip - když se na ní zatlačí, dá se přesvědčit i do věci, které třeba úplně nechtěla.
- Slečně je 23, čekají ji poslední dva roky VŠ, já jsem o pět let starší ale nepřijde mi to jako nevýhoda - aspoň mám v ruce vždycky nějakou zábavnou historku, dost jsem cestoval a leccos prožil.
- Challenger je mladší než já, takže bych mohl mít výhodu v "životních zkušenostech", působí to vůbec na holky ? :-D

Cíl

Cílem by mělo být v ideálním případě ji přesvědčit do dálkového vztahu, v nejhorším případě si aspoň připravit půdu na další rok (pokud budu singl :-D), aby se na mne zachovala pozitivní vzpomínky. Mě osobně vztah na dálku nevadí, přes týden toho mám stejně dost a aspoň bych měl šanci si jí rok/dva oťuknout než si jí nastěhuju domů Úsměv Na druhou stranu moc nevím jak se k tomu staví holky obecně.

V každém případě stejně asi není moc co ztratit, ale rád bych z téhle situace vytěžil maximum a nerad spadnul do friend-zóny. Hlavně nevím jak zvolit kadenci psaní na "FB" a jak moc tlačit na osobní setkání. Hodně mě taky znervózňuje přítomnost toho challengera, i když je to mladej cucák.

Co teď v krátkodobém horizontu zvažuju, je že se mi jí podařilo "teasnout" že teď odlítám do Turecka a psala jestli bych si jí nepřibalil s sebou. Říkal jsem si tedy, že bych jí mohl poslat aspoň pohled, ale to by znamenalo z ní vymámit adresu a to se jí zatím moc nechtělo, tak nevím jestli ještě zatlačit.

Jak to tak po sobě teď čtu, takhle sesumírovaný, tak to vypadá docela blbě, ale moje city od začátku byly silný a jestli jsem v ní probudil aspoň špetku zájmu, tak to teď nechci zase vzdát. Bohužel s balením "na dálku" (FB, SMS) mám zatím spíš jen špatný zkušenosti, tak ani moc nevím jak se k tomu postavit.

No každopádně taková je situace a ocením každý názor.

Díky Úsměv

 
« Poslední změna: 10. Září 2014, 21:02:57 od Rendy » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Září 2014, 15:26:34 »

Jseš v dost nevýhodné pozici, na dálku to nebude fungovat, pokud se nebudete aspoň nějak pravidelně vídat. Trávit spolu víkendy a tak.

No ale k tomu vztahu, říkáš, že máš raděj osobní kontakt, tak to tak udělej, domluv se s ní na víkend, ať přijede ona, ty, vezmi auto nebo se prostě nějak potkejte. Jestli bude souhlasit, máš bod do plusu. Když se to uskuteční a "něco bude", tak můžeš přemýšlet co dál. Jestli se nic nepovede, tak nemá zájem. Prostě do toho běž po hlavě, nebo nech být.

Vypisování na FB je k ničemu!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS