jak reagovat na signály znamenající sympatie

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 08:33:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak reagovat na signály znamenající sympatie
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak reagovat na signály znamenající sympatie  (Přečteno 12518 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 21. Květen 2008, 16:52:17 »

dnes mě napadla zajímavá myšlenka a sice to, co možná stojí za tím, že mě holky berou spíš jako kamaráda....zdá se mi že dost dobře neumím reagovat na jejich signály vysílaný ke mě.

Příklad (abyste pochopili co myslím):

Já: Ty bys mi to nepůjčila jo? (poznámky z přednášek, z legrace si jí dobírám)
Ona: ---- nějaká odpověď ----
Já: Tak to bych se s tebou nebavil Úsměv
Ona: To bych nepřežila kdyby se se mnou (moje jméno) nebavil....(taky se smajlíkem na konci)

z tý poslední věty se dá pochytit to, že jsem jí sympatickej....
ale já prostě nevím jak na podobný typy vět reagovat, co chtějí holky slyšet za odpověď na takovouto větu????

A: ale přežila.....
B: jééé, ty jsi milá
C: já bych to taky nepřežil kdybys mi nepsala
D: děkuju
E: teď jsi mě potěšila
F: tak by sis našla někoho jinýho na psaní

tuším že jsem odpověděl A, ale s postupem času mi to moc rozumný nepřijde.... ale tohle je jen modelová ukázka, takových situací a vět je plno...

prostě zdá se mi, že na podobných situacích často ztroskotám, nejenom ve psaný podobě, ale i osobně (tam je ještě míň času správnou odpověď promyslet) a pak cítím jak takový to "příjemný napětí" vyprchává...

rád bych proto věděl, jak obecně je nejlepší v takových případech reagovat, kdy holka řekne něco milýho k vaší osobě a očekává reakci a v jakým duchu dál rozvíjet hovor.....
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Květen 2008, 17:10:06 »

Tak zkoušej co tě v tu chvíli napadne a časem zjistíš, co zabírá. Dneska mi jedna ze třídy řekla, že se na ní hezky směju, tak jsem odpověděl  Stydlivý že se červenám  Andílek. Nevím jestli to byla správná odpověď, ale oba jsme se tomu zasmáli
EDIT: Vlastně mě to taky dost zajímá, který odpovědi doporučujete nebo prostě, kterýma nic nezkazíš. Takže pište názory.....
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Květen 2008, 17:21:22 »

Citace
Tak zkoušej co tě v tu chvíli napadne a časem zjistíš, co zabírá.

no ono se to hezky řekne, ale.....
jak poznat jestli to zabralo nebo ne, když se pak bavíme normálně dál, ona žádnej signál nedá jestli to byla dobrá odpověď nebo ne, a pak třeba za den dva komunikace ochladne a člověk neví kvůli čemu že.......

teď mi napadla další typická věta:

Holka: (zničeho nic, po rozchodu a třeba po měsíci sama): Henry, mě nikdo nechce!!!!

co tím zamýšlí??? jen mi to oznamuje, chce, abych se o něco pokusil já nebo třeba ji jen chytil za ruku........prostě nevim........
dřív jsem měl tendence to s ní různě rozebírat, jakože je hezká holka, že jí nebude dělat problém někoho si najít, ale to teď už dávno vím že je totální kravina......

....prostě s těmahle situacemi si nevím rady
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Květen 2008, 17:40:36 »

ja bych laskovne odpovedela> vazne? no tak to na me budes muset byt moooc hodna, aby takova situace nenastala Mrkající

teda aspon tohle bych ja rekla chlapovi Šťastný proste naznak typu "jo hochu, mas sanci, ale jeste se chvili snaz" Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Květen 2008, 17:55:21 »


teď mi napadla další typická věta:

Holka: (zničeho nic, po rozchodu a třeba po měsíci sama): Henry, mě nikdo nechce!!!!


Podle mýho bohužel třeba tahle věta neznačí žádný signál, ale spíš to, že tě bere jako kamaráda. Ale tak co, pokud se nebereš nějak extra vážně, tak jí na to třeba napiš "já bych tě bral" (ať už o ní máš zájem, nebo ne), třeba s nějakým smajlem  Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Květen 2008, 18:01:37 »

Citace
Holka: (zničeho nic, po rozchodu a třeba po měsíci sama): Henry, mě nikdo nechce!!!!

Citace
Podle mýho bohužel třeba tahle věta neznačí žádný signál, ale spíš to, že tě bere jako kamaráda

no to jsem si myslel taky, jenže ona mi to řekla, já to s ní začal rozebírat tím stylem jak jsem psal výš, a ona po mě najednou pak asi o hodinu dýl vyjela na discotéce a líbali jsme se,jenže pak se šíleně opila tak už nebylo nic.... ale vím že zájem měla, pak mi ještě psala asi 2 dny po tom, prostě ten zájem jsem cítil a pak zničehic konec se vším.....
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Květen 2008, 18:12:56 »

Citace
Holka: (zničeho nic, po rozchodu a třeba po měsíci sama): Henry, mě nikdo nechce!!!!

Citace
Podle mýho bohužel třeba tahle věta neznačí žádný signál, ale spíš to, že tě bere jako kamaráda

no to jsem si myslel taky, jenže ona mi to řekla, já to s ní začal rozebírat tím stylem jak jsem psal výš, a ona po mě najednou pak asi o hodinu dýl vyjela na discotéce a líbali jsme se,jenže pak se šíleně opila tak už nebylo nic.... ale vím že zájem měla, pak mi ještě psala asi 2 dny po tom, prostě ten zájem jsem cítil a pak zničehic konec se vším.....

Těžko říct, možná chtěla nějakej úlet, něčím ten pocit, "že ji nikdo nechce" na chvilku přebít a nemyslet to s tebou vážně. Tak to vidím já, ale samozřejmě to mohlo být jinak a třeba z toho něco být mohlo, abych tě teda zbytečně nezrazoval.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Květen 2008, 18:27:52 »

Já ti nevim, jestli jsou tohle signály... před časem jsem si psal s holkou, která mi psala různý laškovný věci, který vypadaly jako signály a přitom neměla vůbec zájem... uvedu příklad: třeba jsme se nějak bavili a já jí napsal něco v tom smyslu, že nám dvoum by to asi neklapalo (se smajlíkem) a ona odpověděla: "to nevíš Mrkající"... a mnohem víc podobnejch věcí... já na to nereagoval jako na signály, protože ony to signály ani nebyly...
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Květen 2008, 18:35:24 »

Citace
já na to nereagoval jako na signály, protože ony to signály ani nebyly...

a jak víš že to signály nebyly?? Třeba jsi to zabil právě tím že jsi na to nereagoval "vhodným" způsobem Šťastný nu kdyby do těch ženských člověk viděl......
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Květen 2008, 19:15:56 »

Tohle byla 15tiletá holka... pochybuju, že kdyby měla zájem, tak by mi dala jednu jedinou šanci
Zaznamenáno

SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Květen 2008, 21:33:31 »

Ono je nejlepší po určité době přejít k věci. Pro toho, koho fáze hry komunikačního oťukávání a flirtování moc nebaví,
je nejlepší přistoupit záhy k meritu věci. (To jest, pozvat ji brzy na drink, a pak ji napíchnout, případně, jde li o školní prostředí - si od ní nechat něco vysvětlit, nebo lépe - ji něco doučit a pokud se ukáže jako dobrá žačka, tak za odměnu ten drink)
Člověk si to dříve užije svého cíle, a zbyde mu dost času na své zájmy a hobby a také na poznávání jiných holek.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Květen 2008, 22:08:00 »

Speedmaster: dík za názor, ale já mám spíš na mysli to, jak reagovat na náznaky holek, se kterými bych potencionálně chtěl mít vztah.... ne jak ji dostat co nejdřív do postele, a o takový co se nechaj "napíchnout" pár hodiny po seznámení fakt nestojím.... přečetl jsem si Hru od Strausse, kde se popisuje jak dostat holku co nejdřív do postele, ale tohle na co se tu ptám je něco jinýho....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Květen 2008, 23:38:13 »

A nebyla ta věta myšlena jako "No to bych teda OPRAVDU nepřežila,že by ses se mnou ZROVNA TY nebavil. Úsměv "
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Květen 2008, 08:51:02 »

Avaranger: Jako ironicky to určitě myšleno nebylo....spíš to vyjadřovalo sympatie ke mě, máme společný zájmy atd....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Květen 2008, 11:47:21 »

OK, whatever Úsměv Jen nevim, jak si na to přišel - přes ICQ. Společný zájmy nic neznamenají Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Květen 2008, 12:53:10 »

Avaranger: je to moje spolužačka z vejšky, vídám jí na přednáškách už 3 roky, bavím se s ní, ale až teď si sama na mě sehnala ICQ, předtím mi sama začala psát maily,  ale je zadaná.... to teď neřeším, jen jsem si jistej, že ty signály značí sympatie a chtěl jsem vědět, jak na ně reagovat....
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Květen 2008, 12:58:19 »

Něco k tématu:

http://xman.idnes.cz/pritelkyne-nebo-milenka-do-postele-muzi-maji-problem-to-poznat-pvf-/xman-novinky.asp?c=A080523_151223_xman-sex_fro
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Semtex

Karma: -2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Květen 2008, 13:13:14 »


Já: Ty bys mi to nepůjčila jo? (poznámky z přednášek, z legrace si jí dobírám)
Ona: ---- nějaká odpověď ----
Já: Tak to bych se s tebou nebavil Úsměv
Ona: To bych nepřežila kdyby se se mnou (moje jméno) nebavil....(taky se smajlíkem na konci)

Odpovědel bych: Přijdu na pohřeb.. Šťastný
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Květen 2008, 13:41:25 »

Semtex: jo, to se mi líbí, drzý & vtipný, škoda že mě takovýhle věci napadaj málokdy.....
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Květen 2008, 15:16:06 »


To sem čet taky, a děsně mě při tom čtení nas**lo, že tam vůbec nepíšou, JAK to poznal, prostě jen konstatujou, že to leckdo neumí... @#$%^&*()!!!!!!! Šťastný

Btw. myslíte, že značí zájem, když se před váma holka pořád ponižuje, jaká je hnusná tlustá, nebo se ptá, jestli taková je? A pořád vás nutí, bayste jí hodnotili?
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Květen 2008, 11:24:57 »

Ne. To dělaj pořád. Dělá to máma, dělá to ségra, dělá to moje holka. Dělá to i moje babička Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Květen 2008, 12:43:57 »

Ne. To dělaj pořád.

Přesně tak...a od libovolného zástupce opačného pohlaví pravděpodobně očekávají horlivé ujišťování o naprostém opaku...a to i přesto, že to třeba nepřiznají a také to ve finále odmítnou s tím, že ony přece nejlépe musí vědět, jak na tom jsou Projel jsem to

A když náhodou už to člověka nase*e a řekne..."jo, seš tlustá...máš křivý nohy...malý prsa...etc." a pak v žertu dodá..."měla bys s tím něco dělat...třeba se nechat přešít na chlapa"...tak je z něj hnedka cynik, sprosťák, neuctivý a netaktní hovado a tak všelijak podobně Bláznivý

Hlavně že se všude píše, jak chlap za žádných okolností nesmí před ženskou mluvit o tom, jak je nespokojen s tím, jak vypadá atd. Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Květen 2008, 16:15:53 »

Mno jak ktera, ale ano i ja mam obcas slabou chvilku. Spis si stezuji daemoniack, nez nejakemu chlapovi, nemam zajem ho nasrat a slyset tu negativni odpoved  Super!

Spis je to tak, ze zena (skoro kazda) se potrebuje cas od casu ujistit, ze je jeste porad pro nekoho pritazliva. Pokud takova ujisteni nedostava, pak se timto zpusobem snazi si je tak trochu "vyzadat". Od kohokoliv. Na me to vetsinou prijde pred menstruaci, kdy se nafouknu a i kdyz ostatni treba nic nevidi, ja si v tom okamziku prijdu dvakrat vetsi a i citim se tak. Hormony jsou svine a pak do jakehokoliv zrcadla se podivam tak se fakt vidim dvakrat vetsi nez za dva tydny cca, kdyz zase mivam den, ze se kouknu do akehokoliv zrcadla a porad se citim fakt skvele. Jsem si podobne vystupy prozila zrovna tenhle vikend zase, cerstva zkusenost, i v nasem zestihlujicim zrcadle jsem vizualne vazila tak 80kg Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Květen 2008, 19:32:29 »

Menstruace to určitě ovlivňuje dost.... vůbec nemám problém jí u kámošek rozpoznal, protože mě pojaly jako univerzální zpovědnici Šťastný ..... a od některejch to zní naprosto absurdně, soko platí, že čim hezčí holka, tim víc se kritizuje.....

Ale nevíte, co je nejlepší na to říct? Nebo co říct, aby se neptala každá holka tak 5x denně? Šťastný (klidně i babička)
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS