Jak sbalit spolucestující v autobuse?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 07:16:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak sbalit spolucestující v autobuse?
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13 Tisk
Autor Téma: Jak sbalit spolucestující v autobuse?  (Přečteno 140328 krát)
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 14. Září 2007, 14:43:55 »

Nevím proč, ale připadá mi, že je ti ten vztah ukradenej. Nejdřív se vykašleš na slib a řekneš, že je to přece maličkost a teď píšeš, že uvidíš co z toho vyplyne. Já bych jí tolik viny nepřikládal... Zamysli se...
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 14. Září 2007, 17:49:43 »

Tady to začíná bejt zajímavý. Úsměv

Ono je těžký se zamejšlet, když ani pořádně nevíš nad čim. OK, zapomněl na ten autobus, ale prostě stalo se. Sme lidi, sme omylný... nějaká ta vzájemná tolerance je ve vztahu taky důležitá. A oficiálně to maj přece dávno vyřešený - vyříkali si to, omluvil se a dones' kytku. Z jeho strany hotovka; ale slečinka se hádá dál, tak kde je problém? U něj?? Překvapený

Btw. Možná by chtělo malinko rozvíst aspoň podstatu těch hádek, aby bylo na čem stavět, takhle je to jen suchá teorie...

Tipuju, že holčina teď sedí doma, brečí a v jednom kuse študuje mobil, kdy jí konečně napíšeš. Čeká na to. Sou tu v zásadě 2 možnosti: Buď je momentálně kapku rozdrážděná a přecitlivělá (všichni ví, co mám na mysli Šťastný ), což ale zase rychle vyprchá a vše bude v OKeji. Anebo je tu ta obtížnější varianta - její hrdost, častá věc u dominantních holek (a to tahle pravděpodobně bude, když popisoval, jak se dávali dohromady a aktivitu vyvíjela převážně ona). Může toho bejt i daleko víc - mj. ona výchovná filozofie "sex až po svatbě" se pak snadno odrazí i v přístupu ke vztahu, kdy očekává od kluka určitou preciznost a může jí na něm vadit i to, co by "normální" holce nevadilo. A jestli se se všim ještě ke všemu svěřuje svý "drahý" máti, nabírá to terpv grády... Smějící se Ale to už je zas jen teorie.

Co bych udělal já, šel za ní a narovinu si to vyříkal. Že ti na ní sice záleží, ale máš i vlastní pocity a názory, a teď opravdu netušíš, co děláš tak hroznýho... Klidně i za cenu další hádky, ale ujasnit si to.


A když už sme u dominantních ženskejch, neodpustim si přihodit jednu (zdánlivě nesouvisející) zkušenost ze života:
Moje babička je typická domina - energická, hrdá, sebevědomá. Děda dělá sám na sebe, co považuje za nejlepší - o názory okolí se příliš nestará, má svůj svět a svý vlastní hodnoty, do kterejch si nenechá příliš mluvit (což ale neznamená, že by ostatnim rád nepomoh v nouzi - ba právě naopak). Ti dva se dali dohromady čistou náhodou, zkrátka protipóly se přitáhly. Do manželství ho dokopala babička, protože chtěla mít jistotu. - Od začátku se hádali prakticky kvůli všemu. Děda si obdělával svůj pozemek a políčko, babička vládla ráznou rukou v domácnosti. Obyčejně se sešli tak 2x do dne, v poledne a večer. Každej měl "svý území", a jakmile ho ten druhej narušil někdy jindy než ve zmíněnou dobu, bylo zle. Zkrátka jak typický italský manželství, někdy lítaly i talíře a nadávky nejrůznějšího kalibru. Tu si babička nastěhovala do ložnice svoji matku, děda naoplátku pozval domů kamarády a pořádně se nalili. Jinak závažnější vzájemný spory žehlil vždycky děda, babička se zas starala o chod rodiny jako celku. Ale vždycky byly jasně daný pravidla... Tyhle dvě naprosto protichůdný povahy musí držet při sobě nějaká magická síla, jinak si to nedokážu vysvětlit. Klape jim to už skoro 40 let.

Mrkající
« Poslední změna: 14. Září 2007, 18:27:35 od Stranger » Zaznamenáno

Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 15. Září 2007, 14:27:38 »

Prisla sms, ze az si uvedomim co sem provedl, mam se ozvat .... niceho si vedom nejsem a premyslet nad tim nehodlam, takze uvidime co na to slecna
Asi nejak tak... ja zastávam názor, že ak má niekto so mnou nejaký problém, tak by mi to mal oznámiť. Tých vecí môže byť nespočetne, takže pokial by si začal rozmýšlať čo si spravil zle tak by to zrejme aj tak bolo kvôli niečomu inému (u dievčat je často "drobnej prkotine" prikladaná neskutočná dôležitosť).
Nejako podobne so mnou manipulovala jedna moja (bývalá  Projel jsem to) kamarátka - vydieranie typu nebavíme sa spolu...

Určite by si jej mal zavolať (radšej, SMS to nevyrieši) a navrhnúť jej, že sa stretnete a vyriešite to. Ale zachovaj si určitý nadhľad, aby si nezvykla takto riešiť všetky problémy a daj jej najavo, že ak si niečo spravil zle tak je ti to ľúto, ale najprv o tom, že si niečo pokašlal musíš vedieť a hlavne ti to musí povedať. A že sám by si na to nemusel prísť... (to, že nad tým v skutočnosti ani nemieniš rozmýšlať, lebo si myslíš, že to nie je tvoja chyba, jej radšej nehovor Provokatér)

Ten prístup "takze uvidime co na to slecna" sa mi nevidí moc dobrý, obvzlášť pokiaľ ti na nej záleží. Je totiž celkom možné, že ona si postavila hlavu a jednoducho sa ti prvá v žiadnom prípade neozve (aj keď teraz zrejme niekde vyplakáva ako písal Stranger). V prípade, že by si sa jej neozval ty, tak naberie dojem že ti na nej nezáleží, že to čo si spravil (podla nej) si spravil naschvál a že už ju nemáš rád...
A ak od toho uplinie dlhší čas, tak už to dokopy možno nedáš a potom to budeš lutovať. Takže určite sa jej ozvi, ale s tým, že musíš vedieť čo si spravil ak máš niečo urobiť. Až podla toho čo bolo dôvodom že sa naštvala by som sa rozhodol ako ďalej.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 15. Září 2007, 22:34:20 »

Jo jo, uz je to v pohode... pry mela divny tyden. Nakonec je to rozumna holka, ozvala se prvni  Mrkající
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 15. Září 2007, 22:43:04 »

je momentálně kapku rozdrážděná a přecitlivělá (všichni ví, co mám na mysli)
pry mela divny tyden
No comment. Úsměv
Snad jen: radši si zvykej.
« Poslední změna: 15. Září 2007, 22:50:07 od Stranger » Zaznamenáno

Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 16. Září 2007, 01:39:46 »

holt se, chlapci, budeme muset smirit s tim ze ruda armada obcas napadne nase oblibene brehy  Úsměv
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 16. Září 2007, 08:10:05 »

holt se, chlapci, budeme muset smirit s tim ze ruda armada obcas napadne nase oblibene brehy  Úsměv
 

 Smějící se Smějící se Smějící se tak takhle krasny popis sem uz dlouho necetla...good one  Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: 16. Září 2007, 19:20:55 »

Mě se hrozně líbí o poznání méně poetické "Bude červená, tak nepojedu"...
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 01. Říjen 2007, 16:26:56 »

Neporadil by se mi někdo, jak se začít bavit s holkou v přeplněnym buse (no tak z 90% plno sedadel)? Je to trochu komplikovaný... Směrovka popíšu situaci: Při cestě ze školy si sednu vedle holky, ta holka tam zřejmě s nikým koho zná zrovna teď neni, jenže když by jsem se s ní začal bavit, tak je kolem dost lidí, co by to slyšeli a měli by z toho akorát srandu (myslím tím začátek oslovení) a taky ta holka jezdí ráno busem s klukama/holkama co zná Směrovka takže když by se mi to seznámení s ní odpoledne nepovedlo, tak by ze mě měli akorát legraci Kroutící očima Bydlím tady nově, proto tady ještě nikoho neznám Podivený Tak díky za rady Šťastný
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #209 kdy: 01. Říjen 2007, 16:32:02 »

taky mě napadlo zeptat se ji na něco "obecnýho" Směrovka třeba kde je pošta Úsměv, nebo něco podobnýho... Úsměv Myslíte, že by to šlo?
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 01. Říjen 2007, 19:26:17 »

No místo pošty bych zkusil něco, co využívá častěji, možná i se zmíněním, že jsi tu novej... A máš téma, ona tam určitě žije celej svůj život a mohla by ti o tom místu něco povědět a třeba tě odpoledne vzít na prohlídku města (?) Úsměv. Když přijde na věc, nepřemýšlej a konej, nemáš co ztratit! Hodně štěstí Úsměv
Btw, to co si ostatní myslí ti může být jedno, ne?
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 01. Říjen 2007, 20:24:32 »

2Jordan
Především se musíš zbavit pocitu, že by se ti ostatní mohli smát. Kdyby vám bylo 14 tak prosím, ale v 18?
Přečti si tenhle článek http://www.qark.net/clanek/cely-vesmir-neni-jako-vas-maly-svet
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 01. Říjen 2007, 20:44:44 »

2Jordan
Především se musíš zbavit pocitu, že by se ti ostatní mohli smát. Kdyby vám bylo 14 tak prosím, ale v 18?
Přečti si tenhle článek http://www.qark.net/clanek/cely-vesmir-neni-jako-vas-maly-svet
Když by to bylo v Praze(tam nikoho znova nepotkám), tak klidně plácnu ňákou blbost - o nic mi nejde(taky to i dělam Mrkající ) Ale tohle je na vesnici, kde jede za celej den bus 3 x, takže tam jsem s těma lidma setkávam furt dokola a nechtěl by jsem se před nima ztrapnit Smějící se
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 02. Říjen 2007, 12:51:21 »

A čo začať sa s ňou baviť (položiť tú otázku kde je pošta atď.) až keď vystupujete? (Vystupujete na rovnakej zastávke?)
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: 05. Říjen 2007, 16:37:32 »

Tak to s tou slecnou zkoncilo. Bohuzel naletela na strasaka o maturite a uci se od zacatku roku. Nema cas nikam chodit a jen lezi v knizkach  Smutný
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #215 kdy: 06. Říjen 2007, 15:22:27 »

Skôr mi tá maturita príde ako výhovorka Kroutící očima. Ak by s tebou chcela byť tak si čas medzi knižkami nájde.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #216 kdy: 07. Říjen 2007, 19:11:46 »

Vnucovat se ji nebudu kdyz nema zajem. Cislo ma, kde bydlim taky vi ... ale do nekonecna cekat nebudu. Od listopadu to budu povazovat za zkoncenou zalezitost.
Zaznamenáno
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #217 kdy: 07. Říjen 2007, 21:00:31 »

Taky mi to prijde jenom jako vymluva. Na maturitu sem se ucil tejden, ted v zari na statnice slabsich 12 dni, cilize si nedokazu predstavit, co se da naucit za tri ctvrte roku. Akorat se tomu ma slecna postavit celem, kdyz s tebou uz nechce byt, i kdyz se treba pletu a je jenom vyblaznena a za par dni/tydnu ji to prejde.
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #218 kdy: 08. Říjen 2007, 17:53:12 »

Ale jo, vyblaznena mozna je - tu skolu dobre znam a zvlaste dve mgr. dokazi pekne vynervovat. Ma sanci do konce rijna.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #219 kdy: 09. Říjen 2007, 19:18:28 »

Rewer: A taky to tak vypadá, ne? Šťastný Na maturitu sem se učil docela dlouho, ale rozhodně sem nikomu netvrdil, že nemám čas Mrkající

User34: No, takže už je ti to opravdu ukradený, co? Jak jsem psal výše...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #220 kdy: 10. Říjen 2007, 13:20:41 »

no jestli ti to rekla takhle tak je to bud vymluva nebo se ji zda, ze ti to nejak moc usnadnila a mel by ses o ni snazit {uznavam ze na to sla mirne brutalne}

ale pokud si zaujal pristup urazene princezny na hrasku "do listopadu ma sanci", nedejboze ji tuhle volovinu jeste rekl, tak si chlapce prave bez boje prisel o holku. gratuluju.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #221 kdy: 11. Říjen 2007, 19:35:39 »

Rewer: A taky to tak vypadá, ne? Šťastný Na maturitu sem se učil docela dlouho, ale rozhodně sem nikomu netvrdil, že nemám čas Mrkající

User34: No, takže už je ti to opravdu ukradený, co? Jak jsem psal výše...

Ne jenom se nehodlam nekoho doporsovat .. bud ma zajem i ona a je ochotna si najit par minut denne nebo to nema smysl...
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #222 kdy: 11. Říjen 2007, 19:37:19 »

no jestli ti to rekla takhle tak je to bud vymluva nebo se ji zda, ze ti to nejak moc usnadnila a mel by ses o ni snazit {uznavam ze na to sla mirne brutalne}

ale pokud si zaujal pristup urazene princezny na hrasku "do listopadu ma sanci", nedejboze ji tuhle volovinu jeste rekl, tak si chlapce prave bez boje prisel o holku. gratuluju.

Nerekl. Ale opravdu nema cenu se doprosovat kdyz ona nejevi zajem....
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #223 kdy: 11. Říjen 2007, 22:17:50 »

Ja jsem si cetl tvuj prispevek od zacatku, docela me zaujal. Kazdopadne tohle jsem necekal, asi jako vetsina. Ale taky jako vetsina se pridavam, aby si se zamyslel nad tim, co udelas. Pak to treba nepujde vratit zpet. My do toho samozrejme nevidim, nevime, jak to skoncilo. Ale myslim si, ze to neskoncilo ze dne na den. Zkousel si se slecnou promluvit, rici ji, ze by si se s ni rad vidal ?
Zaznamenáno
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #224 kdy: 12. Říjen 2007, 12:50:33 »

Myslim, ze User34 se nad tim zamyslel, a jestlize rika (a pise) to, co rika (a pise), tak asi vi, co dela. A z toho, co sem si tu precetl, s nim musim souhlasit.

To B961: Nahodou to oboji vypada moc dobre (kdybych si tady chtel honit triko, tak napisu, ze vynikajicne, ale to ja samozrejme nechci Úsměv
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS