Jak sbalit holku na soutěži

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 09:34:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak sbalit holku na soutěži
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak sbalit holku na soutěži  (Přečteno 25606 krát)
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Květen 2008, 13:36:13 »

No, já taky nevím, jestli na to ve svém věku nejdeš moc rychle.
S tou zmrzkou a naléháním na to pozvání, jak radí D9, na to běž jen v případě, že si dobrý herec. Jinak to pokazíš a z pozvání bude trapas.
Ale já bych v Tvém věku ji jen normálně pozval. Bez dalšího naléhání, aby tam šla. Pokud je jí 11, tak nemusí vůbec pochopit, proč na ni takhle rychle jdeš.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Květen 2008, 13:40:18 »

Scooby, neber to tak, že do tebe rýpu, ale fakt by mě zajímalo, proč jsi se ve svým věku rozhod mít holku. Jsi se do ní zakoukal, nebo to chceš vyzkoušet spíš kvůli tomu, že to dělají starší lidi? Sexovat s ní předpokládám nehodláš...
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 03. Květen 2008, 13:53:09 »

no já balím holky asi od 11 let. Je pravda, že jsem se zakoukal, ale to je přece normální pud člověka. Je to prostě jiný, něž mít kámoše. Chodit s holkou je pro mě zážitek a já to beru jako bližší vztah s někým opačného pohlaví. No. Přemýšlel jsem o tom že mě nechce, ale zkouším to, protože tím alespoň získám zkušenosti. Pro mě je balení zábava a každý někdy začít musí. No a kybych s ní chodil, tak bych prostě normálně randil atd.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 03. Květen 2008, 14:28:11 »

J/R: taky mi to nejdřív přišlo divný, ale zkus si vzpomenout, jaký to bylo, když ti bylo 13... já osobně jsem na sex myslel pořád
Zaznamenáno

scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 03. Květen 2008, 18:30:30 »

Souhlasím s D9. V tomhle věku je sex fakt něco velkýho (ve stáří ti to ani nepříjde, protože to máš pořád). Ale pochybuju, že jedenáctiletá holka, která chce možná radši koně než kluka, by chtěla sex.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Květen 2008, 19:10:57 »

Já myslím, že sex chtít nebude, protože by ji ten kůň natrh  Šťastný
Zaznamenáno
Steko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Zvolen
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Květen 2008, 19:15:01 »

podla zakona by sex este ani nemala chciet Úsměv
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03. Květen 2008, 19:21:49 »

No jako ten sex ne s konem. A je to podle zákona asi zakázaný. A stejně by to asi nechtěla. Jen bych s ní normálně randil, zatím nic víc. jen ji musím nějak dostat na tu zmrzku nebo podobně.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Květen 2008, 19:24:09 »

Steko: Zákon nic takovýho neříká....
Zaznamenáno

Steko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Zvolen
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 03. Květen 2008, 19:27:33 »

Ale ano. Neviem ako u vas. Ale chlapec by sa vdaka tomu mohol dostat do celkom dobrych problemov. Dievca by si najprv malo pockat do 15tich.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 03. Květen 2008, 19:37:05 »

Steko: ee... nic takovýho neni, vole... ani u nás, ani u vás...
Zaznamenáno

Steko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Zvolen
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 03. Květen 2008, 19:41:42 »

P ohlavní zneužívání

§ 242

§242 (1) Kdo vykoná soulož s osobou mladší než patnáct let nebo kdo takové osoby jiným způsobem pohlavně zneužije, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až osm let.

ak by teda mali sex a niekto im na to prisiel. Chlapec by mal z toho problemy.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 03. Květen 2008, 20:41:02 »

Steko: Máš pravdu, akorát jsi zapomněl na tu věc, že scooby jako 13letej eště není trestně odpovědnej...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 03. Květen 2008, 20:42:01 »

Steko: když je oboum míň než 15, tak to trestný neni... říká se tomu "dětská hra" a ještě větší blbost je, že by z toho měl průser zrovna kluk...
Zaznamenáno

scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 04. Květen 2008, 07:29:42 »

tzn. že by z toho měla větší problém holka než kluk?
Zaznamenáno
Steko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Zvolen
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 04. Květen 2008, 08:28:56 »

Ak by vykonali suloz tak by problem bol... cital si si ten zakon? tam nebolo ze ak ma menej ako 15 nenesie zodpovednost. Myslim ze by zodpovednost niesli jeho rodicia. Ale tak nech to skusi a uvidi co z toho.. ked mu vravite ze problemy nebudu.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 04. Květen 2008, 08:39:20 »

Steko: mýlíš se a ostatní mají pravdu. Protože vykládat se to dá i tak, že sex měla ona s osobou mladší 15 let. A rozhodně by je za toto nikdo nepotrestal (pokud by to bylo z obou stran dobrovolné). Ale upřímně řečeno, mně ta představa zní velice podivně. Přeci jen, aby holka měla v 11 sex...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 04. Květen 2008, 08:44:06 »

Když je jednomu 15+ (tj je trestně odpovědnej) a vykoná soulož s 14-, tak je to zneužívání mladistvích a to i když ten 15+ je holka (zákon nerozlišuje žena/muž!!).... když je oboum 14-, tak to prostě nikoho nezajímá, protože ani jeden neni trestně odpovědnej a je to "dětská hra"... a kdyby z toho měl mít někdo průser, tak by mě zajímalo, podle čeho by určili kdo... jedině podle věku, ale věk v zákoně taky nehraje roli, pokud se nejedná o nějakou hranici a to se v případě 11/13 nejedná... že by z toho měli průser rodiče? ale ČÍ rodiče?? zkrátka pokud je oboum pod 15 tak si můžou dělat, co chtěj a nikoho to nezajímá, samozřejmě mluvíme o normálnim pohlavnim styku, nikoliv o znásilnění nebo nějakym nucení (ano i v tomhle věku se to děje)...

EDIT:
Ale upřímně řečeno, mně ta představa zní velice podivně. Přeci jen, aby holka měla v 11 sex...
Ano, je to na holku brzo... ale kluk už v tomhle věku myslí na sex ve dne v noci....
Zaznamenáno

Steko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Zvolen
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 04. Květen 2008, 08:45:40 »

Aj keby neboli za to zodpovedny. Dajme tomu ze mate pravdu. Tebe sa zda sex v 11 v pohode?
Citace
ale kluk už v tomhle věku myslí na sex ve dne v noci....
Vacsina chlapcov v tom veku na to mysli :-D Ale len malo ten sex v takom veku zaziju....
« Poslední změna: 04. Květen 2008, 08:48:58 od Steko » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 04. Květen 2008, 08:49:00 »

Steko: ze socialního hlediska je to hodně brzo, ale pokud se na to v tom věku cejtí, tak proč ne?

EDIT: protože nemají s kym...
Zaznamenáno

Steko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Zvolen
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 04. Květen 2008, 08:52:03 »

Myslim ze take dievca ako on opisuje este na sex ani zdaleka nemysli...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 04. Květen 2008, 10:32:55 »

On ju taky chcce na "blizsi kamaradský vztah" a ne na žádné popůlnoční orgie Šťastný Tak to sem nepleťte Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 04. Květen 2008, 10:51:48 »

On ju taky chcce na "blizsi kamaradský vztah" a ne na žádné popůlnoční orgie Šťastný Tak to sem nepleťte Mrkající

Souhlasím. Ty popůlnoční orgie by byly až později ( o hodně později ). Bylo by to něco jako víc kež kamarádství, né vztah kvůli sexu. Samozřejmě bych se s ní líbal atd. Ale na sex fakt ne. Radši potřebuju vědět, na co ji sbalit, než jestli je zakázaný sex 13 letého kluka a 11 holky. Nenapadá mě, na co bych ji nalákal?
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 04. Květen 2008, 22:15:00 »

problém je ale v tom, že poslední dobou mě ani nezdraví. Když jí řeknu ahoj a jde s kámoškou, kámoška mě pozdraví, ale ona ne. Když jde sama, taky mě nepozdraví. Zřejmě se mi vyhýbá. Takže ji teď musím nějak pomalu, přátelsky dostat zpět do kontaktu se mnou. Možná ji napadlo, že ji balím, a proto se mnou teď nemluví a je zaskočená. S jednou kámoškou ze třídy jsem taky chodil, a když mi dala kopačky, chvíli jsme spolu nemluvili. Teď se zas bavíme jako dřív. Problém je ale v tom, že se spolužačkou jsem každý den, zatímco s ní tak 1 - 2 krát za týden. Prosím poraďte, jak bych mohl zpátky navázat ten dobrý vztah.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 05. Květen 2008, 00:16:43 »

scooby: To bude složitější. Teda někomu staršímu (sorry, že ti ten věk furt předhazuju) bych v této situaci poradil, ať se na ni okamžitě, střelhbitě a neprodleně vykašle. Protože neodpovědět člověku na pozdrav je opravdu velká hrubost (nebo přímo projev antipatií).
Ve vašem případě je ale možný, že se to děvčátko jenom nějak stydí a neví jak reagovat, což ji možná přejde dřív a možná až později. A pak se možná rozhodne, že tě chce a možná ne. Každopádně bych ti teď radil ubrat a být trpělivej, nebo se rovnou poohlédnout jinde.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS