Jak sbalit spolucestující v autobuse?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:03:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak sbalit spolucestující v autobuse?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13 Tisk
Autor Téma: Jak sbalit spolucestující v autobuse?  (Přečteno 139278 krát)
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 31. Srpen 2007, 00:11:38 »

Nepretvaroval sem se ani pred ni, rikal sem si, ze jestli bude mit zajem, tak o takovyho jaky sem - a zajem mela.
Proc nerikat parohy? Úsměv

Umýt, učesat, oholit, čisté věci. Hlavně maminky dají na první pohled. //// COZE?????  Šokovaný
Šťastný Čemu z toho jako Iťák nerozumíš?  Šťastný Teda pokud nosíš plnovous, knír apod. tak samozřejmě klidně nechat, jen kontrolovat, že to vypadá trochu upraveně a neroste nekontrolovatelbně všemi směry. Jestli budeš zvaný třeba na oběd (jako, že nejspíš jo) tak není od věci to pojmout trochu svátečně (ostatní to představení celé je jedna velká oficialita) a být upravený. Ale zase tak hrozné to není, prostě jen nepůsobit jako buran (alespoň naprvní pohled). Tedy záleží, co jsou zač, my tady o nich nic moc nevíme, takže ti těžko závazně řekneme tohle jo, tohle ne, tohle jen trochu... (jsou rodiny, kde by na takový oběd očekávali i oblek, jsou rodiny, kde stačí přijít v čistém neformálním oblečení apod., ale o tom tu nic nevíme).
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 31. Srpen 2007, 00:15:38 »

S Avarangerem vcelku souihlasím, jen bych asi reagoval jinak, kdyby se stočil hovor na věci intimního rázu - takovéhle zahrání do auttu mi přijde až moc okaté; imho by stačilo trochu znervoznět, zrozpačitět a říct, že se znáte teprve krátce a nechcete na nic spěchat. Priostě oficiální verzi pronášenou trochu zaskočeně, ne suveréně:)
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 31. Srpen 2007, 00:16:59 »

JO jo, taky fakt Úsměv Na suchara sem si uz tak nejak zvykl Úsměv
Proc veci kolem holek nemuzou fungovat na principu vyrokove logiky, nebo jeste lepe - na principech binarni soustavy  Otázka
Prostě chlap, myslí jen na jedno. Na binární souistavu Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 31. Srpen 2007, 00:21:39 »

takovéhle zahrání do auttu mi přijde až moc okaté; imho by stačilo trochu znervoznět, zrozpačitět a říct, že se znáte teprve krátce a nechcete na nic spěchat. Priostě oficiální verzi pronášenou trochu zaskočeně, ne suveréně:)
Ja nevim, já bych jim asi nechtěl lhát. Ja sem  hrozně špatný lhář a je to na mě poznat. Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 31. Srpen 2007, 00:24:19 »

Ale on musí být připraven na možnost , že ho to zakecat nenechají a dotaz zopakují. Pak nemůže po myslivcích zkoušet sbor dobrovolných hasičů a další ulejvky.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 31. Srpen 2007, 00:26:07 »

Ale on musí být připraven na možnost , že ho to zakecat nenechají a dotaz zopakují. Pak nemůže po myslivcích zkoušet sbor dobrovolných hasičů a další ulejvky.
Aj aj, u mě by to byl průser. Radši na to nemyslet. Ale souhlas. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 31. Srpen 2007, 03:21:50 »

Hmm, mas-li z toho az takovej vitr, co proste slecne rict, ze se zatim s rodici/kamaradkami nechces videt? Tlacit te do toho nemuze, pokud ji tedy ty netlacis ke svym.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 31. Srpen 2007, 08:37:48 »

Je to přesně tak, jak píše Avaranger. S otcem opatrně - většinou všemu rozumí, takže ignorovat, občas souhlasně pokývat hlavou a hlavně mu neodporovat Úsměv Ohledně intimních otázek - já jsem teda zatím poznal jenom jedny rodiče, a ti měli dost slušnosti, aby se na to neptali Úsměv Ze začátku je lepší se chovat maximálně slušně, než si na tebe rodiče zvyknou, jinak budou do holky hučet proč chodí s takovým buranem, a to pro vztah není zrovna moc dobré Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 31. Srpen 2007, 10:33:18 »

Tak ja mam teda jinej pristup k rodicum. Mozna proto ze jsem zatim vzdy mel vybornou zkusenost? (Uznavam, trikrat neni extra moc, ale tak...)

Maminka
Kdyz se s ni mas seznamit, pomerne pekne od tebe bude donest ji nejake kvetiny (zeptat se pritelkyne, jake ma rada). Samozrejme pri te prilezitosti musis donest kvetinu i pritelkyni, aby si rodice nerekli ze ji zanedbavas. Šťastný Byt prirozeny, odpovidat slusne, neprilis rychle ale strucne. Strucnost je dulezita, protoze prvni schuzku s rodici musi vzdy ridit rodice (nebo si to spis mysli Šťastný) a tak musi mit pocit, ze maji navrch, a mluvit vic nez ty.

Tatik
Vubec nechapu silna slova ktera tu padaji jako ignorovat tatika - to mi prijde jako uplny nesmysl, nejspis to je jinou zkusenosti. U me to bylo pokazde tak, ze tata byl pohodar, ktery sedel tak nejak v pozadi a spis nas pozoroval. Obcas se zeptal na to nebo na ono, a to spis nas obou, nez jenom me. U konce jedne te schuzky to bylo dokonce tak, ze ja jsem se bavil s tim otcem, na pritelkyni i maticku jsem zapomnel a ty se bavily zase mezi sebou. Šťastný S tatiky je dobre mit dobry vseobecny rozhled (trochu te mezinarodni, narodni politiky, francouzska ekonomika, kde se ted nejlip zije? ti silenci z iraku jsou hrozni), ale nemit moc extremisticke (ja bych vsechny ty marinaky v iraku postrilel) nazory, nebo je alespon neprezentovat.

Kamaradky
Zavtipkovat, bavit se s nema jako se sobe rovnymi, hlavne to nebrat tak, ze ti kradou pritelkyni a postarej se aby si nemyslely opak. Bav se s nema uplne stejne jako s jakoukoliv jinou partou holek (chapu ze to u tebe muze byt problem), proste moc neber ohled na to, ze jsou to kamaradky tve pritelkyne.

Ostatni pribuzni
Tak tady nevim, k tomuhle u me teda vubec nedoslo  Šokovaný Šokovaný
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 31. Srpen 2007, 13:02:37 »

imho si tu nikdo moc neodporujeme, jen to každý napsal trochu jinak, otce neignorovat, jen mu neodporovat. Kytky samozřejmě ano!
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 03. Září 2007, 13:04:24 »

Tak to mam za sebou.

Jeste me cekaji feny obranarky  Kroutící očima
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 03. Září 2007, 18:58:33 »

a ni to moc nebolelo, co? (a klidně se rozepiš)
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 04. Září 2007, 19:10:44 »

No nebolelo...
Zacalo to asi v 11:00 a probihal krizovy vyslech, hlavne teda ze strany maminky, tatinek se drzel v pozadi a jen poslouchal....
Asi za hodinu se slo jist, obed sem radne pochvalil, coz mamince asi zalichotilo...
Tatinek se me snazil nalit alkoholem a neveril ze nepiju....

Jinak asi nic vic
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 04. Září 2007, 21:00:14 »

Tatinek se me snazil nalit alkoholem a neveril ze nepiju....
LOL, a mi ti řikali, ať se chováš slušně. To, že nepiješ je už samo o sobě neskutečné plus k image "hodného mladíka" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #164 kdy: 04. Září 2007, 21:47:16 »

LOL, a mi ti řikali, ať se chováš slušně. To, že nepiješ je už samo o sobě neskutečné plus k image "hodného mladíka" Šťastný
Dej si druhou facku Mrkající

EDIT: Ať nejsem úplně OT...já se v následujících pár týdnech setkám s rodičema mojí vyvolené...no z nějakýho ofiko oběda máme oba husí kůži, takže plánujeme udělat nějakou náhodu, např. slečna si bude potřebovat skočit pro něco za mámou do práce Mrkající No ale jednou prostě budu muset k nim poprvý i za přítomnosti její máti...a jak všichni píšete, že určitě vzít kytku...no já nevim, cítil bych se ještě víc nejistě...vůbec neumím předávat jakýkoliv dárky, jsem v tý chvíli úplně prkenej Smutný Co myslíte, bylo by to velký faux pas přijít bez "dárku"? Kroutící očima
« Poslední změna: 04. Září 2007, 21:51:52 od Augi » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 04. Září 2007, 22:17:10 »

IMO ne Úsměv A diky za upozorneni, ja nevim co se mnou je Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #166 kdy: 04. Září 2007, 22:43:33 »

A já děkuju za pozitivní odpověď...ještě to probereme se slečnou a uvidíme Mrkající Jinak já takovýhle hrubky běžně píšu, když jsem přetaženej - občas to chce více spát a méně pracovat Úsměv
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 04. Září 2007, 23:42:48 »


...já se v následujících pár týdnech setkám s rodičema mojí vyvolené...no z nějakýho ofiko oběda máme oba husí kůži, takže plánujeme udělat nějakou náhodu, např. slečna si bude potřebovat skočit pro něco za mámou do práce Mrkající No ale jednou prostě budu muset k nim poprvý i za přítomnosti její máti...a jak všichni píšete, že určitě vzít kytku...no já nevim, cítil bych se ještě víc nejistě...vůbec neumím předávat jakýkoliv dárky, jsem v tý chvíli úplně prkenej Smutný Co myslíte, bylo by to velký faux pas přijít bez "dárku"? Kroutící očima
[/quote]
Tak rozhodně dárek k mamince při té "náhodě", to by byla divná náhoda. A při oficiální věci typu obědu, imho stačí vytrčit kytku s rukou vpřed směrem k matce a ono to taky bude stačit.
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 05. Září 2007, 13:05:37 »

A ani nekourim Úsměv
Kutku sem nebral, prinesl sem takove nastenne hodiny, Ada rikala ze to bude lepsi  Šokovaný

Uz me stve, jak ma porad pravdu  S jazykem
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 05. Září 2007, 13:09:55 »

ženský mají vždycky pravdu!  Mrkající
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 05. Září 2007, 13:15:49 »

To je nejake pravidlo???
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 05. Září 2007, 15:35:10 »

Spis zenska propaganda, ktere chcou abychom verili! Provokatér Smějící se Pssst!
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 05. Září 2007, 22:51:30 »

Jak moc velky prusvih je holce neco slibit a pak to (nevedomky) nedodrzet??

Pokud je to velky problem, pak asi chapu co se dneska stalo.....

Sem slibil, ze do mesta pojedu s ni busem v 6:30, ale jelikoz sem lenoch od prirody jel sem o hodinu pozdeji.... odpoledne sem dostal pekne kapky a pak nepeknych slov Smutný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 05. Září 2007, 23:33:59 »

jo je to problem, pokud vis, ze to nedodrzis, tak to radsi neslibuj. bohuzel my mozna bereme jako na 90 procent zatimco vy to reknete a minite tim tak 10procentni sanci... nebo ne to je jedno.

jeden z mych ex dostal taky pekne kapky... poprosila jsem ho aby mi nic nesliboval, pokud to nemysli na 150% a nehodla to dodrzet, ze se tim vyhneme mnoha hadkam a nedorozumenim. nastesti to akceptoval a byl klid.

ad ta pravda, plati to oboustranne. zeny tez hladi chlapum ego pro klid doma... proste obcas je nektere veci lepsi odkejvat i kdyz s nimi nesouhlasime, rika se tomu "tolerance a kompromis" ve vztazich. bohuzel, me ty fungujici priklady kolem jeste porad prilis vytaceji na to, abych se uklidnila a pro sve dobro se naucila je aplikovat....
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 06. Září 2007, 11:45:53 »

Prostě věty typu:"Ano miláčku, máš úplno pravdu, ale je to trochu jinak..." Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS