Jak nebýt moc hodný?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:35:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nebýt moc hodný?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak nebýt moc hodný?  (Přečteno 11921 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 24. Květen 2008, 10:09:11 »

Zdravím.
Z mé situace mi vyvstala jedna otázka, na kterou jsem si nedokázal odpovědět. S jednou kámoškou jsme se párkrát domlouvali na nějakém společně stráveném času...občas to vyjde, ale v poslední době mi přijde, že na mě začíná "kašlat", což mě někdy dost vytočí (ale nadám to znát). Například jsme na něčem domluveni a zavolá, že nemůže (třeba kvůli práci do školy...cokoliv)...nicméně řekne, že "půjdem jindy".
Tak by mě zajímalo, jak ze sebe nedělat hodného blbce, že já jsem vždy k dispozici, jen ona odmítá. Mám se na ni taky někdy vyloženě vykašlat? Jak zapůsobit, aby si začala vážit toho, že jí chci věnovat nějak čas? -  Otázka je taky, jestli se na ni vykašlu...potom zjistí, že by se mě mohla víc věnovat, nebo se naštve a nebude mě chtít vidět vůbec. Co teda dělat?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Květen 2008, 11:43:46 »

Normálně se na ní vykašlat. Ale pokud jí na tobě nezáleží, tak to bdue k ničemu Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Květen 2008, 17:23:08 »

Těžko říct, jestli jí na mě záleží...řekl bych, že trochu jo. Přecejen cítím, že jí nejsem úplně lhostejný.
Ale hlavně by mě zajímaly názory nějakých slečen tady na fóru...jestli je dobrý ji takhle poškádlit...jak zareaguje..? Nebo jí to nějak taktně naznačit?
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2008, 18:02:49 »

asi bych nedělala drastické opatření Úsměv, jen bych dala najevo nesouhlas....Něco v tom smyslu " ty zase nemáš čas? A nechtěla bys být třeba někdy spolehlivá?..."
Popřípadě, zrušit termín, který navrhla ona....Neříkám, že ji to trkne, ale třeba trošku zauvažuje

Jak jsi psal, mám se na ni vykašlat a třeba ji to dojde....Ale pro mě termín "vykašlat se" je nenávratný konec, takže nevím....Chápeš, co tím chci říct?....Přece ji chceš jen přimět, ať změní přístup, ne ji úplně zazdít ne?
 - můj názor -
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Květen 2008, 19:47:00 »

Jasně..."vykašlat" je moc drastický slovo. To by asi neuspělo udělat takovej naschvál. Asi to zkusím slovně...v nejhorším vyzkouším změnit nějaký termín, jediná nevýhoda je, že tím ochudím i sám sebe. Ale pokud to bude mít úspěch, tak se to vyplatí
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Květen 2008, 19:51:43 »

asi ji jen nedochází, že ti to opravdu vadí.....třeba je v tom celý zádrhel, ...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Květen 2008, 19:57:30 »

Vykašlat je dramatické slovo souhlasím...ale pokud jí na Tobě jen trošičku záleží,tak se snad dokáže i přizpůsobit Tobě. Pokud by to nešlo zkuste si promluvit a zvaž to všechno a myslím,že budeš vědět na čem jsi. Z vlastní zkušenosti vím,že být stále hodný a vstřícný není vždy to pravé,když dotyčná na Tebe kašle.. tím Tě ale nenavádím k ničemu špatnému.Rozhodni se sám.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Květen 2008, 20:05:38 »

S tim kašlánim na holku bacha... zjistil jsem, že tohle nevšímání si a dělání nedostupnýho funguje jen na určitej typ holek...
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Květen 2008, 21:25:57 »

tzn. jaký typ?
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Sebastian



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Červen 2008, 00:40:50 »

Este trochu pockaj skusaj to viackrat ale iba parkrat a ak sa to bude opakovat... nechaj to tak hraj trocha urazeneho a ked ju to moc ani nebude mrziet tak nic z toho... proste sa asi napriklad na akciu s tebou netesi tak aby si nieco odoprela a to nie je nic moc... ja ked mam zaujem tak si to zariadim tak aby to islo...
Zaznamenáno
m16



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: praha
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Červen 2008, 13:22:52 »

asi tak... prostě čistě logicky je tady úplně jasná úvaha: jak moc mě asi chce vidět, když si nedokáže udělat čas?
jednou jsem byl v situaci, kdy jsem potřeboval znát odpověď na tuhle otázku, a tak jsem se snažil udělat trochu vzácnějším. zeptal jsem se, jestli by si kvůli mě nemohla trochu času udělat. samozřejmě řekla že nestíhá a jenom jsem si připadal, že se vtírám. takže jsem jí asi týden nepsal a voila! hned další týden mi navrhla termín ona Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Červen 2008, 13:58:37 »

Monny: na typ holek, který mají hrdost a myslí si o sobě, že maj na spoustu kluků... ale měl jsem možnost zjistit, že na holky, který si moc nevěří, to absolutně nefunguje...
Zaznamenáno

Talkboy
*


Karma: -11
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Moravskoslezský kraj
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červen 2008, 18:36:50 »

petanx: Zkus to se slečnou probrat slovně, jak psala Monny. To, že ochudíš sám sebe je sice blbé, ale na druhou stranu tím ukážes svou cenu, a to je důležité. Můžu ti poradit jediné.: Snaž se nepodléhat svým emocím. Vím, že se to těžko říká, ale je to jediné, co můžeš dělat. Emoce se s tebou budou snažit vyje*at.

- Talkboy -
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Květen 2009, 23:12:30 »

Jak můžu holce ukázat, že nejsem slušňáček? (holka o kterou stojím se bavila s mým kámošem a řekla mu, že jsem fajn, ale jsem takovej slušňáček  Kroutící očima) byli jsme spolu 2x na rande (a já blbec jsem se ještě neodhodlal k polibku)

a druhá otázka - jak se zbavit té zábrany, když něco cítím že by se mělo (např. ten polibek při loučení) ale něco mi říká že to tím zkazím... (i když vlastně vím, že zatím nemám co zkazit)
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Květen 2009, 23:32:26 »

ukázat jí že nejsi slušňáček můžeš tím, že jí dáš pusu a to i s vědomím, že riskuješ že se něco může pokazit (v podstatě tím demonstruješ svoji cenu, chce to správnou řeč těla)... a zároveň tím, že to uděláš aniž bys o tom přemýšlel můžeš zlikvidovat ty zábrany - zabiješ dvě mouchy jednou ranou Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Květen 2009, 23:34:03 »

Zkazit to Úsměv A slušňáček jseš, protože ses o nic nepokusil. A nebo prostě takovej fakt jsi. S tim asi nic nenaděláš Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Květen 2009, 00:09:14 »

Zkazit to Úsměv A slušňáček jseš, protože ses o nic nepokusil. A nebo prostě takovej fakt jsi. S tim asi nic nenaděláš Smutný

Určitě s tím něco nadělá. Já jsem byl vždycky slušňáček - mám fakt velikou základnu kamarádek Šťastný Ale teď se snažím nebýt ten slušnej, ale správně drzej...a najednou se všechno vyvíjí úplně jinak. Pravda, taky mám ještě strach políbit holku, ale už to není tak hrozný, abych se k tomu vůbec neodhodlal..a myslím, že teď v dalším pokusu už budu ještě akčnější Provokatér Takže zkus si tady pročíst pár diskuzí a myslím, že se taky staneš správně drzej  Mrkající
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Květen 2009, 08:49:52 »

všechno je to o tom, co má člověk v hlavě.... teď psal na SD jeden začátečník, jak dal asi 5 MC za večer, protože polibek nebere jako něco super extra, co si má člověk schovat pro svou životní lásku, ale jako něco příjemného, co baví oba:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Květen 2009, 15:48:16 »

Zkazit to Úsměv A slušňáček jseš, protože ses o nic nepokusil. A nebo prostě takovej fakt jsi. S tim asi nic nenaděláš Smutný

Ava: to je mi teda povzbuzení  Šťastný nejsem žádnej zakomplexovanej kdo ví co, takže nevidím důvod, proč bych s tím něco nemohl udělat  Mrkající takže s chutí do toho a půl je hotovo  Super!
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS