Jak odsunout "kamarada"?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 06:14:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak odsunout "kamarada"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak odsunout "kamarada"?  (Přečteno 3393 krát)
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« kdy: 29. Říjen 2007, 17:20:07 »

Predem se omlouvam pokud uz se zde nejake podobne tema vyskytuje, ale kdyz sem to rychle prosel tak jsem na nic nenarazil...

Jde o to, ze jsem se asi pred 14ti dny dozvedel, ze ma o mne zajem jedna kamoska, ze se ji celkem libim. Zacali jsme si spolu psat pres icq, flirtovat a jednou jsem s ni byl venku. Vse vypadalo dobre, ale jednou jsme byli na jedny akci mi 2 a jeste asi dalsich par kamaradu, z toho jeden z nich ji zacal balit. On to neni nejakej velkej kamos ale proste se zname.

Jak jsem si s ni psal pozdeji, tak mi prislo, ze na ni asi moc nezapusobil atd. Ale jde o to, ze se podobna akce bude konat tedka nekdy v nejblizsi dobuea jsem si jisej, ze se o to pokusi znova. My spolu sice jeste nechodime ale nema to k tomu daleko a tak se bojim aby na ni nejak moc nezapusobil, driv nez ja. Nemate nekdo nejaky navrh nejaky napad, jak si ji aspon trochu pred nim pohlidat? Myslim, ze mam pred nim navrch, flirtuje se mnou, od kamaradek jsem se dozvedel ze se mnou chce chodit, ale chci mit jistotu...

Diky
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Říjen 2007, 17:51:53 »

Vcas ho ozrat Mrkající Šťastný

A nebo bejt slecne na blizku Úsměv a jeho pripadne pokusy o baleni kvitovat suchym humorem, jakoze totalne nema sanci Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Říjen 2007, 19:20:30 »

Proc si ji nepojistis. Vem ji ven, udelejte si hezke odpoledne a na konci ji polib a ona bude videt, ze mas zajem Šťastný
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Říjen 2007, 20:28:03 »

jo taky bych radil neco podobnyho proste ho strkat pryc... ( vsemi dostupnymi zbusoby )
pozvat ven na kafe nekam
proste se ji venovat vic nez on

napr. mu nahrat nakou ktera by mu mohla byt sympatická   treba bejvalku ( pokud ji nezna )  ty sis s ni rozumel a on jak ma stejny vkus by moh prece taky

Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS