Jak přes zadaný holky?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 12:49:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přes zadaný holky?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak přes zadaný holky?  (Přečteno 19652 krát)
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 21. Červenec 2009, 10:42:18 »

 Šťastný Mno mi lemry line mame zkouskove do konce zari. Ja mam hotovo tak 50 procent zkousek. Ted shanim odbornej text v nj z oblasti informatiky a vzdelavani za 30 A4. A vubec mi to nejde.

Ja vim ze to delam, me to proste neda, snazim se to zmirnit, ale kdyz ono to cloveku neda a neda a prepiskne to. Tak galantnost je samozrejmosti, slecny na to nejsou zvykle a prinasi to mnozstvi vyhod.Šťastný jak jinak najit vymluvu poradne nahlednout do vystrihu nez ze se clovek nakloni kdyz liba rucku.Šťastný Proto pilne studuju knihu o spolecenskem chovani.

Jak mozna...strasne toto. Tak genialni serial, to je ostuda nevidet.

Chudinky krokodyli, jeste bych jim zkazil zaludek.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 21. Červenec 2009, 10:54:56 »

Jojo, odborný texty jsou šílený.

A kam se koukáš slečnám při líbání ruky, když nemaj velkej výstřih? Ale galantnost fakt vede..

A lvů ti líto nebylo?
« Poslední změna: 21. Červenec 2009, 11:00:23 od Neferu » Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Červenec 2009, 11:36:33 »

Jj, to je svinstvo, nikde nic nemuzu najit.

 Šťastný Proc, chces me snad pozvat na rande a byt pripravena? Provokatér
Tak standartne clovek sklopi zrak ze...kdyz nema slecna vetsi vystrih tak se naklonim min a podivam se ji do oci pres vrsek bryli.  Šťastný Abych videl jak zcervena. Galantnost je dobra, s tim celkem boduju v kombinaci s drzosti. Ovsem kdyz je chut a te ubyva...

Lvu ne, lvi nemam rad, to jsou takove hloupe tluste kocky.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Červenec 2009, 11:41:33 »

Od jistý doby kluky na rande nezvu Šťastný Se rád koukáš na červený holky jo? Šťastný
Myslim, že pokud tě zaujmě nějaká holka, tak ti chuť přibyde.
Náhodou lvi jsou dobrý.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 21. Červenec 2009, 11:48:02 »

 Šťastný Sakra tak to te budu muset pozvat ja.

Mno me to proste prijde roztomily. Kdyz clovek vidi cervenajici se slecnu tak je v tom neco strasne svudneho. Kazdopadne se mi to moc libi. A slecny v rozpacich jsou vice pristupne.
Tak jako zaujme....coz o to clovek se da zaujmout snadno, nicmene s tou chuti je to horsi. Me v hlave probehne takove to kolecko...hele to je kus a je celkem svolna, na tom by slo zapracovat. Sakra, musim napsat dalsi dve seminarky a tzhle dva tejdny se neurvu, pocka jeste tejden? Shit to vlastne taky nemam cas, slibil sem ze udelam,...mno co, bud galantni a stahni se, to nema cenu.
Obcas je to obtizne. Navic ja mam dost cynicky smysl pro humor, ne kazda to rozdejcha.

Ja lvi nerad. Lev je tlusta hloupa kocka co se zivi vetsinou mrsinama protoze diky divokemu vzhledu zazene to co korist puvodne ulovilo. Ja radsi gekony. Šťastný
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 21. Červenec 2009, 12:07:41 »

No jo, asi bys neměl myslet tak moc dopředu a hned nezahazovat šanci. Podle mě cynickej humor rozdýchá většina.
Kočky nejsou zas tak hloupý.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 21. Červenec 2009, 12:11:11 »

 Mrkající ja si nemuzu pomoct, sem uz takovej. Mam sam sebe pod kontrolou a veci beru s nadhledem, ale nedokazu vice mene delat veci spontanne...ja spis podvedomne planuju, zvazuju moznosti, odhaduju reakce...coz je obcas celkem na skodu.
 Šťastný Divila by ses, ale muj druh humoru rozdejcha tak kazda treti. Jsem hodne rejpavej a cynickej.

Jsou, lev je podle me strasne precenovane zvire. Zatimco takovy krokodyl,...nebo treba puma. To jsou nadherna zviratka.
« Poslední změna: 21. Červenec 2009, 12:26:59 od Pecullus » Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 21. Červenec 2009, 12:55:40 »

taky sem resil tenhle problem...ale pak sem se na to vysral....proste se s holkama bavim a jestli preskoci nejaka iskra tak to myslim pujde samo...tezko tlacit na pilu..Smutný(
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 21. Červenec 2009, 13:21:48 »

Když už tak tu jiskru musíš vytvořit sám, ale jak myslíš
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 21. Červenec 2009, 17:55:12 »

Přesně tak, tý jiskře pomůžeš sám.

viz téma nikotin: dva sme se smáli a ta holka trochu nechápavě koukala Šťastný, což se ani nedivim...

Já to s tou zoo nemám tak jednoduchý, nejbližší je cca 30 km.. Mám už svojí osvědčenou kavárnu, kde pokaždý když sem byl, tak se mi to vyplatilo, takže bych tam šel zase (mám z toho vždycky dobrej pocit když tam jdu a možná se tam teď díky těm předchozím cítim jistější, protože se tam předtim těm slečnám všem líbilo) heh, už po 4tý za 3 měsíce s jinou, jenom doufám, že mně jednou neprovaří ten číšník tam, minule už na mně koukal docela divně... asi si mně zapamatoval nebo nevim ...

Nejvíc mi jde o to, nebýt dotěrnej. Prostě jí neodradit a hlavně někam vytáhnout, protože jak říkám, tam jsem si jistej v kramflecích.

Pecullus: Já jak to tu pročítám, tak nechceš svádět, nechceš nic začínat, máš nechuť se líbat. Jak se tohle může v chlapovi vzít?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 21. Červenec 2009, 18:18:40 »

Pecullus: to nemyslíš vážně... puma se bojí a uteče před vším, co je větší než ona, to nevíš? to je docela známá věc... i vysokej člověk s rukama od těla jí zažene... lvi málokdy vystraší něco, co ulovilo kořist, aby si jí přisvojili, protože máloco uloví takovou kořist, která lvu stačí... třeba gepardi loví malý antilopy apod, kdežto lvi (loví tedy jen lvice, samci ne) loví zebry a velký pakoně...... akorát nejsou tak cool, jako třeba panter nebo levhart, proto se ti nelíbí...
Zaznamenáno

Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 22. Červenec 2009, 07:28:05 »

Bronox: Šťastný netusim, asi sem zakuklena zenska. I kdyz v tom pripade bych byl primo ukazkova lesba. Mno nic. Ja to svadim na prilisne mnozstvi stresu spojene s naprostym nedostatkem casu.  Mrkající Ale tak snazim se s tim neco delat...mit jen den dvakrat tolik hodin.  Šťastný Ono asi za to muze dost i to ze posledni dobou spim tak 5 hodin denne a byl sem zvyklej tak na 9....ale zoufale nemam cas.

D9: Lev sice lovi zebry a pakone ale jen z nouze, je predator ale tak z 50 procent se zivi zdechlinama od kterych zazene to co je puvodne uzivilo. Navic zvdy ve smecce.
Puma je nadherne zvire ktere samotarsky tvor ktery se neboji v podstate niceho. A kdyz ochutna lidske maso tak neni nebezpecnejsiho zviratka. Viz wikipedie:
Oblíbenou kořistí pumy americké jsou kopytníci, jako je jelenec ušatý, jelen lesní a další druhy jelenů. Loví také menší zvířata, jako jsou ursoni, bobři, pásovci, divoká prasata, veverky, králíci, mývali, skunkové, malí hlodavci a dokonce i hmyz, jako jsou sarančata. Loví také jiné predátory, jako jsou kojoti nebo aligátoři. Mršinami se živí jen málokdy. Mohou napadat i dobytek nebo jiná domácí zvířata, útoky přímo na člověka jsou poměrně vzácné.

Loví ze zálohy, ke kořisti se nejprve připlíží a uchvátí ji jediným skokem, často zezadu.
Predator podle meho gusta.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 22. Červenec 2009, 09:13:11 »

Ta puma je ale srab! Zezadu umí napadat každej slaboch.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 22. Červenec 2009, 09:33:14 »

 Šťastný tomu se rika efektivita a lenost. Proc se za necim honit kdyz si muzes pockat v leze nekde na vetvi, skocit na to a zlomit tomu vaz.
 :wink:myslivci delaj to same, jen pouzivaji pusky.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 22. Červenec 2009, 10:25:48 »

Upřímně taky sem řešil tento problém, dokud jsem to nezačal ignorovat. Pokud je ta holka pouze na jednu noc, tak přecházej jeden shittest zadruhým.. (když holka dělá výmluvy/zkouší tě)..Zkouška alá přítel je pro holky typická, samozřejmě, že přítele některé mají, ale když jim dáš důvěru, že se to nedoví, či si to užijete naplno, podlehne ti.. Úsměv
Neboj se dělat kamikadze (kromě do holek, které mají přítele za svými zády Smějící se) a riskuj svůj zadek... Holky na vztah, to už chce postupovat krok za krokem (netlačit tolik na pilu) a dokazovat jí (činy), že máš co nabídnout...Podle mne je ale lepší uplatnit bleskovou akci typu "chci tě, přítel- nepřítel"   Mrkající
Zaznamenáno
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 26. Červenec 2009, 20:04:04 »

Je fakt, že asi moc tlačim na pilu. Příště zkusim jít do toho pomaljec a kldině ty koule risknu, když jí teda nebude stát za zádama 2 metrovej bouchač Úsměv.... Ale nejlepší by bylo příště potkat nezadanou, nebo spíš ne potkat, ale zakoukat se do nezadaný Úsměv. Protože takovejch holek sice potkáš dost, ale zase chápeš, proš asi nejsou zadaný...
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 26. Červenec 2009, 20:11:50 »

jasně, že chápem, proč jsou nezadaný, protože je nikdo neoslovil a nezkusil sbalit.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 02. Srpen 2009, 17:00:35 »

takovejch holek sice potkáš dost, ale zase chápeš, proš asi nejsou zadaný...
to myslíš vážně?
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Gregory
Host
« Odpověď #43 kdy: 02. Srpen 2009, 22:08:09 »

nechci být moralista,nebo tak něco,ale přebírání holky je vlastně ničení cizího vztahu právě proto se mi nelíbí qarkův článek jak přebrat holku?,který dává relativně přesný návod pro děvkaře a holka nic nepozná bude prostě brát všechno za přirozené  a člověk tomu nemůže zabránit jediná možnost je poznat hrozbu a argumentovat webem a to stejně je možnost,že holku uhrane svou osobností či co a stejně tě opustí takže vžívám se do situace toho co mu to někdo provede a proto přebírání neschvaluju,ale já budu asi tzv. ten hodný kluk no uznávám je to prostě tak   Znepokojený
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 03. Srpen 2009, 02:36:51 »

nesmíš to brát jako ničení cizího vztahu, ale tak, že tu holku zachraňuješ před špatným vztahem, protože ty jsi pro ní ten pravý a s tebou bude štastná...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 03. Srpen 2009, 08:35:07 »

Gregory, ano, pokud jde chlapovi o sex a ničí tím vztah, je to škoda, ale pokud chce vztah, tak jak říká D9, zachraňuje holku od špatného vztahu. Říkej si co chceš, ale dneska, a stejně tomu bylo i dřív, přežije ten silnější, i když slovo přežije je v tuhle chvíli přehnaný, ale tak řekněme, že uspěje ten silnější a důmyslnější.

A to se nezastávám tohohle názoru jen proto, že jsem svouholku taky vytáhl z jiného vztahu, ale protože je potřeba se s tím smířit a zaměřit se na budování osobnosti, aby neměla tvoje holka důvod tě opustit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS