Jak přebrat dosavadní kámošku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 21:56:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přebrat dosavadní kámošku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 Tisk
Autor Téma: Jak přebrat dosavadní kámošku  (Přečteno 106392 krát)
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 25. Červen 2008, 21:53:46 »

no něco na tom bude ale já sem neřekl že musí skočit do náruče prvnímu blbci, ale někomu kdo jí naslouchá a je jí nablízku ten by šanci mýt mohl aspoň sem si to myslel.

Taky clovek ma vsetky predpoklady stat sa KAMARATOM
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 26. Červen 2008, 10:20:58 »

Díky Bobo Mrkající Aspoň to nemusim psát Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 27. Červen 2008, 07:17:24 »

no něco na tom bude ale já sem neřekl že musí skočit do náruče prvnímu blbci, ale někomu kdo jí naslouchá a je jí nablízku ten by šanci mýt mohl aspoň sem si to myslel.

Taky clovek ma vsetky predpoklady stat sa KAMARATOM
no to mě už taky došlo že tímhle jsem se asi zaškatulkoval u ní jen do škatulky kamarád ale teď de o to jestli je ještě šance se ztý škatule nějak dostat aby na mně koukala případně jako něco víc než kamaráda Otázka 
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 27. Červen 2008, 08:45:50 »

Nikde nie je napisane, ze clovek, ktory je kamarat, sa nemoze dostat do kategorie priatel. Zivot nam pripravuje rozne prekvapenia a niekedy sa moze zvrtnut ani neviete ako. Prirovnaj si to napriklad k futbalu, kde jedno muzstvo je vyrazne lepsie a cely zapas vyhrava a potom pride zrazu minuta nekoncentracie a zapas sa uplne otoci.

Lenze taketo situacie sa nestavaju az tak casto a su skor raritou ako pravidlom. Ak sa chces dostat do role priatela, bude to velmi tazka uloha. Nie je to nemozne, len musis v svojom pristupe nieco zmenit. Konkretne rady ti tu asi nedam, lebo take skusenosti nemam a uprimne, nikdy sa mi to nepodarilo. Ale viem jedno, ze baba chce chalana, ktoreho bude respektovat, ktory pre nu neurobi vsetko, co jej vidi na ociach a ktory si stoji za svojim. Takze skus si to zrovnat v hlave a zariad sa uz podla seba.

Keby som bol na tvojom mieste, tak sa urcite na tuto jednu nefixujem. Skor by som si povedal, ze super, mam dalsiu kamaratku a mozem sa sem tam o nieco pokusit, resp. cakat na prilezitost ako ked had lovi koryst a potom v spravnom okamziku zautocit. Medzitym by som sa venoval zoznamovaniu s novymi dievcatami. Tam mas ovela vacsiu prilezitost najst si medzi nimi priatelku.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 27. Červen 2008, 10:11:59 »

jj Bobo to máš asi pravdu ale nevím jak se změnit a kdy a jak zaútočit a taky se bojím zaútočit aby to nepochopila špatně a abych si to u ní zase nějak nerozházel
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 27. Červen 2008, 11:51:57 »

Kto sa boji, nech nejde do lesa.

Myslim, ze nemas co stratit. V jednom clanku Qark pise, ze tym, ze si sa zamiloval do svojej kamaratky, si ju uz vlastne ako kamaratku stratil.

To ako a kedy zautocit ti tu nikto nemoze presne poradit, pretoze jedine ty poznas situaciu medzi vami. Rozhodne si to neklad za ciel, ze urcite teraz musim nieco spravit. Tiez ju nebombarduj tymi utokmi kazdy raz, co budete spolu, pretoze vtedy si na najlepsej ceste, aby sa ti zacala vyhybat. Proste tomu nechaj cas, normalne sa s nou bav a ked bude ta prava prilezitost, ver mi, ze to spoznas aj sam.

K tomu treningu. Ak chces nabrat nejaku inspiraciu, precitaj si Qarkove clanky alebo moje zazitky z terenu v kategorii O comkolvek - Jednoducho Bobo. Zo zaciatku mozes ist len tak do mesta a zacat dievcata zdravit a potom sa len tak nezavazne bavit bez toho, aby ti o nieco islo. Urob vsak sam pre seba zavazok, ze to budes dodrziavat a ze budes trpezlivy. Nemozes cakat vysledky hned. Ja som zacal s takym castejsim oslovovanim asi pred dvoma mesiacmi. Citim na sebe zmenu, ale priatelku som si zatial nenasiel.

Vsetko, co chces, mozes dosiahnut. Zalezi len na tebe, ci si ochotny nieco preto spravit. Prajem vela stastia.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 27. Červen 2008, 14:32:26 »

jj tak děkuju za rady snad se my budou hodit a dobře s nimi naložím, teďka je to období kdy tomu nechávám čas tak uvidíme
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #182 kdy: 27. Červen 2008, 14:38:11 »

ja budem trochu skepticky. zacni sa radsej zaoberat inymi babami a tuto si nechaj iba ako bokovku, s ktorou si sem tam zaflirtujes. fixovat sa cisto iba na jednu babu je onicom, pretoze ti unikaju vsetky tie krasky, ktore na teba cakaju rovno za rohom. ja viem, urcite si hovoris aka je skvela ale ver tomu, ze stretnes este lepsie Mrkající
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 27. Červen 2008, 15:20:06 »

ja budem trochu skepticky. zacni sa radsej zaoberat inymi babami a tuto si nechaj iba ako bokovku, s ktorou si sem tam zaflirtujes. fixovat sa cisto iba na jednu babu je onicom, pretoze ti unikaju vsetky tie krasky, ktore na teba cakaju rovno za rohom. ja viem, urcite si hovoris aka je skvela ale ver tomu, ze stretnes este lepsie Mrkající
já tomu věřím ale vždycky když se potkam s touhle tak na všechny ostatní na dlouho zapomenu Úsměv Úsměv
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #184 kdy: 27. Červen 2008, 16:33:19 »

ano. to sa stava, ked si zamilovany Šťastný
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 27. Červen 2008, 17:01:05 »

ano. to sa stava, ked si zamilovany Šťastný
jj už to tak delší dobu bude ale je to fajn
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #186 kdy: 27. Červen 2008, 18:01:14 »

ano je to fajn. az ked ti nepovie, ze asi z toho nic nebude a vies co je na tom najlepsie? ze ona to sama nebude vediet ze "preco nie"
« Poslední změna: 27. Červen 2008, 18:04:33 od p@lo » Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #187 kdy: 27. Červen 2008, 19:02:56 »

ano je to fajn. az ked ti nepovie, ze asi z toho nic nebude a vies co je na tom najlepsie? ze ona to sama nebude vediet ze "preco nie"
hm to máš pravdu no tak snad nebude mýt důvod to nevědět. jinak už sem jí asi dva tejdny nevyděl ale na začátek příštího tejdne sem sní domluvenej že se stavím a prej se těší tak aspoň něco Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #188 kdy: 28. Červen 2008, 13:12:37 »

Život opravdu připravuje PŘEKVAPENÍ a to není to samé, jako "udělat překvapení". Takže kdybys jí nechtěl, tak se jednoho dne z čísta jasna zamiluje Úsměv Ale takhle...? Ne S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #189 kdy: 28. Červen 2008, 21:24:06 »

Život opravdu připravuje PŘEKVAPENÍ a to není to samé, jako "udělat překvapení". Takže kdybys jí nechtěl, tak se jednoho dne z čísta jasna zamiluje Úsměv Ale takhle...? Ne S jazykem
no pro mě by to bylo PŘEKVAPENÍ i teďka tak snad to výde Úsměv
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #190 kdy: 29. Červen 2008, 20:57:10 »

Nevýde. Nemáš šanci. S tímhle přístupem nikdy. Projel jsem to

Koukni se na sebe. Za celej rok jedna a tatáž věc, se kterou se nejseš s to srovnat. A furt dokola. Slovo zabedněnost je v tvym případě ještě docela lichotka. Poslouchej, tebe to asi baví, viď...?

Ale proč ze sebe v jednom kuse dělat ubožáka? Aspoň pro jednou se můžeš překonat a přestat na chvíli dolejzat. Šak ona, když bude chtít, se sama ozve. Když ne, tak to přijmout a jít dál, stejně už toho bylo ažaž.

Neboj, mně je jasný, že na něco takovýho seš prostě moc velkej slaboch. To radši budeš dřepět pořád na stejnym místě. Měsíc, rok, pět let? Kdoví... | Hodně toho vypovídá už tvůj poslední post: |sobota, 22:24| Normální kluci sou tou dobou venku a nabalujou holky (stačí jen prolistovat fórum) - ty místo toho sedíš doma a honíš šušně v nose (nebo něco jinýho). | OK, jak myslíš. Tvůj život, tvůj boj.

Zaznamenáno

martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #191 kdy: 29. Červen 2008, 21:50:58 »

Nevýde. Nemáš šanci. S tímhle přístupem nikdy. Projel jsem to

Koukni se na sebe. Za celej rok jedna a tatáž věc, se kterou se nejseš s to srovnat. A furt dokola. Slovo zabedněnost je v tvym případě ještě docela lichotka. Poslouchej, tebe to asi baví, viď...?

Ale proč ze sebe v jednom kuse dělat ubožáka? Aspoň pro jednou se můžeš překonat a přestat na chvíli dolejzat. Šak ona, když bude chtít, se sama ozve. Když ne, tak to přijmout a jít dál, stejně už toho bylo ažaž.

Neboj, mně je jasný, že na něco takovýho seš prostě moc velkej slaboch. To radši budeš dřepět pořád na stejnym místě. Měsíc, rok, pět let? Kdoví... | Hodně toho vypovídá už tvůj poslední post: |sobota, 22:24| Normální kluci sou tou dobou venku a nabalujou holky (stačí jen prolistovat fórum) - ty místo toho sedíš doma a honíš šušně v nose (nebo něco jinýho). | OK, jak myslíš. Tvůj život, tvůj boj.

kéž bych seděl doma bohužel jsem v práci na noční Bláznivý jinak si uvědomuju že už to trvá celej rok kterej utekl ale strašně rychle ani nevím jak. Já sem tak nějak ze zájmem z mé strany už přestal to jsem tu už psal a uvidíme  Podivený
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #192 kdy: 29. Červen 2008, 21:56:37 »

martanc: hele, je to těžký. Teď jsem diskuzi moc nesledoval, ale vidím to takhle. Veškerý kontakty na tu holku si napiš někam na papír a ulož na nějaké místo. Potom je smaž (icq, telefon, všechno). Možná by bylo lepší je nezálohovat a smazat přímo, ale tak člověk by aspoň k svátku mohl popřát, ale nic víc! Prostě začni odznova, jak strávíš pár dnů na ulici a budeš se bavit s jinýma, tak na ni hravě zapomeneš. Nenech se položit jednou ubohou holkou! Vidíš co ona z tebe dělá? Jseš akorát nešťastnej. Hop šup balit jiný
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #193 kdy: 30. Červen 2008, 12:13:30 »

jj je to hodně těžký a věr mi že o tom všem hodně přemejšlím už delší dobu ale prostě zatím nevím Podivený
Zaznamenáno
onedog

Karma: -1
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #194 kdy: 22. Červenec 2008, 16:04:19 »

Neni tazke sa spitat ci ta ma niekto rad. Tazke je uniest odpoved a ci sa ti paci alebo nie moze byt definitivna.Ja som sa svojej dobrej kamaratke ktoru poznam cca 11 rokov priznal ze ju lubim v klude sme sa o tom porozpravali a teraz sme dalej len kamarati sice ma to trapi ze niesom snou ale lubim ju dalej.Ludia ked dakoho milujete necakajte aj ked laska potrebujes cas. Ani nevies ako rychlo mozes o svojui lasku prist. Velmi smutný
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #195 kdy: 27. Červenec 2008, 17:23:00 »

Neni tazke sa spitat ci ta ma niekto rad. Tazke je uniest odpoved a ci sa ti paci alebo nie moze byt definitivna.Ja som sa svojej dobrej kamaratke ktoru poznam cca 11 rokov priznal ze ju lubim v klude sme sa o tom porozpravali a teraz sme dalej len kamarati sice ma to trapi ze niesom snou ale lubim ju dalej.Ludia ked dakoho milujete necakajte aj ked laska potrebujes cas. Ani nevies ako rychlo mozes o svojui lasku prist. Velmi smutný
no já sem jí to také už dávno řekl ale stále sme zůstaly jen kamarádi a teďka už se moc často nevidíme jen tak jednou za měsíc a to je strasně málo protože my prostě pořád chybý a to že se nepotkáváme je tím že ten její jí zakazuje jse se mnou výdat dokonce jí prohlíží telefon a pak my píše zajímavý SMS Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 27. Červenec 2008, 17:46:30 »

Citace
pořád chybý a to že se nepotkáváme je tím že ten její jí zakazuje jse se mnou výdat

....pořád chybÍ a to že se nepotkáváme je tím že ten její jí zakazuje SE se mnou vÍdat.

Sorry kámo ale při tolika hrubkách v jedný větě mě se ježí chlupy po těla Šťastný

Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 29. Červenec 2008, 12:34:00 »

Citace
pořád chybý a to že se nepotkáváme je tím že ten její jí zakazuje jse se mnou výdat

....pořád chybÍ a to že se nepotkáváme je tím že ten její jí zakazuje SE se mnou vÍdat.

Sorry kámo ale při tolika hrubkách v jedný větě mě se ježí chlupy po těla Šťastný


no tak sorry psal sem to narychlo před odchodem z práce hlavní je že každej pochopí obsah ne?
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 21. Říjen 2008, 20:30:20 »

No dlouho jsem tu nebyl ale jak tak koukám tak tu nic nového není, tak jsem alespoň napíši co je nového z mé strany. Škola už skončila dávno a tím pádem i to vídání s mojí vyvolenou a i když už jsem sem dlouho nic nenapsal a vy asi budete psát  ,že sem nepoučitelný  atd. ale já pořád tu slečnu o které to tady všechno je pořád miluju. Asi je to tím že se vždycky vidíme tak jednou za měsíc a je to strašně moc v pohodě a i na ní je vidět že mně ráda vidí takže bych řekl že to že se nevídáme každej den jako dřív hodně pomohlo ale pokaždé když jí vidím já tak se ve mně něco sepne a nemyslím zase delší dobu na nic jiného než na ní. Mně to snad nepřejde a popravdě o to ani nestojím a po delší době jsem se rozhodl pro poslední pokus jak tuto slečnu dostat ale tentokrát si to chci trochu promyslet, abych pokud možno neudělal chybu. Vím, že to zní blbě něco plánovat, ale už jsem zkusil snad všechno a tohle mě napadá jako poslední. Tak mě napadlo jsem napsat, jestli někdo nemáte nějaký nápad. Překvapený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 21. Říjen 2008, 20:39:53 »

Ano, jsi nepoučitelný Úsměv

Našel sem jeden motivační plakát Úsměv
http://drumsout.files.wordpress.com/2007/07/persistence.jpg
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS