Jak při seznámení poznat, zda má protějšek zájem (odpověď)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:28:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak při seznámení poznat, zda má protějšek zájem (odpověď)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak při seznámení poznat, zda má protějšek zájem (odpověď)  (Přečteno 180697 krát)
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 01. Červen 2010, 21:50:43 »

Sorry, ale když se 16ka chová tímhle způsobem k dvacetníkovi, tak to s největší pravděpodobností svědčí o nezájmu zakrývaném respektem ke starším klukům.
No, nejspíš tě nechce odkopnout jako nějakýho otravnýho puberťáka, ale nijak žhavá do tebe nebude. Asi tak, ale pokud zabereš, tak šanci ještě máš, už díky tomu věku. Chce to víc koulí a větší tah na branku.

Peace.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Bogeyman



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Stara Ľubovňa
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 20. Srpen 2010, 19:29:02 »

Je to taký test: Takže dajme tomu že sedíte a bavíte sa s nejakým dievčaťom...máte poháre s nejakým nápojom. (dajme tomu že pijete pivo - to je jedno) Vezmite svoj pohár odpijte si a položte ho blízko jej pohára ale dávajte bacha aby ste neboli až príliš dotieravý. Jej pohár podvedomo signalizuje jej osobný priestor. Ak svoj pohár neodsunie znamená to že jej nie ste ľahostajný a nevadí jej ak jej zasiahnete do osobného priestoru. Pozor: ak odsunie tak to vždy nemusí znamenať hneď že sa jej nepáčite. Niekedy je dievča proste hanblivé a potrebuje viac času aby sa uistila že to s ňou myslíte vážne a nie ste nejaký sukničkár Mrkající
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 27. Říjen 2010, 10:33:13 »

todle zni lip nez vsechny ty slozitosti okolo
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 28. Říjen 2010, 08:18:26 »

...
Podobné to je s kabelkou ... pokud sedí muž se ženou na baru a ona má na baru také položenou kabelku (popřípadě podobná situace u stolu)... tak pokud se nebojí dát kabelku blíže k muži, ba když dokonce kabelku lehce k muži záměrně přibližuje, značí to, že jí nevadí, když muž bude v jejím intimním prostoru (informace z knihy Řeč těla od Barbary a Alana Peasových Úsměv )
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 28. Říjen 2010, 16:47:29 »

to s tou skleničkou se mi hodně líbí... po dlouhý době pro mě nová zajímavá informace +++ Úsměv
Zaznamenáno

Talkboy
*


Karma: -11
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Moravskoslezský kraj
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 05. Prosinec 2010, 19:14:03 »

D9, Bogeyman, Buchy: Nová informace, která je ovšem slušně řečeno na hovno. Od doby, kdy jsem se stal studentem psychologie, vím, že kniha Řeč těla nemá žádný psychologický význam. Jsou to nevýznamné činy, které popisujete. Jejich psychologický význam je spekulativní...
Zaznamenáno
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 09. Prosinec 2010, 17:44:19 »

Ta sklenička je starý nápad a je popsaná v každé knížce o ŘEČI TĚLA ! Věřím, že ji zná i většina holek, ale zkusit to můžete . Na ty méně chytré to zabere a uvidíte na čem jste ! !
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 09. Prosinec 2010, 17:50:30 »

 Smějící se
To si myslíš, že když přisuneš k dívčiný skleničce svoji, tak ona bude analyzovat jestli si to nečetl náhodou v nějaké knížce o řeči těla?
Mimochodem zajímalo by mě kolik holek četlo nějakou knihu o řeči těla.. jestli tak 10% z celkové populace žen tak hodně přeháním.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 09. Prosinec 2010, 17:53:08 »

2 Daidalos: Přesně Úsměv Chtěl jsem napsat něco podobnýho, jen si říkám, že Kinyo10 si nějakou větší pozornost nezaslouží Úsměv
Zaznamenáno
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 09. Prosinec 2010, 18:11:46 »

paul27 - zdechni, je vidět, že nemůžeš sehnat holku ani za nic, tak jsi z toho mrzutý  Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se TY CHUDÁČKU JEDEN !
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 09. Prosinec 2010, 18:13:11 »

Jasně že nemůžu sehnat holku. Kdyby tomu tak nebylo, tak aktivně nepřispívám na tyhle stránky, nepíšu sem svoje problémy etc. Tvůj brilantní postřeh chci mít také. Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 09. Prosinec 2010, 20:06:55 »

Calm down boys Úsměv Další OT mažu.
« Poslední změna: 09. Prosinec 2010, 23:01:32 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 23. Říjen 2015, 11:01:40 »

D9, Bogeyman, Buchy: Nová informace, která je ovšem slušně řečeno na hovno. Od doby, kdy jsem se stal studentem psychologie, vím, že kniha Řeč těla nemá žádný psychologický význam. Jsou to nevýznamné činy, které popisujete. Jejich psychologický význam je spekulativní...
Myslím si to samé. Překřížené nohy? No holky si dávají nohu přes nohu celkem často a nevěřím tomu, že je to akt odmítání věcí kolem.
To s tou skleničkou - já se dívám na věci i z pohledu té holky. Kdyby mi dala holka skleničku nějak extrémně blízko mojí, tak si jí zákonitě dám dál, i kdyby se mi ta holka líbila sebevíc. Některé věci člověk prostě dělá instinktivně a není v tom nějaký hlubší význam.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS