Jak přes zadaný holky?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 17:10:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přes zadaný holky?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak přes zadaný holky?  (Přečteno 19666 krát)
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 20. Červenec 2009, 12:54:37 »

Poslední dobou mám nějakou krizi, protože snad všechny holky, o který by člověk stál jsou zadaný. Nemám problém s tim , že mám kolem sebe málo holek, ale když se dostanu k tomu, že by mi nějaká vyhovovlala, tak je zadaná. Normálně se holkama osobně seznamju, bavim atd... Takže k číslu se většinou bez násilí dostanu Úsměv. I ten večer s ní normálně celej pařim, doteky, hlazení, občas pusa... ale problém je pak druhej den, když se to tý holce rozleží v hlavě a začne přemejšlet nad tim co má ,,doma". Co potom, aby člověk tu holku hnedka nezaskočil, ale zároveň nenechat to vyprchat...?
Zaznamenáno
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Červenec 2009, 13:05:58 »

Tak tenhle problem taky resim. Kdyz nektera upouta moji pozornost tak je nanestesti zadana. A ja do zadanejch nejdu, to je vzdycky o pruser. Takze jak na to je mi taky zahadou.
« Poslední změna: 20. Červenec 2009, 13:16:06 od Pecullus » Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Červenec 2009, 13:22:39 »

Holky toho nakecaj. Ale pokud má rozčšířený zorničky, dotýká se tě, směje se tvým infantilním ftipům, promine ti tvůj děsnej pravopis, pak už je jen na tobě...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Červenec 2009, 13:32:13 »

Tak se přidávám, taky řešim něco podobnýho, i když u opačnýho pohlaví. Když už mě někdo zaujme, tak taky bývá zadanej. Ono to možná bude tim věkem. Neřikám, že jsem bůh ví jak stará, ale kluci, který by mi věkově vyhovovali, jsou právě už v tom vážnym dlouholetym vztahu. Těch nezadaných už moc neni, a když už někdo je, tak je většinou po zlym rozchodu a já mám to štěstí na to, že hodně kluků potkávám v tomhle období a oni mi pak zdrhnou za něčim lepším Šťastný A když nejsou po rozchodu, tak z nich třeba vypadne, že je vzrušuje, když je holka ponižuje a dává mu úkoly a že jsou rádi otroky Šťastný (to se mi stalo na jedný schůzce Šťastný). Tak si pak vyber Šťastný

bronox: ne všechny musí mít doma někoho lepšího.. A abys jí nezaskočil? Když to vezmu podle sebe, tak mě hodně odrazuje, když mi každou chvíli zvoní telefon a já skoro nestíhám odpovídat na sms. A takový ty psychologický a filozofický otázky taky moc nemusim  Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Červenec 2009, 13:43:38 »

 Šťastný Hold to ses na tom velice podobne jako ja. Je to pravidlem ze pokud te nekdo zaujme neni k mani, zakon schvalnosti. Tak stara zase nejsi, ja mam o 4 roky vic a neni to tak zle. Nicmene ja na sobe sleduju ze mam posledni dobutakovej natresk ze na vztahy neni cas (celkem narocna prace+dalkove studium na karlovce - IT) a kdyby byl cas neni chut. Je velice hloupe najit si holku aby po mesici utekla protoze na ni clovek proste nema cas a nestiha. Takze ztracim motivaci a chut.
Neferu: To by zas nemuselo byt na skodu - jedna z byvalek byla hodne submisivni...a byla to moc velka zabava, prinasi to netusene moznosti. Provokatér  Šťastný
Bronox: Mno me se osvecil losos. To je takova ta hloupa ryba...velice ucinne afrodisiakum. Zrovna tenhle tyden griluju v damske spolecnosti. A to tu dotycnou skoro neznam. Ale kdyz clovek pozve na lososa na zelenem pepri a sklenku cerveneho,...

Apropo je-li nekdo z Vas vinarem, co by jste mi doporucili jako aperitiv pred lososem? Vino k hlavnimu jidlu mam vybrano, ale aperitiv porad rozmyslim.
« Poslední změna: 20. Červenec 2009, 13:59:30 od Pecullus » Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Červenec 2009, 14:29:59 »

Jojo, s tim souhlasim, mám to podobně. Taky si říkám, proč chci vůbec vztah, když nevim, jestli ho budu stíhat. Často mám štěstí, že potkám někoho ve zkouškovym, a to musim být dost hrozná Šťastný
Ten submisivní kluk mě spíš hodně zaskočil. Nepotřebuju nikoho ponižovat a řikat mu, co má dělat. A nejlepší bylo, když dodal, že vážně neni žádnej úchyl, to mě dorazilo Šťastný

K lososovi se červený víno moc nehodí. A jako aperitiv je dobrý třeba Martini, ale žádnej sommelier nejsem..
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Červenec 2009, 14:51:48 »

Tak ja to mam navic v kombinaci s praci a na vikendy jezdim domu - tj jine mesto nez kde studuju a pracuju. Takze cas je u me velka vzacnost.  Šťastný Tak to mas kliku, ja se potykam s lhostejnosti a nedostatkem zajmu, budu s tim muset neco delat, to bude urcite stresem.
Tak nemusi to byt na skodu, nekdo ma nad sebou rad pevnou ruku. Ja jsem mirne dominantni osoba, takze partnerka ktera s radosti podlehne je prijemna znema. Provokatér Ale na druhou stranu dominantni slecne bych taky nerekl ne, i kdyz tam by bylo vice soupereni kdo z koho...o to vetsi by byla sranda.  Smějící se Tak nemusi bejt uchyl, jen ma rad neco jineho nez co je povazovano za standard...nebudme puritany.
Ja prave nasel jedno dobre ktere k lososovi sedne perfektne. Martiny ne, neco lehciho...chci neco na popijeni aby jsme u grilovani nesedeli na sucho, ne ji ozrat, to by si nemohla vychutnat me kucharske umeni.  Provokatér Navic jako dezert planuju zlutej meloun v rumove tresti, coz je neco znameniteho...takze aby mi pak neusnula na gauci zmozena premirou alkoholu. Preci jen videl jsem se s ni zatim jen jednou takze by nebylo vhodne to prehnat.  Šťastný
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Červenec 2009, 14:59:30 »

já vim moc dobře o čem mluvíš, mám to samý. Práce, škola a občasný víkendy u rodičů (taky všechno v jiných městech). Ale vybrala jsem si to, tak si nemůžu stěžovat Mrkající Myslíš lhostejnost z tvý strany?
Ale jo, já mu tu submisivitu neberu, ale zaskočilo mě to. Jsem radši v takovym rovnocennějšim vztahu. Martini neni moc silný, nemyslim ten míchanej drink. Jenom to suchý, něco jako Cinzano. Nebo můžeš zkusit nějaký lehčí bílý víno. Stačí jenom sklenička, abys jí hned neopil. Jinak nealko nevim, většinou se pije alko a k tomu voda..
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Červenec 2009, 15:14:54 »

Tak ja si to taky vybral ale zmaha me to.
Jj, lhostejnost z me strany. Kuprikladu vidim ve vlaku peknou holku, smeje se na me takze logicke by bylo prijit a rict neco jako. Ahoj, nudim se a ty se tak hezky smejes. Nebyla by ti proti srsti trocha konverzace? Nicmene i kdyz se mi libi tak nejak si reknu, k cemu to, stejne bych na ni nemel cas a necham to plavat.
 Šťastný Je pravda ze neco takoveho zaskoci, zejmena hned na nejakem prvnim druhem rande. Rovnocenne  - vzdycky je jeden rovnocennejsi. Hmmmm to by mozna stalo za uvahu, ja premejslel nad lambruscem, to je takove lehci. Nebo nad jablecnym pivem - Frisco jestli znas.
Mno budu to muset promyslet. Provokatér Musim udelat dobry dojem a slecna po dobrem jidle je mnohem pristupnejsi jakymkoliv navrhum.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Červenec 2009, 15:21:28 »

No jo, ty hned od začátku myslíš na to, že s ní budeš chodit. Prvně si s ní prostě povídej, né kvůli vztahu, ale protože se nudíš a ono se to už nějak semele.

Jinak podle mě si mají ve vztahu být partneři rovnocenní. Pokud jeden uzurpuje druhýho, pak to musí špatně skončit.

A k pití si dám klidně vodu, protože když už jdu mezi lidi, tak tam jdu kvůli nim a né kvůli drinku.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Červenec 2009, 15:31:50 »

 Provokatér ja nevim, me to takhle celkem slusne funguje. Ale proste nejak nemam posledni dobou naladu na konverzaci. Hele ja vzhledove nejsem nic moc, ale pokud me holka necha mluvit tak mam tak z 60 procent vyhrano. Staci nechat ji utopit v mych ocich a ukolebat zvukem hlasu,...Tohle mi celkem jde, ja sem uzvanena osoba a sem schopnej spratelit v podstate s kymkoliv. Problem je v tom ze sem zlhostejnel a nemam zajem v tom navazat jakykoliv kontakt.
Rovnocenni ano, ale v kazdem vztahu je jeden aktivnejsi, proste ten kdo vede, kdo to tahne. Nerikej ze sis toho nevsimnul. Muzes se jakkoliv snazit o rovnocennost, ale jeden je vzdycky rovnocennejsi.
 Provokatér Hej ja nepujdu mezi lidi, pritahnu ji ke me na zahradu, a grilovat jen o vode...brrrrr.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Červenec 2009, 15:54:10 »

Píšeš, že si zlhostejnel, ale přitom máš potřebu to tady řešit, takže si myslí, že ti to podvědomě lhostejné není.

Rovnocennost ve vztahu je prakticky vždy, protože pokud necháš druhého rozkazovat, souhlasils s jejím chováním. A i naopak. Dobře to ilustruje Neferu, nelíbilo se jí chování zájemmce, tak se ho zbavila.

Nedávno jsem byl u kámoše a dal mi k pití vodu z kohoutku a jen dodávám, že byla fakt dobrá. Ale správný hostitel má nějaký výběr drinků.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Červenec 2009, 16:02:14 »

Mam potrebu to resit protoze se mi nelibi vlastni lhostejnost a odtazitost. Ja sem clovek ktery nema problemy v tom navazovat vztahy, o to nejde. Ale kdyz vis ze proste nebudes mit cas protoze nestihas, tak motivace klesa, pridej k tomu stres a mas lhostejnost. Jako chut by byla ale energie, ta schazi. Snazim se to resit, viz pozvani jedne slecny na grilovani - je s podivem ze prijala neb sem ji videl jen jednou a to asi na hodinu, ale darovanemu koni,...
Tak se chci predvest v lepsim svetle jako spravny hostitel.   Šťastný U me nejde o to ze bych ji nedokazal svest, jakmile ji primeju aby poslouchala a zadivala se mi do oci tak mam z 60 procent vyhrano, ale spis ze nemam tu potrebu svadet. Coz me sere. S tim je nutno neco delat a nemam asi sajn co.
Zaznamenáno
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Červenec 2009, 16:41:59 »

Neferu: Já ani nečekám, že má doma něco lepšího. A tu psychologii a filozofii taky vynechávám...to nemusí snad žádná....Šťastný... teď sem si vzpomněl, že nedávno mě docela dostal kamarád, kterej se snažil mluvit s holkou o obsahu nikotinu a tušim uhlovodíku v nějakejch cigaretách..Šťastný Jinak já se snažim tu holku nezasypat zprávama a telefonama, ale zase jak se říká: ,,Kuj železo, dokud je žhavý". Najít u vás tu správnou míru je někdy težký.

Pecullus: Tak když se mi ta holka líbí, tak neřešim to, že je zadaná. Prostě do toho jdu.

Kenich: Co máš proti mému pravopisu? Úsměv....



Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Červenec 2009, 16:51:11 »

sorry, to nebylo nic proti tvými pravopisu. Ale když ses zeptal, tak jsem se podíval na tvůj příspěvek na začátku a našel chybu.  Šťastný Chybí ti v souvětí čárka.
Sám dělám pravopisný chyby a spíš jsem chtěl poukázat na svůj nedostatek.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Červenec 2009, 17:38:55 »

Poslední dobou mám nějakou krizi, protože snad všechny holky, o který by člověk stál jsou zadaný. Nemám problém s tim , že mám kolem sebe málo holek, ale když se dostanu k tomu, že by mi nějaká vyhovovlala, tak je zadaná. Normálně se holkama osobně seznamju, bavim atd... Takže k číslu se většinou bez násilí dostanu Úsměv. I ten večer s ní normálně celej pařim, doteky, hlazení, občas pusa... ale problém je pak druhej den, když se to tý holce rozleží v hlavě a začne přemejšlet nad tim co má ,,doma". Co potom, aby člověk tu holku hnedka nezaskočil, ale zároveň nenechat to vyprchat...?

Teorií je víc, zastávám tuhle.
-neshazovat přítele (sama ho začne srovnávat s tebou...)
-jet přes romantiku (nepřehánět)
-dat najevo že se ti líbí
-"myslet" na ni (třeba smska...zase si uvědomí že jí to chybí a boyfriend to nedělá)
a konečně- nechci malovat čerta na zeď, ale fůra lidí spolu chodí jen "aby s někým chodili"
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Červenec 2009, 08:37:20 »

Pecullus, chápu, že studium zmáhá, ale zase si řekni, že se ti to úsilí jednou vrátí.
Já sice taky vim, že bych nějakej vztah hůř stíhala, ale moc mě to neodrazuje, asi už jsem single moc dlouho Šťastný
Pokud dokážeš dostat holku na to, co zmiňuješ, tak nepotřebuješ vypadat jako Brad Pitt. Podle mě stejně už moc neletí ty šamponi a největší modelové Mrkající A navíc když si dáváš takovou práci s přípravou, tak si myslim, že to hodně ocení.
Jo a myslim, že na tý grilovačce zapůsobíš víc se skleničkou Martini než s lahví Frisca. A k tomu vždycky skleničku vody jako doplněk. Já si třeba dávám vodu snad ke každýmu alkoholu, teda kromě piva Šťastný
Docela mě překvapuje, že nemáš chuť svádět. A proč tam teda tu slečnu budeš mít? Šťastný
Jo a co se týče tý rovnocennosti, tak je jasný, že to nikdy neni přesně 50 na 50, ale myslela jsem tim být tak nějak vyrovnaný, aby jeden věčně netáhl toho druhýho. A když už, tak ať se to samo tak nějak střídá.

bronox: tak ten nikotin v cigaretách by mě dostal. Nebyl to ještě k tomu zatvrzelej nekuřák, kterej přesvědčoval holku, aby nekouřila? Smějící se
Já tim myslela, že každá holka nemusí mít doma lepšího kluka než jsi ty, proto ho prostě neřeš a asi o něm s ní ani moc nemluv. Sice jsem psala, ať jí nezasypáváš zprávama, ale občasná taková "myslící" sms, jak píše P1R3K, neni na škodu. Akorát zase s mírou. Jo a co ještě nesnášim, tak je takový to ujišťování typu "máš ještě zájem", "stýská se ti", "vůbec se neozýváš, určitě už mě nechceš" a tak... To mě hodně odrazuje.
Taky jí zkus někam vytáhnout, třeba do Zoo Šťastný

Najít u vás tu správnou míru je někdy težký.
I my to u sebe někdy hledáme a neni to jednoduchý Úsměv
« Poslední změna: 21. Červenec 2009, 08:41:07 od Neferu » Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Červenec 2009, 09:03:24 »

neferu: Šťastný Spravne se rika Peculle, latinske sklonovani (to jenom tak rypnuti na okraj).
Mno me to proste prijde dosti pitome svadet holku abych na ni pak mel cas jen na dve, tri hodinky tydne a nekdy ani to ne.   Šťastný Tak ja svuj vzhled nejak zvlast neresim - hold vypadam jako spatne oholenej medved, s tim nic neudelam. Ja vzdycky zastaval nazor ze neni nutne dobre vypadat, ale je nutne umet dotycnou presvedcit, ze ji vlastne takhle vyhovuju. Priprava - me takovehle veci bavi, kdyz si clovek da zalezet na malickostech tak je potom mnohem mensi sance ze se neco nevhodne podela a i v takovem pripade se z toho da snadneji vykecat.
Ja Frisco rad. Ale ok, kouknu po Martini. Tak sklenka vody je samozrejmosti ne? Prinejhorsim se da pouzit na uhaseni ohne kdyz se vymkne z rukou. Šťastný
Mno chut svadet nemam, ale tak chci grilovat a samotneho me to nebavi. Tak sem se zeptal...za zeptani clovek nic neda, prinejhorsim dostane pres drzku. Jako napsat - V sobotu griluju, budes povazovat za nevhodne kdyz te pozvu na kus lososa a sklenku vina? zmakne kazdej. Šťastný Prisla mi odpoved kterou mam nejradeji, rekni misto a cas. Lososovi neodolam. Mno a tak budu grilovat v damske spolecnosti.
Takze se musim vytahnout a neudelat ze sebe idiota. Mrkající Ale proste neni chut ji svadet, i kdyz je to kus, presne podle meho vkusu. Mensi postava, cerveny preliv na vlasy, kouzelny usmev...zkratka obet jako delama pro me temne umysly. Jen ta chut svadet proste neni a neni. Takze zustane u dvojsmyslnosti, usmevu a galantnosti.

 Šťastný Zjistil sem zajimavou vec, slecny privede do rozpaku kdyz se clovek chova jako gentleman a cloveku takove chovani dava docela velkou vyhodu. Polibit ruku pri setkani je zcela podle spolecenskych tradic...ale vetsina holek nevi co delat a zcervena. Nebo je naprosto vhodne dat ji prednost treba pri vstupu do dveri...Šťastný to bylo urcite vymysleno proto aby mohl clovek nenapadne zirat na zadek dotycne...

add nikotin: U takove konverzace bych nevydrzel a vyprsknul smichy.

A do zoo? Šťastný radeji ne, to by se dalo brat jako ze ji jdes predstavit rodicum... (pro nechapave - puste si serial Red Dwarf)
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Červenec 2009, 09:28:08 »

dobře, Peculle, budu dělat, že jsem tvou poznámmku přehlídla a vymluvim se, že tam měla být původně dvojtečka místo čárky. Někdy píšu to a někdy to a asi jsem myslela napřed a neuvědomila si to Šťastný Takže pokud jsem ti tak strašně znetvořila tvoje jméno a špatně to rozdýcháváš, tak sorry  Smějící se
Ale tak jo, nemusíš hned svádět. Stejně by to dotyčnou asi odradilo, kdyby ses na ní vrhnul po tak krátký známosti a na první schůzce. Teď bys měl mít prázdniny, tak od školy máš chvíli klid, ne?
Nemám nic proti Friscu, ale schválně, co vypadá líp před holkou na stole - láhev Frisca nebo sklenička Martini s plovoucím citronem? Šťastný
Podotýkám, že pokud zůstane u dvojsmyslů a galantností, tak pravděpodobně hodně zapůsobíš Úsměv
Taky se mi docela líbí gentlemani, i když políbení ruky už je asi na mě moc. Ne že bych nevěděla, jak se chovat, ale asi bych zčervenala Šťastný Nicméně mě takový chování baví mnohem víc než za každym druhym slovem poznámka "ne" nebo "vole" Úsměv

Ten seriál neznám, ale zoo bych brala a nikdy by mě nenapadlo, že mě chce někdo představit rodičům. Prostě mám zoo ráda Úsměv Navíc si myslim, že je to originálnější než kavárna Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Červenec 2009, 09:43:45 »

 Šťastný Ja si to tak neberu, ale proste mi to neda nerypnout si.  Provokatér Jak sorry, na kolena a odprosit. Šťastný
Prazdniny? Ja sem takova prisera ktere se rika pracujici student. Takze pres den delam databaze a v mezicase pisu seminarky a skladam zkousky.
Mno dobre Martini vypada lepe uznavam. Ale zas to nesmim prepisknout abych ji nevystrasil. Musi tam byt takova ta jemna chlapska neobratnost.
Šťastný jj presne, skoro kazda nevi jak se chovat a zcervena. A kdyz clovek prida takovy ten nevinny pohled pres obroucky bryli a mirny usmev...takovehle detaily me vylozene tesi. Pripadne kdyz se pri louceni clovek nakloni, slecna privre oci v ocekavani polibku a ja se misto toho jemne dotknu rty krku a zaseptam u ucha, hezky se vyspi a at se ti o me zda. To pak dotycna nevi na cem je. Uznavam, ne vzdy je to vhodne.

Ty neznas Cerveneho trpaslika? To je jako by mi nekdo rekl ze nevi jak pouzivat pribor. Najit, nakoukat.
Tak ja zvu do vinarny. Do zoo....ja nevim.Šťastný kdyz to je aspon na 4 hodiny a ne vzdy mam tolik casu
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Červenec 2009, 10:04:20 »

Já taky přes prázdniny pracuju, ale už snad skončil semestr, tak by to nemělo být tak hrozný. Jestli chceš chlapskou neobratnost, tak před ní mrskni lahváče a bude to Šťastný Akorát nezaručuju úspěch Šťastný
Jojo, ty detaily jsou dobrý. Máš ty slečny koukám docela dobře přečtený, i když nevim nevim, jestli každá přivírá oči v domnění, že přilítne polibek. Ale jinak máš docela dobrý nápady.

Červenej trpaslík vim, že existuje, ale neviděla jsem, jsem teda hroznej looser, ale je mi to docela jedno, nemám čas na všechno Šťastný A mimochodem, příbor používat umim Šťastný

Teď někdy se do zoo chystám, takže možná proto mi pozvání do zoo přijde jako dobrej nápad. I když je možná pravda, že je lepší tam jít třeba jenom s kámošem.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Červenec 2009, 10:08:21 »

Přivírají oči, protože je oslnivý.

A přijít do zoo představit holku rodičům mi nepříjde jako špatný nápad, pokud tam rodiče pracují.

A červenýho trpajzlíka jsem taky neviděl. Člověk hold nemusí vidět všechno.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Červenec 2009, 10:09:56 »

pokud tam pracujou jako zvířátka z Madagaskaru? Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 21. Červenec 2009, 10:13:09 »

Neferu: Šťastný Mno ja makam celej rok a skolu k tomu delam dalkove. Skoncil semestr = priprava na zkousky, delani toho co clovek nestihnul v semestru....takze vetsi zabijak casu nez v semestru. Mno lahvace...to by bylo az prilis neobratne, proto premyslim o tom Friscu...tam uz je videt ta promyslenost takze je to neobratne jen jemne.
Precteny...mno teorie za jedna, praxe silne pokulhava. Mam sklony moc tlacit na pilu a delat blbosti. A kdyz k tomu clovek prida naprosty nedostatek casu a nelogickou nechut libat na rty tak je vysledek obcas katastrofalni.
Planovat detaily je sranda, aspon ma clovek cim zamestnat hlavu kdyz ceka na schvaleni dat ze statistiky.

Jak nevidela, kultovni serial. Nutno napravit. Mam strasne rad suchej anglickej humor. Šťastný mno pribor, o tom bych radsi mluvit nemel, ja sem tak nejak obojetnej a nikdy nevim do ktere ruky patri nuz protoze je pro me naprosto stejne jist jako pravak nebo levak.

Nevim, na zoo jsem jeste zvat nezkousel. Šťastný V pripade ze se mi slecna nebude zamlouvat hodim ji lvum.

Ja vam sem dam snad citaci na prislusnou pasaz z trpaslika aby ma narazka nezustala nepochopena.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 21. Červenec 2009, 10:34:48 »

Spíš jsem myslela, že semestr skončil už před měsícem a že jsou zkoušky už hotový.
Hm, tlačit na pilu by se tolik nemělo, ale když víš, že to děláš, tak to můžeš ovlivnit, ne? Nebo to můžeš kompenzovat tim galantním chováním..

Dobře no, až nebudu mít co stahovat, tak se možná na Trpaslíka mrknu.

No vidíš, že zoo nemusí být špatnej nápad, krokodýli maj určitě taky hlad Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS