jak sbalit holku ze třídy?????? 2

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:21:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak sbalit holku ze třídy?????? 2
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: jak sbalit holku ze třídy?????? 2  (Přečteno 50371 krát)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 15. Duben 2007, 12:38:41 »

Citace: "Luftik"
Panebože, jak sbalit holku ze třídy..... LOL.... Kluci promiňt, není to nic proti vám, ale jsem na škole, kde není jediná holka... Úsměv Tak kdybych měl nějakou ve třídě, která by se mi líbila, udělal bych cokoliv.. .Smutný


Místo tohohle radši napiš dotazujícímu-se odpověd, která bude pro něj užitečnější.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
coolman

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 20. Duben 2007, 20:14:53 »

Normálně s ní někam půjdeš.
máte pravdu, ... v pondělí jí někam pozvu a uvidíme  Přemýšlím
Zaznamenáno
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Březen 2008, 19:16:33 »

Potřeboval bych menší radu...líbí se mi jedna holka ze třídy a podařilo se mi zjistit že se líbim i já jí, Občas na sebe kouknem atd. Jen bych chtěl vědět jak to mám "rozjet", jak se přesunout ze sekce spolužák do sekce partner a nezvorat to. Možná trošku banální problém ale chci mít jistotu že neudělám nějákou kravinu.
Zaznamenáno

Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 18. Březen 2008, 20:15:46 »

Potřeboval bych menší radu...líbí se mi jedna holka ze třídy a podařilo se mi zjistit že se líbim i já jí, Občas na sebe kouknem atd. Jen bych chtěl vědět jak to mám "rozjet", jak se přesunout ze sekce spolužák do sekce partner a nezvorat to. Možná trošku banální problém ale chci mít jistotu že neudělám nějákou kravinu.

Tak tohle jsem řešil dlouho taky, a hned se 2 naráz. Ne že bych je chtěl mít obě naráz, ale řikal jsem si když nevyjde jedna vyjde druhá, a jak sem si řikal tak se stalo, s jednou to nevyšlo a s tou druhou jsem byl dneska v čajce a pak na odlehlym místečku aby nás nikdo neočumoval.  Šťastný  No bylo to moc moc hezký, slovy nepopsatelný, ale teĎ k tomu jak se přesunout, kamaráde je hodně způsobů a těžko říct kterej zabere: U mě zabralo tohle, v pátek jsem měl maturák, pohoda, zapomněla si tam ale skleničku  s nápisem MAturant, byla z toho celá špatná, ještě v 5 ráno mi psala SMS že by jí hrozně chtěla, sebral jsem se ráno a v 8 jsem zašel do kulturáku, nebyla tam už(sklenička) ale poradily mi abych se zastavil večer a zeptal se na baru. v 7 večer mi zapípala SMSka jestli bych s ní nejel jí hledat znovu, souhlasil jsem (proč taky bych neměl že) no vyzvedl jí a šli hledat, štestí se na nás usmálo a našli jsme, by ste nevěřili jak jí zářily očíčka, no odvezl jsem jí domu, zastavil před barákem no a dostal jsem pusu, a teď nastal ten pro tebe zlomovej okamžik, neskončilo to u jedný pusy, nežně jsem jí objal a začal se s ní líbat. No líbilo se jí to, jinak bych už asi dostal facku. Víc už nemůžu říct protože se to stalo vminulou sobotu, takže jsem taky na počátku. Ale myslím že jako příklad to stačí. ...

Nojby ( konečně šťastný)
Zaznamenáno
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. Březen 2008, 20:38:55 »

Potřeboval bych menší radu...líbí se mi jedna holka ze třídy a podařilo se mi zjistit že se líbim i já jí, Občas na sebe kouknem atd. Jen bych chtěl vědět jak to mám "rozjet", jak se přesunout ze sekce spolužák do sekce partner a nezvorat to. Možná trošku banální problém ale chci mít jistotu že neudělám nějákou kravinu.

Tak tohle jsem řešil dlouho taky, a hned se 2 naráz. Ne že bych je chtěl mít obě naráz, ale řikal jsem si když nevyjde jedna vyjde druhá, a jak sem si řikal tak se stalo, s jednou to nevyšlo a s tou druhou jsem byl dneska v čajce a pak na odlehlym místečku aby nás nikdo neočumoval.  Šťastný  No bylo to moc moc hezký, slovy nepopsatelný, ale teĎ k tomu jak se přesunout, kamaráde je hodně způsobů a těžko říct kterej zabere: U mě zabralo tohle, v pátek jsem měl maturák, pohoda, zapomněla si tam ale skleničku  s nápisem MAturant, byla z toho celá špatná, ještě v 5 ráno mi psala SMS že by jí hrozně chtěla, sebral jsem se ráno a v 8 jsem zašel do kulturáku, nebyla tam už(sklenička) ale poradily mi abych se zastavil večer a zeptal se na baru. v 7 večer mi zapípala SMSka jestli bych s ní nejel jí hledat znovu, souhlasil jsem (proč taky bych neměl že) no vyzvedl jí a šli hledat, štestí se na nás usmálo a našli jsme, by ste nevěřili jak jí zářily očíčka, no odvezl jsem jí domu, zastavil před barákem no a dostal jsem pusu, a teď nastal ten pro tebe zlomovej okamžik, neskončilo to u jedný pusy, nežně jsem jí objal a začal se s ní líbat. No líbilo se jí to, jinak bych už asi dostal facku. Víc už nemůžu říct protože se to stalo vminulou sobotu, takže jsem taky na počátku. Ale myslím že jako příklad to stačí. ...

Nojby ( konečně šťastný)

blahopřeju  Mrkající v páetk asi pudem někam zapařit s partou kde by měla být i ona takže bych mohl mít celkem příležitost Úsměv 
Zaznamenáno

Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 18. Březen 2008, 20:51:46 »

Potřeboval bych menší radu...líbí se mi jedna holka ze třídy a podařilo se mi zjistit že se líbim i já jí, Občas na sebe kouknem atd. Jen bych chtěl vědět jak to mám "rozjet", jak se přesunout ze sekce spolužák do sekce partner a nezvorat to. Možná trošku banální problém ale chci mít jistotu že neudělám nějákou kravinu.

Tak tohle jsem řešil dlouho taky, a hned se 2 naráz. Ne že bych je chtěl mít obě naráz, ale řikal jsem si když nevyjde jedna vyjde druhá, a jak sem si řikal tak se stalo, s jednou to nevyšlo a s tou druhou jsem byl dneska v čajce a pak na odlehlym místečku aby nás nikdo neočumoval.  Šťastný  No bylo to moc moc hezký, slovy nepopsatelný, ale teĎ k tomu jak se přesunout, kamaráde je hodně způsobů a těžko říct kterej zabere: U mě zabralo tohle, v pátek jsem měl maturák, pohoda, zapomněla si tam ale skleničku  s nápisem MAturant, byla z toho celá špatná, ještě v 5 ráno mi psala SMS že by jí hrozně chtěla, sebral jsem se ráno a v 8 jsem zašel do kulturáku, nebyla tam už(sklenička) ale poradily mi abych se zastavil večer a zeptal se na baru. v 7 večer mi zapípala SMSka jestli bych s ní nejel jí hledat znovu, souhlasil jsem (proč taky bych neměl že) no vyzvedl jí a šli hledat, štestí se na nás usmálo a našli jsme, by ste nevěřili jak jí zářily očíčka, no odvezl jsem jí domu, zastavil před barákem no a dostal jsem pusu, a teď nastal ten pro tebe zlomovej okamžik, neskončilo to u jedný pusy, nežně jsem jí objal a začal se s ní líbat. No líbilo se jí to, jinak bych už asi dostal facku. Víc už nemůžu říct protože se to stalo vminulou sobotu, takže jsem taky na počátku. Ale myslím že jako příklad to stačí. ...

Nojby ( konečně šťastný)

blahopřeju  Mrkající v páetk asi pudem někam zapařit s partou kde by měla být i ona takže bych mohl mít celkem příležitost Úsměv 

hele s partou bych to nezkoušel, jestli je mladší o víc jak 2 roky tak se jí to nebude líbit, znám to z vlastní zkušenosti, je lepší s ní být někdy sám, píšeš si s ní SMS , po icq ? seš s ní v kontaktu ? rád ti poradim ale chtělo by to něco o ní říct abychom věděli jak na tom si.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 18. Březen 2008, 21:19:20 »

kua, co ty citace!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 18. Březen 2008, 21:35:55 »

je asi o půl roku starší než já celkem ukecaná takže s s povídáním bych problém neměl mít a občas si s ní píšu nebo pokecám ve třídě - v kontaktu sme
Zaznamenáno

LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 18. Březen 2008, 21:51:55 »

Začni si s ní víc povídat, aby jsi se z pokukování dostal dál Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
dawe669

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 14. Květen 2008, 17:12:45 »

chci zbalit holku které je 11 jak na to??? Smutný Smutný Smutný :(napis prosim
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 14. Květen 2008, 21:01:24 »

Pokus se s ní nejdřív normálně konverzovat a pak časem ji někam pozvi.

Ale jen ti tak povim, že na 11 letou, bych se radši vykašlal. Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
m16



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: praha
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 23. Červen 2008, 13:44:20 »

11? seš si jistej, že ses nepřeklik a nemělo to bejt třeba 21?, nebo aspoň 14? v jedenácti to je dítě, ne holka, tak pozor. mimochodem předpokládám, že tobě bude tak 12, co? tak to bych ti poradli aby sis ještě chvíli užíval svobody, stejně o ni brzo přijdeš Úsměv
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 23. Červen 2008, 17:12:56 »

OT dětské lásky jsou ty nejkrásnější.... Andílek Smějící se
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
m16



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: praha
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 23. Červen 2008, 17:44:47 »

obvykle ale nemají velkou budoucnost Velmi smutný
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 23. Červen 2008, 18:37:01 »

no to je jasné, taky nejme děti pořád že S jazykem, ale tak se na to nesmíš dívat.... Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
m16



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: praha
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 24. Červen 2008, 12:25:11 »

no jo, ale já jako dítě myslím žádný lásky neprožil, nebo si na ně nepamatuju... Znepokojený
Zaznamenáno
byBurri

Kdo nechce hledá si důvod, kdo chce hledá si způso

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Vyškov :-)
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 04. Červen 2011, 21:03:35 »

Co byste mi poradily když je moje situace taková: Je mi 16, jsem z prváku a už sem s jednou holkou ze třídy mněl takovej románek, ale jí vadí že sme z jedné třídy. Asi o 3 měsíce po tom " románku " řekla že by to chtěla zopakovat, ale když přede mnou utíkala tak jsem se ožral jako prase a poslední věc co si pomatuju že její nejlepší kamoška mi řekla at ji zavolám že mně chce. Hm co si mam myslet o ženské logice(dámy a holky neuražte se), ale když někoho chcete tak před ním utíkáte?..... Dík za eventuální radu 
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 04. Červen 2011, 21:50:57 »

To je jednoduché!

Žena a logika nejde dohromady.

Takového rozporuplného nelogického chování ještě zažiješ... Mrkající

Víš, co je to kočičí teorie? Úsměv

GL
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 05. Červen 2011, 16:26:33 »

To je jednoduché!

Žena a logika nejde dohromady.

Takového rozporuplného nelogického chování ještě zažiješ... Mrkající

Víš, co je to kočičí teorie? Úsměv

GL
Snažit se žensky pochopit logicky je stejné jako skladat rubikovu kostku poslepu. Jde to, ale vysledek je většinou na nic.
Zaznamenáno

byBurri

Kdo nechce hledá si důvod, kdo chce hledá si způso

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Vyškov :-)
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 05. Červen 2011, 18:48:21 »

Hey to mi už boužel taky došlo borci...... ale rada? Vykašlat se na ni?.... dneska sem se dozvěděl že si prej " nic " nepomatuje... ale nwm jesli se mam snažit dál   Neutrální
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 05. Červen 2011, 22:15:41 »

Neřešil bych, jestli si na to pamatuje nebo ne... Protože buď neproběhlo něco, co by si měla pamatovat a chce, aby něco proběhlo, nebo si nic nepamatuje, protože chce na všechno, co se stalo zapomenout. A teď si vyber Smějící se. Za vyzkoušení nic nedáš, důležité je, jestli ti za to stojí. Protože ty bys měl být pro holku výhra a měl by sis vybírat, komu se dáš. Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 14. Říjen 2011, 08:40:08 »

Ahoj, delsi dobu jsem tu nepsal, nemel jsem cas a asi zadny problem Šťastný

Jinac ted bych chtel poradit, mozna je to stupidni otazka, ale zajimal by me vas nazor a hlavne jde o princip:

Chodim na novou vysku a libi se mi tam jedna slecna se kterou chodim pouze na jedno cviceni zatim nikde jinde jsem ji nevidel...jenze ja pokud nejsem posilnen alkoholem, tak nedokazu sam od sebe prijit za holkou pokud se mi moc libi a zacit se bavit (mam debilni predsudky a rikam si ze je to trapne a buh vi co jeste) navic kdyz tam sedi se dvema holkama. A ted otazka...nasel jsem si ji na Facebooku, napadlo me ze bych ji stouchnul, nebudu ji hned psat, ale jak to berou baby? Neni to blbe? Abych to neposral hned ze startu, jinac uz jsme se po sobe koukali Šťastný jen tak pro uplnost.

Diky
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 14. Říjen 2011, 16:40:24 »

Jsem o pár let mladší a začal jsme se štouchnutím Šťastný ( sice je pravda, že k tomu abych oslovil holku chlast už nepotřebuji, konečně se to ve mě zlomilo - zítra jdu na CG do Insomnie tak jsem zvědavej...) Takže seber koule a začni. Bud to posereš a poučíš se pro příště nebo ti to výjde a další tvoje rada bude -  Kam s ní! Šťastný... Přeju štěstí, jdu za svým a není boha že nic!
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 14. Říjen 2011, 18:51:45 »

Proboha, hlavně ji nešťouchej ani ji nepiš!!! Překonej svůj blok a oslov jí ve škole, stačí úplná hloupost. Jestli má zápisy, úkoly nebo něco v tomto smyslu, nemusíš jí hned zvát na rande. Ono to pak půjde samo..  Super!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 14. Říjen 2011, 22:04:40 »

nebo se jí zeptej, proč po tobě pořád tak pokukuje
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS