Jak poznat že vztah jde do p*c*?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:10:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznat že vztah jde do p*c*?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznat že vztah jde do p*c*?  (Přečteno 33625 krát)
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 09. Říjen 2009, 15:00:07 »

Ahoj, tak mam dalsi problem. Kdyz uz sem si myslel ze je to v pohode...byla u me pritelkyne a prihlasila se na profil na lidech a neodhlasila. Kdyz odesla chtel sem se prihlasit, a v rychlosti sem se prihlasil na jeji ucet a rovnou na vzkazy...Mela tam vzkaz od nejakeho kluka: Ahoj, nesla by sis nekam sednou nebo ven?
A to me nedalo a mrknul sem se na odpovedi...A tam bylo: urcite nekdy muzeme:) ráda sem te potkala:) Nevim co si mam o tom myslet...Kdyby tam aspon nebyly ty smajliky...rikam si ze je to treba jeji bejvalej kamos nebo tak...nevim co s tim...Jinak se ke me chova pekne...pise me jak se na me tesi a jak bude rada zase vedle me usinat...Predevcirem si dala moji fotku na profil a napsala tam: To nejcenejsi co mam, miluji te!! Poradite me?
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 09. Říjen 2009, 15:06:08 »

 Šťastný Běž do bohnic, prohlídni si to tam, ať víš do čeho deš!  Šťastný
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Tev



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Orlová / Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 09. Říjen 2009, 15:27:20 »

. . . mrknul sem se na odpovedi...A tam bylo: urcite nekdy muzeme:) ráda sem te potkala:)

Jo, to zní jako by se do něj zabouchla. Být tebou bych se šel co nejrychleji oběsit. Nebo rovnou skoč z okna. Nebo to zkombinuj.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 09. Říjen 2009, 15:35:12 »

Kenich:  Smějící se

Shakk: Já ti nevim, ale jestli v tom budeš takhle pokračovat dál, tak se z toho buď zblázníš, a nebo to už nevydržíš, řekneš jí to a rozejdete se. Zkus se nad to povznést. Holčina ti POŘÁD píše, jak tě má ráda, jak moc se na tebe těší, jak moc tě miluje, tak to asi nebude říkat jen tak do větru. Změnilo se nějak zásadně její chování? Je rozmrzelá když je s tebou? Snaží se vyvolávat hádky? Pokud ne, tak bych řekl, že bys to měl přestat řešit a prostě to vzít tak jak to je.

Btw. nedávno jsem se o tomhle bavil s jednou holkou a ta mi řekla, že je to úplně normální. Holka si chce užívat, bavit se s klukama, ale nenechá to nikdy dojít tak daleko, aby to ohrozilo její vztah. Je mi jasný, že je hrozně těžký to přijmout a nejsem si jistej, jestli bych to zvládnul, ale zkus to přestat řešit a prostě si užívej ten váš vztah. GL Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 09. Říjen 2009, 15:43:12 »

Ja sem nikdy tohle neresil sme spolu uz dlouho...a vzdycky sem ji veril az posledni dobou co se zacla chodit bavit beze me to je nejaky tezky...jeji chovani se nezmenilo akorat ma vic starosti a vic kamaradu. Jinak minulej vikend s ni byl bezvadnej....A ted to bylo taky fajn...Me nevadi kdyz s nim nekam pujde ale chtel bych aby me to rekla nez s nim pujde ven. Nebo ne?
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #55 kdy: 09. Říjen 2009, 15:47:41 »

Možná Ti to neříká, aby ses zbytečně nestresoval...
Zaznamenáno
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 09. Říjen 2009, 15:59:06 »

To je taky mozny...ze me to nerika abych se nestresoval ale kazdopadne kdyby vam tohle napsala zadana holka nemyslely by ste si ze u ni mate sanci??
Kdyz zadana holka chodi na kafe s klukem ktereho nekde potkala a svemu klukovi to nerekne je to spravny?
« Poslední změna: 09. Říjen 2009, 16:02:09 od Shakk » Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 09. Říjen 2009, 16:11:45 »

Ne, tak to není. Nejspíše ho bere jako svého kamaráda. Nehledě na to, jak se ten kluk bude snažit, pokud ona nebude chtít, k ničemu nedojde. A pokecat s kamarádkou mi nepřijde zas tak zvláštní, a nemusí mi o nic jít.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 09. Říjen 2009, 22:11:14 »

Shakk: Vidíš to ? Svou zvědavostí si vytváříš nové starosti.
Hele, kdyby sis to nečetl, tak bys to neřešil.
Kdyby byla odtažitá, tak je to vlastně špatný a to bude už důvod řešení, ale ona ti vyjadřuje svoji lásku, tak buď v klídku.  Super!
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 10. Říjen 2009, 10:05:55 »

Chyba je v tom brouku, ze ty vis jak myslej kluci a mas za to, ze to ten kluk na ni bude zkouset. Jenze nevis, jak mysleji holky a kdybychom ti tady stokrat rikali, ze holka skutecne muze takove pozvani brat jako kamaradske, azni by za tim videla vedlejsi umyst, tak nam stejne neuveris.

Tim nerikam, ze to tak je, jen ze kdo se moc pta moc se dozvi a ty jsi toho perfektinm dukazem.

Hele bud se rozhodni, ze ji budes verit a dej si pokoj od slideni, nebo se s ni rozejdi. Tohle tema mi prijde porad o tomtez, hledas problemy, kde nemuseji byt.

mimochodem, to co delas je opravdu nefer. u me se kamaradka taky obcas zapomene odhlasit, to neznamena ze ji lezu do mailu i kdyz znam jeji hesla. zavru okno, odstranim cookies a jedem znova. kolikrat jsem mela moznost vlezt svemu priteli do mobilu, do mailu, na fb... ale obavam se, ze pak bych se sama na sebe nemohla podivat v zrcadle a prodat svedomi, abych uspokojila svoji zvedavost, to mi za to fakt nestoji. svym chovanim jsi podle me ten vztah uz poslal do kytek, protoze mam pochybnosti, ze s tim slidenim dokazes prestat. a duvodem bude to, ze ne ze bys neveril ji, ty totiz neveris sam sobe a v sebe. nemyslis si, ze jsi pro ni dost dobrej, proto hledas dukazy, ze te podvede. a vis co se rika, kdo hleda, ten nakonec opravdu najde. a to i kdyby nemel co. to jen tak na okraj.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 14. Říjen 2009, 16:48:32 »


Hele bud se rozhodni, ze ji budes verit a dej si pokoj od slideni, nebo se s ni rozejdi. Tohle tema mi prijde porad o tomtez, hledas problemy, kde nemuseji byt.

Noghri má pravdu. Asi před třičtvrtě rokem sem byl ve stejné situaci. S přítelkyní nic moc, častý hádky atd. No a pak když se zapoměla odhlásit z e-mailu na mým kompu, udělal sem to stejný co ty. A co sem našel? Vůbec nic Úsměv. Po pár týdnech sme se rozešli...
Takže pokračuj pořád dál a dopadneš stejně... Smutný
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS