Jak při seznámení poznat, zda má protějšek zájem (odpověď)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:31:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak při seznámení poznat, zda má protějšek zájem (odpověď)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk
Autor Téma: Jak při seznámení poznat, zda má protějšek zájem (odpověď)  (Přečteno 180682 krát)
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 25. Listopad 2007, 13:15:55 »

A když se řeč těla diametrálně liší od toho, co ta holka říká ústy?  Kroutící očima  Co pak s tím Otázka
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 25. Listopad 2007, 15:23:28 »

Se mi už taky stalo. Řeč těla, kterou lidi vysílají většinou sami nevnímají, což je jejich slabina.

Nezbývá, než sledovat dál a dávat pozor co říká. Asi bych zkusil jít dál s tím, že vysílá to co kryje řečí. Hlavně neudělej tu blbost, že jí řekneš co si myslíš. Jestli o ní máš zájem, tak s ní zkus hodně flirtovat.  Mrkající

Časem se třeba poddá. Druhá věc je ta, jestli ty signály správně přečteš, ale to je věc vedlejší.  Úsměv
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 25. Listopad 2007, 20:01:15 »

já tu blbost uz udelal... ale to uz je stejne fuk.. ja jen, ze to neni jednoduchy...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 14. Leden 2008, 19:42:30 »

Co znamená když si proplýtá prsty na rukou a "hraje" si s nehtama??? to dělala fakt často...
Tik? Úsměv
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 03. Únor 2008, 17:05:00 »

nervozita?... Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 13. Březen 2008, 23:47:47 »

ta zmiňovaná kniha od Lewise "Tajná řeč těla" je ke stažení zde http://www.uloz.to/12937/tajna-rec-tela.pdf  Úsměv
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 27. Listopad 2008, 03:37:13 »

Ja stale tvrdim, poznat zaujem nie je zas tak tazke (ked ho zena prejavi, chlap obvykle velmi rychlo pochopi ze je), ale velmi tazke je poznat nezaujem Úsměv

Navyse, niektore baby sa usmievaju vkuse na kazdeho, su strasne mile, ochotne a pod, ved to poznate, ale horsie je, ze na kazdeho bez rozdielu. Potom clovek nevie na com je, a kedy je to jej chovanie uz zaujem, a kedy nie Mrkající Potom su take zeny, co zaujem nedavaju takmer vobec najavo, a potom sa nahodou dozviem, ze som sa im pacil - pamatam sa na strednej a zakladke sa mi to stalo tusim 2x, ked som sa to dozvedel, a vzdy som cumel ako blazon, ved ani len nestekli ani sa na mna neusmiali viac nez na inych, a teraz takto novina Úsměv Takze si nepomozeme, tak ci tak je najlepsie podla mna to skusit, aj ked si vobec nie ste isti - radsej riskovat neuspech, ako prist o mozny uspech.
Zaznamenáno
ali22

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 01. Leden 2009, 23:27:15 »

chovani cloveka se neda dokonale slovy ani zdaleka popsat. Clovek musi mit "otevrene oci" a stale se ucit.
 Odmenou pak jest pro zkuseneho "ctenare" sveta, vnimat vse kolem sebe a mozne je pak vse.. Hlavne
nezustavejte nevedomi. Clovek ktery takovy zustane pak odpovi, ze vsechny tyto naznaky na sobe
nepozoruje, tim padem vnima jen uzke spektrum toho co vsechno mu svet a zivot nabizi.
Zaznamenáno
MikyB

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 04. Leden 2009, 21:28:20 »

- radsej riskovat neuspech, ako prist o mozny uspech.

tak ,pekne a pravdive....

k holkam co sa stale usmievaju na kazdeho.... tazko ale da sa... Úsměv
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 06. Leden 2009, 22:25:34 »

Dneska na mě jedna holka ze třídy mrkala, dělala svůdný pohledy a pak ještě tak nějak vystrkovala hrudník, ale jak jí znám, tak si akoraát dělala prdel
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 07. Leden 2009, 00:04:50 »

Měl si za ní přijít a říct něco jako: "OK, už se nemůžu dívat jak prosíš. Kdy a kde?"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 11. Leden 2009, 11:01:39 »

"OK, už se nemůžu dívat jak prosíš. Kdy a kde?"

:DTo by byl pro ni škok  Šokovaný...třeba se jen protahovala...svudný pohledy byla kratkozrakost a vyděla tě rozostřeně a to mrkání třeba měla ječný zrno,nebo zanět spojivek
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 15. Leden 2009, 18:14:00 »

No ječný zrno neměla. Kdybych řekl co navrhuje ava, tak by akorát vyvalila ty svý velký kukadla a zasmála by se tomu. Ona je hrozný střevo a skoro furt si dělá srandu ze sexu a vůbec ze všeho.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 19. Leden 2009, 13:12:40 »

No však. Rozesmát holku je první krok !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 13. Březen 2009, 09:05:47 »

takový sou nějlepší, ty jdou samy...
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 06. Duben 2009, 19:35:35 »

Když jdete na AP, tak se říká, ať se jdete jen pobavit a nějak to nehrotit. Kdy, ale přecházíte do fáze, že dáváte náznaky, dvojsmysly, svůj zájem atd. Až po IOI (IZ) od holky nebo dřív?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 06. Duben 2009, 20:06:02 »

rua: Jsou možný obě cesty. Když jí dáváš zájem hned, říká se tomu direct a celý tenhle styl balení je mnohem rychlejší, protože oba hned víte, na čem jste. Když začneš indirect, většinou otvíráš stylem "kolik je hodin" a celkově chodíš kolem horké kaše, dokud ti sama nezačne dávat najevo zájem, a všechno trvá dýl, ale je to zas takový uvolněnější... Tak si můžeš vybrat S jazykem
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 06. Duben 2009, 20:16:28 »

rua: ještě bych dodal, že ten přechod nemusí být ostrý => i když jí začínáš dávat náznaky, dvojsmysly a vyjadřuješ zájem, pořád můžeš (a dokonce bys měl) působit uvolněně a pohodově (což je hádám podobné rozpoložení, do jakého se dostáváš, když oslovuješ)... píšu to kvůli tomu, abys potom neudělal nějaký moc velký "break" a nebyl např. vážný jako sfinga (možná maluju čerta na zeď, ale chtěl jsem na to upozornit, když už jsi to nazval přechodem do další fáze - abys tomu nepřikládal přehnaně velký význam)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 06. Duben 2009, 21:19:01 »

Direkt a indirekt je jasnačka. Jde mi spíš o přejití do kina např. v klubu, kde se imho direkt jede celkem těžko, jestli rozjíždíte kino ještě před IZ. Nebo na ulici, pokud jedete indirekt.

To king: zkusím si dát pozor
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Fuujin



Jsem chlap, jen mate obrázek

Karma: 2
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 29. Červen 2009, 11:15:05 »

Nejváraznější projevy zájmu podle by podle mě mohly být
- Porovnávání vlasů, hraní si s němi, whatever
- Pohrávání si s náhrdelníkem, nebo tak
- Zdánlivě nevinné dotyky typu "Zajímavá jizva, bolí to ?" a začne to přejíždět prstem, např
- Když sedí naproti sobě, nebo vedle sebe, muž se opře dozadu a ona se předkloní blíž k němu
- Když řekne, že se jí líbí něco jako klobouk, pásek, tričko, ponožky, whatever
- Když odejde (třeba wc) a vrátí se za mužem (tohle platí v kkubech atp)
- Zeptá se na jméno (zase kluby atp)
- Dlouhý kontakt z očí do očí a přirozený úsměv
- Vyhýbá se mluvení o jejím příteli
 A na druhou stranu největší známky nezájmu podle mě jsou :
- Otáčí se směrem od něj, až ukazuje záda
- Používá kamarádku(y) k tomu, aby ji takzvaně "zachránily" od něj
- "Ani neznám tvoje jméno"
- "Mám přítele" i když je někdy vymyšlený
- "Jdeme na chvíli pryč" aka "Pomoc, jdi pryč"

Víc mě teď nenapadá.. Když sem byl na první schůzce s mou nynější přítelkyní, tak s přívěskem si hrála skoro furt, vlasy často, občas ty dotyky a když sem se opřel tak se trochu předklonila směrem ke mě. Oční kontakt byl taky skoro pořád..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 29. Červen 2009, 11:19:06 »

ta moje se mě dotýkala nohama pod stolem a neucukla, ani když jsem se dotkl já, neustále se mi dívala do očí s smála se i tomu, co nebylo zase tak vtipný:-) a hlavně se zajímala o mě, ptala se a naslouchala mi:-)
tohle chování jsem teda pozoroval na day2
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Fuujin



Jsem chlap, jen mate obrázek

Karma: 2
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 29. Červen 2009, 11:21:43 »

Jo, na to sem zapoměl.. když sedíte naproti sobě, dotyk nohama, když vedle sebe tak často rameny.. Ramena byly náš případ Šťastný
A vzal sem si dobrou situaci na první držení rukou, má něco se zápěstím tak si to začala vázat nějakým šátkem aby to měla v teple, sem řekl že se na to nemůžu koukat a chytl jí to a začal zahřívat Šťastný Nestěžovala si


Teď mě dodatečně napadlo, o víkendu sem seděl s kamarády v kuželkárně, kde jeden kámoš pracoval a seděli jsme u stolu, který měl na obou stranách křesla, já seděl s dvěma kamarády na jedné straně a na druhé strabně kamarád s přítelkyní a ještě jeden borec. No a ona mi děsně česta se dotýkala nohama nohou a všiml sem si často že na mě i kouká i když sem jí nevěnoval pozornost nijak extra. A potom, když sme stáli třeba venku tak se často její přítel postavil mezi nás, jako by mě považoval za ohrožení. Nevim. Ale pamatuju si že i nějakou dobu zpátky když sem s nimi zase někde byl tak mě hodně poslouchala a smála se tomu co říkám. Ale nemusel to být znak zájmu, možná jen znak toho že mi věří atp. Nevim.
« Poslední změna: 29. Červen 2009, 11:26:17 od Fuujin » Zaznamenáno
gebo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 01. Červen 2010, 12:55:08 »

Já tedka poznal jednu skvělou holku,ale právě se bojím že nemá zájem, tak to tu trochu rozepíšu
poznali jsme se na pálení čarodejnic, přišla a zeptala se na jméno, slušně jsem odpověděl ona taky, pak takové to okdud jsi atd... znáte to.
pak jsem ji viděl na májích tam byla už s kamarádkama tak jsem se sní trochu bavil ale myslim že moc nezabavil chtěl jsem s ní jít i tancovat ,ale pak jsem nesebral odvahu, jako ale myslim že nějaký ten zájem o mě tam byl, no pak odešli a já se s ní ani nějak nerozloučil.
píšem spolu občas přes FB, ale to musim spíš jen já.
Po pár dnech jsem se dozvěděl že jede někam kam bych taky mohl jít, tak jsme s kámošem domluvily že je povezem autem až na místo, oni přijali a řikala že se těší. byla zas s kamarádkou což je taky kámen úrazu si myslim, protože bez ní by asi nejela.
no tak jsme dorazily na místo sedli si a já se znažil jí tak jako dotýkat, usmýval sem se na ni, akorát ona byla skoro pořád otočená ke mě zády a jak tu bylo řečeno kecala s kamarádkou jako by ji zachranovala aby nemusela být otočená na mě, normálně sem se sní bavil, když to šlo, no pak si každý dal trochu alkoholu že, jak to tak bývá, tak večer jsme si sedli zas na jiné místo, měl jsem ji vedle sebe, objímal ji, jí to jaksi se mi zdálo nevadilo hladil jsem ji po vlasech, poté jsem se neudržel a dal ji pusu,ale zdálo se mi že při tom byla taková odtažitá  Smutný. no a pak už jsem jí ztratil a zas se sní nerozloučil, což mě hodně štve, poté jsme si psali na FB , a když jsem jí napsal že je mi s ní nejlíp, tak ani neopověděla, nevím co si ted myslet.
Myslíte že bych jí měl třeba pozvat někam kde budem jen mi? prostě rande. nerad bych o ni přišel, je jí 16 a mě 20,ale tak to snad neni tak hrozný ne?.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 01. Červen 2010, 14:49:24 »

tohle vypadá hodně zabitě... choval ses hodně submisivně podle toho, co píšeš a zájem zřejmě rychle opadl. pokud vymyslíš nějaký zajímavý rande, třeba přijme, za pokus nic nedáš, nbez toho to stejně nikam nepovede a bude to zabitý.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
gebo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 01. Červen 2010, 21:05:31 »

Já vim, už sem asi takovej Smutný  ale tak zkusim jí někam pozvat, je lepší  něco podniknout i za cenu špatné odpovědi, než nic nedělat. 
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS