Jak poznat zájem-nezájem z jejího jednání?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 01:17:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznat zájem-nezájem z jejího jednání?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznat zájem-nezájem z jejího jednání?  (Přečteno 20763 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 16. Duben 2007, 18:57:32 »

Již asi půl roku si píšu s holkou sms..v té době jsem měl přítelkyni, tak zůstalo u toho psaní asi před dvěma měsíci jsme se prvně viděli na zábavě (teda já jsem ji od vidění znal, ona mě ne)...že se mi líbí jsem věděl už dávno, a pak jsem poznal i osobně že je fajn a ona mi taky přišla, že má zájem se se mnou bavit...asi před 3 týdny jsem jí napsal sms, že půjdem pokecat do kavaárny, navrhnul jsem i den, napsala že nemůže, že už něco má....tak jsem na čas přibrzdil, sem tam jsme si zas napsali sms (nic osobního), a asi před 3 dny jsem jí chtěl zavolat, a domluvit se zase na pokec na dnešek, ale nebrala mi telefon (volal jsem 2×, víckrát už jsem nechtěl volat, aby to nevypadalo že jí otravuju)...tak jsem jí nakonec zas poslal sms, kde jsem jí napsal že mám ve středu čas, že bysme mohli pokacat a navrhnul jsem místo a čas...ona mi odepsala druhý den, že neměla mobil u sebe, když jsem jí volal, ať prominu, ale že se musí učit, že ji čeká nějaké zkoušení...a pak ještě napsala: ,,Je hezký že jsi to takhle naplánoval, ale příště by to chtělo nějakou vzájemnou domluvu, aby to zas nedopadlo jako teď..!" tak nevím, má zájem - nemá? Třeba kolikrát mi sama od sebe prozvoní ve 3 v noci, ale zase když jí třeba prozvoním nebo napíšu tak se ozve někdy až za 2 dny...
« Poslední změna: 02. Květen 2007, 09:29:27 od LordAli » Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Duben 2007, 19:14:39 »

Tak jí řekni ať navrhne termín ona, jednoduchý. Nicméně už z toho, co jsi psal, se mi moc nezdají některé povahové rysy Kroutící očima
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Duben 2007, 19:38:25 »

a který povahový rysy máš na mysli? může taky hrát roli to, že ještě pořádně s žádným klukem nechodila a neví jak se mám o samotě se mnou chovat? Je jí 18...
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Duben 2007, 19:50:35 »

Vidím tam mírnou aroganci z její strany. Ale třeba je taková jenom přes smsky a normálně je fpoho...
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Duben 2007, 20:00:43 »

no zatím jsme se viděli jsen jednou a přišla mě v poho...řek bych že se se mnou i snažila sama bavit, usmívala se...pak jsem jí poslal sms jako že sem ji rád viděl a ona mi napsala že jsem taky fajn, že byla trochu nervózní z toho setkání, ale prý úplně bezdůvodně Úsměv problém je ten, že ji chci dostat na nějaký to setkání bez toho se nehnu nikam...myslíš že když odpoví na sms za 2-3 dny že je arogantní? Tak dobře zkusím jí zavolat a ať navrhne nějaký termíny a pak jí řeknu kdy můžu já a kdy ne...no uvidíme...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Duben 2007, 21:17:38 »

Ne, nemysli. Ale odpoved
Citace
,,Je hezký že jsi to takhle naplánoval, ale příště by to chtělo nějakou vzájemnou domluvu, aby to zas nedopadlo jako teď..!"
je HODNE arogantni.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Duben 2007, 21:41:40 »

No mě se taky stává u holek, že odpovídají s prodlevou a dost mě to někdy vytočí. Myslíte, že to je od nich nějaká taktika?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Duben 2007, 21:32:31 »

Jasne - prece neodpovim hnedka - nemusite vedet, ze sedime u  mobilu,  hypnotizujeme ho pohledem a rikame "pipni, pipni" a apak kdyz napise, tak dva dny vymyslime, jak odpoovedet...(no, dobre, nektere i kratsi dobu)...
Ale nebalila bych to - napsala bych ji neco ve stylu, ze si od uceni musi take na chvilku odpocinout... a kdyz se neozve, tak na ni kasli - ale pozor, jsou i pripady, ktere se neozvou trebas tyden a pak najednou zacnou mit zajem...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Duben 2007, 08:01:47 »

no tak to zkus nekdy jindy, napis ji sms at ona navrhne termin nebo ji dej na vyber z vice...

asi to bude znit divne, ale me kdyz napise kluk, o ktereho bych mela zajem... tak me da desne prace pockat aspon 10 minut a napsat az za chvili, aby si prave nemyslel, ze cekam, az me napise... i kdyz ve skutecnosti phone hypnotizuju Úsměv
Zaznamenáno
Misty

Skype - Misty001

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 7


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 18. Duben 2007, 12:17:58 »

Já jsem se setkal s oběma připady. Jednou holka odepíše SMS o velikosti dvou do jedné minuty (prozraďte mi holky, jak dokážete tak rychle psát na klávesnici mobilu) a jiná holka se ozve až na druhý den nebo až třetí den. Ale cca z 80% platí, že se ozve hned = má zájem komunikovat  Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Duben 2007, 19:12:54 »

Hmm... a jak je to u chlapu - kdyz odepise hnedka, popr. ceka...??
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Duben 2007, 19:30:34 »

nu konkrétně já se snažím osobě na který mi záleží odepsat nejdřív jak můžu to znamená tak do 1 hodiny...u holek to občas dělám tak že nějakou dobu pokčám něž odepíšu třeba tak 5 hodin,aby si nemysleli že slintám u telefonu, ale ne 1-2 dny....
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Duben 2007, 19:35:33 »

Zdá se mi že to moc řešíte Úsměv. Kdokoli mi napíše, odepisuju hned popř. v nejbližší volné chvíli (což je někdy problém, páč než nastane, zapomínám, že mi sms přišla Šťastný)
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Duben 2007, 19:36:28 »

Misty no uplne normalne... rychlopsani... kdyz mas phone par let a ses zvyklej smskovat... ja se napriklad muzu bavit s kamosem nebo opisovat z tabule a nornalne u toho napisu smsku:) jen pak zkontroluju, zda sem se nepreklepla a je to:)
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Duben 2007, 20:40:57 »

Mawe: Ano, to je tzv. multitasking. Tím ovšem disponuje pouze polovina lidí Mrkající
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Duben 2007, 15:03:17 »

bohuzel ten multitaking ale zas tak pouzitelnej neni, jeste vic veci zaraz delat nedokazu:)
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Duben 2007, 17:08:29 »

Já jsem jednou kamarádku pozval na výlet a odpověděla mi až za dva týdny. Předstírala, že na to zapoměla. Podle mého odhadu je průměrná doba než divčí mozek vygeneruje odpověď asi 5 týdnů.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 19. Duben 2007, 18:48:01 »

Já jsem jednou kamarádku pozval na výlet a odpověděla mi až za dva týdny. Předstírala, že na to zapoměla. Podle mého odhadu je průměrná doba než divčí mozek vygeneruje odpověď asi 5 týdnů.

Hezký...to by i sedělo. Z toho vyplývá, že vztah musí vést muž, protože jinak to špatně dopadne - osobně vyzkoušeno.  Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. Duben 2007, 20:16:03 »

Podle mého odhadu je průměrná doba než divčí mozek vygeneruje odpověď asi 5 týdnů.
Hh, to musí bejt ale algoritmus Smějící se

bohuzel ten multitaking ale zas tak pouzitelnej neni, jeste vic veci zaraz delat nedokazu:)
Musí se rozvíjet - podívej se na Windows 3.11 / Windows XP Šťastný


Nevim co na těch odpovědích tak vymejšlí / te. Prostě odepíšu to, co mě napadne hned Úsměv
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Duben 2007, 07:43:33 »

bohuzel ten multitaking ale zas tak pouzitelnej neni, jeste vic veci zaraz delat nedokazu:)
Musí se rozvíjet - podívej se na Windows 3.11 / Windows XP Šťastný

myslim, ze spis downgraduju... starnu a moje telo se stava kompatibilni spis pro 3.11 nez XP Úsměv

Ja fakt nemam skusenosti s tim, jak holky odpovidaj, ale kdyz nemam zajem, napisu to taky hned... je pravda, ze se muze stat, ze me treba ve vyuce prijde sms, ja nechci rusit, tak ji necham a pak na ni zapomenu, ale to je teda spis vyjimka
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Duben 2007, 20:59:51 »

No, takhle skoncil muj (prvni a) posledni vztah. Napsala mi SMS - neco jako: Ach jo. Nic nema smysl. Sem hrozne smutna. Bla, bla, bla. (naprvni pohled se to nijak nelisilo od ostatnich sms S jazykem ). Ja zrovna nastupoval do busu. Takze sem dal mobil do kapsy, nastoupil, zaplatil jizdenku, hledam misto k sednuti, a najednou koukam - sedi tam kamos ze zakladky, takze sem ho pozdravil a po dvou vetach uz sem netusil, ze mi kdy jaka SMS prisla Smutný No a navecer se dostal neco jako: "Kdyz si na me nemuzes udelat ani 2 minuty cas na napsani SMS, tak spolu fakt nemusime bejt. " A bylo posekano.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Duben 2007, 18:35:49 »

Nemusím poznávat zájem nebo nezájem z jejího jednání. Jednoduše se jí zeptej. Od čeho máš pusu?
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Duben 2007, 12:55:08 »

Bob: nu nevím jestli by bylo nejrozumnější přijít za ní a říct jí, tak chceš mě nebo ne? obzvlášť v případě, kdy se skoro vůbec neznáme a mluvili jsme spolu jednou!!!!
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Duben 2007, 14:24:59 »

Aargh! NEPTAT SE! Tím nedáváte slečně na výběr, tím ji nutíte k negativní odpovědi.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 22. Duben 2007, 21:11:26 »

Aargh! NEPTAT SE! Tím nedáváte slečně na výběr, tím ji nutíte k negativní odpovědi.
Neptat se, pokud neznate odpoved predem. A nebo pokud nejste extremne neodolatelni jako Bob Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS