Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 11:56:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?  (Přečteno 56910 krát)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 18. Květen 2008, 21:03:23 »

Podobných tém je tu už asi dosť, ale predsalen sa moj prípad od tých odstatných niečím líši.

Jj, podobných témat je tu hodně, akorát jsi línej se trochu snažit něco najít a proto rovnou založíš nové téma. Jediné čím se ty témata liší je jinej úvod a jiný autor. Jinak se tam řeší úplně to samé.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 18. Květen 2008, 21:27:34 »

Já sem na tom byl dřív, jako ty. Taky sem se bál oslovit nějakou holku (ale i kohokoli jiného) a pak jsem litoval a vyčítal si to, že jsem se opět o nic nepokusil. A tak jsem si řekl, že s tím musím něco začít dělat. Tak jsem si řekl, že to musím začít zkoušet. Maximálně dostanu odpověď ne, nic jiného. A funguje to.
Postupně se už tak nebojím někoho oslovit. Jdu na věc a řeknu si: Maximálně to nevyjde, ale aspoň jsem se o to POKUSIL.
Není to ještě úplně ono, ale vidím u mě, že se to začíná hodně zlepšovat.
A hlavně tě nesmí odradit neúspěch, protože jinak se vrátíš tam, kde si teď.
A smát se ti? Nebude, proč by měla? Toho se neboj.

Hodně štěstí!
Zaznamenáno
bigBimbasak



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 22. Květen 2008, 17:29:45 »

No takze dneska som do seba nalial 3 piva a ze idem za nou. Pockal som ju pred skolou, a isiel som nenapadne s nou na bus. Myslel som ze mi 3 piva rozvizu jayk. Ale stalo sa to ze som este musel bezat do skoly sa vycurat, a potom som ledva stihol bus, v ktorom bola. Odvahu za nou prist by som aj mal, ale neviem vobec co by som jej povedal. Nic ma nenapada. Prakticky nas nic nespojuje, maximalne to ze chodime obidvaja na franinu .... kolko je hodin je blbe sa jej pztat ked mam na ruke hodinky a v autobuse je to na kazdom cvakaci listkov..... a ci mi nezdrhol bus je tiez blbe lebo rano chodime stale na ten isty a ked idem zo skoly tak chodia kazde 3 min. Prist za nou rano (chodime busom 7:10) mi pripada dost blbe... cely autobus spolu s nou je rozospaty a vsetci by poculi o com sa rozpravame a to by mi ubralo na sebavedomi. Skuste mi poradit nejake pekne oslovenie, cital som ich uz vela ale ani jedno mi poriadne nestadlo. A mimochodom v slovencine zneju tie oslovenia dost trapne...
Niekde som cital ze ked za nou uz konecne nepojdem a budem po nej len pokukovat, tak si o mne bude mysliet ze som priemerny, nanic-hodny samec. Musim to urobit zajtra, zajtra je moj den a ja to spravim... Ale bez dobreho oslovenia sa na to neodvazim... takze este raz vas prosim aby ste mi poradili...
PS: Ona sa vola Veronika, takze keby to nejak pomohlo s oslovenim tak sa mozem naucit aj kedy ma zrovna meniny...  Provokatér

Dakujem...
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 22. Květen 2008, 18:36:32 »

bigBimbasak:
ve tvem prispevku je prvni cast jen a jen o vyjmenovavani duvodu, proc ji neslo oslovit a zduvodnovani si toho, ze jsi ji neoslovil, sam pro sebe...
a druha cast je o tom, jak se odhodlavas, ze zitra je ten den, kdy uz ji konecne oslovis-aby to neskoncilo zase u vyctu duvodu, proc si ji neoslovil...
zkus treba napsat, jaka osloveni ti nesedla a jaka zni trapne, protoze potom by to bylo jen o tom, ze by nekdo neco napsal a ty bys odpovedel - zni trapne; nesedi mi...
mozna ti to bude pripadat jako klise, ale co ji zkusit rict: Ahoj, jak se vede? a pak dal uvidis, podle toho, jak zareaguje...

a neco pod carou:
opravdu si myslis, ze tim, ze si das pivo opadnou tve komunikacni bariery??
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 22. Květen 2008, 20:29:49 »

Baller: no např u mě stačí jeden panák a celkově mluvim tak 10x víc než normálně...
Zaznamenáno

Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 22. Květen 2008, 21:21:22 »

D9:
dle meho neni pivo zrovna dobry rozvazovac jazyka(uz treba jen z toho duvodu, ze jde, i po zvykacce, z ust citit, pokud si ho vypil chvilku predtim a to opravdu tady slecne nebude moc imponovat, kdyz se na ni s pozdravem vyvali i pivni smrad-i kdyz, treba se pletu a tak ji to zaimponuje, ze pak na jedno pivko skoci spolecne), ale proti gustu...
Citace
no např u mě stačí jeden panák a celkově mluvim tak 10x víc než normálně...
to je celkem normalni nejmene u 3/4 lidi, otazka je, co potom budes delat se slecnou, az budete sami a budes s ni chtit komunikovat(protoze nebudes tak vtipny a vymluvny bez alkoholu jako si byl s alkoholem)-to ji reknes: "Promin, jen si musim dat panaka a pak se muzeme zacit bavit"?
Zaznamenáno
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 27. Červen 2008, 21:21:23 »

Ked som chodil na zakladnu s babami som sa moc nebavil lebo mi chybala odvaha (teraz uz je to trochu lepsie  Šťastný). Jedna spoluziacka sa mi velmo pacila ale.....ta odvaha chybala. Teraz po dvoch rokoch som ju uvidel a som sa rozhodol ze uz musim daco spravit. Zohnal som si jej cilso ale neviem co jej mam napisat (sice sme spoolu chodili do triedy ale sme sa nerozpravali skoro vobec) takze nevim o nej nic. Poradte co mam napisat. Mam napisat hned aj meno aby vedela kto som? Dik za rady
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 28. Červen 2008, 08:02:27 »

Lepší by bylo někde se s ní potkat na živo, než ot řešit přes sms, vyvaroval by ses nějakýmu omylu...
Zaznamenáno
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 28. Červen 2008, 08:08:47 »

Ved stretnut sa s nou chcem len som sa s nou uz 2 roky nestretol. Tak ju chcem pozvat cez sms
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 28. Červen 2008, 11:09:26 »

Bud chlap, normalne zdvihni telefon a zavolaj jej. Cez sms to riesia baby a este aj tak sa nikdy nevedia vyjadrit, co vlastne chcu.
Zaznamenáno
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 28. Červen 2008, 11:16:30 »

A co tak zhruba by som mal povedat? absolutne totiz netusim co by som mal povedat....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 28. Červen 2008, 13:05:16 »

Ahoj? Úsměv
Ne, vážně. Zavoláš, chvíli budeš povídat o tom, jak si jí potkal, poptáš se co dělá a tak. Následně řekneš, že ti dochází kredit, jestli by nechtěla někam zajít, že byste pokecali. A hotovka Úsměv

(použij to teda jen jestli nemáš na to jí pozvat bez takovéhleho fíglu)

Nebo to můžeš doladit tim, že to položíš najednou a pak jí napíšeš z jiného čísla - "Čau, tak kredit už došel Úsměv Co vyrazit třeba do [někam]. Navrhni termín, já mám docela volno teď. Karel." Úsměv Čímžto si to ještě ulehčíš Úsměv

Ale někdy nejjednodušší cesta není ta nejlepší Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 28. Červen 2008, 19:14:35 »

Tak mi radsej porad tu jednoduchsiu cestu co je pre mna SMS Šťastný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 29. Červen 2008, 11:20:41 »

Vsak uz ti poradil. Hadam nechces, aby sme ti napisali presne znenie smsky  Vykřičník Alebo mame rovno za tou slecnou este aj prist, pobozkat ju za teba a dalsie veci. Sa zobud trochu.
Zaznamenáno
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 30. Červen 2008, 16:12:07 »

no tak som napisal tej babe sms. napisal som jej ze so ju videl a ze sa mi paci aj sa mi pacila uz na zakladke, samozrejme som napisal kto som a spytal sa ci by nesla niekedy von ....

odpisala mi: Co ti bije. si chod robit srandu z niekoho ineho...

napisal som jej este ze si z nikoho srandu nerobim ze to myslim vazne.. este som dopisal ze 1. aprila uz bolo

co si mam o to mysliet?
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 30. Červen 2008, 19:39:39 »

Tazko povedat, co si o tom mysliet. Mozno fakt nevie, s kym si pisala. O to by tu az tak neslo. To, co ti tu napisem teraz, ta asi velmi nepotesi. Ta sms, co si jej napisal, tak take sms sa babe, ktora sa mi paci nepisu. Teda mozu, ale urcite nie ako prva smska. Myslim, ze tuto situaciu budes dlho zachranovat, ak este vobec. Ono tomu chyba taka hravost, trochu vtipu alebo drzosti. Ale drzosti takej vtipnej, nie takej, ze by si ju naozaj urazil. Postav sa pred zrkadlo, pozri sa poriadne na seba a zacni sa mat najpvr rad. Potom zodvihni telefon a normalne jej zavolaj. Tie rady, ktore daval Avaranger su fakt dobre a takto nejak by mal ten hovor prebiehat. Len sa to nesnaz prosim ta naucit. Daj do toho seba a improvizuj.
Zaznamenáno
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 03. Červenec 2008, 19:05:22 »

Kamarat mi zohnal jej ICQ. Mam sa este o nieco pokusit? Nechcem uz vyzerat ako debil ze ju tolko otravujem lebo od tej sms kdemi napisala ze ci si z nej robim srandu nenapisala uz nic.....
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 03. Červenec 2008, 19:35:52 »

Zkusit to můžeš, začni odznova jaké jsi dostal rady. Ale ženský jsou nevyzpytatelný, tak tuším, že z toho nic nebude
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 29. Leden 2009, 16:57:11 »

Ahoj potřeboval bych něčí názor.
Chodim sedmej rok na školu (zhruba 500 lidi). Byl sem dřív špíš takovej tichej a tak. Libila se mi tam jedna holka, která chodí o dva roky níž.... teď už páťačka. Dřív jsem na ni podle sebe neměl, měl jsem to tak nějak zakodovaný v hlavě..... poslední dva roky, ale na sobě makám, stal se ze mě sportovec což ona ví, protože o mě mluvil jeden učitel u nich ve třídě i jsem ji potkal o prádninách na tréninku, jenže sem se zmoch na blbej úsměv a jel dál. Na školním večeru, kam chodí celá škola a dělají se tam různý scénky sem byl, dost vidět a pochvaly chodily ze všech stran takže si myslim, že sem pro ní aspoň trochu atraktivní.

Problém je v tom, že po rozchodu s jednou holkou od nás myslim jen a jen na tuhletu slečnu.... a vůbec se netrápim, že sem se s někým rozešel. Vím ,že to chce oslovit. Ale řešim problém, že ona neví, že už s tou holkou nechodim, takže mám na škole jaksi status ZADANÝ. Potřebuju se s ní začít ńák bavit a za tři tejdny po prázdninách to na maturiťáku dokončit. Jenže nevim jestli, když ji těd začnu zdravit, jestli si pak třeba nebude myslet, že sem děvkař co se rozejde s jednou a hledám další nebo tak.... Dneska sem ji znova potkal na tréninku na úplně stejným místě držela si psa, ja na ní vejral usmíval se čekal, že na mě aspoň koukne, ale dělala v tý odlehlý pustině, kde nepotkáš živáčka, že mě nevidí, takže mi bylo blbý ji zdravit Ahoj a frčet dál. Může se třeba stydět? je ji patnáct... třeba nemá takovy sebevědomí.... ta bejvalka byla tak HB9 ikdyž  blbka ona je tak NG6, ale mě bere.... pořád ve mě hlodá, že když jsem ji neoslovil pět let jestli to těd nebude trochu divný? ... přijde mi, že se předemnou trochu stydí, ale že po mě občas koukne.... jenže já místo toho dělám, že mi je úplně volná tak nevim no ¨

Myslíte, že to bude divný po tolika letech řict Ahoj?
Neni blbý ji začít balit, když si celá škola myslí, že mám holku?
Chystám na ni: Ahoj zezadu vypadáš, že se usmíváš .... jo měl sem pravdu nebo když pudu před ni : Ahoj ty mě sleduješ? ona: nesleduju .... aha mi to tak přišlo tak proč deš zamnou?

mám pocit,  že je to po těch letech divný, řekněte mi prosím, že neni....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 29. Leden 2009, 17:07:50 »

Nebude to vůbec blbý.

Nastíním ti jak uvažuje:
Jde se na tebe podívat "jakože venčí psa". Po očku tě pozoruje a sní o tom, jaké by to bylo nebýt NG6, ale HB9 jako tvoje bývalá, abys jí chtěl.
Ty se po ní podíváš, ona uhne pohledem a kouká jinam a mezitim v hlavě:
"Ježišmarja, já mam tlustý nohy a velkej zadek, to snad neni možný. Škoda, že nemám aspoň prsa jako ta HB9. "
Ona nekouká na tebe, tak ty už teda koukáš taky jinam... mezitím se ona otočí a vidí, že už se nedíváš -v její hlavě:
"Už se nekouká, asi se na mě podíval omylem. "
Tak dojde domu, zapne si něco jako http://cz.youtube.com/watch?v=GUsb5HP7Ajg a sní o tom, jak jí chceš a že jste spolu Šťastný


A ohledně openeru bych zvolil raději ten s tím usmíváním, než ten se sledováním - protože riskuješ, že tě bude skutečně "sledovat" a bude jí děsně trapně Úsměv)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 29. Leden 2009, 17:21:14 »

Tak dojde domu, zapne si něco jako http://cz.youtube.com/watch?v=GUsb5HP7Ajg a sní o tom, jak jí chceš a že jste spolu Šťastný

ta asiatka v klipu je borka, ktera hrala ve Step Up 2, ne?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 29. Leden 2009, 20:36:32 »

...držela si psa...
Už to tu někdo psal v Openerech, co třeba: "Jé, ty máš ale hezkého psa... Můžu si tě pohladit Úsměv?" Tohle ale záleží na holce - mě by to pobavilo, zaujalo, nicméně někdo s nižším sebevědomím by to nemusel vzít úplně nejlíp. V tom případě vážně postačí to "ahoj, to je hezkej pes, co je to za rasu?"/to s tím úsměvem je taky dobrý, sledování vážně radši ne...
A ano, může se stydět...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 29. Leden 2009, 21:03:10 »

Tak dojde domu, zapne si něco jako http://cz.youtube.com/watch?v=GUsb5HP7Ajg a sní o tom, jak jí chceš a že jste spolu Šťastný
Sorry za OT, ale vždycky když slyšim nějakou takovou hudbu, tak mám strašnou chuť se sbalit a jet někam na pařbu. Na tohle by se pařilo naprosto úžasně. V takový hudbě se na parketu vyžívám Šťastný

Fabien:
Na tom, že ji oslovíš po 5ti letech, neni vůbec nic blbýho. I obyčejný "ahoj" pro začátek (jestli se stydíš použít něco delšího).
Osobně bych nepoužíval ty openery s úsměvem a sledováním, pokud je tam jenom ona a ty. Ty mi spíš sednou někam na ulici, kde je víc lidí.
Jestli ji potkáváš, jak říkáš v odlehlý pustině, tak se zastav a řekni něco jako "Ahoj, na procházce se psem? Je moc pěknej, co je to za rasu?" A uvidíš, že rozhovor potom už půjde v pohodě.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 29. Leden 2009, 21:48:46 »

a nebo pouzit afc opener, kde je jasne videt, jak vazne to myslis:-D

ja: Ahoj, nezname se odnekud? :-D

a nebo:
ja: Je tvuj pes sikovnej? ja tu ztratil penezenku vycmucha ji? byla takova modra.
ona: bla bla bla
ja: ja uz ji hledam 3 roky a porad nic. :-D

smoulo, mas pravdu, tahle pisnicka je hodne navykova
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 29. Leden 2009, 22:21:44 »

No když jde o to, že já jsem jel na kole, mám s tím celkem problém, když potkám ňákou holku jedu 30 a než se vzpamatuju tak sem za ní :-D pak mám sto chutí to otočit a jet za ní zpátky, ale pravidlo tří vteřin zní jasně :-D

No vidim to nejspíš tak, že až ji ve škole potkám, tak buď začnu s tím openerem o úsměvu a nebo rovnou začnu o tom psovi, že má pěknýho psa a jak se jmenuje a prostě navážu na to, jak sme se viděli, doufám jen, že nebude dělat, že si to nepamatuje nebo že mě neviděla Úsměv pak se děj vůle boží ... začnu mít ty svý blby kecy a když jí to nepřide trapný, tak to snad vyjde ... myslim, že to je dobrý, že budem mít pro začátek aslespoň ňějaký to společný téma

jinak ten song znám, ale tenhle se jí podle mě poved víc  Šťastný
http://www.youtube.com/watch?v=yzSTUOFu22c
« Poslední změna: 29. Leden 2009, 22:29:43 od Fabien » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS