Jak nebýt moc "dostupnej"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 04:15:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nebýt moc "dostupnej"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak nebýt moc "dostupnej"  (Přečteno 9740 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 18. Červen 2007, 11:37:46 »

někde jsem vyčetl, že když holka vidí, že je kluk pro ni moc dostupnej, a že byl všechno za to, aby byla jeho, tak ztrácí zájem....
jak to tedy udělat, když potkám zajímavou holku a chci ji získat? musím přece jí to dát nějak najevo, ne? ( z čehož ona zákonitě pozná že bych ji chtěl a tudíž už jsem moc dostupnej)....nějak se v tom zamotávám....
tak se ptám: jak jí dávat najevo že bych ji chtěl a současně aby si nemyslela že jí stačí lousknout prstem a jsem jen její a tudíž neztrácela zájem.....???
« Poslední změna: 18. Červen 2007, 14:57:31 od LordAli » Zaznamenáno
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Červen 2007, 11:52:41 »

to je bohužel naše nevýhoda, že na nás holky všechno téměř hned poznají,ale i to se dá občas zamaskovat. K tomuhle příkladu se mi nejvíc líbí scéna z Hitche. Pokud je ta holka nějaka, kterou vídáš pravidelněji a třeba ji ani nemusíš znát, přijd za ní, malou chvilku pokecej, snaž se být co nejvíc nenucenej, usmívej se, pokud tak bude dělat i ona, si na dobry cestě, řekněte si jména a po cvhíli to slušně ukonči, třeba poděkuj za pokec, mrkni a odejdi Úsměv ovšem má to svý pro a proti...protože i to holka muže prokouknout nebo naopak neprokouknout a myslet si že zájem nemáš...zkoušet a zkoušet...
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Červen 2007, 11:53:52 »

Tím že holce ukážeš že ji chceš se automaticky nestáváš dostupným...záleží na tom jak to uděláš, musíš jí dát najevo že bys ji chtěl, že se ti líbí, ale rozhodně nedolejzat, nanbízet se že pomůžeš s tím a tím, prostě zůstat "Chlapem"...Hlavně to chce být nad věcí, což je celkem dost těžký u holek které člověk hodně chce a člověk ten správný nadhle dzíská až teprve zkušenostma...když se parkrát spálí tak pak to teprve začne dělat "správně"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Červen 2007, 14:24:58 »


Heh, jo tak Hitch je skvělej film,ale pořád jen film  Mrkající

Přesně jak říká Mr.LiWu, že musíš bejt hlavně chlap a nedolejzat nebo se nevnucovat.. Pže pak jí stačí mávnout prstíkem a ty přiletíš jak

ocásek. Osobně mě to dost nervuje todle,ale snažim se odnaučit toho abych byl pejsek a víc si sám sebe vážil...

Vim,je to těžký nedělat to co jí na očích vidíš i kdyžbys to udělal hrozně rád...  Směrovka pak klesáš na ceně !!

Taky mi dost pomáhá když se snažim bejt nad věcí... Jako takovej lehkej nezájem, že to tak neprožíváš.... U každý ženský je to ale jiný...
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Červen 2007, 16:03:35 »

Heh, jo tak Hitch je skvělej film,ale pořád jen film  Mrkající

jasně že jen film, ale jestli vis o který scéně mluvím, tak je to hezkej přiklad (samozřejmě pořád jen nahranej) nenucenýho chování Mrkající dobrý by taky bylo kdybys řekl třeba kámošce aby se o Tobě před ní lehce zmínila...  Smějící se občas to může taky pomoci
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Červen 2007, 16:27:03 »

aby jeden vyzařoval respektem a holky ho chtěly, musí umět být chlap, tj jít si za svým, nenechat se zviklat, nehodnotit a neshazovat lidi okolo sebe, mít pocit otevřeného světa plnéhé možností ..... a tohle si namasterovat dá hodně úsilí, hodně bádání, tak na půl roku, pokud to jde hladce, a nechat uležet nový model behaviorismu v podvědomí

co mě sere jsou limitující představy, které v tomto člověka omezují. jako by jsme byli rybou v oceánu, ale zamřížováni v malé kleci z elastického materiálu. musíme pořat dřít, aby jsme roztahovali stěny klece, dostane se nám tak větších možností
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Červen 2007, 16:36:55 »


 2 czechboy1 : jasnačka, taky to nemyslim ve zlém  S jazykem jo příklad je to přímo skvělej... Protože tohle neni obvyklý a holky nemaj rádi pořád to             

 samý.. Jako že když některej kluk vybočuje ze stereotypu těch ostaních tak to ocení dle mě Šťastný
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Červen 2007, 16:47:15 »

2 Tomba88: vzdyt jo, jeste aby ve zlym Šťastný

přesně, když budeš od těch týpků odlišnej, tak si tě všimnou většinou víc protože tamtěch můžou mít už taky plný zuby a chodit s nima jen tak ze zvyku. Chce to ukázat, že existujou i jiný a lepší lidi... Úsměv
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Červen 2007, 16:51:39 »

hoši, jdete na to uplně špatně .......

víte jakou roli hrají vaše slova v oslovení? asi tak 7 procent ...
navíc, proč kvůli ní dělat nějaké eskapády, lízt jí do prdele?

co takhle mít jednu svoji modelovou reakci pro danou situaci, té se držet ....


chlapi furt přemýšlejí co originálního tý holce říct. ale ona je balena 720 krát za rok, ta to už všechno slyšela. co víte, třeba to přímý, obyčejný navázání řeci jí připadne originální, protože to dlouho neslyšela, přorože žádnej nemá kuráž to tá krasotince tak podat ...
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Červen 2007, 17:12:43 »

Já se zásadou nebýt dostupnej celkem řídím, protože se to celkem hodí k mý povaze; držím si odstup aj v jiných situacích, nejen při balení. Vyjímka je teda, když chci jít na pivo a nemám s kým, to dokážu přemlouvat hodně dotěrně. Šťastný Ale že by u mě ta nedostupnost nějak extra fungovala, to sem si nevšim.

Taky jsem dostkrát praktikoval metodu, stáhnout se a nechat reagovat ji. Třeba když dvakrát po sobě odmítla s nějakou výmluvou pozvání na rande (to se nic moc lepšího dělat nedá), ale někdy i jen tak. Ale odezva na tohle předstírání nezájmu byl toliko reciproční nezájem.

Takže můj závěr: Ono to možná funguje, ale nás, co nejsme ani hezcí ani charismatičtí, to teda rozhodně nezachrání. Podivený
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Červen 2007, 17:22:22 »

Takže můj závěr: Ono to možná funguje, ale nás, co nejsme ani hezcí ani charismatičtí, to teda rozhodně nezachrání. Podivený
Proč si myslíš, že nejsi hezkej / charismatickej? To koukej přehodnotit ...

A je tu spousta druhů nezájmu - zkušený pasák ví, že pokud má moc (u každé v jiném slova smyslu, to jest po čem ženy touží), tak se k němu holčičky lepí; taky spousta druhů odmítnutí - třebas neodmítá tebe, ale situaci do který bývá vpasována  Mrkající
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Červen 2007, 17:50:08 »

chlapi furt přemýšlejí co originálního tý holce říct. ale ona je balena 720 krát za rok, ta to už všechno slyšela. co víte, třeba to přímý, obyčejný navázání řeci jí připadne originální, protože to dlouho neslyšela, přorože žádnej nemá kuráž to tá krasotince tak podat ...

No to je vlastně pravda. Málo který příjde jen tak, aniž by se snažil nedávat na sobě zájem. A přijít s prostě "jen tak" skoro s otevřenou nabídkou na ruce, to moc z nás chlapů nedělá. Možná i proto, že už tolik řečí okolo slyšela, tak jí obyčejný přístup příjde možná originální. Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS