Jak nebýt jen hodným klukem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 08:29:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nebýt jen hodným klukem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak nebýt jen hodným klukem?  (Přečteno 8046 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 18. Červen 2007, 11:33:07 »

všude čtu, že holky dávaj přednost před hodnými chlapci trošku přidrzlým, ale ještě více gentlemanům....
jak se teda chová hodný chlapec a gentleman, jeslti byste mohli uvést na nějakém konkrétním případě...já třeba si jen chvíli píšu na chatu s holkou a už mi píše budeš určitě moc hodnej..o čem teda píšou jiní, nebo o čem se baví...??
třeba uvedu příklad: na discotéce za mnou přišla holka (kámoška mý bývalý, už se známe tak půl roku), ať jdu s ní tancovat (když ještě na parketu nikdo nebyl) že je to její oblíbená písnička...mě se nechtělo,tak jsem říkal že nejdu, ale když si pak klekla na kolena přede mně, tak jsem svolil...tak jsem s ní odtancoval písničku a dál už si mě nevšímala...kdežto nějakej její spolužák, kterej si jí absolutně nevšímal, tak za ním pořád dolejzala, zvala ho na panáky, když ho dotáhla na parket tak zdrhnul...nevím, nechápu jejich chování, proč je přitahujou takový kreténi co si jich nevšímaj..a jak se teda správně v podobných situacích zachovat, abych byl gentleman a ne jen hodný chlapec, kterýho maj všichni rádi, říkají jak jsem fajn, ale když se objeví jinej, tak jdou za ním?
...nejsem takovej, kterej jí koupí všechno na co si ukáže, nejde všude tam kam si přeje a přesto mi všechny už třeba po chvilce řeknou, ty tsi takovej hodnej....to se mam fakt chovat jak hovado, říct jí polib si prdel, di si tancovat sama a jít se cucat s její kámoškou aby měla zájem??? už fakt nevím....
« Poslední změna: 18. Červen 2007, 14:57:36 od LordAli » Zaznamenáno
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Červen 2007, 11:45:45 »

tohle ženský chování je příšerně složitý a hlavně individuální, káždý se líbí neco jinýho,ale je fakt že z vlastní zkušenosti vím, že na diskotéky chodí převážně ty typy, co letí na ty prachanty který ostatní moc nemusí. Znal sem holku která například "jela" jen po sk8tácích a ostaní kluci ji byli ukradný at už byli jakýkoli. Já osobně sem jako Ty, taky o mě všichni říkají jak sem hodnej a gentleman a ani se to nesnážím měnit a přítelkyně si o mě i tak myslí že sem ďábel  Provokatér ale to je něco jinýho.  Být tebou tak se to taky měnit nesnažím, pokud holka nedokáže ocenit tyhle kvality, tak za to ani nestojí. Jestli chce ted nakyho typka co ji bude na kazdym rohu podvadet, prosim, at ho ma, litovat toho bude pozde... Nevím kolik ti je (bud tak hodnej a dopln to do profilu), ale na diskotekách a na chatech bych holky moc nehledal. Mě se třeba osvědčili taneční  Šťastný docela se tak otrkáš a když se fakt snažíš, tak po tobě jdou holky jak  mouchy na med  Smějící se
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Červen 2007, 14:08:07 »

Joo tak todle mě taky sere... Souhlasim s názorem mistra czechboy1. Když to holka holt neumí ocenit,žádná škoda...Nestojí za to  Super!
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Červen 2007, 16:19:29 »

Citace
... a už mi píše budeš určitě moc hodnej..o čem teda píšou jiní, nebo o čem se baví...??
jj tak to se presne stava i me  Smějící se
Ted me tak napadlo ze treba vsichni zezacatku pusobi ze jsou "hodni" protoze ja si jako hodnej moc nepripadam. lol Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Červen 2007, 16:36:24 »

jestli působit jako hodnej .... noooo tak zezačátku jí dáme najevo, že se nás nemusí bát; jsme přeci fyzicky silnější, ona je taková drobná a potřebuje ochraňovat, huh ...

autor diskuze říká něco o tom jak být ten správný chlap, jak najít modelovou situaci toho chtěného. co zabere na jednu, neptatí na druhou.
dvě věci ...
1. ženy nejsou jen ty slušné, ty jsou většinou rozebrané. najde se spousta bezcharakterních blbek, omezených až to štípe
2. ony se prostě chtěj bavit; k tomu chceme co nemůžeme mít, hmmm? chtějí mít možnost výzvy, kvalifikovat se u chlapa, že jsou mu dost dobré. někdy o tom třeba víc napíšu, ale se mi teď nechce ....
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Červen 2007, 17:34:48 »


Stejně jako chlapi dobývají ženy, tak si i ony rády dokáží, že jsou schopné si nějakého chlapa sbalit. Určitě bych si nědělal hlavu s tím, že jsi nějak hodnej. Je spousta holek, kterým se to líbí, každý má jiný vkus. Jinak já mám celkem dost kámošek okolo sebe a některým klukům, co je znám, se to moc nezamlouvá. A mě to vůbec nevadí.  Šťastný  Prostě si nehraj na něco, co nejsi, a buď sám sebou.  Mrkající
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Červen 2007, 01:53:23 »

mám naprosto stejnou zkušenost - "ty jsi takovej hodnej, že to snad ani neni možný, myslela jsem, že takový kluci už ani nejsou" kolikrát jsem tohle slyšel nebo četl...na první pohled lichotka, na pohled druhý už je to průser, protože to právě kvůli tomu většinou ztroskotá...moje první holka a doposud asi nejvážnější známost o mě pak všude tvrdila, že jsem "ten nejhodnější kluk, jakýho poznala"  Kroutící očima jenže já si to o sobě taky zdaleka nemyslím, dokážu holku utřít a sprasit, když je k tomu důvod, ale když je naopak všechno ok, proč bych dělal nějaké scény a choval se k ní hnusně? tuhle ženskou (ne)logiku taky nepobírám...
nicméně se připojuju k názoru, že je lepší zůstat sám sebou a neměnit se kvůli nějakým pipkám, jsou snad stále i holky, které si toho všeho umí vážit a nezneužijou toho...jen je jich hrozně málo a sám nevím, kde hledat  Podivený
Zaznamenáno
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Červen 2007, 09:06:03 »

kde hledat  Podivený

Někdy si tě to najde zcela samo.. A o to je to pak hezčí..  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Červen 2007, 15:26:23 »

kde hledat  Podivený
Někdy si tě to najde zcela samo.. A o to je to pak hezčí..  Mrkající
At zije stesti :X
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS