jak odpověďet na inzerát?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 03:58:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak odpověďet na inzerát?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak odpověďet na inzerát?  (Přečteno 22385 krát)
charlie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 29. Říjen 2007, 00:19:24 »

Ahoj.
Jak začít, no, mám docela problém se seznámit Smutný. Namám k tomu zrovna moc příležitostí, teda teď skoro žádný. Dřív sem se dost zajímal o počítače a jiný věci a ňák sem to asi prošvih Znepokojený a teď zjišťuju, že si nedokážu najít holku. Napadlo mě zkusit se seznámit přes internet, přes různý seznamky. Už sem pár dívkám psal, ale ňák neodpověděli. A proto bych měl na vás velkou prosbu, poraďte mi prosím, jak napsat odpověď na inzerát ze seznamky aby mi dívka napsala zpět. Takovou ňákou universální, co by se dala použít na víc inzerátů. Nebo aspoň naznačit jak by měla vypadat. Já totiž opravdu nevím jak ji napsat abych dívku které píši neodradil už jen tou odpovědí. Děkuju za všechny rady. Vim, že je to divná prosba Stydlivý, ale už fakt nevim.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Říjen 2007, 01:13:39 »

Osobně doporučuju začít vyrážet na různá místa a potkávat se tam s různýma lidma (bar, diskotéky, klub, výstavy, vernisáže, CONy...). Úspěšnost je asi tak 100x větší Šťastný

Co se týče mě, tak sem vždycky psal odpovědi takto:
"Hledám hodného milého kluka, který už ví, že ne všechno se dá zaplatit..." >
"Nejen, že sem hodný a milý, ale dokonce to, že si všechno nemůžeš koupit, vím už dávno. Je mi 19, ... (+ nějaké základní údaje)"

Úspěšnost: +/- max. 10% 2 odpovědi (z toho jedna hned "nemam zájem") z přibližně 70 unikátních a jednotlivě psaných mailů...

Naštěstí sem včas pochopil, že takhle to nepujde. Sám sem nikam moc nechodil, tak sem párkrát zašel se ségrou a vida Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
charlie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Říjen 2007, 13:16:49 »

jj, to máš určitě pravdu, začít někam chodit. Jenže právě v tom mám ten problém, sem z dost malý vesnice kde nic neni, ani v okolí. Můžu zajet do Liberce na disco, do klubu, baru.... Ale, nemám s kym a sám tam nepudu Stydlivý a řídim, takže bych tam stejně nic nepil (alkohol) a vypada bychl asi dost divně a úspěšnost by byla nejspíš nulová...

jak odpovědět dívce co se chce seznámit, ale nemá vyplněný text inzerátu, jen základní údaje o sobě, popř. jakého by si představovala partnera? (např na štěstí.cz)

děkuju za rady Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Říjen 2007, 14:08:37 »

Někdy se stav v Jablonci a někam zajdem Mrkající Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Říjen 2007, 15:59:00 »

jj, to máš určitě pravdu, začít někam chodit. Jenže právě v tom mám ten problém, sem z dost malý vesnice kde nic neni, ani v okolí. Můžu zajet do Liberce na disco, do klubu, baru.... Ale, nemám s kym a sám tam nepudu Stydlivý a řídim, takže bych tam stejně nic nepil (alkohol) a vypada bychl asi dost divně a úspěšnost by byla nejspíš nulová...

jak odpovědět dívce co se chce seznámit, ale nemá vyplněný text inzerátu, jen základní údaje o sobě, popř. jakého by si představovala partnera? (např na štěstí.cz)

děkuju za rady Mrkající

a kámoši nikam nechoděj?
Zaznamenáno
charlie

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Říjen 2007, 12:49:12 »

nechoděj Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Říjen 2007, 22:20:04 »

nechoděj Smutný
Kdy dorazis do JBC?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Listopad 2007, 14:36:36 »

A kdy ty do Brna? Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Listopad 2007, 18:57:41 »

A kdy ty do Brna? Šťastný
jenze charli je tady z okoli Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Listopad 2007, 19:43:26 »

Okolí je relativní pojem Mrkající
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Listopad 2007, 21:34:29 »

A kdy ty do Brna? Šťastný

Ne.ale kdy do LBC.
Nerad bych se tu chlubil, odud pocházím, ale ono to potom vypadá divně, že lidi jsou ze stejnýho města, nebo bližšího města a neznaj se. Samozřejmě že to nemusí bejt pravidlem.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Listopad 2007, 21:48:36 »

Osobně doporučuju začít vyrážet na různá místa a potkávat se tam s různýma lidma (bar, diskotéky, klub, výstavy, vernisáže, CONy...). Úspěšnost je asi tak 100x větší Šťastný

Já chodím pařit často, ale úspěšnost mám hoooooooodně slabou. Naopak na lide.cz nebo libimseti mi semtam nějaká napíše (inzetrát jsem si teda nedával, mám jen profil). Asi jsu divná vyjímka, ale fakt je to tak.
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Listopad 2007, 20:55:19 »

tak já jsem na tom podobně jak Avarenger... můžu odpovědět na jakýkoliv inzerát a....nic.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Mario007
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Listopad 2007, 21:18:22 »

No ked chces dostat nejake dievca a nemozes ist do barou a podobne...skus chaty na nete...tie su o dost lepsie ako inzeraty...spoznas ludi...mozno aj par novych kamosov s kotrymi pojdes potom na diskoteky...ale hlavne tam baby kecaju viac a ked budes mozes sa s nimi potom niekedy stretnut...
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Listopad 2007, 12:11:01 »

no nevim proc by pro nekoho kdo ma problem se bavit s holkou na zivo mel byt dobry chat (pokud jeho problem neni ciste ve vzhledu)

na zivo te holka aspon posloucha a muzete se dostat do nejakeho kontaktu, bez toho aby tam prekazeli ostatni lidi a rusili nejakou jemnou romantiku

na chatu clovek musi zaujmout mezi zmeti dalsich hovad a musi je prekricet nebo neco aby se vubec mohl s nekym bavit, a je mnohem tezsi nebyt v takove
vyřvané společnosti out, nez nekde v realu kde mas slusne plus a zarucenou trochu pozornosti uz jen zato ze se ji odvazis oslovit.

Jako parkrat sem skousel na libimseti vymenovat si private message s holkama ktere me zvalstne hodnotili a zaroven sem nasel neco zajimaveho/divneho v jejich profilu (abych mel v private message na co navazat) a libili se mi, ale prislo mi to jako totalni nesmysl, ta komunikace byla ciste o tom ze ju ani jedna strana nechtela ukoncit, az jedna vzala rozum do hrsti a na dalsi psravu neodpovedela. Pdodobne kdyz mi napsaly nejake cizinky na ICQ. Ta elektronicka metoda baleni ma imho smysl jen kdyz je clovek neumerne zabavny spolecnik a pritom se v realu chova a vypada nemozne. Ale myslim ze clovek co neni moc zabavny spolecnik na zivo to ma na ICQ nebo nedej boze chatu jeste horsi.

nebo je to mozna jen u me, ale v klidu domova sem totalni tupoun zatimco v nekake stresove situaci ze me adrenalin aspon trochu neco udela. Adrenalin je kamarad - od toho se v tech situacich produkuje aby clovek nasel skryte rezervy a jeho jinak podtaktovany introvertni (do sebe zahledeny) mozek zacal zpracovavat vjemz a odpovidat akcemi. Skoro mi pripada ze kontakt s holkou stratim prave kdyz opadne adrenalin :(no nevim proc by pro nekoho kdo ma problem se bavit s holkou na zivo mel byt dobry chat (pokud jeho problem neni ciste ve vzhledu)
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mario007
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Listopad 2007, 13:34:09 »

No ja neviem...ja som na icq alebo na chate strastne vtipny(aspon to o mne hovoria)...ako aj v reale som v poho len v chate asi viem ze ked sa mi nieco nepodari tak je to jedno lebo to dievca v zivote nemusim vidiet...kdezto ked sa snazim nejaku spoluziacku zbalit a nastane trapas tak o tom za chvilu vie cela skola Smějící se
Ale zase mas pravdu v tom ze konverzacie typu 'mas sa?' 'fajn' 'tak to je super' 'to teda je'...su dost o nicom...ale uz vtedy sa da povedat ci to dievca ma zaujem. A po par spravickach si dohodnut stretko, lebo nazivo je to proste o niecom inom....
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Listopad 2007, 19:17:23 »

Tož mě napadlo eště pár postřehů, co se dají vztáhnout k úvodní otázce.
Jak odpovědět na inzerát?
1) Podle mě nemá smysl příliš si lámat hlavu vymýšlením co nejlepší odpovědi, která ji "totálně dostane na kolena" a "donutí ji se do vás zamilovat". To prostě jedna odpověď sama o sobě nemůže zvládnout. Samozřejmě vám může originální odpověď pomoct, ale...
2) Originální odpověď může paradoxně i uškodit. Představte si slečnu, která si podala takovej inzerát a dostává hodně odpovědí (Já měl jednou kvůli kanadskýmu žertu na mýho kámoše holčičí profil (pouze profil bez inzerátu) na lidech a mezitím mě balilo asi 40 chlapů). Odpovídání na odpovědi na její inzerát jí zabere nějakej ten čas. Na běžné ohlasy tedy odpovídá normálně a když jí přijde nějaká "prudce alternativní" odpověď a ji nenapadne nic, co na to napsat, tak je bohužel velká šance, že si nebude lámat hlavu a dá to prostě k ledu.
Abych se nechlubil cizím peřím: Bod č. 2 jsem není přímo můj postřeh, ale říkal tu tuším jistý pan Beránek, což je podobný "balící rádce" jako Qark.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Listopad 2007, 21:40:02 »

Osobně doporučuju začít vyrážet na různá místa a potkávat se tam s různýma lidma (bar, diskotéky, klub, výstavy, vernisáže, CONy...). Úspěšnost je asi tak 100x větší Šťastný

Moje řeč. Dokud jsem se zkoušel seznamovat přes inzeráty, tak to nikdy k ničemu nevedlo. Pak jsem se rozhodl, že je lepší naučit se balit holky na živo Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS