Jak přebrat super!!!HOLKU

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 12:40:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přebrat super!!!HOLKU
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak přebrat super!!!HOLKU  (Přečteno 8876 krát)
mentos.e

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 22. Květen 2007, 18:17:11 »

Takže čau snad se mě dostane odpovědi.Nedávno mě pozval kámoš na jeho 18 tak sem souhlasil v duchu sem si říkal ,že by tam mohla bejt nějaká pěkná holka Úsměv vzal jsem sebou kámoše a vyrazili jsme .Hned jak sme dorazili na místo uviděl sem nádhernou holku a řekl jsem si ,že pudu za ní.Byla moc fajn dobře se s ní povídalo (asi 4 hodiny sme kecali) chodili sme na panáka atd.Potom sem si řekl,že si na ní vezmu číslo nato mě řekla ,že má dva roky přítele což mě zarazilo ,ale řekl jsem jí že mě to neva :)Nakonec mě to číslo dala....když odcházela řekla at se ozvu ,že můžem jít někdy ven .Tak a ted to hlavní dva dny jsem čekal pak jsem jí zavolal jestli by šla ven a ona mě odpověděla ,že ven nejde (musí kupovat dárky k narozeninám)tak sem dělal jako že pohoda to nevadí atd ale sralo mě to pak sem jí psal sms jestli opravdu nemůže nebo nechce a ona mě napsala že je štastně zadaná že to nechce měnit a že budem jenom kámoši!!Mě je 18 jí taky tak co myslíte má to cenu jí ještě volat?????????????????? Kroutící očima
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Květen 2007, 18:39:49 »

ne  Smutný přej jí to, sem tam se poptej jak se má a až/jestli se s ním rozejde, tak jdi do ní.. teď už bys ji akorát naštval..

**můj názor, neplatí všeobecně**
Zaznamenáno
HoQ
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Květen 2007, 19:14:57 »

No pokud rika, ze je stastne zadana, tak bych ji radsi nechal byt, ale pokud tam budou nejaky naznaky ze neni, tak to muzes zkusit. Mozna ji zkus casem napsat/zavolat znovu a zas ji nekam pozvi
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Květen 2007, 19:16:48 »

Takže čau snad se mě dostane odpovědi.Nedávno mě pozval kámoš na jeho 18 tak sem souhlasil v duchu sem si říkal ,že by tam mohla bejt nějaká pěkná holka Úsměv vzal jsem sebou kámoše a vyrazili jsme .Hned jak sme dorazili na místo uviděl sem nádhernou holku a řekl jsem si ,že pudu za ní.Byla moc fajn dobře se s ní povídalo (asi 4 hodiny sme kecali) chodili sme na panáka atd.Potom sem si řekl,že si na ní vezmu číslo nato mě řekla ,že má dva roky přítele což mě zarazilo ,ale řekl jsem jí že mě to neva :)Nakonec mě to číslo dala....když odcházela řekla at se ozvu ,že můžem jít někdy ven .Tak a ted to hlavní dva dny jsem čekal pak jsem jí zavolal jestli by šla ven a ona mě odpověděla ,že ven nejde (musí kupovat dárky k narozeninám)tak sem dělal jako že pohoda to nevadí atd ale sralo mě to pak sem jí psal sms jestli opravdu nemůže nebo nechce a ona mě napsala že je štastně zadaná že to nechce měnit a že budem jenom kámoši!!Mě je 18 jí taky tak co myslíte má to cenu jí ještě volat?????????????????? Kroutící očima

Buď rád, že byla k Tobě tak upřímná a řekla Ti to hned.

ne  Smutný přej jí to, sem tam se poptej jak se má a až/jestli se s ním rozejde, tak jdi do ní.. teď už bys ji akorát naštval..

**můj názor, neplatí všeobecně**

Jj, máš pravdu, ověřeno na vlastní kůži.  Smutný
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Květen 2007, 19:38:34 »

Heh, jestli svyho pritele necha kvuli tobe,ses si jistej ze nenecha tebe kuli jinymu ? Šťastný
Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Květen 2007, 01:23:01 »

Heh, jestli svyho pritele necha kvuli tobe,ses si jistej ze nenecha tebe kuli jinymu ? Šťastný

A u "volny" slecny si tim jses jistej?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Květen 2007, 22:21:05 »

A u "volny" slecny si tim jses jistej?
Ne, ale je pravdepodobne, ze "volna" slecna si taoveho zacne hledat az ve chvili, kdy se s tebou rozejde. (nebo je aspon vetsi pravdepodobnost)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Květen 2007, 22:57:46 »

Ja myslim, ze to neni jisty u zadny slecny. Jedina vec je jista: "u zeny neni nic jiste" Úsměv
Zaznamenáno

Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Květen 2007, 09:16:18 »

Že je štastně zadaná? Tak jí to přej Mrkající a řekni jí, že s ní fakt chceš jít jenom ven a popovídat si jako na tý oslavě.

Pokud jí přebereš, tak počítej s tim, že si to s tebou bude chtít ten její možná vyřídit Vykřičník protože chodit s někym dva roky to už je docela vážnej vztah ne? Kdyby si přebral holku mě po takový době tak nevim co bych dělal... asi bych si s tebou šel promluvit. Mrkající Počítej s riziky pokud do toho pujdeš a taky si řekni jak by se to asi líbilo tobě, kdyby si po takový době přišel o holku, kterou bys fakt miloval, ale jelikož bys zrovna měl málo času kvůli nějakejm problémům, tak ti jí někdo přebral ve chvíli kdy bys jí naopak potřeboval víc než předtim.

Ale ven s ní chod... dobrá kamarádka je cenná a co ty víš, třeba se časem rozejdou sami a dostaneš šanci.
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS