Jak odnaučit holku zlobit...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 23:07:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak odnaučit holku zlobit...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak odnaučit holku zlobit...  (Přečteno 8401 krát)
kopec

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 22. Leden 2009, 21:59:53 »

Hoj lidi... Se svou přítelkyní sem už víc jak půl roku, všechno v pohodě, parádička. Ale přece jen se negativ našel. Prostě začala zlobit, ale i v nadměrný míře. Nic strašnýho, jen šťípe, škrábe, lehtá, nebo mě odmítá dát blbou pusu, atd. a to všechno JEN TAK. Prej se jí líbí jak se "čertim" ono mě to v přiměřený míře nevadí ale když ji jasně dávám najevo ať toho už nechá a ono nic, tak mě to fakt leze krkem. Potřeboval bych ji to nějak odnaučit ale nvm jak. Vždycky slíbí že už to dělat nebude a pak ji to z ničeho nic chytne a zase od znova... Jinak vztah klape bez větších problémů. Pls nemáte nějáký TIPY jak jí to odnaučit?
btw: mě je 18 jí 17
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Leden 2009, 22:11:04 »

Zkus to na ni taky. Třeba jí to dojde.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Leden 2009, 22:14:34 »

Co se škádlívá rádo se mívá...Jak jí to odnaučit? Počkat až se vyblbne nebo jí štípnout pořádně, případně kousnout
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Leden 2009, 00:15:13 »

rekni ji, ze si tim v seznamu tvych milenek zaslouzila presun z prvního na sedmé místo a že už se s ní nebudeš tolik vídat, když toho nenechá:-D to byl vtip.

liwu ma pravdu... jsem nejakej rozjetej:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
kopec

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Leden 2009, 06:50:05 »

jí štípnout pořádně, případně kousnout
No zkusim to Mrkající A když to nepomůže tak se sbalim a odejdu, je to dobrej nápad?
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Leden 2009, 08:54:29 »

jí štípnout pořádně, případně kousnout
No zkusim to Mrkající A když to nepomůže tak se sbalim a odejdu, je to dobrej nápad?
Dobry napad je rict ji, ze te to neuveritelne vytaci, ze v tehle chvilich ztracis chut s ni byt, ptz jsi nezacal chodit s ditetem, za ktere ji momentalne povazujes, kdyz neni ochotna se s tebou normalne domluvit.
Boze hlavne se nekousejte jako psi.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Leden 2009, 09:13:28 »

Dobry napad je rict ji, ze te to neuveritelne vytaci, ze v tehle chvilich ztracis chut s ni byt, ptz jsi nezacal chodit s ditetem, za ktere ji momentalne povazujes, kdyz neni ochotna se s tebou normalne domluvit.
Boze hlavne se nekousejte jako psi.
Potlesk
Náhodou by to bylo zajímavý, kdyby jí to oplácel úplně stejnou mincí. Ona kousne - on kousen, ona škrábne - on škrábne, ona odmítá pusu - on odmítá pusu,... Pak jí to třeba dojde.

A nebo se kvuli tomu nerozčiluj a zachovej si úplně chladnou tvář. Když uvidí, že to u tebe nevyvolává žádný emoce, tak ji to přestane bavit za chvilku.

To s tim sbalením se a odchodem neni dobrej nápad.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Leden 2009, 09:38:25 »


Náhodou by to bylo zajímavý, kdyby jí to oplácel úplně stejnou mincí. Ona kousne - on kousen, ona škrábne - on škrábne

A sejdou se na pooperacnim sale na veterine Super!
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Leden 2009, 09:52:52 »

A sejdou se na pooperacnim sale na veterine Super!
Hehe...musíme najít toho psa, co vám to udělal. Kde se vám to stalo? "Doma" Tak to je dobře. Pokousal vás váš pes? "Ne, moje přítelkyně"

Náhodou ale takový kousnutí do zadečku přítelkyně může být hodně vzrušující Provokatér
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Leden 2009, 10:16:44 »

znám jeden pár, který se takhle škádlíval navzájem....Byl na ně úžasný pohled, jak se začali mlátit v hospodě Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Leden 2009, 13:09:16 »

S tím ochodem to podle mě není blbej...Akorát by mi měl říct odkud že to odchází, a já bych tam pak zajel slečnu to onaučit...pak už by ho myslím nekousala
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Leden 2009, 13:12:04 »

Jedna moje kámoška je na to taky expert Šťastný nejradši mi záměrně vyvolává erekci... já jí za to buď plesknu přez zadek nebo jí píchnu prstem někam níž Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
ardnocz
Host
« Odpověď #12 kdy: 23. Leden 2009, 13:44:29 »

To mi dělá přítelkyně pravidelně... hlavně někde, kde je hodně lidí  Provokatér
Zaznamenáno
kopec

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Leden 2009, 20:17:04 »

Jo to mě dělá taky... To je taky něco... ale ona se v tom úpa vyžívá.

Na to zlobení mě sem tam pomůže jí dát najevo že mě to skutečně vadí a že sem nasranej.  Druhej den se to snažila odčinit... Ale pak zas.
Nejlepší co sem vyzkoušel, nebudete tomu věřit, ale je to oplácení jí to stejnou mincí jak tady bylo.  Smějící se skutečně to zabralo ze všech nejvíc. A trošku sem se u toho bavil i já (ze začátku nejvíc, pak už pravda tolik ne)  Smějící se
Ignorace jejího zlobení je taky dcl účinná. A nevětší účinek to mělo, když sem to všechno skombinoval...
Zaznamenáno
user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Leden 2009, 21:05:56 »

Tak to mě moje dělá taky, jako beru to s humorem  Smějící se , tohle jsou fakt blbůstky a lepší je se tomu společně zasmát nebo jí to nějak příjemně vracet  Andílek ... nemá cenu se o tomhle hádat  Řekni to mé ruce ... jednou moje zkoušela, že mi nedá pusu, ok až jí to přešlo já jí to vracel úplně stejně, pak se začala tak sladce čertit a začali sme se líbat ještě víc jak nám to chybělo!  Úsměv ...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS