Jak sbalit holku na diskotéce?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 20:12:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak sbalit holku na diskotéce?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak sbalit holku na diskotéce?  (Přečteno 16868 krát)
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« kdy: 14. Červen 2007, 19:07:15 »


Tak i já jsem se nakonec odhodlal v vstoupil na diskotékový parket  Andílek Dřív jsem to odsuzoval a řikal, že je to hrozný, že to bych nemohl takhle tam někde šašovat a ejhle  Kroutící očima  Hned se mi tam zalíbilo a při druhé návštěvě už jsem se cítil celkem sebejistě.  Smějící se

Jde o to :
Zkoušel sem jako při tanci tak různě se nachomejtnout k holkám a divil jsem se,že mě v pohodě "přijaly" a zapojily mě do hry.
No nic,řekl jsem si že bych mohl vyzkoušet i nějakej ten tríček JENŽE : jak poznám,že tam neni s nějakym jahoďákem,kterej jen co uvidí že se jí dotknu vystartuje jak "zamlada" a spráská mě  Smějící se Zajímalo by mě teda jestli s tim máte někdo zkušenosti, popřípadě jak to řešíte?

Díky za Vaše názory  Šťastný Zdravim
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Červen 2007, 23:01:29 »

Když budeš chvíli pozorovat dění tak budeš mít představu kdo tam s někým je a kdo ne..aspoň na 90%...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Červen 2007, 23:53:10 »

...Zajímalo by mě teda jestli s tim máte někdo zkušenosti, popřípadě jak to řešíte?

Ja nad tim nijak nepremejslim .. kdyz ta holka chce tak at se zbalit necha.. zalezi to na ni. A on at se stavi treba na hlavu.  Smějící se Ta holka prece nikomu nepatri nejni nici majetek. Nikdy jsem neresil jestli je ta holka zadana ...bud ji proste zaujmes at ma kluka ci nema a nebo ji proste nezaujmes Úsměv - tak se prichomejtnes k dalsi a je to...skoro vzdycky kdyz se aspon trochu clovek snazi tak si z toho vecera nekoho odvede Úsměv
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Marcus.Das

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Červen 2007, 00:09:51 »

Noo...vzit si sebou" poradnyho" kamarada Provokatér aspon ja to tak resim...nebo tam mit plno znamejch kteri v pripade nouze pomuzou...aspon ja takhle obcas "zachranuju" znamy...
Ale treba obdivuju lidi co se z toho sou schopni jeste pomerne dobre vykecat...a ziskaj si respekt vsech okolo(napr muj bratranek..kdyz k nemu prijde nakej borec...ze mu dela do slecny...vyresi to tim ze mu ukaze na nejvetsiho chlapa v cele mistnosti predstavi mu ho jako svojeho brachu+ rekne mu ze v aute jeste na nej cekaj dalsi 4 mafiani-staci taky trosku vypadat jako mafian..a kazdej mu to sezere..raci ustoupi a da pokoj:) )
Ale kdyz uz ja takhle nekam vyrazim tak to pro me zkonci docela fiaskem-naposled kdyz sem byl parit..tak mi piti platil kamost..noo..jenze treba do piva mi prilival 2 vodky atd tad.. Smějící se noo..a pak kdyz uz sem se dostal k naky slecne a sel s ni ven..tak najednou to jakoby zacalo pusobit vsechno naraz...zacal sem priserne funet(jak sem se to snazil vydejchat)Šťastný nooo slecna se me zeptala proc tak funim(sem debil-napadla me jedina vymluva>"predstavuju si ze sem lachtan pac ti taky tak funi dycky") slecna mi odpovedela ze s lachatnem nechce nic spolecneho mit a paaaapaaaa...takze bacha na chlast:D:D( sposta kamaradek si ztezuje ze pokud je z kluka citit chlast...proste se ho snazi nak odpalkovat... duvod sem z nich ale nedostal:( )
Ale stve me na parketu jedna vec-holku tam proste neukecas(tam kde ja chodim ani u baru neni slyset vubec nic) a pokud neumis znakovku tak ses v haji... a uz tam hraje docela velkou roli jak vypadas....a u lidi kteri vypadaj jak ja..ehmm..to maj o dost slozitejsii:(
Takze tam spis vybirat takove holky..ktere uz tak vypadaji ze je jim jedno jestli ses vysokej nebo prcek...blonkak..cernovlasej nebo svou decentni plesi oslnujes vsechny okolo:D
Zaznamenáno

Pokud hledáš lejno, už si v něm Smutný
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Červen 2007, 00:28:55 »

Jak sbalit holku na diskotéce?

Blbě, protože nejsi diskomrd. Kdybys byl tak se takhle neptáš.

Jako docent antropologie, který habilitoval na výzkumu kultur pankáčů a metalistů, jsem se párkrát pokusil zběžně prozkoumat i divoký kmen diskáčů. Navštívil jsem jejich podzemní chrám, kde vykonávají své náboženské rituály doprovázené hudbou (z pohledu civilizovaného světa poněkud hloupou), na niž vykonávají různé, vesměs periodicky opakované pohyby. Seznámení je častý důvod návštěvy jejich božiště, pokusil jsem se tedy napodobit i jejich seznamovací rituály, ovšem neúspěšně. Byl jsem odhalen jako vetřelec. Z kmenů, které jsem za svou kariéru poznal, mi kultura tohoto kmene přišla asi nejméně sympatická. 
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Červen 2007, 02:56:31 »

Ja bych trosku nesouhlasil s tim, ze by ses mel k holkam priblizovat pri tancovani. Vetsinou chteji tancovat a ty bys jim jen prekazel. Take vetsinou tancuji v hloucku a  a vtirat se mezi skupinku je proste dost zvlastni. Ja sam kdyz jsem s kamaradkami (je lepsi chodit s divkami! nez s kluky, protoze se jim chce vic tancovat a take nevypadas jako tuctovy "balic") tak proste citim takovou neduveru k tem, kteri tak krouzi kolem nas a pokukuji...tak to proste je. Navic jim nemuzes na parketu nic rict (neni slyset) a hopsat kolem ni je no no.

Nejlepsi je divku "odchytit" kdyz ceka. Kdekoli. Na baru, u toalet. Ja to delam tak, ze s ni prochodim jen par vet (bavit se na takovych mistech stejne vetsinou neda) a kdyz mi prijde sympaticka, tak ji dam vizitku. No a pak uz zalezi na ni, jestli zavola. Vetsinou ano, protoze bude chtit vedet kdo jsi. Proto ji predtim musis neco zajimaveho nadhodit (nebo mit neco zajimaveho na vizitce Úsměv ), aby o tom porad premyslela, a hned se vymluvit, ze musis za kamarady. Pak take nebudes vypadat jako ostatni "balici".

To je ma zkusenost..kazdy ma jiny postup, takze netvrdim, ze ten muj je universalni a jediny spravny.

A poprosil bych ty, ktere Qark nazval v jednom clanku "ubozaky", aby se zdrzeli nenavistnych (zavistivych), urazlivych reakci.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Červen 2007, 14:09:34 »

Jeste bych doplnil ze k tomuto tematu psal Qark i tomhle clanku http://www.qark.net/qark-jak-na-zensky.html
"Problematika"  Smějící se zacina vetou
Citace
Na diskotéce si vyberte klidné místo, ze kterého můžete ostatní pozorovat...
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Červen 2007, 16:13:16 »

No blbě..já bych spíš řekl jak pro koho...pro takové ty diskotékové baliče bych řek nebude moc velkej problém.Pro lidi co disko chodí zřídka to pujde blbě, neb disko holky letí na disko boye a jiný holky jinde zas letí na jiný boye bych řekl
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Červen 2007, 16:47:43 »

na dikotéce sem každou chvíli a neřek bych že yb mě to nějak výrazně poznamenalo rozhodně se neřadím mezi disko šampónky,těm se akorát směju...  Úsměv prostě sleduj okolí když nějakou hezkou uvidíš pozveš jí jestli si jde zatancovat a pak zajdete třeba na něco k pití,neni na tom nic složitýho a přijde mi to jednodušší než balení na ulici... Úsměv
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Červen 2007, 16:51:52 »

Nemyslel jsem to označení disko boy/disko girl nějak zle..prostě lidi co hodně chodí na disko a baví je to...Pro mě je třeba daleko jednodušší oslovovat a balit na ulici, v kavárně než balit slečnu na tanec ve kterém nejsem příliš zdatný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Červen 2007, 17:01:43 »

Nemyslel jsem to označení disko boy/disko girl nějak zle..prostě lidi co hodně chodí na disko a baví je to...Pro mě je třeba daleko jednodušší oslovovat a balit na ulici, v kavárně než balit slečnu na tanec ve kterém nejsem příliš zdatný
Však dobrá strategie - poraž je ve své hře, která se kraje dle tvých pravidel; ne nějaký triky ...

Mám ten pocit, že disko na seznamování moc není ... holky tam nosí svoji sociální masku "nedívej se na mě a nemluv se mnou, jsem nepřístupná" , pač se chtěj bavit a slintajících ubožáků je tam spousta. Netýká se jen diskoték, ale i jiných přímočarých kýčových situací.
To takhle na ulici, nenápadně a plynule, nebude mít svůj bitch sheild připravený ...
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Červen 2007, 18:14:30 »

teď jde o to jestli jsi jen jeden z dalších "slintajících ubožáků" nebo charismatickej člověk kterej se nebojí někoho oslovit... Úsměv btw. nějakej trik se hodí vždycky ale nakonec stejně záleží hlavně na tvejch zkušenostech...
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Červen 2007, 18:40:41 »

To takhle na ulici, nenápadně a plynule, nebude mít svůj bitch sheild připravený ...
Bitch shield - to fakt dobře výstižný označení  Šťastný
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Červen 2007, 18:44:08 »

To takhle na ulici, nenápadně a plynule, nebude mít svůj bitch sheild připravený ...
Bitch shield - to fakt dobře výstižný označení  Šťastný
Hej ale to není moje invence ... jestli jsi četl něco od amerických baličů jako David D, Mystery, Stean Stephenson aj. , maj zažitý takový pojmy ve svých profi hrách s holčičkama  Mrkající
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS