Jak poznat že vztah jde do p*c*?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:04:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznat že vztah jde do p*c*?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznat že vztah jde do p*c*?  (Přečteno 33627 krát)
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« kdy: 13. Září 2009, 17:05:06 »

Ahoj,
Už jsem pár vláken založil a možná ste už některé četly:)
Ted´ se to má tak… Chodíme s přítelkyní už něco přes rok. Máme pěknej vztah, ve věcech si rozumíme. Ona je se mnou spokojená, ale řek bych že právě až moc…říka že by mě nevyměnila a prostě se chová jako nejlepší pritelkyně na světě! Mě se chvilkama zdá, že mě má už jenom za přestupní stanici k dalšímu klukovi a že až ho pozná mě opustí. Nikdy se nestalo, že by mě něco vyčetla nebo začla hádku... Vždycky s tím přijdu já. Není to často, ale sem tam jo. Vždycky se ale hned udobříme. Naposled to bylo kvůli sexu… už se mnou nechce spát jako kdysi i když zkoušíme různý kravinky a pestrosti, už si na mě proste zvykla... Včera sem jí koupil prádélko, řekla,  že si ho zkusí po večeři. Po večeři přišla s tím, že se necítí pěkně, že si ho zkusí jindy ať se nezlobím.  A to bylo celý. Já sem se naštval kvůli tomu, že mě ani neobejmula a ani nedala pusu při odmítnuti si ho ten den vyzkoušet, ji to nemrzelo. Bylo to od ní takový automatický. Dostanu od ni pusu se sluvkem miluji tě, ale nejak v tom postrádam tu jiskru. Tak mě poslední dobou přijde celá.  Snažím se ji sem tam překvapit vezmu ji na výlet a tak, ale nevím jak si ji poradně udržet. Je jasný, že po roce se situace změní a není to jako na začátku. Jak mam poznat jestli mě pořad miluje a neříka to ze zvyku. Mě na tom vztahu zaleží a snažím se, aby se měla krásně a možná že tím to ničím...nevím...Možná že to moc řešim.

Jí je 19 (mě 21) a jde teď na výšku. Dneska odjela na kurz a vrátí se až v pátek. Bude tam spustu kluku a vím jak to tam tak chodí. Když odjížděla byl sem ji překvapit na zastávce byla šťastná. Možná když se teď neuvidíme budem se na sebe oba víc těšit. Ale mam blbej pocit z toho kurzu...vim jak ji obletujou kluci a ona chce zapadnout a kamarády má většinou kluky...Takže nejspíš bude zase s klukama.
Tak se uvidí.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Září 2009, 20:01:25 »

Ty tady resis, ze je s tebou "az moc spokojena"???
No nedavam nektere veci....a to, ze ti neukazala pradlo, ptz mela den, kdy by si pripadala hnusne i v hadrech od Gucciho, je snad pochopitelne.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Září 2009, 20:25:48 »

Víš co je tady za problém? Tvoje nízký sebevědomí a vysoká žárlivost. Zamakej na tomhle trochu. Mrkající

A cassies, ano, je to pochopitelné. Už to spíš beru jako dogma, že to tak je a tečka. Ale ještě jsem na to nepřišel a nejspíš na to nikdy nepřijdu, proč je spousta holek tak střelená a občas si "připadá hnusná i v hadrech od Gucciho". Šťastný
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Září 2009, 00:05:47 »

Beduin: Tos trefil Úsměv Ale na druhou stranu ono ti to začne vrtat v hlavě... časem. Nejde tam o to, že by musel bejt žárlivej, ale spis o to, že se ptá, jestli ten vztah už neni vyčerpanej...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Září 2009, 08:43:18 »

Ale ještě jsem na to nepřišel a nejspíš na to nikdy nepřijdu, proč je spousta holek tak střelená a občas si "připadá hnusná i v hadrech od Gucciho". Šťastný
Tezko rict, me se to stava taky, a taky jsem to bohuzel jeste nikdy nepochopila, proc to tak je, kdyz vypadam stejne....druha varianta je, ze priberu pres den 5 kilo, pres noc je shodim, takze na druhy den uz jsem ready a pripadam si tluste jen par hodin. Asi tak Mrkající
Zaznamenáno
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Září 2009, 18:23:19 »

Ahoj tak diky za nazory,
situace se ma ted takhle...
zitra se vraci ze sportovniho kurzu...hned prvni den se ji rozbil mobil a nepsala...akorat od kamaradky na dobrou noc...kazdej den 1 smsku asi ve 2 rano na tu sem ji odepsal asi jenom jednou...a zitra sme byly domluveny ze pro ni prijedu na nadrazi, a ze me napise v kolik prijede...jenze jeste nenapsala a nevim jestli mam zavolat jeji kamaradce a nebo napsat...rikam si ze je to jeji starost a ze sme byly domluveny ze napise. Jinak sem trochu vystrizlivel...snad uz naporad:) Zabejvam se tim jestli me ma rada misto toho abych byl s ni stastny:) A az poznam ze se mnou doopravdy nechce byt a ceka na toho spravneho tak to ukoncim driv nez ona. No i kdyz uvidime zitra, bylo tam hodne kluku...a je pravda ze sem trochu vic zarlivej...ale zkusim s tim neco delat...ze zacatku tydne me to dost trapilo ze nemuzu byt s ni ale ted uz je to dobry:) Byla to zdrava pauza:)
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Září 2009, 21:26:00 »

Ahoj tak diky za nazory,
situace se ma ted takhle...
zitra se vraci ze sportovniho kurzu...hned prvni den se ji rozbil mobil a nepsala...akorat od kamaradky na dobrou noc...kazdej den 1 smsku asi ve 2 rano na tu sem ji odepsal asi jenom jednou...a zitra sme byly domluveny ze pro ni prijedu na nadrazi, a ze me napise v kolik prijede...jenze jeste nenapsala a nevim jestli mam zavolat jeji kamaradce a nebo napsat...rikam si ze je to jeji starost a ze sme byly domluveny ze napise. Jinak sem trochu vystrizlivel...snad uz naporad:) Zabejvam se tim jestli me ma rada misto toho abych byl s ni stastny:) A az poznam ze se mnou doopravdy nechce byt a ceka na toho spravneho tak to ukoncim driv nez ona. No i kdyz uvidime zitra, bylo tam hodne kluku...a je pravda ze sem trochu vic zarlivej...ale zkusim s tim neco delat...ze zacatku tydne me to dost trapilo ze nemuzu byt s ni ale ted uz je to dobry:) Byla to zdrava pauza:)
Kdyby se mi rozbil telefon a mela bych doma cloveka, ktereho bych milovala, stoprocentne ukecam nekoho, kdo ma mobil s nabijeckou a pisu tak casto, jak uznam za vhodne. Tyhle vymluvy jsou ubohe a ty si nenech sr-t na hlavu. Kdo miluje, ten se snazi. Pokud se slecna nesnazi, tak jdi dal a pockej si na tu, co se snazit a ty "hloupoucke" sms psat bude Mrkající
Zaznamenáno
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Září 2009, 21:30:17 »

No dobre ale kvuli tomuhle ji prece nemuzu opustit...kvuli tomu ze me nepise kdyz nema mobil...rek sem si ze uvidim jak bude vypadat zitra...jestli bude stastna ze me vidi a tak...kazdopadne ji dneska uz nenapisu...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Září 2009, 22:48:49 »

Dej tomu DEFINITIVNĚ poslední šanci. Jasně, že to může být jinak. Proto POSLEDNÍ šance.

Ale já bych tomu taky nevěřil. Kdyby chtěla tak to nějak pořeší. Myslim, že je to v pr...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Září 2009, 17:00:48 »

Shakk: zeptej se jí na to, jak to mezi vámi vidí... a pokud tě svou odpovědí neuspokojí (což je imho docela prravděpodobné), tak jí jednoduše řekni, že máš pocit že už ten vztah není to co býval a že už tě ten stereotyp nejspíš dlouho bavit nebude... podle její reakce jednoznačně poznáš, jaké řešení by bylo správné a podle toho se zachovej Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Září 2009, 20:29:43 »

Tak napsala, prijela a vyzved sem ji. Byla hrozne stastna ze me vidi a jeste v aute me brecela ze me nemohla tolik psat, kdyz byla tak daleko ode me. Takze bych rek ze dobry...Mozna vazne resim blbosti, ale na druhou stranu mam stejne pocit ze uz to neni jako driv...Driv me v posteli vylozene chtela...to uz opadlo...driv me taky vic rikala jak je se mnou stastna a tak...mozna ze spolu chodime dlouho a ona to nepotrebuje porad dokazovat. Kazdopadne si budu davat pozor...navic ted to je jeste slozitejsi kdyz je na nove skole..
Zaznamenáno
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Září 2009, 14:46:50 »

Ted jak chodi na novou skolu tak je hodne s klukama, chodi o volnejch hodinach do hospody a tak...a ja nevim jak mam reagovat, rikam si ze nesmim bejt zarlivej tak ji to nerikam nebo nevycitam. Reknu ji at jde kdyz tam nebude porad...Dneska sme se mohly videt, ale nevyslo to, protoze sem nemoh. A ona napsala ze je to dobry...Zadny sluvko to je skoda...nebo chybis me...nevim jak u ni zvysit svuj zajem. Kdyz sem s ni tak je vsechno nadherny bavime se...v pondeli sme byly v cajovne a parada. Kdyz se ji zeptam na ty kluky tak me ujistuje abych nemel strach a pod. Nevim kde je ta mez kdy ji mam rict dost...Vim ze ted zacne s nima i chodit vecer pit a to by se me moc nelibilo...ani je neznam. Poradite nekdo? Pride me to tak ze se me vzdaluje...A nebo proste je tak spokojena? Kdyz byla pryc spal sem u kamose v byte ale jenom s jeho pritelkyni...chodil sem pit...a ani jednou kdyz sem ji to rikal na to nic nerekla...ve smyslu jestly sem nezlobil nebo tak...nic takovyho...nevim co si mam myslet...poradte
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Září 2009, 17:53:27 »

tak běž s ní a seznam se, pokud budeš její kamarády ignorovat, není to vůbec správná cesta a za chvíli ji přestaneš bavit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Velorex



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Místo: Severni cechy
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Září 2009, 18:26:04 »

no nemuzes ji zakazovat chodit ven s kamaradama, nejlip udelas kdyz jak psal joei se s nima seznamis a budes chodit s nima taky Úsměv
Zaznamenáno
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Září 2009, 18:27:17 »

ale ja je chci poznat uz jenom z principu...travi s nima vic casu nez se mnou...nejde me o to s nima kamaradit ale proste je poznat...dneska sem ji nakonec videl...byla tak rada ze me vidi, ale pokazil sem to tim kdyz sem ji rek ze bych je chtel poznat zase se rozzlobila ze chce mit svoje kamarady a tak...tim sem to pokazil...do ty doby mela jenom kamaradky a ted slysim porad Martin...Honza a Zdenda...a stve me to...rekla me ze sem tisickrat lepsi nez oni...ona je vidi jako kamarady! Rika me jak sou na ni hodny a tak...ze je rada ze ma kamarady...nechci ji to kazit a nechci dopustit aby z toho potom neco bylo...asi to fakt moc resim a akorat tomu ublizuju...Dneska sem  ji rek ze se trochu vzdalujeme a ona at to nerikam ze ji to ublizuje ze se musime rychle zase priblizit...mozna sem to vazne ja kdo tomu ublizuje...mel sem to nechat byt...trreba by si me potom vic vazila...co myslite?
Zaznamenáno
RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Září 2009, 18:34:08 »

Moc to řešíš. Ono, když už se na tebe bude chtít vykašlat nebo tě podvádět, tak tímhle jí k tomu jenom napomáháš. Chvíli to nech uležet a uvidíš, jak se bude chovat...
Zaznamenáno
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Září 2009, 18:44:43 »

podle toho co sem cet bych se mel chovat tak ze me nemuze ohrozit nejakej kluk a tak taky podle toho jednat...co vim je ze potrebuje abych ji veril...potrebuje se se mnou bavit...nemuzu s ni resit nejaky veci nebo se hadat zatim co ona se bavi s tema klukama... rikam to dobre? pro me je ale nekdy tezky to dodrzet. Nemame stereotyp jezdime na vylety, do kina chodime spolu ven a tak, ale nekdy se pohadame kvuli prkotine a ja mam z toho potom spatnej pocit..ikdyz se vzdycky udobrime...vim ze ted nemame nejlepsi obdobi spoustu veci se ted meni...ma novou tezkou skolu a ja ji musim podrzet...jinak ji ztratim...musel sem si to napsat...
Zaznamenáno
RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Září 2009, 18:46:20 »

Měl bys jí podržet, ale tímhle jí právě přidáváš další starosti.  Úsměv
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 23. Září 2009, 19:38:48 »

Ted jak chodi na novou skolu tak je hodne s klukama, chodi o volnejch hodinach do hospody a tak...a ja nevim jak mam reagovat, rikam si ze nesmim bejt zarlivej tak ji to nerikam nebo nevycitam. Reknu ji at jde kdyz tam nebude porad...Dneska sme se mohly videt, ale nevyslo to, protoze sem nemoh. A ona napsala ze je to dobry...Zadny sluvko to je skoda...nebo chybis me...nevim jak u ni zvysit svuj zajem. Kdyz sem s ni tak je vsechno nadherny bavime se...v pondeli sme byly v cajovne a parada. Kdyz se ji zeptam na ty kluky tak me ujistuje abych nemel strach a pod. Nevim kde je ta mez kdy ji mam rict dost...Vim ze ted zacne s nima i chodit vecer pit a to by se me moc nelibilo...ani je neznam. Poradite nekdo? Pride me to tak ze se me vzdaluje...A nebo proste je tak spokojena? Kdyz byla pryc spal sem u kamose v byte ale jenom s jeho pritelkyni...chodil sem pit...a ani jednou kdyz sem ji to rikal na to nic nerekla...ve smyslu jestly sem nezlobil nebo tak...nic takovyho...nevim co si mam myslet...poradte
Víš, musíš jí dávat prostor jako ona tobě. Ona ti dává prostor, ale ty to bereš z té blbé stránky. Jí to určitě je líto, že si nepřijel, ale přetvařuje se jakože je to jedno, tak taky učiň, že ti je fuk co dělá. Uvědom si to a bude jí to vrtat  v hlavě stejně, jako teď tobě, když je slečně fuk co děláš. Jsi závislí chlapec.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Září 2009, 18:02:11 »

Ted me psala ze jde s klukama a s holkama na fotbal....a pri tom nesnasi fotbal...za celej den 2 zpravy:( napsal sem ji at jde ze na ni myslim...nevim co mam delat...nesmim ji rict ze me to trapi...potrebuju radu jak se k ni mam chovat...mam na ni srat??porad na ni myslim.
Zaznamenáno
Tev



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Orlová / Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Září 2009, 18:11:13 »

potrebuju radu jak se k ni mam chovat...
Ideální by bylo přestat tohle řešit, a dělat něco užitečnějšího . . . jenže myslím, že ty to sám a doma nezvládneš, tak prostě jdi ven za kámoši Mrkající
Dokonce mě napadla jedna hříšná myšlenka, myslím že tebe taky - co takhle jít na fotbal za ostatními?

Btw čím víc to budeš něco řešit ("sem cet bych se mel chovat tak ze . . ." ~~), tím víc půjde všechno do háje.* [fieldtested]

*ofc aplikovat s mírou, jako všechny "pravidla"
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 24. Září 2009, 18:57:40 »

Taková křeč ve vztahu.  Šokovaný
co takhle trochu důvěřovat slečně, nebo si myslíš, že se vychrápe z kde kým? A kdyby jo, stál bys o ní? Předpokládám,že má svůj rozum a hodnoty.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Září 2009, 19:30:53 »

Vim ze se nevychrape kde s kym ale mam strach ze uz me nemiluje...sem zoufalej
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Září 2009, 19:36:19 »

A když tě nebude milovat, se jako zhroutí svět nebo co? každopádně svým žárlivým přístupem akorát přilejváš hořlavinu do ohně.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Září 2009, 21:42:42 »

Z toho co tu pises mi pripada, ze ji snad vubec neduverujes.. Jste spolu pres rok ne? Tak nejspis vis jaka je.
Navic pokud to ma jednou skoncit, stejne to neovlivnis i kdyby ses valel po zemi a predvadel buhvi co.
Timhle svym chovanim a stresovanim tim nepomuzes, spis naopak. Zkus ji verit. Jestli je vsechno jak ma byt, bude to ok Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS