Jak nejlépe zbalit holku po ICQ

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 18:32:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nejlépe zbalit holku po ICQ
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak nejlépe zbalit holku po ICQ  (Přečteno 42100 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 14. Březen 2009, 12:40:44 »

Barzini: tohle mi příjde jako přehnaný kategorizování. Každá se zachová jinak.... ale pokud s nějakou holkou skvěle kecáš po ICQ a pak jí zavoláš.... teda aspoň, když jsem zavolal já, byla hrozně ráda a skvěle se s ní pokecalo.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 14. Březen 2009, 13:18:38 »

možná moc kategoruji, ale na 75% to tak většinou je..
Každá se sice zachová jinak po telefonu, ale jaká bude v reálu?!
Třeba se na tebe jenom přetvařovala apod..je to muj nazor ve většině případů to tak bylo (alespon u mne)

Zaznamenáno
michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 14. Březen 2009, 14:36:38 »

To nechápu, seznámení po netu podle mě ztrácí jakoukoliv logiku, proč psát přes pc, když mužu jít do baru a kecat naživo
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 14. Březen 2009, 15:30:23 »

michalll: internet dneska dává možnost hledat partnery, kteří se k tobě hodí a kteří se ti líbí předem... bar je proti tomu hrozně nejistá akce, co se týče hledání dlouhodobého vztahu... problém je v tom, že někdo se po internetu sblíží moc, což ze zatim neznámého důvodu vytváří u holek jistý blok, který způsobí, že absolutně ztratí zájem, proto je lepší internet využít jen k tomu si domluvit schůzku, nic víc...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 14. Březen 2009, 16:59:40 »

Jde to. Stačí si vytvořit hodně vysokou attraction a při osobním setkání ti padne kolem krku.

Nebo ji take zklameš..Tim jaky si ve skutečnosti..
A to i kdyby si byl jak po ICQ i v reále "borec pohodář" , holka si najde drobnost a výmluvami se tě postupně zbaví.
Není mi jasné jak vybudovat vysokou attraction po icq..zkus někdy zavolat na mobil (ktery je uveřejněn často na icq) te dotyčne a uvidiš jaky k tobě chova
vztah v realu. Bude dělat, že neví kdo jseš a hrat mrtveho brouka a to i když bys rozehraval s ni sexualni partie po ICQ.. Tady si jí totiž dostal do pasti a ona to prohrála ( lekla se tveho rychleho kroku- zavolání na mobil).

Je to samozřejmě ruzne, ale ICQ nikdy vice pouze k učelu baleni..

Ne, tys to nepochopil. Pokud dokážeš holku zabavit (udělat si attraction) a sbalit ji venku, úplně stejně se ti to povede ať už přes smsky, zavolání nebo ICQ. Takže na otázku tématu odpovídám že to jde. To, že to taky dělám radši v reálu jako pár lidí tady, je věc jiná.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 14. Březen 2009, 17:08:19 »

D9: Teď musim naprosto souhlasit. Konečně tu někdo neřiká, že jedinná správná možnost, jak najít holku, je oslovit jí na ulici. Internet už přecejenom pár let neni jen textovej a klidně bych se vsadil, že s trochu snahy a slušnym profilem má skoro každej možnost najít si známost během jednoho dne, kdy projde seznamku a pár chatů... je to tady lehce heretickej názor, ale stojim si za nim.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 14. Březen 2009, 17:28:46 »

D9: Teď musim naprosto souhlasit. Konečně tu někdo neřiká, že jedinná správná možnost, jak najít holku, je oslovit jí na ulici. Internet už přecejenom pár let neni jen textovej a klidně bych se vsadil, že s trochu snahy a slušnym profilem má skoro každej možnost najít si známost během jednoho dne, kdy projde seznamku a pár chatů... je to tady lehce heretickej názor, ale stojim si za nim.

No a právě to mi připadá tak divný, prolízat seznamky, miliony stejných inzerátů... není v tom to kouzlo, jako když někoho potkáš. A nikdo nemůžeříct, že by v běžným životě neměl možnost nikoho potkat (nemyslím oslovit na ulici)
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 14. Březen 2009, 17:47:08 »

- Jak říká D9, Icq potažmo celý Internet je pouze na najití targetu podle určitých kritérií. Pokud se pokoušíte zbalit nějakou HB po netu, rovnou si můžete vyndat flašku rumu a kapesníčky, protože ta nestojí o vztah se svým počítačem, ale s klukem kterej jí vytáhne ven a dokáže jí bavit, vzrušit a uspokojit osobně. Přes internet nejde žádná chemie, žádné BL signály, prostě nic, navíc lidé se jinak chovají pokud sedí doma na zadku u počítače a jinak pokud jsou venku v kavárně. Mrkající
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 14. Březen 2009, 20:32:06 »

Ne, tys to nepochopil. Pokud dokážeš holku zabavit (udělat si attraction) a sbalit ji venku, úplně stejně se ti to povede ať už přes smsky, zavolání nebo ICQ. Takže na otázku tématu odpovídám že to jde. To, že to taky dělám radši v reálu jako pár lidí tady, je věc jiná.

Ty si mi taky neporozuměl.Ano samozřejmě, že to jde..teď mi ale přijde že to bereš pouze ze svého pohledu.Možna, že v reálu sbalíš tři holky venku a na icq na to navazuješ..ALE !!
 co ti frustrovani nebožáci co sedi u počitače s nadějí, že něco objeví? Chapeš, ja v reale nesbalim každou holku takže pro mně by to bylo po icq ještě těžší než v reále..(muj přiklad)
Jde to na tom se možna shodneme, stojí tě to ale námahu a čas..

Obecně se přes seznamky dá seznámit, ale kdo Vám zaručí 100% LTR ? Je to o štěstí hledat, jako loterie Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15. Březen 2009, 09:50:18 »

michalll: jít do baru za účelem někoho sbalit nerovná se "potkat svou vysněnou lásku a zamilovat se na první pohled"... z jistýho hlediska je to uplně stejně nepřirozený jako ten internet... čekat na náhodnou srážku na ulici a na to, že jí pomůžeš sesbírat lejstra a pozveš jí na kafe, je blbost... to bys taky mohl čekat celej život a nikoho nepotkat. Pak jsou víceméně jen dvě možnosti - jít ven za účelem někoho sbalit nebo projít seznamky... hlavní rozdíl je v tom, že na internetu se i druhá strana chce seznámit a dává ti možnost zjistit předem (alespoň okrajově) jestli byste si seděli...
Moje sestra je celkem atraktivní slečna. Nikdy neměla nouzi o zájem kluků apod. Svoje dva nejdelší vztahy, co měla, si našla na internetových seznamkách. Jeden z těch vztahů ještě furt trvá a jelikož je sestře 25 a za rok končí vejšku, tak už přemejšlí o tom, že se svym současnym přítelem zůstane a usadí se...
Dneska to prostě funguje i takhle, takže mě přijde hloupý to odsuzování, když znam spoustu lidí, kteří se takhle poznali a vyšlo jim to... nemluvě o tom údaji, který jsem udával výše: jeden z osmi párů v USA, kteří se vzali v roce 2006, se poznali na internetu.... a jelikož žijeme v exponenciálních časech, tak bych řekl, že v roce 2010 to bude jeden ze tří...
Zaznamenáno

michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 15. Březen 2009, 10:40:08 »

michalll: jít do baru za účelem někoho sbalit nerovná se "potkat svou vysněnou lásku a zamilovat se na první pohled"... z jistýho hlediska je to uplně stejně nepřirozený jako ten internet... čekat na náhodnou srážku na ulici a na to, že jí pomůžeš sesbírat lejstra a pozveš jí na kafe, je blbost... to bys taky mohl čekat celej život a nikoho nepotkat. Pak jsou víceméně jen dvě možnosti - jít ven za účelem někoho sbalit nebo projít seznamky... hlavní rozdíl je v tom, že na internetu se i druhá strana chce seznámit a dává ti možnost zjistit předem (alespoň okrajově) jestli byste si seděli...
Moje sestra je celkem atraktivní slečna. Nikdy neměla nouzi o zájem kluků apod. Svoje dva nejdelší vztahy, co měla, si našla na internetových seznamkách. Jeden z těch vztahů ještě furt trvá a jelikož je sestře 25 a za rok končí vejšku, tak už přemejšlí o tom, že se svym současnym přítelem zůstane a usadí se...
Dneska to prostě funguje i takhle, takže mě přijde hloupý to odsuzování, když znam spoustu lidí, kteří se takhle poznali a vyšlo jim to... nemluvě o tom údaji, který jsem udával výše: jeden z osmi párů v USA, kteří se vzali v roce 2006, se poznali na internetu.... a jelikož žijeme v exponenciálních časech, tak bych řekl, že v roce 2010 to bude jeden ze tří...


Ne tak sem to nemyslel, měl jsem na mysli při jasně že jít do baru (nebo kamkoliv, to byl jen příklad) jen proto abychtam někoho zbalil je skoro to samý, ale měl jsem na mysli, že proč psát po netu, když se můžu s lidma seznámit jinak a popravdě zaujmout mě může jen někdo s kým mám živý kontakt .
Je pravda že hodně lidí se dalo dohromady po netu, ale mě se to prostě zdá divný, je to jenom názor.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 15. Březen 2009, 12:26:53 »

Musíme ovšem rozlišit o jaký druh vztahu se jedná. Pokud by to mělo být LTR, tak je to něco jak říká D9. Můžete se po netu oťukat a když se to bude jevit v cajku tak si dát schůzku. Kdežto taková typická náctiletá party girl vyžaduje kontakt naživo a chce se bavit. Ale pouze jeden večer.
Takže jde o to co kdo vyhledává.

Můj subjektivní názor k tomu netu je takovej, že mi to příjde hrozně jednoduchý a dokáže to každej. Ale když si někdo troufne holku oslovit na živo, myslím že i jeho cena vůči ní stoupne.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 15. Březen 2009, 12:49:31 »

Já bych řekl že seznámit se v realu je jednodušší než na netu. Respektive, pěkné holce na libimseti píše každou chvíli někdo vzkaz a snaží se jí vytáhnout ven, tudíž je poměrně malá šance že zrovna tobě se povede trefit a vytáhnout jí. A jelikož na libimseti se snaží seznámit kde kdo kdo už dlouho neměl babu, píšou ty lidi tuny vzkazů i ošklivejm holkám, pokud holka není vyloženě šrot, je to obdobný jako u těch HBs.  V realu za HBs moc lidí nechodí, takže tam se ta šance dost zvyšuje a seznámíš se bez toho aby před tím napsal 1000 vzkazů 1000 holkám, takže zas bych ten bar tolik nezatracoval, dá se tam najít LTR snadnějc než na netu. Proto, že se prostě seznámíš s víc holkama a máš větší výběr
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 15. Březen 2009, 12:54:32 »

D9: Teď musim naprosto souhlasit. Konečně tu někdo neřiká, že jedinná správná možnost, jak najít holku, je oslovit jí na ulici. Internet už přecejenom pár let neni jen textovej a klidně bych se vsadil, že s trochu snahy a slušnym profilem má skoro každej možnost najít si známost během jednoho dne, kdy projde seznamku a pár chatů... je to tady lehce heretickej názor, ale stojim si za nim.

No a právě to mi připadá tak divný, prolízat seznamky, miliony stejných inzerátů... není v tom to kouzlo, jako když někoho potkáš. A nikdo nemůžeříct, že by v běžným životě neměl možnost nikoho potkat (nemyslím oslovit na ulici)

třeba pro mě není až zase tak důležitý postup, jako výsledek, takže když najdu ideální partnerku přes net, nebudu naštvanej.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 15. Březen 2009, 17:25:53 »

Citace: Barzini de Tutto
Ty si mi taky neporozuměl.Ano samozřejmě, že to jde..teď mi ale přijde že to bereš pouze ze svého pohledu.Možna, že v reálu sbalíš tři holky venku a na icq na to navazuješ..ALE !!
 co ti frustrovani nebožáci co sedi u počitače s nadějí, že něco objeví? Chapeš, ja v reale nesbalim každou holku takže pro mně by to bylo po icq ještě těžší než v reále..(muj přiklad)
Jde to na tom se možna shodneme, stojí tě to ale námahu a čas..

Obecně se přes seznamky dá seznámit, ale kdo Vám zaručí 100% LTR ? Je to o štěstí hledat, jako loterie
Nemyslím si že by to Pirek bral jenom z jeho pohledu, navíc sám napsal že taky preferuje terén... Spíš mám pocit, že Pirek psal jak by se to mělo dělat aby to mohlo klapnout i po ICQ... Mrkající
Argumentace frustrovanými ubožáky moc smysl nemá, to už debatuješ o tom jaké strategie jsou/nejsou pro "balení" po ICQ použitelné (otázka ale byla jestli to jde a případně jak, otázka percentuelní úspěšnosti jednotlivých strategií už je další věc a to kolika lidem se správná aplikace povede je ještě užší situace --> pro dělání obecných závěrů tak jak to vyznívalo ze začátku od tebe to nebyl úplně ideální argument, použitelné je to jedině jako tvůj vlastní postoj což jsi taky v pozdějších příspěvcích dodal)
Že by jednorázový pokus o sbalení na seznamce/ICQ stál zas o tolik víc času se mi moc nezdá... Ale osobně taky preferuju zaujmout holku v reálu takže ICQ taky moc nemusím... imho jde spíš o to, že vybudovat úplně počáteční attraction (do první schůzky domluvené v blízké budoucnosti, pak už je nahrazování flirtu ICQ hrob pro vztah) po ICQ nebo seznamce jde taky (pochopitelně se musí potom použít správný přístup)...
Ale souhlas s tím, že je to jako loterie a 100 % úspěch nezaručí žádná metoda...


Citace: joei
třeba pro mě není až zase tak důležitý postup, jako výsledek, takže když najdu ideální partnerku přes net, nebudu naštvanej.
Přesně tak, v tom tkví jádro pudla... Přirozeně, že kdo hledá LTR, musí použít jiné prostředky než při hledání flirtu, a že někdo se seznamuje snáz po internetu a někdo v MHD nebo na ulici... Ale na ICQ nebo seznakách se dá (o úspěšnosti se teď nebavíme) vzbudit počáteční attraction, a stejně jako při balení na ulici se stejně musí v krátké době potvrdit následným flirtováním a doteky, bez toho by to neklaplo ani na živo... ale pokud výsledek stojí za to, tak bych spíš než předpojaté zavrhování zmínil pořekadlo "účel světí prostředky"...


Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 15. Březen 2009, 20:50:15 »

Citace: Barzini de Tutto
...
Nemyslím si že by to Pirek bral jenom z jeho pohledu, navíc sám napsal že taky preferuje terén... Spíš mám pocit, že Pirek psal jak by se to mělo dělat aby to mohlo klapnout i po ICQ... Mrkající

No výborně  Potlesk
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 15. Březen 2009, 21:09:33 »

Nemyslím si že by to Pirek bral jenom z jeho pohledu, navíc sám napsal že taky preferuje terén... Spíš mám pocit, že Pirek psal jak by se to mělo dělat aby to mohlo klapnout i po ICQ... Mrkající
Argumentace frustrovanými ubožáky moc smysl nemá, to už debatuješ o tom jaké strategie jsou/nejsou pro "balení" po ICQ použitelné (otázka ale byla jestli to jde a případně jak, otázka percentuelní úspěšnosti jednotlivých strategií už je další věc a to kolika lidem se správná aplikace povede je ještě užší situace --> pro dělání obecných závěrů tak jak to vyznívalo ze začátku od tebe to nebyl úplně ideální argument, použitelné je to jedině jako tvůj vlastní postoj což jsi taky v pozdějších příspěvcích dodal)
Že by jednorázový pokus o sbalení na seznamce/ICQ stál zas o tolik víc času se mi moc nezdá... Ale osobně taky preferuju zaujmout holku v reálu takže ICQ taky moc nemusím... imho jde spíš o to, že vybudovat úplně počáteční attraction (do první schůzky domluvené v blízké budoucnosti, pak už je nahrazování flirtu ICQ hrob pro vztah) po ICQ nebo seznamce jde taky (pochopitelně se musí potom použít správný přístup)...
Ale souhlas s tím, že je to jako loterie a 100 % úspěch nezaručí žádná metoda...


Na te argumentaci s frustrovanymi ubožaky nic špatneho neni..Asi jsme se nepochopili navzajem..
Těmi frustrovanými ubožáky, kteří hledají pouze přes icq, lst apod. kteří nevyrážejí do terénu, raději "doufají"..   že sem do toho přihodil svuj postoj neni na škodu, muj argument.. Jednorázové to přes seznamky nebývá (berme časová hlediska a kolik te divce prijde třeba nabidek apod.), vždycky musíš čekat a je to sazka do loterie..
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 15. Březen 2009, 23:15:32 »

Nemyslím si že by to Pirek bral jenom z jeho pohledu, navíc sám napsal že taky preferuje terén... Spíš mám pocit, že Pirek psal jak by se to mělo dělat aby to mohlo klapnout i po ICQ... Mrkající
Argumentace frustrovanými ubožáky moc smysl nemá, to už debatuješ o tom jaké strategie jsou/nejsou pro "balení" po ICQ použitelné (otázka ale byla jestli to jde a případně jak, otázka percentuelní úspěšnosti jednotlivých strategií už je další věc a to kolika lidem se správná aplikace povede je ještě užší situace --> pro dělání obecných závěrů tak jak to vyznívalo ze začátku od tebe to nebyl úplně ideální argument, použitelné je to jedině jako tvůj vlastní postoj což jsi taky v pozdějších příspěvcích dodal)
Že by jednorázový pokus o sbalení na seznamce/ICQ stál zas o tolik víc času se mi moc nezdá... Ale osobně taky preferuju zaujmout holku v reálu takže ICQ taky moc nemusím... imho jde spíš o to, že vybudovat úplně počáteční attraction (do první schůzky domluvené v blízké budoucnosti, pak už je nahrazování flirtu ICQ hrob pro vztah) po ICQ nebo seznamce jde taky (pochopitelně se musí potom použít správný přístup)...
Ale souhlas s tím, že je to jako loterie a 100 % úspěch nezaručí žádná metoda...


Na te argumentaci s frustrovanymi ubožaky nic špatneho neni..Asi jsme se nepochopili navzajem..
Těmi frustrovanými ubožáky, kteří hledají pouze přes icq, lst apod. kteří nevyrážejí do terénu, raději "doufají"..   že sem do toho přihodil svuj postoj neni na škodu, muj argument.. Jednorázové to přes seznamky nebývá (berme časová hlediska a kolik te divce prijde třeba nabidek apod.), vždycky musíš čekat a je to sazka do loterie..

Já netvrdím že na té argumentaci je něco špatně - že ti lidi existují je pravda a že jejich "doufání" nikam nevede je taky pravda... akorát že přísně logicky vzato jejich existence nemá moc velký vliv na to, jestli jde sbalit holku po ICQ (nebavme se teď o úspěšnosti ani o tom že s existencí takových lidí je dobré při volbě strategie počítat), takže jde o natolik úzkou situaci, že k původní obecné otázce (jestli to jde) nemá skoro žádnou informační hodnotu (a tedy je tak trochu špatná celá argumentace)... Ale to už jsme se do toho trochu zamotali a nechci rozpoutávat ohnivé diskuze o tom jak to kdo myslel a čí názor je proč špatný, takže bych to už raději dál nerozpitvával...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 01. Duben 2009, 10:59:01 »

Jde to.
Jednou jsem si po ICQ psal s jednou holkou ode mě ze třídy. Ve třídě jsme spolu absolutně nemluvili.
Ale díky tomu, jak jsem vtipně a hravě psal po ICQ, tak jsem si vybudoval u daný holky slušnou attraction. Pak jsme se jednou teda na třídním srazu ožrali a poprvý si promluvili Šťastný.
Den poté mi napsala: "Někdy musíme jít ven ve střízlivym stavu". Věřim, že kdybych šel, tak to mám v kapse na 99%.
Nojo, ale kdo by chtěl takovejhle vztah???? Nikdo. Takže nazdar.  Provokatér

Běž radši balit v reálu a na blbosti typu Facebook, Lidé, ICQ... se vy*er. Šťastný
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 01. Duben 2009, 18:03:43 »

Di-X: ve tride jste se nebavili => pokud jsi nebyl za nezjimaveho introverta, tak to vybudovalo urcitou "auru zahadnosti/nejistoty" => po prijemnem prekvapeni tvou hravosti na ICQ (dalsi plus) jsi mel otevrenou cestu pri otevrenem rozhovoru... nejspis by to opravdu klaplo, protoze v tomhle pripade bylo ICQ pouzito efektivne presne tak jak se eventuelne pouzit da - jako podpurny prostredek...
akorat se to nesmi prehnat => baleni jenom po netu bez dalsi podpory (v tomhle pripade to bylo zive pusobeni ve tride, Di-X by musel dodat podrobnejsi info o tom jake je jeho postaveni ve tride, ale verim ze nebyl u te holky zapsany jako "nezajimavy" ale necim pusobil i kdyz se nebavili - at uz pozici ve tride nebo naopak svou zahadnosti) ma mensi sance... a pokud se to zvrhne v "napiseme si po netu, pozname se a pak se kdyztak sejdeme", tak je to na nejlepsi ceste do hnoje...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 01. Duben 2009, 19:01:06 »

king666:
Hezky shrnuto.  Mrkající
Každopádně jsem v tý době byl docela slušně zakomplexovaný, ale bavil jsem se s vysoce postavenýma ve třídě. Takže jsem vlastně měl v očích ostatních taky vysoký postavení.
A ta tajemnost v tom určitě taky hrála nějakou roli.  Mrkající
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 25. Květen 2009, 18:43:56 »

Zrovna se mi nahodou povedlo omylem poznat na icq s jednou holkou, a i kdyz spolu mame namluveno ani ne pul hodiny, myslim, ze se da takhle balit.
a) dulezity je ji pobavit, trochu znegovat a navnadit na to, aby mela duvod s tebou nekam jit
b) dal planuju ji nekam vytahnout a to nejlepe do tydne. Tim myslim realny svet, samotne baleni po icq proste nemuze fungovat
c) kdyz se rande vydari, tak druhy a to uz by se to mohlo pohnout na libani apod.
d) kdyz klapnou predchozi kroky, tak uz je to snadny podat dal
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 28. Květen 2009, 13:11:33 »

Když se rande bude dařit, nevidím důvod proč čekat až na druhý den.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
DanielHlas
Host
« Odpověď #48 kdy: 22. Červen 2009, 20:53:00 »

Tak tady k tomuto tématu se konečně můžu náležitě vyjádřit, jelikož jsem "balení po icq" provozoval opravdu několik let. Byl jsem klasický introvert, který ale chce mít nějaký vztah a tak jsem se uchýlil k méně osobnímu balení, tedy balení po netu/icq.
První věc co uvedu je, že jsem nikdy nedospěl k opravdovému vztahu. Jen jednou za několik let jsem narazil na někoho, kdo byl ve stejné situaci a proto jsem s ním (teď se tomu jen směju) "chodil". Samozřejmě lidé, co jdou do vztahu po netu většinou nevědí o co v opravdovém vztahu jde. Tento vztah vydržel asi půl roku a pak se to samozřejmě rozpadlo.

Důležité je také dodat, že jsem se postupně zlepšovat svou internetovou atraktivnost a bylo stále snažší s někým flirtovat, někoho zaujmout nebo stát se sympatickým.
Při psaní s ostatními se může člověk hodně věcí naučit. Věcí, které se dají později uplatnit i v smskách a takových. Dneska je digitální svět a umět se fajn vyjadřovat není na škodu.
Možná se to nemusí zdát, ale chování na netu a na živo je hodně odlišné a to nejen, že venku se chovají hůř, ale i naopak.
Mám kamarádku se kterou se víceméně venku v pohodě povídá, ale jak přijde na icq,mail, facebook atd tak se chová naprosto nelogicky a věty vůbec nedávají smysl a to není důsledek technických nedostatků.
Na inernetu může vztah zajímavě začít, můžete holku poznat, pak s ní jít na rande a sbalit jí. Ale je tu háček: Dojem z osobního setkání je většinou úplně jiný než dojem z psaní si na icq. Říkáte si, na vzhledu nezáleží a další? Možná na vzhledu ne, ale musíte si uvědomit působení mnoho dalších faktorů jako je řeč těla, schopnost vést rozhovor a také bude vystaveno zkoušce vaše pravé sebevědomí, které je v pohodlí domova jistě úplně jiné!
Ano ano, potom to dopadá často katastrofálně. Lidé si navíc často vysní dokonalého partnera, kterého později nenajdou.
Jednou jsem si s 16ti letou holkou psal každý den několik hodin, asi dva týdny to tak bylo. Psali jsme si také sms a dokonce i volali. Ona ikdyž byla rozumná tak propadávala mému kouzlu a snila o mě. Vážně ke mně něco cítila, ale nebyl jsem to já komu city patřily. Byl to její polovysněný kluk.
když jsme se později sešli na rande, byli jsme spolu půl hodiny a ona koukala pořád jinam, nakonec odešla a mně řekla že mezi náma nic nebude  a že jestli budeme kamarádi jí je úplně jedno.
Omlouvám se všem čtenářům za případné nesrovnalosti v textu, ale už musím jít a nečetl jsem to po sobě  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 03. Červenec 2009, 23:26:57 »

Jo, já vzpomínám na jednoho kámoše, co vlezl na ICQ, vyhledal podle parametrů a místa holku, chvíli pokecal a druhý den s ní měl rande. Ale fakt sem nepobíral jak to dělá Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS