Jak přebrat dosavadní kámošku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 08:01:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přebrat dosavadní kámošku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 [9] Tisk
Autor Téma: Jak přebrat dosavadní kámošku  (Přečteno 106369 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 21. Říjen 2008, 20:42:14 »

oukej. Učiníš poslední pokus? Navrhuju tohle : Pokud to nevyjde a bude chtít abys byl dál její hodný kamarád, předpokládám že to stejně odpískáš a už se s ní vídat nebudeš. Takže : Vezmi ji na procházku do města, nebo do music baru - do music baru, ne disco - , aby se tam dalo tančit, ale zároveň bylo slyšet vlastního slova, to nechám na tobě. Každopádně během setkání flirtuj, letmo se jí dotýkej (koleno, stehno, vlasy) a na konci, až ji budeš dávat kamarádskou pusu na rozloučenou se přibliž, jednou rukou se dotkni její tváře a pokus se s ní vykousnout. Buď to udělá A nebo B, ale nemáš co ztratit
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 22. Říjen 2008, 17:48:00 »

oukej. Učiníš poslední pokus? Navrhuju tohle : Pokud to nevyjde a bude chtít abys byl dál její hodný kamarád, předpokládám že to stejně odpískáš a už se s ní vídat nebudeš. Takže : Vezmi ji na procházku do města, nebo do music baru - do music baru, ne disco - , aby se tam dalo tančit, ale zároveň bylo slyšet vlastního slova, to nechám na tobě. Každopádně během setkání flirtuj, letmo se jí dotýkej (koleno, stehno, vlasy) a na konci, až ji budeš dávat kamarádskou pusu na rozloučenou se přibliž, jednou rukou se dotkni její tváře a pokus se s ní vykousnout. Buď to udělá A nebo B, ale nemáš co ztratit
No tak čte se to krásně, a když si to představím tak je to taky pěkný no ale uvidíme, jaká bude realizace. Mně už něco podobného napadlo, ale nebyl jsem si jistý jestli mam a nebo ne. No ale ty si to napsal tak dobře že ani není možný, aby to nevyšlo, stím tancováním to je dobrý nápad protože tančí ráda. No tak já to snad nějak provedu asi příští týden a pak napíšu jak to dopadlo, kdyby vás ještě něco napadlo tak klidně pište do příštího týdne času dost.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 22. Říjen 2008, 22:17:34 »

oukej. Učiníš poslední pokus? Navrhuju tohle : Pokud to nevyjde a bude chtít abys byl dál její hodný kamarád, předpokládám že to stejně odpískáš a už se s ní vídat nebudeš. Takže : Vezmi ji na procházku do města, nebo do music baru - do music baru, ne disco - , aby se tam dalo tančit, ale zároveň bylo slyšet vlastního slova, to nechám na tobě. Každopádně během setkání flirtuj, letmo se jí dotýkej (koleno, stehno, vlasy) a na konci, až ji budeš dávat kamarádskou pusu na rozloučenou se přibliž, jednou rukou se dotkni její tváře a pokus se s ní vykousnout. Buď to udělá A nebo B, ale nemáš co ztratit
No tak čte se to krásně, a když si to představím tak je to taky pěkný no ale uvidíme, jaká bude realizace. Mně už něco podobného napadlo, ale nebyl jsem si jistý jestli mam a nebo ne. No ale ty si to napsal tak dobře že ani není možný, aby to nevyšlo, stím tancováním to je dobrý nápad protože tančí ráda. No tak já to snad nějak provedu asi příští týden a pak napíšu jak to dopadlo, kdyby vás ještě něco napadlo tak klidně pište do příštího týdne času dost.

Realizace už je na tobě Úsměv Záruku že to vyjde ti nikdo nedá a ani to netvrdím, NICMÉNĚ, přijde mi že je potřeba zkusit něco trochu mužnějšího. Tímto ji postrčíš a zjistíš jak se tedy šance vůbec mají. Zaleží na tobě, jestli se bojíš že bys o ní přišel jako o kamarádku, nechoď do lesa. Pakliže se nebojíš, jdi do toho naplno, toť má rada
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 23. Říjen 2008, 18:22:47 »

Realizace už je na tobě Úsměv Záruku že to vyjde ti nikdo nedá a ani to netvrdím, NICMÉNĚ, přijde mi že je potřeba zkusit něco trochu mužnějšího. Tímto ji postrčíš a zjistíš jak se tedy šance vůbec mají. Zaleží na tobě, jestli se bojíš že bys o ní přišel jako o kamarádku, nechoď do lesa. Pakliže se nebojíš, jdi do toho naplno, toť má rada
Jo to si také říkám že to bude hop a nebo trop a doufám že to co zjistím mě potěší. No do teď sem se bál ale teď už do toho pudu už nemůžu skoro nic ztratit jen získat. :)Tak my držte palce a můžete dál psát svoje postřehy a nápady.
Zaznamenáno
kluk789



My name is Terminator

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Doksy
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 05. Listopad 2008, 19:06:17 »

Cus mam takevej velkej problem zblaznil jsemse do jedny uzasny holky je to spoluzacka a hodne velka kamoska , jenze k nam do tridy prisel nakej novej fakan, ona se do nej asi zblaznila, ted se ji snazim dostat do kina, ale stale cekam na odpoved, prosim pomozte balim ji od velkej prazdnin....
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 05. Listopad 2008, 19:18:40 »

hm to sme na tom asi skoro podobně stim rozdílem že já tohle už řeším asi dva roky a ta má vyvolená slečna je zadaná ještě díl než jí znám já a asi tě sklamu protože do teď jsem to nevyřešil a taky nevím jak dál Smutný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 06. Listopad 2008, 08:51:21 »

Ja by som pre vas riesenie mal. Vykaslite sa na to. Fakt to nema cenu. Akurat zistite, ze ste zbytocne premrhali cas, ktory ste mohli stravit s inymi holkami.
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #207 kdy: 06. Listopad 2008, 09:51:13 »

tak na to sa vazne vykaslite. roky ubiehaju a vy mate pri nich akurat tak oci pre plac. treba vyrazit do ulic a zacat balit ine kocky. tie cakaju iba na vas Mrkající
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 06. Listopad 2008, 19:22:59 »

tak na to sa vazne vykaslite. roky ubiehaju a vy mate pri nich akurat tak oci pre plac. treba vyrazit do ulic a zacat balit ine kocky. tie cakaju iba na vas Mrkající
ne to by jich tam museli stát zástupy aby mě to momentálně přesvedčilo, asi jsem nepoučitelnej, možná my napíšete že jsem blbej ale ješte tomu chci věnovat jeden pokus jak je to psané výše Podivený
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #209 kdy: 06. Listopad 2008, 23:13:45 »

fakt to nemá cenu. A jestli chceš ještě jeden pokus tak ho udělej hned! Za chvíli je pátek, udělej to co plánuješ (určitě už pár měsíců), holka tě stejně pošle někam a aspoň už si vyplýtváš tu poslední možnost a v sobotu se dáš na správnou cestu. Cestu nových lidí.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 06. Listopad 2008, 23:18:00 »

Tak mě napadlo, čím je způsobeno že holka u které člověk udělá jeden nebo více nepovedených pokusů a bere nás jako kámoše, nás pak nechce a nejde to obrátit na tu správnou kartu? Dá se to vysvětlit na základě logiky, že i když ji pak dotyčný pickupuje relativně správně, stále má nízky state a neuspěje?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 07. Listopad 2008, 09:52:53 »

Stejně tak by se dalo zamýšlet nad tím, proč odmítnutý chlap pořád chce tu stejnou holku.
A jak víme logika tady nehraje velkou roli.
Říká se, že to je vzájemné porozumění, chemie a prostě že se jeden druhému líbí. Když to nejde, tak to prostě nejde. Když se chlapovi nelíbí holka, tak se mu časem líbit nezačne (z 80%). U holek to bude asi podobný. Neřešit proč, prostě to tak je...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 07. Listopad 2008, 14:55:41 »

Ono je to obecný problém. Že kluci mívají sice nulové sebevědomí, ale přitom mají pocit, že se všechnmo musí řídit podle nich. Mají pocit, že kdyby na to šli správně a byli krásní a úžasní, tak by se MUSELI líbit každé holce na kterou by se podívali...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 07. Listopad 2008, 15:21:21 »

 Směrovka martanc Směrovka

Až tě znova vyfakuje, tak hlavně zase jak vůl neodkejvej kamarádství! Radši řekni, že to jí slíbit nemůžeš, protože přátele takhle neškatulkuješ. Ale že už se o nic nebudeš pokoušet. (Myslim, že podobnou rutinu někde ve Hře použil Ross Jeffries.) Pak odejdi a přeruš s ní veškerý kontakty. Ať aspoň vypadáš trochu jako chlap, kterej si je jistej sám sebou a tím, co chce, a nemusí se ničeho doprošovat.
Zaznamenáno

martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: 07. Listopad 2008, 15:50:31 »

Směrovka martanc Směrovka

Až tě znova vyfakuje, tak hlavně zase jak vůl neodkejvej kamarádství! Radši řekni, že to jí slíbit nemůžeš, protože přátele takhle neškatulkuješ. Ale že už se o nic nebudeš pokoušet. (Myslim, že podobnou rutinu někde ve Hře použil Ross Jeffries.) Pak odejdi a přeruš s ní veškerý kontakty. Ať aspoň vypadáš trochu jako chlap, kterej si je jistej sám sebou a tím, co chce, a nemusí se ničeho doprošovat.
no něco takového si říkam už delší dobu jen nemam pořád tu kuráž to udělat. Jinak jak sem psal skusím poslední pokus už sme předběžně domluvený na příští tejden že se potkáme tak snad to výjde a když ne tak se mi snad povede zachovat se jako chlap a uvidíme co na to ona Podivený
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #215 kdy: 17. Květen 2009, 19:15:46 »

uteklo půl roku. Jak to na konec dopadlo ?
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 7 8 [9] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS