Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 10:05:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?  (Přečteno 56797 krát)
Dexter
Host
« kdy: 12. Září 2006, 18:52:52 »

Zdravím, zase (jako vždycky) řeším problém, jak oslovit dívku (16), o které prakticky nic nevím. Vím její jméno a do jaké chodí třídy. Vím ještě, že má pár kámošů a kámošek u nás ve třídě - jenže já nechci být jen další kámoš! Provokatér Jediný originální způsob mi zatím přijde vyznání v třetí osobě (samozřejmě mírnější), ovšem to bych si za 1. musel sehnat číslo a za 2. to není osobní, což nemám rád.

Any suggestions Otázka
« Poslední změna: 09. Duben 2008, 21:11:05 od LordAli » Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Září 2006, 20:31:05 »

Normalne ji reknes nekde na chodbe ahoj. Jak se s ni zacnes zdravit, tak se s ni das i do reci a nekdy zeptas (mezi diskuzi), kam treba chodi (napr. na zabavy). Skola neni podle me dobra na loveni, ale jen na seznameni. No a jak budes vedet kam chodi, tak tam jednou zajdes a dokoncis lov. - strucne receno. Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 12. Září 2006, 20:35:53 »

Citace: "LordAli"
Normalne ji reknes nekde na chodbe ahoj. Jak se s ni zacnes zdravit, tak se s ni das i do reci a nekdy zeptas (mezi diskuzi), kam treba chodi (napr. na zabavy). Skola neni podle me dobra na loveni, ale jen na seznameni. No a jak budes vedet kam chodi, tak tam jednou zajdes a dokoncis lov. - strucne receno. Nápad

no to by mozna slo ale co znam z vlastni zkusenosti tak v ty skole je to max. tak na cau na chodbe...no kdyz mas velky stesti tak ji potkas treba v satnach ale nevim to je o stesti...co takhle jit s tema tvejma a zaroven jejima kamosema i s ni nekam na zabavu a tam si s ni popovidat hm?treba prave tam zjistit kam chodi jinam ->sama  Smějící se , to by byl celkem uzitecnej poznatek hm?S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Září 2006, 20:42:00 »

Citace: "Mikmik"
co takhle jit s tema tvejma a zaroven jejima kamosema i s ni nekam na zabavu a tam si s ni popovidat hm?treba prave tam zjistit kam chodi jinam ->sama  Smějící se , to by byl celkem uzitecnej poznatek hm?S jazykem


Napad dobry, ALE: Problem ale je v tom, jak jeji bandu dostat s tvoji bandou nekam. Holky nekam samy chodi jen velmi ojedinele. Kdyz se clovek dozvi kam obcas zajde, tak je mozny, ze tam bude se svoji bandou. Jestlize ty prijdes i se svoji bandou, tak mas moznosti pro loveni idealni. Zalezi na fantazii jedince, jak si na te chodbe poradi. Ja osobne mam pri komunikaci s zenskyma okno co se tyce temat, ale z qark.net bych asi zvolil treba pochvalit ji treba pekny svetr, kde ho koupila ci nejakou blbost.Nápad  Pozdeji pri dalsich diskuzich z ni vytahout i oblibena mista, zabavy ...  Super!
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Leden 2008, 13:38:19 »

Zdravím, chodím na gympl do kvinty a moc se mi líbí jedna holka z prváku (sme stejnej ročník akorát já sem osmiletej). Abych řekl pravdu tak nevim jak na to, jediná šance kterou bych asi mohl využít je že ona nechodí na obědy a vždycky čeká sama na lavičce před jídelnou až se její spolužáci najedí. Potřeboval bych poradit jak jí mám oslovit a co říct...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Leden 2008, 14:30:33 »

Ty: "Ahoj. Víš, že sedět na lavičce je hrozně nezdravý?! "
Ona: "OMG, cože?!"
Ty: "No, vážně. Tě nemůžu nechat si takhle ničit zdraví. Nechceš se se mnou projít k automatu? Zvu tě na kafčo. Mimochodem, já sem Honza..."
Ona: (chce/nechce)
Ty: "Tak fajn, tak jdem..."(+ pokračuješ v povídání o čemkoli) / "No, neva. "(+ odchod)
za chvíli...
Ty: "Tak sem si řikal, že nebudu pít sám, tak sem ti vzal horkou čokoládu..." (a přisedneš k ní)

A zbytek je na tobě. Nelíbí se ti to? Tak si vymysli něco vlastního. Cokoli, co ti někdo poradí, nebude z tebe. A tím pádem ztratíš šanci, že jí zaujmee to jakej jsi... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Leden 2008, 14:43:31 »

njn další konverzace je pro mě hračka ale ten první kontakt... Možná jí zkusim napřed pozdravit na chodbě jak už tady někdo psal.
Zaznamenáno

Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Leden 2008, 14:52:05 »

Určitě bych zkusil jako první ten pozdrav..
Mně se stal včera dobrej trapas, šel sem a pozdravil sem jednu holku v domnění, že je to kamoška, pak sem si uvědomil, že ji vubec neznám. Šťastný Byla trošku překvapená (já taky když sem si o dva kroky dál uvědomil co sem udělal Úsměv ) Ta tvoje bude taky určo překvapená to si buď jistej. S jazykem
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Leden 2008, 15:27:16 »

njn další konverzace je pro mě hračka ale ten první kontakt... Možná jí zkusim napřed pozdravit na chodbě jak už tady někdo psal.
No, jestli je další konverzace hračka, tak jí pozrav a konverzuj Šťastný Co tady teda pak řešiš ?!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Leden 2008, 18:11:43 »

njn další konverzace je pro mě hračka ale ten první kontakt... Možná jí zkusim napřed pozdravit na chodbě jak už tady někdo psal.
No, jestli je další konverzace hračka, tak jí pozrav a konverzuj Šťastný Co tady teda pak řešiš ?!

No řešim jak se vůbec k tý konverazci dostat Smějící se ...
Zaznamenáno

Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Leden 2008, 18:37:38 »

řekni nejdřív Ahoj.  Úsměv                       
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Mario007
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Leden 2008, 23:57:13 »

njn další konverzace je pro mě hračka ale ten první kontakt... Možná jí zkusim napřed pozdravit na chodbě jak už tady někdo psal.
No, jestli je další konverzace hračka, tak jí pozrav a konverzuj Šťastný Co tady teda pak řešiš ?!

No řešim jak se vůbec k tý konverazci dostat Smějící se ...

proste len povedz ahoj a zacni, bud mozes skusit cestu ze budes tak trosku serioznejsi a spytas sa co tu tak sama, alebo pojdes avengerovou(vtipnejsou) metodou, ktora slavi vasci uspech
Zaznamenáno
pito



Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Březen 2008, 21:45:21 »

mam problem s jednym dievcatom neviem ako dalej postupovat

V skole sa mi moc paci dievca mne je 15 a jej 13 je siestacka ja osmak sem tam sa snazim naviazat ocny kontakt..zistil som si jej nick na chate a napisal som jej nieco chcela vidiet moju fotky lebo asi vie kto som len si nebola ista tak som jej poslal teraz som zvedvy co napsie ak nici co mam robit?napsiat jej nieco?a co?v skole ju neuvidim mame prazdniny 1tyzden

Mam jednu nevyhodu na 15 rokov som moc maly
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Březen 2008, 21:51:17 »

Rozhodne bych to neresil pres chat ale z oci do oci. Vydrz ten tyden a az ji potkas ve skole, tak seber odvahu, dojdi k ni a zacni se s ni o necem bavit (na tematu nezalezi) a na konci ji zkus nekam pozvat s tim, ze se ti zda zajimava a ze by byla hrozna skoda kdybys ji nepoznal vic. Podle me lepsi nez nejaky chatovani... Úsměv
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Březen 2008, 23:48:03 »

Nejen podle tebe Mrkající NAvíc můžeš hezky navázat na to, jaká to byla náhoda, že ste se potkali na tom chatu *třeba*
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
pito



Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Březen 2008, 11:47:10 »

Diky za rady ale mam sancu ked je odo mna vyssia?Koli tomu ze som taky maly nemal som zaidne skusenosti s dievcatmi
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Březen 2008, 13:39:50 »

Jestli nemáš 120cm a ona 170cm, tak to je jedno, nemyslíš?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sagi
Host
« Odpověď #17 kdy: 03. Březen 2008, 18:49:22 »

No ve dvaceti to jedno bude, (i když imho být vyšší je lepší  Nemocný#39; ), jenže co si tak pamatuju tak ve 13ti holky strašně řešily co si o tom budou ostatní myslet... nebudou se mi smát, že mám kluka menšího než jsem já.. jak budu vypadat atd.

Jsi sice menší, ale taky o dva roky starší...   Vykřičník Věř si, nejdůležitější je sebevědomí, od toho se odehrává řeč těla (většinu věcí děláš podvědomě), buď nad věcí...
Zaznamenáno
pito



Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Březen 2008, 19:44:36 »

tak dik je vyssia asi tak 5cm tak ja to potom v skoel skusim a dam vediet
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 03. Březen 2008, 21:53:33 »

5cm to je nic, vem si podpadky a budete na tom stejně.  Smějící se Ne vážně, vidím jak jsou některý holky z kluků o 2 roky starších na větvi.Stačí když se na tyhle mladší holky podíváš a ony pak o tom vedou diskuse jestli ten "Jeho" pohled něco znamenal nebo ne. Stačí se chovat sebevědomě a jestli se jí aspon trchu líbíš.......
Zaznamenáno
Jonny100

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: prostějov
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Duben 2008, 22:50:47 »

Moc se mi líbí (povahově i fyzicky) jedna holka se kterou mám společnou hodinu angličtiny ... ještě jsem s žádnou nechodil. Ale chápu že cesta povede asi jedině skrze komunikaci

mám s ní taky společnou cestu ke škole jenomže ona vždicky chodí s její kamarádkou a tak se jí bojím říct třeba jenom ahoj ... moc toho taky nepokecáme spíš jenom prohodíme pár slov ... A taky mám pocit že se na mě občas dívá ale nejsem si uplně jistej
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Duben 2008, 23:09:22 »

Připojíš se k nim cestou do školy. A rozjedeš rozhovor.

Čau, dneska zase AJ, co? Umíte ten 1st conditional na tu písemku. Sem do toho koukal chvíli a pak semmusel jít na vzduch Šťastný

A je to, už komunikuješ... zareaguješ na to, co odpoví a budete si povídat. Za čas jí někam pozveš a bude.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Duben 2008, 00:27:32 »

Jazykové hodiny jsou přece nejlepší, když jí někde potkáš, tak místo česky jí začni něco vykládat anglicky, za prvé se uvolníš, o nic nejde, jen procvičujete konverzaci a za druhé nebudeš ten den už pátý kdo se jí ptá na totéž, ale i debata o počasí bude znít o něco líp  Mrkající. nikdo neočekává, že skvěle knverzuješ, jestli ano, tím lépe, ale pár vět bys dohromady dát mohl  Šťastný, tak s chutí do toho... .
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Duben 2008, 14:12:51 »

Ava: u tohohle bych se chtěl pozastavit... vždycky když vidim tyhle rady, jak začít konverzaci, tak je to něco, jak ze sebe dělat blbce... "prosimtě, zapomněl jsem, nevíš..... ?". "neporadila byste mi...?", "umíš angličtinu? já ne..."... jak se dá začít konverzovat, abys ze sebe nemusel dělat blbýho nebo nechápavýho?? když to zkusim, tak jsem zas buď za namyšlenýho nebo drzýho.... copak neexistuje způsob, jak začít konverzaci, aby si holka okamžitě neudělala ani trochu negativní názor?
Zaznamenáno

Jonny100

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: prostějov
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 09. Duben 2008, 14:16:44 »

njn kdyby alespoň chodila sama do školy jenomže je tam její kámoška ... a já nevím jak by to vypadalo ... třeba kdybch přišel a řekl " Ahoj dneska zase AJ co ... " a přitom se ani vždicky nezdravíme ...

prostě bojím se reakce a co kdybych ztratil hlavu a kecnul nějakou blbost nebo neuváženost ...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS