Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 00:50:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak oslovit či jinak zaujmout dívku ze školy?  (Přečteno 56971 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 29. Leden 2009, 22:26:38 »

Nj, to je bonnie tyler v originále Úsměv Ale to už je docela vypalovačka i tak. Ale to co udělala z toho utahance od Maggie Reilly je mazec Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
pechy

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Svitavy
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 03. Únor 2009, 19:24:16 »

mam kámošku ze třidy ale moc se spolu nebavyme a nwm jak ji nekam pozvat bavim se sni pres icq je ji 14 me je 15 nwm kam ji pozvat o cem si snim bavyt ve tride je takova divna bavy se furt jenom sholkama vzdycky o úprestavce nekam odejde tak jestly by me nekdo poradil pls a predem dik
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 03. Únor 2009, 20:21:05 »

mam kámošku ze třidy ale moc se spolu nebavyme a nwm jak ji nekam pozvat bavim se sni pres icq je ji 14 me je 15 nwm kam ji pozvat o cem si snim bavyt ve tride je takova divna bavy se furt jenom sholkama vzdycky o úprestavce nekam odejde tak jestly by me nekdo poradil pls a predem dik

Na Kindervajíčko, to by mohlo uspět
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 19. Únor 2009, 18:39:37 »

Nechci zakladat duplicitni topic, tak napisu sem...

Ma situace se ma nasledovne: libi se mi na skole jedna holka, chodi do jiny devitky a potkavame se nekdy ve skole na chodbe... tento pripad je ale vyjimecny tim, ze ja si na lide.cz nasel jeji profil, pak icq a napsal sem ji, takze ted ja vim naprosto presne skoro vse o ni a ona nevi kdo sem a jeden den mi na icq psala ze me dle meho popisu hledala ale nenasla... a ted nevim co delat, taky se vetsinou pohybuje s kamaradkama a kdyz u ni pohorim tak z toho nejspis bude mit prdelky cela skola Podivený Nebojim se zkusit cokoli normalniho dik
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 19. Únor 2009, 18:53:17 »

Kámo buď v klidu. Když to smysluplně zkusíš a přesto u ní jak říkáš "pohoříš", tak ti ostatní budou tak maximálně závidět odvahu. Celá škola má na starosti jiný věci, než sledovat kterej deváťák pohořel u který deváťačky. A na druhou stranu by ses aspoň stal známým.

Pro začátek budou stačit nějaké delší pohledy a úsměvy na chodbách a jednoduché "ahoj". Aspoň tak aby si tě všimla. Buďto se hned dáte do řeči, nebo o tobě aspoň bude přemýšlet. Rad tady máš v celým threadu dost, tak si vyber nějakou metodu, která se ti líbí, a aspoň to zkus. Jestli, jak říkáš, na to máš koule, tak je vysoká pravděpodobnost, že to bude zajímavý. Každopádně stoupneš na ceně i u ostatních holek.

Abych řekl pravdu, tak já sám to tímhle stylem ještě nezkoušel. Seznamuju se spíš při nějakých společných akcích - školní olympiády; nebo požádáním o radu.
Jednu supr dívčinu jsem tak hypnotizoval pohledem, že ona otevřela mě  Smějící se
Neznamená to, že jsem na ni čuměl jako úchyl, a ona zařvala "Na co čumíš!". Spíš jde o to se na ni tak trochu zálibně podívat a šibalsky se pousmát. Správnou řeč těla k tomu a nějakou věc, na kterou by mohla reagovat.

V tomhle případě to bylo tričko s nápisem "karate is my life". Já teda karate nedělám, ale to je irelevantí :-D
Hodil jsem na ní očko a ona prej: "Karate?" (její opener) Úsměv
Já říkám: "No jasně, karate. Proč? Ty snad děláš karate?"
Pak jsme trocha pokecali, zjistil jsem jméno atd.
Ani jsem jí nechtěl balit, protože ona i já jsme zadaní, ale líbila se mi na celý škole asi nejvíc, tak jsem rád, že jsem jí svým chováním tak trochu donutil, nebo aspoň usnadnil otevření. Asi mě neotvírala s tím, že by mě chtěla sbalit, ale shledala mě dostatečně kvalifikovaným k tomu, aby se nemusela bát se se mnou bavit. Jde tam o ten postoj a o frame. O první dojem a způsob jakým na ostatní lidi působíš navenek svým vzhledem a chováním. A to aniž bys něco říkal.

Každopádně tohle uvádím jenom jako zajímavost. Pokud chceš někoho sbalit, tak doporučuju o něco přímější postup. Prostě na ni promluv. Třeba se jí na něco zeptej. Mého času jsem tohle aplikoval v aule na sedačkách. Otevřel jsem sešit, a jakože mi něco nebylo jasný, tak jsem se poptal na názor atd. Pak přejdeš na osobnější věci a pokračuješ. Přinejhorším získáš pár kamarádek a ostatní holky na tebe budou nejspíš trochu jinak koukat.
 
« Poslední změna: 19. Únor 2009, 19:08:24 od Paul C. » Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 19. Únor 2009, 18:54:59 »

mam kámošku ze třidy ale moc se spolu nebavyme a nwm jak ji nekam pozvat bavim se sni pres icq je ji 14 me je 15 nwm kam ji pozvat o cem si snim bavyt ve tride je takova divna bavy se furt jenom sholkama vzdycky o úprestavce nekam odejde tak jestly by me nekdo poradil pls a predem dik

víte, jak se pořád říká, že na netu jsou v diskuzích lidi, kteří nadávají na politiku, pak sprosťáci a pak ti, kteří jsou čestináři..... já nevim proč, ale k tomuhle příspěvku mě napadá jen jedno číslo:  7
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 19. Únor 2009, 18:58:48 »

Kámo buď v klidu. Když to smysluplně zkusíš a přesto u ní jak říkáš "pohoříš", tak ti ostatní budou tak maximálně závidět odvahu. Celá škola má na starosti jiný věci, než sledovat kterej deváťák pohořel u který deváťačky. A na druhou stranu by ses aspoň stal známým.

Pro začátek budou stačit nějaké delší pohledy a úsměvy na chodbách a jednoduché "ahoj". Aspoň tak aby si tě všimla. Buďto se hned dáte do řeči, nebo o tobě aspoň bude přemýšlet. Rad tady máš v celým threadu dost, tak si vyber nějakou metodu, která se ti líbí, a aspoň to zkus. Jestli, jak říkáš, na to máš koule, tak je vysoká pravděpodobnost, že to bude zajímavý. Každopádně stoupneš na ceně i u ostatních holek.
nj, ale zavist se v CR dokazuje pomlouvanim a popripade i utoky od lidi, kteri na to nemaji.... takze chapu obavy. a co na ni treba pockat po skole(nebo tam ma taky kamarady?)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 19. Únor 2009, 19:14:22 »

To je taky pravda, ale pokud to neudělá nějakým moc šíleným způsobem, tak ty lidi nebudou mít pro co si ho dobírat. Myslíš, že se mu budou na chodbách vysmívat za to, že někoho pozdravil? Spousta lidí se na chodbách zdraví a povídá si. Takže pokud neudělá nějaký trapný výstup tak moc důvodů k pomluvám nebude.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 19. Únor 2009, 19:27:00 »

Jenze tady jde o to, ze uz se zname z toho icq, takze na ni nemuzu vybafnout jako ze naprosto netusim kdo to je a ze se zrovna ji ptam na nakou tuctovou vec na kterou sem se mohl zeptat kohokoli jinyho...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 19. Únor 2009, 19:53:44 »

Jenze tady jde o to, ze uz se zname z toho icq, takze na ni nemuzu vybafnout jako ze naprosto netusim kdo to je a ze se zrovna ji ptam na nakou tuctovou vec na kterou sem se mohl zeptat kohokoli jinyho...
omg, rekni ji: Ahoj "jmeno"  a nekomplikuj si života kravinama, jako jsem to dělával já a jak jsem dopadl...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 19. Únor 2009, 19:54:52 »

To je taky pravda, ale pokud to neudělá nějakým moc šíleným způsobem, tak ty lidi nebudou mít pro co si ho dobírat. Myslíš, že se mu budou na chodbách vysmívat za to, že někoho pozdravil? Spousta lidí se na chodbách zdraví a povídá si. Takže pokud neudělá nějaký trapný výstup tak moc důvodů k pomluvám nebude.

ale pozor, spousta lidí urazi samponky taky jen proto, ze oni maji vetsi uspech u zenskych nez ti, kdo je pomlouvaji. vzdycky se najde nejakej rejpal.... otazkou je, jakou ma ten rejpal social value a jak dokaze ovlivnovat lidi kolem sebe:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS