Jak psát na seznamce?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 01:54:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak psát na seznamce?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak psát na seznamce?  (Přečteno 43038 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 14. Březen 2011, 17:41:23 »

Zdravím, obracím se s dost tupým dotazem.

Zkouším seznámení na seznamce badoo. Mým problémem je to, že holky nekomunikují. Často něco napíšu a ony buď vůbec neodpoví (není co řešit), nebo odpoví jednou či dvakrát a pak jakoby se zem slehla. Myslím, že nejsem tak blbej, navíc jsem zkoušel různý možnosti, ale výsledky jsou dost blbé.

Pro příklad většinou napíšu něco jako "Ahoj Úsměv" nebo jen "Úsměv" a pokud odpoví tak se zeptám "jak se máme? Úsměv", pak třeba ještě něco a tím to končí (chci na něco navázat, tak proto píšu tohle, ale asi je to teda blbost). Nebo jsem hned napsal, že mě nebaví vypisování a jestli nechce na půl hoďky na kafe do města tak na to jedna napsala, že by si raděj chvíli psala. Tak jsme si něco málo psali a zase mrtvo. Asi se nedokážu psaním dobře vyjádřit a zaujmout (nejlíp bych ji měl hned někde venku a tak si pokecáme a možnosti jsou lepší), ale když zase nechcou ven. Nějaký negování atd snad ani nejde použít, když tam ta komunikace prostě není. Co navrhujete? Chci holku samozřejmě vytáhnout pokud možno hned ven, nechci si s ní psát ani 5 minut, psaní je nahovno, to vím, ale jak prostě zaujmout ve dvou větách, aby byla ochotna jít ven? . Nebo se podívají na fotku a řeknou si NE! ? Myslím, že vypadám docela v pohodě, ale šampónek teda nejsem. Takže problém bude v komunikaci, ale já nevím kde. Díky za rady a zkušenosti. Jo a možná se to bude trochu krýt s tématem "Facebook game", ale chtěl jsem si dotaz přizpůsobit
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Březen 2011, 17:48:13 »

Podľa mňa.... Nijak. Zoznamky sú prefláknuté a chodia tam len dinosauri. Ostatní ich neberú važne. Dnes je moderný FB, Rend má v tejto oblasti značné úspechy, takže by som odpoveď na e-pickup hladal tam...
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Březen 2011, 17:54:37 »

Pokud se chceš seznámit na seznamce...vynechej věci jako badoo...spíš zkuš stesti.cz nebo libimseti (pakliže tě berou lolitky)
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Březen 2011, 17:57:41 »

LiWu: Ok, mrknu na to. Ale Libimseti radej ne Úsměv Diky

Musím uznat, že na téhle seznamce jsou holky dost dobrý (víc laňky než dinosauři), líbí se mi jich tam mnohem víc než na nějaké klasické seznamce.cz. Každá tam má fotku, tak má člověk taky přehled.

Jo jinak za 2 roky co tam jsem se mnou ven šly asi 4 holky. Se 2 něco málo i nemálo bylo. Ale v poslední době jsem se tomu moc nevěnoval a teď bych to chtěl zase zkusit.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Březen 2011, 18:14:07 »

skús radšej toto:

http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=George_Mauer.jpg

 Najviac ma pobavilo: "Paid for by his friends" Smějící se To už musí byť dosť zúfalé.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Březen 2011, 20:01:54 »

Mám naprosto stejnou zkušenost, většinou bez odpovědi nebo max dvě tři odpovědi a ticho po pěšině. Vytáhnout hned ven je úplně unreal, podle mě přes seznamky cesta nevede. Leda až nám bude nějakých 50 let, kde už se nebude tak hrát na vzhled, ale na to, že vůbec někdo napíše  Šťastný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Březen 2011, 22:56:23 »

Dnes je moderný FB, Rend má v tejto oblasti značné úspechy, takže by som odpoveď na e-pickup hladal tam...

Ale věková kategorie, o kterou se zajímám já, je narozdíl od petanxe pravděpodobně trochu nižší... Úsměv A myslim, že 17 letý holky rozhodně na seznamování po netu reagujou líp než o 8 let starší paničky S jazykem

Nicméně má rada je chovat se hlavně "tajuplně a záhadně"... Nenapráskat na sebe všechno hned a dělat okolo věcí zbytečnou omáčku pro efekt je podle mě dobrá cesta Úsměv Třeba na její otázky odpovídat otázkama (ani se nemusí týkat toho, co psala ona), na nějaký téma odpovědět například: "Cože? O čem že sme se to bavili? Už vim... Počasí! Venku je teď zase zima, viď..." (aby bylo evidentní, že chceš úmyslně odklonit konverzaci)... A podobný blbosti Mrkající

A psát si s tou holkou nějak dýl není vůbec na škodu. Já bych se to ze začátku asi ani nesnažil nějak vést k osobnímu setkání... Prostě si s ní piš, snaž se o ní zjistit co nejvíc a v nějakou vhodnou chvíli nadhoď, že jí chceš prostě konečně doopravdy poznat Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Obtest

Karma: 4
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Březen 2011, 10:47:53 »

1) Předně bych rád vyvrátil názor, že na seznamce se nedá s nikým normálním seznámit. Všechny své dlouhodobé přítelkyně jsem potkal na seznamkách a s tou poslední už téměř rok bydlím. Za seznamování na seznamkách se ani trochu nestydím a lidi, kteří se mi snaží namluvit, že je takový způsob seznámení nenormální nebo "nepřirozený" (sic! A ten samý člověk tě chce pak seznámit se sestřenicí své kolegyně z práce - a takový způsob seznámení prý podle něj přirozený je.. ech) považuju tak trochu za blbce.

2) Seznamky, se kterými mám dobré zkušenosti: Štěstí (už tu bylo řečeno), Známost.cz, seznamka na Lidech taky není špatná.

3) Základem je podle mě poctivě vyplněný profil, včetně fotky a vlastního seznamovacího inzerátu. Může na něj zabloudit holka, která jen tak browsí a nehledá nikoho konkrétního a můžeš jí padnout do oka a napíše ti. To se stalo mě, byl z toho pak roční vztah. Fotka je hodně důležitá. Já osobně profily bez fotky hned přeskakuju, značí to, že něco není v pořádku - není důvod předpokládat, že to holky vnímají jinak. Kvůli náhodně browsícím holkám je vyplněný profil opravdu důležitý - vezmi si, že máš na profilu jen fotku a pár obecných popisků. Teď když k tobě na profil příjde holka, budeš se jí fyzicky líbit a bude tě chtít oslovit, ale zjistí, že neví, co napsat, protože o tobě nic neví. Může ti napsat tak akorát "Ahoj" a to jí bude připadat debilní. Takže půjde dál.

4) Holkám, které tě zaujmou, napiš něco osobního, protože je musíš taky zaujmout. Vysvětlím: Těm holkám chodí třeba i desítky vzkazů denně. Pokud se z toho nechtějí zbláznit, musí si to nějak filtrovat. Napřed vymažou retardované nabídky typu "Co takhle sexík?", pak vymažou unifikované vzkazy, u kterých je jasné, že je jejich majitelé odesílají bez jediné změny všem holkám na serveru a čekají, která se chytí, pak vymažou nicneříkající vzkazy typu "Ahoj" nebo "Úsměv" a nakonec jim zbyde pár, které je zaujaly. Ty musíš být jeden z nich, protože jen u těchto pár vzkazů začne holka zkoumat, kdo jí ho vlastně poslal (proto důležitý komplexní profil) a teprve tady je nějaká šance, že ji zaujmeš. Jak má takový konkrétní vzkaz vypadat je těžké říct, nejde na to udělat šablonu. Prostě musíš zkoumat její profil a zeptat se na nějaké místo. Třeba pokud má holka v profilu vypsaných hodně zájmů, můžeš napsat něco ve smyslu "Ahoj, zaujalo mě, kolik toho stíháš. Máš tu vypsaných tolik zájmů, že kdybych měl toto všechno stíhat já, potřeboval bych 30hodinový den:) Sám se aktivně věnuju /něčemu, co má v zájmech ona/ a vím, jak je to časově náročné. Prozradíš mi, jak se ti daří to zvládat?Úsměv" Atd. V tuhle chvíli jsi jí poslal něco, o čem je jasné, že je to určené právě jen jí, pokud se koukne na tvůj profil a zaujmeš ji, určitě se rozvine vzkazová konverzace.

5) Nesnaž se seznámit pomocí chatů ani nikoho netahej real-time vzkazy na kafe za 30 minut. Tak to prostě nefunguje. Nikdo nesedí u seznamky s tím, že nemá nic na práci a chce teď hned na rande a jen čeká, kdo napíše. I kdybys ji nakrásně zaujal, pravděpodobně prostě nebude mít čas teď hned někam jít. Jdi na to přes vzkazy. Holka si večer vzkazy projde, pokud bude mít zájem, ozve se ti.

6) Seznamky je potřeba brát s hodně velkým nadhledem. Je samozřejmě pravda, že na seznamkách sedí spousta lidí, kteří se nejsou schopní seznámit, protože jsou hloupí, oškliví, nezajímaví etc. Ale zároveň je tam i hromada lidí, kteří jsou příjemní a zajímaví, ale prostě vedou životní styl, ve kterém se s příliš mnoho novými lidmi nesetkávají, proto to zkouší přes seznamku, kde potkají lidi, které by v reálu jen tak nikdy nepotkali. Takže je důležité holku co nejrychleji vytáhnout ven, aby bylo jasné, na čem jsi. Pokud se setkání brání, není něco v pořádku - ruce pryč od takové. A pokud se ti s ní přes písmena píše dobře, ale osobní setkání nedopadne, je potřeba to nebrat tragicky. Takových "rande" jsem zažil už dost. Přes psaní to bylo super, ale osobně si najednou nebylo moc co říct, prostě jiskra nepřeskočila. Vyvodit z takového rande, že seznamky stojí za prd, by byla nemístná generalizace. Když potkáš holku na ulici, líbí se ti, pozveš ji na kafe a během kafe zjistíš, že je úplně blbá, tak si taky neřekneš, že už nikdy nikoho na ulici neoslovíš.
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Březen 2011, 16:46:59 »

obtest: můžu se zeptat kolik ti je let, resp. kolik ti bylo v době, kdy si chodil na seznamky? díky  Mrkající
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Březen 2011, 17:22:05 »


Ale věková kategorie, o kterou se zajímám já, je narozdíl od petanxe pravděpodobně trochu nižší... Úsměv A myslim, že 17 letý holky rozhodně na seznamování po netu reagujou líp než o 8 let starší paničky S jazykem

Vieš čo, ani nie! Mnoho študentiek VŠ i absolventiek trávi kvaná času na FB.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Březen 2011, 00:13:34 »

Ohľadom Badoo mám celkom úspech a potvrdzujem že holky tam niekedy aj za niečo stoja narozdiel od hrochov z libka. Odkukal som to z SD fóra. http://www.socialdynamics.cz/forum/viewtopic.php?t=6086&sid=a229fee4d2222e784bea297580e9a0bb

Snáď ti to niečo dá Úsměv.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Březen 2011, 05:35:14 »

Obtest: Líbí se mi tvůj názor na seznámení přes seznamky, na některé poznatky jsem přišel stejně a v něčem jsi mi trochu rozšířil obzor. Díky. Za tohle Karma +, myslím, že si to zasloužíš. Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Obtest

Karma: 4
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Březen 2011, 09:24:23 »

obtest: můžu se zeptat kolik ti je let, resp. kolik ti bylo v době, kdy si chodil na seznamky? díky  Mrkající

Ahoj, je mi 26 let (přidám si to do profilu), s první dlouhodobou známostí přes seznamku jsem se seznámil, když mi bylo 21. Pak tak nějak průběžně. Ostatně, pokud by mi krachnul současný vztah (čemuž zatím naštěstí nic nenaznačuje:) ), další vztah bych hledal znovu na seznamkách. Při mém životním stylu běžně moc nových lidí nepoznávám, jsem freelancer, převážně pracuju doma, do školy (chybí mi rok do dodělání VŠ) chodím jen na skok, protože na to kvůli práci nemám čas, takže pravděpodobnost, že mi někdo někoho jen tak náhodou představí a "padne jiskra" je minimální.

Jen pro zajímavost: po krachu posledního vztahu jsem se začal aktivně seznamovat na seznamkách někdy koncem listopadu a teprve v červnu to skončilo setkáním s mojí současnou přítelkyní. Tzn. hledání protějšku, který mi po vše stránkách vyhovuje, mi trvalo skrz seznamky cca půl roku. Což se sice může zdát dlouho, na druhou stranu, v reálu bych ji náhodně pravděpodobně nikdy nepotkal. Každopádně, já si hned na začátku řekl, že to vůbec nebudu hrotit a dokud mi nebude holka naprosto vyhovovat, budu hledat dál. Takže mám za sebou hromadu schůzek, víc či míň povedených, ale zajiskřilo to až pak po půl roce s jednou. Je potřeba tomu dát čas a nepropadat zmaru, když se třeba 3 schůzky za sebou nepovedou. To je prostě normální a je potřeba si to hned na začátku uvědomit.

Seznamka není samospasitelná, je to jen kontaktní kanál. Když je někdo nezajímavý nekomunikativní tragéd, seznamka mu nepomůže, při osobním setkání shoří jak čert - a takových tragických chlapů i ženských je na seznamkách samozřejmě hromada, proto je pravděpodobné, že se s takovými lidmi budete na schůzkách setkávat. Ale je potřeba vytrvat, časem se člověk naučí už předem trochu selektovat a podle jistých náznaků odhadovat, s kým nemá vůbec smysl ztrácet čas (např. holka v inzerátu zdůrazňuje, že reaguje jen na odpovědi s fotkou, ale sama žádnou fotku neukáže (=> sebestředná kráva) NEBO napíšete holce vzkaz, ona odpoví (takže má evidentně zájem, jinak by se na vás vykašlala), ale vůbec nedokáže vést konverzaci, napíše třeba jen "jak se jinak máš?", to považuju za komunikační fail, který mi naznačuje, že při případném setkání bude holka sedět pasivně jak puk atd.).

Když jsem zvládnul ten základní seznamkový metajazyk, tak jsem dospěl do fáze, kdy jsem měl schůzky prakticky jen s hodně příjemnýma a zajímavýma holkama a i když z toho nebyl vztah, určitě jsem z toho rande neodcházel s pocitem, že jsem totálně zabil večer.
Zaznamenáno
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Březen 2011, 11:38:47 »

Hm, zajímavé, já jsem si právě vždycky představoval, že seznamky právě používají jenom ti největší ztroskotanci, ale obtestův příspěvek zní velice sugestivně. Až jsem dostal chuť to taky vyzkoušet, ale pořád ve mně hlodá ta zábrana Šťastný já jsem právě jednou byl venku s holkou z netu, nebyla to seznamka, ale diskusní fórum a tak nějak došla řeč na to, že jsme tam jako jediní dva z našeho města, tak jsme si domluvili schůzku. No a dopadlo to právě tak, jak říká obtest, že jsme na sebe dvě hodiny čučeli jak puci a neměli si co říct.
Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Březen 2011, 17:28:50 »

Seznamka je jen pro fotografické karasavce. Já si tam ani neškrtnul, protože jsem na fotkách škaredej. Ale v reálu jsem o něco hezčí, co jsem tak zjistil. A nevím co má Obtest proti ošklivejm lidem. Jo, nejsem tak hezkej a proto dělám pickup.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Březen 2011, 14:15:11 »

Díky za názory, hlavně Obtestovi. Maťko taky díky, zajímavé střípky. Fakt to funguje Úsměv

Mimochodem jsem se připojil na štěstí.cz a zatím nevidím nějaké větší úspěchy. Holky tam jsou taky dobrý, ale komunikativnost stejná jak na badoo nebo jinde. Asi to bude chtít změnit přístup. Já sice chápu, že vzkaz "Ahoj Úsměv" holku nijak nezaujme, ale od toho tam mám svůj profil a fotku (vyplněné to mám dostatečně) aby si řekla, "hele tenhle vypadá v pohodě a má zajímavý zájmy, tak mu odepíšu". A když neodepíše, tak nezjistí jakej jsem, už to by pro ni mělo být motivující, ale asi není. Když odepíše, tak se stejně většinou musím snažit hlavně jí a holka se jenom veze, tak to mě samozřejmě nebaví a ona odepisovat přestane. To mě na tom vadí, že většina žen jsou jako princezny které si chtějí jenom sedět a koukat na to jak se kterej chlap snaží. Tohle mě vadí a je to škoda, protože ty holky často vypadají zajímavě.

Já nejsem sice krasavec, ale vypadám myslím docela v pohodě a v reálu komunikovat a bavit umím, proto bych nejraděj holku měl hned venku. Psaní si je naprd, nemám na to čas a ještě horší je věnovat tomu čas, když ta holka stejně ven nakonec nechce.

Budu něco zkoušet a pak dám vědět jestli se něco povedlo

Tohle jsou výpisy komunikace s holkama, se kterýma se mi povedlo jít ven
Petr: .
Lucie: ?
Petr: Úsměv
Lucie: tak jo...
Petr: Čau Úsměv
Lucie: Ahoj
Petr: Co myslíš že jo?
Lucie: Jako co, jo?
Petr: Ty jsi psala "tak jo" :-D
Lucie: Fakt jo?
Petr: No raděj ne. Ale víš co, napiš mi "půjdu s tebou na kafe" a já na to řeknu "tak jo" ;-)
Lucie: až tak?
Lucie: neblázni, pokud ty mě chceš pozvat na kafé, tak já na to řeknu třebas ano Úsměv
Petr: Oka, tak pojď se mnou na kafe, v úterý odpoledne
Lucie: No v úterý to zrovna nejde pač jdu do práce... Tak jinou možnost
Petr: Tak čtvrtek podvečer? Nebo středu, ale až někdy po osmé, jinak mám taky napilno
Lucie: No ve středu mám noc a v pátek den, tak budu asi mrtvá, ale ten další týden už mám skoro celý volný, tak pak někdy...
...no nakonec jsme si vyměnili tel.č. a šli jsme na takový double rande, kdy ona vzala kamošku a ja kamoše a šli na víno a pak k nim na byt Úsměv

2)
Petr..Andrea, se kterou/kterým se chcete potkat, čeká na Vaši zprávu!: Čau Úsměv, máš chuť na zmrzlinu nebo raději kávu?
Andrea: ahoj,na ledovou kavu se zmrzlinou Úsměv
Petr: No nevím jestli si budeš moct tak vybírat, ale zkusit to můžem Úsměv Vím o jednom místě kde by mohli něco takovýho dělat, chceš zkusit ochutnat? Úsměv
Andrea: Jasny,proc ne Úsměv
Petr: Fajn Úsměv  Mas na sebe nejaky lepsi kontakt? Muzem se domluvit nejaky vecer
Petr: Hojky, navrhuju úterý 18h...co ty na to? Kavárnu ti ale neprozradím...můžeš hádat. Dělají tam latte art :-P
Andrea: Nějaké dobré filmy v kině?  (Pozn.: WTF???)
Andrea: 2........ moje icq,jinak budu mit cas az pristi patek nebo o vikendu
...neco jsme si jeste napsali a domluvili se na rande, sli jsme na kafe, po nem mi napsala peknou smsku a v tydnu se jeste sama ozvala. Dalsi tyden jsme sli znovu. Skoncilo to libanim, ale pak se to zaseklo, byla takova nerozhodna a "zdřevěnělá" a na další akci se držela zpátky.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Březen 2011, 16:02:46 »

ten prvý rozhovor bol veľmi zaújmavý. Možeš popísať aspoň stručne ako to v ich byte dopadlo? Úsměv
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 28. Březen 2011, 16:28:06 »

Artist: no hele byli jsme ožralí jak houba po dešti, tak si to domysli Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 30. Březen 2011, 15:56:32 »

niečo by som si domyslieť mohol, ale neviem, kde konćí normálne chovanie a kde začínajú moje fantázie. štvorka??? Ty vájo, no, moc opitý by som s mužom ...možno... prekusol, dvaja by dokázali ženskú riadne zničiť, ale nie som si istý na akej úrovni boli vaše techniky a ich citlivosť vzhľadom k požitému alkoholu.

Prípadne by si mohol do PM dať pár podrobvností.... pre budúcu inšpiráciu.

riadne opitý...hmm...2 ženy, 2 muži.... to by sa dalo riadne zvrhnúť Provokatér
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. Srpen 2011, 21:00:09 »

Mužeš zkusit seznamku na lide.cz.  Ale být tebou tak bych zkusil ten facebook.
Nebo mužeš zkusit www.najdise.cz
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS