Jak sbalit spolucestující v autobuse?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 07:49:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak sbalit spolucestující v autobuse?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 Tisk
Autor Téma: Jak sbalit spolucestující v autobuse?  (Přečteno 139811 krát)
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #250 kdy: 12. Leden 2008, 23:53:03 »

Jujda, to sem tu nebyl pekne dlouho....
Nejak se nam to prehouplo do docela vazne roviny...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #251 kdy: 13. Leden 2008, 18:42:58 »

ale jeste se nezenis, ne?  Provokatér
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #252 kdy: 13. Leden 2008, 19:17:15 »

 Směrovka User34 Směrovka

Než se na to zeptáš: Smějící se

Kód:
http://www.novinky.cz/clanek/130594-vybirame-postylku-pro-miminko.html

Jinak samozřejmě přeju hodně štěstí se slečnou, ať vám to spolu vychází tak dobře jako doposavaď. Mrkající
A na závěr si neodpustim rejpavej dotaz: Přispíváš i někam jinam než do tohohle topicu? Úsměv
« Poslední změna: 14. Leden 2008, 00:16:20 od Stranger » Zaznamenáno

User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #253 kdy: 14. Leden 2008, 11:31:11 »

Obcas jo. Ale spis ne Úsměv

Jinak miminko snad zatim neee, svatba tez neee
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #254 kdy: 21. Leden 2008, 23:31:49 »

Boze, ty zensky Úsměv

Ted ji zase chytlo uceni - kvuli pololeti Smutný Tohle nepochopim ... dokud se nepropada, nic se nedeje, ne?

Strager: cos myslel tim prispivanim?
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #255 kdy: 21. Leden 2008, 23:35:57 »

Bud rad, ze ma vuli a odhodlani se ucit. Peskovat nekoho za to, ze se chce venovat skole je podle me dost sobecke a hloupe!! Styď se
Myslim, ze je naopak fajn, ze chce mit dobre znamky. Ja teda taky zastavam nazor hlavne prolizt, ale stve me to a myslim, ze je lepsi byt svedomitej student.. Tak na ni bud pekne hodnej, podporuj ji, starej se o ni a hyckej, kdyz se musi ucit. Super!
Treba se to vyplati, bude chytra a uspesna a k vanocum nekdy dostanes Audi. Mrkající
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #256 kdy: 22. Leden 2008, 00:02:05 »

Promin, ale resit prumer 2.2 s tim, ze mi hrozi 3 je ujete Úsměv
Navic moc uceni skodi ... ja filozofii "ucit se az kdyz tece do bot" zastavam docela dlouho - gympl sem prolezl docela slusne a vejsku prochazim docela stejne.... Úsměv

Taky to mozna bude tim, ze ja mam zkouskove za ssebou (za cca . 10 dni) a ted se budu do unora nudit , tak jeji "prehlizeni" beru trosku jinak Úsměv

« Poslední změna: 22. Leden 2008, 00:12:46 od User34 » Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #257 kdy: 22. Leden 2008, 00:25:16 »

Snazit se byt co nejlepsi podle me neni ujete. Maximalne tak narocne.. Podivený
Holt ne kazdej zastava nasi teorii, ucit se na posledni chvili. Ono i na to musi byt povaha. Ne kazdej ma na to fungovat dlouho do noci pred zkouskou, malo spat, rano se zase ucit a jit na zkousku s tim, ze jsem si to skoro ani nestihl precist. Úsměv Super!

Ale to s tim zanedbavanim plne chapu. Moje zena musela dodelavat jeden projekt (taky na posledni chvili) a me se nevenovala vubec. Sralo me to, ale respektoval jsem jeji povinosti. Tak jsem tam byl proste jen s ni, obstaraval servis a resil si svoje veci na notebooku. Jestli ji mas rad, tak by ti melo delat radost i jen to byt s ni a starat se o ni, ne? Navic, jestli spolu travite normalne dost casu, tak to muze byt i prijemnej oddych, ne? Mrkající Cas na kamarady, na sebe,... Vyblbnes se i sam, ne? A na trochu toho mazleni se preci i pri studiu da udelat cas.. Pokud teda bude mit naladu, vetsinou kdyz moc pracujes a mas stresy, tak se ani moc nechce..Smutný
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #258 kdy: 23. Leden 2008, 20:12:10 »

Jenže ona se nemá o co snažit, 1 stejně mít nebude a 3 ji nedají (a pokud ano, tak se snad proti hodnocení odvolá) takže je to čistě její přehnaná paranoia - a ta je na škodu ...  Znepokojený
Učit se do noci kvůli zkoušce? To sem nikdy nedělal, když sem hodně zoufalý, tak si hodinu před zkouškou čtu své poznámky a vyzvídám vědomosti od kolegů ...  Smějící se
A o mazlení vůbec nejde...
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #259 kdy: 24. Leden 2008, 17:31:14 »

Pokud mas pocit, ze to az takhle moc zbytecne prehani, tak si s ni o tom mozna zkusit promluvit. Ale byt na nekoho nastvanej kvuli snaze byt co nejlepsi mi prijde divne. Da se to brat i tak, ze ted mozna o hovno jde, bo znamku ji to neovlivni, ale ty informace v palici ji zustanou (alespon trochu) a to je cennejsi. Treba se budou nekdy hodit..

Jenomze ty svoje poznamky si musis nekdy udelat..Úsměv A to ja prave obcas resim tu noc pred zkouskou. Ucit se do noci je krize pred zkouskou, kdyz jsi pred tim nic moc nedelal.
Zaznamenáno
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #260 kdy: 24. Leden 2008, 22:17:16 »

Já na ni nastvanej nejsem a mluvit s ni o tom nema cenu. Ona si postavi hlavu a clovek s ni nehne. A cim vic ji do toho clovek radi, tim vic si dela svou... proste zenska, no  Kroutící očima

Poznamky? Vznikaji na prednaskach a cvicenich...
Zaznamenáno
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #261 kdy: 10. Duben 2008, 14:46:46 »

Je mi skoro 15 let a čas od času v autobuse potkávám jednu dívku co se mi líbí.
Hraju hokej a sem v kontaktu jen s kámarádama ve škole, žádnou dívku ve třídě nemáme a proto nevím jak tu holku oslovit a pokecat s ní.
Když kecám s dívkou s kterou bych zrovna chodit nechtěl nic mi to nedělá, ale horší je to když se moje sympatie k ní trochu naostřují (víte co mám na mysli).
V autobuse se na sebe jen tak podíváme, ale já nevim jak jako začít rozhovor, aby si hned nepomyslela že sem divnej nebo něco takovýho.
A proto bych potřeboval poradit.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #262 kdy: 10. Duben 2008, 22:05:23 »

Feller: To si pomyslí, když na ní naběhneš s něčim jako "Slešno, vy máte, ale krásné ruce, mohl bych vás za jednu chytnout?" Šťastný Normálně k ní dojdi, jako kdyby to byla kámoška. A neboj se, že se ztrapníš. Když jo, tak co? Tak budeš ztrapněnej. Když nic nezkusíš, tak se ztrapníš mnohem víc, jako úchyl, co na ní koukal v autobuse jak na šišku salámu a nic neudělal (určitě byl "nějakej divnej") Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #263 kdy: 11. Duben 2008, 06:49:54 »

Když už se teda odhodlám, tak jak mam navázat rozhovor? Stydlivý
U holek kterejch se na něco ptám nemám problém, ale horší je to u těhlech. Smutný Znepokojený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #264 kdy: 11. Duben 2008, 13:33:36 »

Tak se jí na něco zeptej, ne? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #265 kdy: 11. Duben 2008, 13:41:27 »

Já sem takovej srab...  Kroutící očima Stydlivý
Zaznamenáno
Tedy



Karma: 0
Věk: 31
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #266 kdy: 11. Duben 2008, 13:55:31 »

Sakra, jsi hokejista? Jsi ... Hokejisti jsou většinou namakaný kluci, po kterejch takový holky jedou ... Dodej si trochu sebevědomí, pokusem rozhodně nic nezkazíš  Mrkající
Zaznamenáno
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #267 kdy: 11. Duben 2008, 14:12:11 »

Sebevjedomí, no tak o tom bych moc nemluvil...
Dneska sem s ní jel zase busem domu a říkal sem si když nastoupí jako obvikle, tak si radši něco připravím...
Jako že vystoupím s ní a zeptám se na jméno...jako že ho má moc pěkný, ale že oči má hezčí atd....a potom že se jí zeptám na ICQ.  Mrkající
 Směrovka když vystupovala, tak sem se nějak zasek a když už ssem chtěl....dveře se zavřeli a já si mohl potom nadávat jen tak do kret....  Kroutící očima  Stydlivý
Zaznamenáno
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #268 kdy: 11. Duben 2008, 15:08:36 »

A jestě něco, zjistil sem věk a jméno, ale dá se z toho těžit? Taky, oba bydlíme na vesnicích, ona v jedné a já v druhé, ona ve větší a tak jí mohu navštívit jen na kole...
A taky nevim co by sme na vesnici dělali. Smutný
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #269 kdy: 11. Duben 2008, 17:25:25 »

Feller: vesnice, jó, příroda, tam je krásně.. za chvíli oschnou louky..  jen trochu fantazie..
Zaznamenáno
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #270 kdy: 11. Duben 2008, 18:34:04 »

No dobře tak to by asi šlo a nechci nic předcházet...
Pořád nevim jak jí mam oslovit, vim že je to Niki(Nikola) a že je o rok mladší... Neutrální
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #271 kdy: 12. Duben 2008, 09:32:35 »

Feller: vesnice, jó, příroda, tam je krásně.. za chvíli oschnou louky..  jen trochu fantazie..

Klíšťata, mravenci, sekačky na trávu, divočáci - prostě fantazie Šťastný
Zaznamenáno
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #272 kdy: 12. Duben 2008, 10:26:19 »

To  co říkáš Kiruy mě vůbec nevadí, ale pořád mě přápí fact, že sem jí ještě neoslovil a ani nevim jak, když už se odhodlám, tak se nějak zaseknu a nejde se mnou hnout.  Velmi smutný
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #273 kdy: 12. Duben 2008, 10:47:17 »

Feller: nesmíš to tak brát, zkus si namluvit, že na tom vůbec nezáleží. Věř mi, v momentě, kdy ji oslovíš, půjde celý rozhovor sám od sebe, jen si možná budeš připadat tak trochu jako ve snu. Nadechni se, měj připravenou jen tu první větu a jdi do toho.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #274 kdy: 14. Duben 2008, 02:03:15 »

To máš jak střílet na branku Úsměv Kdyby sis pokaždý ve střelecký pozici řek, že v takhle výborný pozici už nikdy nebudeš a řešil to tři hodiny než bys vystřelil, tak bys nikdy nic nedal. Vystřel a když to nevyjde, tak to holt zkusíš z další akce Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS