Jak sbalit holku na soutěži

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 15:02:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak sbalit holku na soutěži
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak sbalit holku na soutěži  (Přečteno 25609 krát)
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« kdy: 27. Duben 2008, 18:57:33 »

Ahoj
Ve středu jedu s jednou holkou na pythagoriádu. Mě je 13, jí 12. Někdy se spolu bavíme, ale ne moc. Oba chodíme do hudebky a do folk. souboru. takhle se někdy potkáváme. Pojedeme autobusem asi hodinu tam i zpět, možná bude i nějaký rozchod ( tak hoďku, dvě). Jak bych ji mohl efektivně sbalit?
Zaznamenáno
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Duben 2008, 20:25:24 »

Tady máš ideální příležitost.
Začni nezávazný rozhovor o soutěži (jak se připravovala, jak se na to cítí, atd.). Klidně si k ní můžeš sednout i v autobuse, pokud nebude sedět s někým jiným. Ale tam se o nic víc nepokoušej (nebude na to ani nálada). Ale jak pojedete zpátky, můžeš jí už trochu naznačit, co a jak.
Jen mě zajímá, proč si se o nic ještě nepokusil, když chodíte spolu do hudebky a do folklorního souboru?
Zaznamenáno
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Duben 2008, 20:47:03 »

Nebo můžeš využít i situace při tom rozchodu ne?Mrkající projdi se s ní, popovídej si s ní. Popr. jestli dostaneš peníze na útratu, tak ji třeba pozvi na zmrzku Úsměv má byt myslím teplo  Úsměv
Zaznamenáno
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 28. Duben 2008, 21:00:45 »

Tohle kdybych udělal už na začátku, tak bych ses s ní netrápil a nesral bych se s tím.  Kroutící očima
Scooby fandím ti, hlavně nečekej dlouho jako já Smutný Úsměv
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Duben 2008, 21:25:14 »

Klobouk dolu, mně když bylo 13, tak bych nedal dohromady ani takovýhle příspvěvek do fóra, natož abych efektivně balil kočičku na pythagoriádě  Mrkající Každopádně držím palce.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Duben 2008, 06:29:32 »

Quilty: když tobě bylo 13, tak žádná taková fóra neexistovala a internet byl dostupný jen na univerzitách. Mrkající
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Duben 2008, 15:51:58 »

Kiruy: No právě... sem tím chtěl naznačit, že já ve třinácti za sebou ještě tahal kačera a když jsem našel fotrovo po*nočasáky, tak jsem z toho měl druhý Vánoce Smějící se Nicméně nesoudím tímto žádnou dobu (to jen pro pořádek, aby se tu zase nerozjela nicneřešící diskuze). Jen jsem chtěl vzdát hold širokýmu spektru zájmů mistra Scoobyho  Mrkající
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Duben 2008, 13:50:38 »

Takže:
Na soutěži byla dobrá atmosféra, měů jsem i hodně bodů, ale naštěstí nám ujel autobus, takže jsme měli asi 2 hodiny rozchod. Prochodili jsme asi půl města a fajn jsme si pokecali. Ale:
1. Není moc mluvná, takže mi rychle docházejí otázky. Potřebuju dobré konverzační téma
2. Potřebuju poradit, jak efektivně převést kamarádství na vztah. I když ji někam pozvu, pořád to bere jako kamarádství.

Mám dost času. Zítra je vystoupení ze souborem a v pátek hudebka.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Duben 2008, 16:27:36 »

1. To, že je málo mluvná možná bude tím, že se stydí. Témata jsou nejlepší, aby mluvila o sobě - to umí lidé nejlépe a nejdéle a nejraději.
2. Třeba ani neví, že chce kluka (= nechce) Šťastný Ve třinácti těžko říct. To spíš by asi chtěla koně Mrkající

Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Duben 2008, 16:35:46 »

1. To, že je málo mluvná možná bude tím, že se stydí. Témata jsou nejlepší, aby mluvila o sobě - to umí lidé nejlépe a nejdéle a nejraději.
2. Třeba ani neví, že chce kluka (= nechce) Šťastný Ve třinácti těžko říct. To spíš by asi chtěla koně Mrkající


Ona má 11. A když se jí zeptám, třeba jak se připravovala na soutěž, odpoví: vůbec nijak. A zas musím mluvit já
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Duben 2008, 20:23:15 »

A kámoš s ní nedávno chodil, ale pak mu dala kopačky. Prý se o ni dobře nestaral. Takže pochybuju, že by byla moc mladá na kluky. Protože je ještě mladá, musím být opatrnější. Proto potřebuju způsob, kterým bych ji efektivně sbalil. Mohl bych ji zkusit pozvat na bar, pak s ní jít domů, dát jí před domem pusu, a jestli by mi ji dala, byla by moje. Ale nemůžu na to moc ostře. Je strašně křehká (je taky ještě malá). Jenom potřebuju poradit, abych ji sbalil tak, aby se jí to moc nedotklo a nebylo to moc narychlo.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 30. Duben 2008, 21:44:57 »

pozvat na bar
Cože? Pozvat na bar? 13 a 11 let? Od mých mladých let se asi dost změnilo Šokovaný
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Květen 2008, 04:50:09 »

no to je prakticky občerstvení pod sportovní halou. Maj tam nápoje a nějaké jídla. my tomu říkáme bar. A holky letí na starší. Spolužačky mají straší kluky a o starších holkách ani nemluvím. V tomhle věku je to problém.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Květen 2008, 08:56:57 »

Pochopitelně, že holky v náctiletém věku letí spíše na starší. Je tam přeci jen o dva roky zrychlený vývoj...
Zaznamenáno
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 01. Květen 2008, 10:12:54 »

 Eh? Já docela čumim, co ty scooby používáš za výrazy ŠokovanýSmějící se
Sice je každej člověk jinej, ale ty rohodně nepíšeš jako 13ti letej.  Šokovaný
Pozvat na bar, efektivně sbalit a ty tvoje teorie a holkách!  Smějící se
Ty se ve světě rozhodně nestratíš! Smějící se
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Květen 2008, 20:19:37 »

Holt, každej je jinej. Naprosto souhlasím s Kiurym. Je jasné že v tomhle věku holky asi moc nejsou na kluky (spíš na ty koně). Potřeboval bych způsob, jak sbalit takovou malou, nezjušenou a křehkou holku, abych ji neurazil, protože tím by to bylo všechno v háji. Jak už jsem napsal, je málo mluvná a otázky kladu jen já (asi každých 10 sekund). už nevím, co mám dělat, protože když ji někam pozvu, odpví něco ve smyslu nechci (nevím, třeba se jí jen nechce). Portřebuju poradit s nějakou alternativou, která by nahradila obvyklý způsob balení (tzn. že bych ji nezval)
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Květen 2008, 22:21:18 »

Sry za OT ale tebe bych vazne netipoval na 13 Šokovaný Smějící se

Vetsinou si od Tvych vrstevniku predstavuji neco ve smyslu: "Lyby se my holka s tridy jak ji mam zbalyt?????? PLS PLS PLS" Smějící se
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 01. Květen 2008, 22:57:06 »

A tím si Kryzzo chtěl říct, že je to divnej (ve smyslu ohodně starší na to kolik mu je let) kluk a nevíš jak mu poradit. Šťastný
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 02. Květen 2008, 05:33:15 »

Podívejte. Byl jsem na testech MENSY a naměřili mi 150 IQ. Ale to teď není třeba řešit. Víc potřebuju sbalit tu holku. Když nikam nechce jít, napadlo mě ji třeba pozvat pod hvězdy nebo na ryby atd... Vím, že někam do kávárny nebo tak asi nepůjde, proto ještě potřebuju nějakou alternativu. Neví ještě někdo o něčem, co by připomínalo rande, ale nebylo by to posezení někde u pití.
Zaznamenáno
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 02. Květen 2008, 09:14:50 »

Jestli je to 11-ti letá malá holka co miluje koně a ty jí pozveš na rande na loď někam na ryby, tak bych spíš řekl, že se poleká víc než když jí vezmeš někam na zmrzku.  Mrkající A potom když tě bude brát jako kamaráda, tak s tím asi už nic neuděláš (je to přece jenom malá a střeštěná holka). To je hold problém, když inteligentní a vyspělej kluk (na to kolik ti je) chce sbalit holku, která je přesnej opak. Šťastný
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 02. Květen 2008, 11:39:22 »

Ona ale není o moc jiná než já (teda já jsem asi o 45 cm vyšší). Vypadá i podobně, je taky inteligentní. Možná by bylo dobré najít společné zájmy.       
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 03. Květen 2008, 11:47:39 »

Můžu dodat, že taky hraje na hud. nástroj (když chodí do hudebky). Ale přemýšlím, jestli není moc skromná. Když jsme šli přes město, nejdřív jsem jí řekl, že mám chuť na zmrzku, on řekla, že nechce. Pak jsem ji pozval do kavárny, a zas nechtěla. A pak jsem ji pozval znovu na zmrzju, ale zas nechtěla. Vždycky řekne né, to je dobrý. Potřebuju poradit, jak bych ji dostal z té skromnosti.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 03. Květen 2008, 11:55:17 »

o 45cm vyšší? eh... člověče, jsi si jistej, že je to holka pro tebe?... :/
« Poslední změna: 03. Květen 2008, 11:59:30 od D9 » Zaznamenáno

scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Květen 2008, 12:37:35 »

no jako, je mi asi po prsa. je to sice hodně, ale to tak nevadí. Pokud k sobě nemáme blízko výškou, tak aspoň dalšími zájmy (třeba hudba nebo matika). O tu výšku tak nejde. Hlavně o to, jak ji mám sbalit. Jestli ji mám třeba překecávat, nebo to zkusit jindy.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 03. Květen 2008, 13:28:33 »

Mě jentak napadá... k čemu jí vlastně chceš sbalit? co s ní budeš dělat, až jí sbalíš?... :/ já ti nevim... 13 let... to jee... tercie... uh... aha... no tak dobře Úsměv

Tak s tou zmrzkou zkus víc naléhat... řekni, že na tom trváš... s úsměvem samozřejmě... ne, že jí budeš nutit... taky je tu možnost, že tě prostě nechce, napadlo tě to vůbec?...
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS