Jak sbalit barmanku?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 04:22:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak sbalit barmanku?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak sbalit barmanku?  (Přečteno 8125 krát)
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« kdy: 05. Květen 2007, 17:53:10 »

Určitě už se vám stalo,že barmanka,zhruba vašeho věku,byla nejhezčí objekt v celé hospodě,klubu apod.POradte mi,jak na to?
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Květen 2007, 17:55:57 »

No to je opravdu těžké. Jsem to taky zkoušel a nikdy jsem nepokračoval dál, pokud mi neopětovala úsměv. Všechny se totiž vymlouvají, že nemůžou povídat, protože mají moc práce atd. Ale vyplatilo se mi občas vymyslet něco vtipného. V tom ti víc neporadim. Kroutící očima
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Květen 2007, 08:38:37 »

Já jsem to jednou taky zkoušel, ale řekla mi že někoho má, takže nic  Úsměv Ale bylo vidět že je ráda že jsem se o ní zajímal, a to je pro mě důležitý
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
BigLim

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Květen 2007, 09:52:34 »

Mladá je barmanka a říkala mi, že má zakázáno moc vykecávat s lidma.. 1) to nestíhá 2) by měla problém u šéfa
....já už mám zákaz chodit za ní do práce Šťastný
Zaznamenáno
Kalir



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Žilina
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Květen 2007, 07:33:02 »

Tak podla mna Provokatér Provokatér by si si ju mal pockat niekde v tmavej ulice Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Květen 2007, 13:35:02 »

To ja chodil furt za zmrzlinarkou Stydlivý Šťastný a bylo to k ničemu .... vyházený prachy za zmzlinu a nic akorát jsme měl protekci ve sladkejch kornoutech:D
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Květen 2007, 13:48:15 »

Každou barmanku oslovuje nepřeberné množství namyšlených frajírků a rádoby boháčů. Co to zkusit s upřímností a pokorou. Taková barmanka si toho vyslechne od hostů hodně, ale kdo si vyslechne jí?  Kroutící očima
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Květen 2007, 16:32:03 »

Vo filme Samotari by si nasiel inspiraciu Šťastný sa jej spytaj, kedy konci, alebo si objednaj bodyshot Mrkající
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Květen 2007, 04:34:01 »

Ono je fakt, ze to na ni zkousi asi hodne typku, navic, kdyz sou priopili, tak maji vetsi sebevedomi a pak ji zacne balit kazdej druhej.
Vec druha je, ze sem si s jednou pekne popovidal, vymenili sme si cisla, rozloucili sme se, ja sel nekam do jinyho baru a ona, kdyz tam skoncila, tak sem se ji ozval, vyzved ji a sli spolu jeste na drink. Bylo to fajn, pak sem s ni jeste parkrat byl nekde na kafi a tak vubec docela v pohode. Takze myslim, ze sbalit barmanka se da, ale neni to uplne snadna korist. Mne to nakonec teda nevyslo, po nekolika schuzkach jsem proste zjistil, ze je na intelektualne znacne nizsi urovni a nemam se s ni moc co rict.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Kalir



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Žilina
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Květen 2007, 20:45:59 »

Heh to ja som mal v tomto smere stastie. Do posilky prisli dve nove dievciny a samozrejme ja ukacanec hned som ich otravoval Úsměv dobre sme pokecali a zistil som ze jedna robi barmanku na disco. O dake dva tyzdne som bol na v tom podniku kde robi a samozrejme ze som si to hned namieril ku baru. Zasa sme sa dobre zabavili a pokecali. A kedze som tento clanok cital niekedy predtym samozrejme ze som sa spytal ze ci maju zakazane komunikovat s hostami. Ona sa na mna udivene pozrela a poprela to Vykřičník Vykřičník Vykřičník. Kedze som tam bol s kamosmi, kamos sa hned snazil zacat komunikovat s druhou no ale dopadlo to asi tak ze ho docela odignorovala.......TAKZE MOJ NAZOR JE-----Sbalit barmanku resp. pokecat s nou mas o dost lahsie ked ju zpoznas pri inej prilezitosti, takze ked ta uvidi pri bale nezaskatulkuje si ta do tej skupinky "posilneny chlapy"
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS