Jak nezůstat jenom při líbání?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:32:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nezůstat jenom při líbání?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak nezůstat jenom při líbání?  (Přečteno 27725 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 05. Prosinec 2008, 17:38:25 »

to je taky pravda, ale to je hodne tim, ze je tu dost novyych uzivatelu ve veku dost pod dvacet, takze se ta diskuse ubira taky jinym smerem.. pro ne zajimavym, pro me (nas) samozrejme naopak.. ale nic s tim asi nenadelame Podivený
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 05. Prosinec 2008, 19:12:31 »

LiWu: a co by jsi tu jako chtěl vidět? mimochodem smutnější než to, že se tu pořád omílaj stejný témata, je už jen fakt, že na to některý lidi (např zrovna ty) pořád odpovídaj...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 05. Prosinec 2008, 20:14:19 »

a pisou sem lidi kteri s tim nemaj zadnou zkusenost

Mě směr tohohle fóra taky vadí. A je mi teď jedno, jestli mi věřit budeš nebo ne, ale já zkušeností mám víc než dost...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 06. Prosinec 2008, 14:14:56 »

me vazne nezajima kolik mas zkusenosti, nebo jestli si mohl nebo nemohl mit nakou starsi zenskou.

ja chtel jen poukazat na to, ze v posledni dobe sou tady ty diskuse celkem o hovne (ne jen tahle) a hodne lidi sem proste pise jen proto ze ma potrebu neco psat, necim se chlubit a spis pokecat a k tomu snad fora nejsou. a tahle diskuse je je toho zarnym prikladem, dve stranky kecani o nicem  a nevyresilo se skoro nic.

dale se k tomu tady uz nebudu vyjadrovat, nechci delat neco na co sam nadavam zj Smějící se
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 06. Prosinec 2008, 18:57:03 »

a hodne lidi sem proste pise jen proto ze ma potrebu neco psat, necim se chlubit a spis pokecat a k tomu snad fora nejsou

Ne???? Aha....Tak to sem se teď dojebala, protože jsem měla pocit, že právě kvůli tomu ty fora jsou....
K tomu věku: myslím, že se tady najdou uživatelé, kteří i nad svých 20 let dovedou na tomto foru vypotit příspěvky, které jsou o ničem. Osobně mi vadí spíše to, že se ti "starší" tady ohánějí právě  "věkem". 
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 06. Prosinec 2008, 19:31:49 »

a hodne lidi sem proste pise jen proto ze ma potrebu neco psat, necim se chlubit a spis pokecat a k tomu snad fora nejsou

Ne???? Aha....Tak to sem se teď dojebala, protože jsem měla pocit, že právě kvůli tomu ty fora jsou....
K tomu věku: myslím, že se tady najdou uživatelé, kteří i nad svých 20 let dovedou na tomto foru vypotit příspěvky, které jsou o ničem. Osobně mi vadí spíše to, že se ti "starší" tady ohánějí právě  "věkem". 

Potlesk Potlesk
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 07. Prosinec 2008, 12:09:32 »

ne, to si opravdu mela velmi spatnej pocit. na forech se ma resit nejaky problem, nebo se bavit smysluplne k nejakymu tematu. to ze jediny forum ktery znas je tohle, kde to dospelo ke kecani o nicem, neni muj problem. proto taky existuje nekdo jako je moderator, kterej fora hlida, maze prispevky co jsou OT a pokud to prekroci urcitou mez, tak tema zamkne.. ze to tady jaksi prestava fungovat je vec druha.

ad vek: tohle ale ja prece vubec nepopiram, kravinu dokaze napsat kdokoliv. ale prispevky starsich uzivatelu nez sem ja maji pro me uplne jinou vypovidajici hodnotu nez od nekoho komu je 15, protoze vim, jak sem se na to v tech 15 sam dival a ted vnimam spoustu veci taky uplne jinak.

me osobne nejvic vadej uzivatele, co maj potrebu se vyjadrit uplne ke vsemu a reagovat na vsechno. tj. neco jako chodici wikipedia o vsech problemech, co se tykaji vztahu..
Zaznamenáno
Azy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Dvůr Králové nad Labem
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:55:35 »

Souhlasím s tebou afi, že tohle fórum dospělo ke kecání o ničem, ale myslím si, že to není zase takovej problém jakej tady z toho děláš.  Úsměv Stačí přeci jen 2x kliknout a seš úplně na jiným fórum.  Šťastný
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 07. Prosinec 2008, 18:26:33 »

tak ano, pokud bych mel tolik casu, ze bych si stihal vsechno cist, vsude prispivat a kecat s ostatnima o kravinach, tak by to byla parada Mrkající ale protoze toho casu vetsinou tolik nemam, tak si to tady jen chci obcas projit a precist zajimavy postrehy rozumnejch uzivatelu, co maj s urcitou veci i realnou zkusenost.. ale at hledam jak hledam, tak se mi to v poslednich mesicich nedari

ja sem tady registrovanej uz hodne dlouho, a proto me vyvoj tohodle driv fakt super fora dost mrzi, ale mas taky pravdu ze to trosku prehanim.. stejne s tim nic neudelam, takze timto koncim moje narky do tmy Šťastný
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 07. Prosinec 2008, 18:38:11 »

Možná že tohle fórum leze do sraček, ale já se zde zatím vždycky dozvím to, co bych se dozvědět chtěl, takže to zatím nějak neřeším a ani mě to nijak nevadí...
Zaznamenáno
Azy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Dvůr Králové nad Labem
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 07. Prosinec 2008, 23:26:15 »

Já nevím jestli tohle fórum upadá nebo ne. Jsem tu teprve chvilku, qarka sem objevil před asi půl rokem. Má perfektní stránky a jsou taky jediný, který tedka čtu + tohle fórum. Ale to jsme trochu jinde takže z5 k tématu.  Jak nezůstat jenom při líbání? Co ti vadí jenom na líbání ? Kroutící očima Mě je 17 a úplně mě to stačí. Líbání + ňáký to ošahávání a sem docela spokojenej.  Neutrální Doufám, že nejsem nějakej přibržděnej, když v 15 už se ptají jak jí dostat do postele a já v 17 to nějak nutně nepotřebuju.  Šťastný Teda teď si nejsem jistej, ale myslim, že se tady řešilo, že to má být při diskotéce nebo něčem podobném. A pokud ano, platí to co jsem napsal. Proč hnedka sex ? Mazlení je přece taky dobrý ne ? Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 07. Prosinec 2008, 23:38:38 »

Azy: buď v klidu, každej má trochu jiný nároky... a někdy dokonce i mě stačí jen "mazlení" a jsem spokojenej....
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 07. Prosinec 2008, 23:41:45 »

Asi tak nějak jak ti napsal D9. Hele bejt tebou bych to neřešil, každej má nějaký nároky a někdy cstačí to, a někdo tamto, tak bych neřešil jestli to je nebo neni dobře a dělal to co tě uspokojuje
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Azy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Dvůr Králové nad Labem
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 08. Prosinec 2008, 16:52:34 »

Jasný nemyslel sem to nijak jako že se musí jen mazlit, ale pouze jako svůj názor. Je mi jasný,že každej je ňákej. Určitě sem nechtěl nikomu nic vnucovat Mrkající
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 10. Prosinec 2008, 07:14:03 »

No, já chodívám na kalby téměř každej víkend a když furt opakuješ to samé (líbání,osahávání,mazlení, atd.), tak tě to po chvíli začne omrzovat a máš chuť zažít něco nového..
Zaznamenáno
hasi

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Kostice
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 30. Prosinec 2008, 15:23:27 »

Ja si myslím, že na tom není nic špatného, kdyz zapaříš s hezkou holkou a dojde i na líbání (vetsinou, ale nemusi to tak být vzdy) tak kazdej zazije neco hezkýho. (treba ja kdyz jsem zaparil s jednou holkou - dokonce 2x za vecer s tou samou tak taky doslo k líbání a takovy to sendwitch - pokud to znate, ale nic vic z toho nebylo) jak jsem si tak procital ten topic, tak se tu akorat nekdo hada a k tomuto tematu tady toho moc neni. to je škoda, taky bych se neco rad priucil a dozvedel....
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS