Jak se chovat nejlíp a nejúčiněji?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 10:39:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se chovat nejlíp a nejúčiněji?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se chovat nejlíp a nejúčiněji?  (Přečteno 18862 krát)
Robinho

Karma: 2
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 18. Prosinec 2007, 16:15:23 »

Čau, mám schůzku s jednou hokou z vejšky, co chodí o ročník níž. Řekl bych že jsem jí sympatický (když se schůzkou souhlasila a ještě navíc sama navrhla, že by se chtěla projít). Známe už se půl roku, od vidění, mluvili jsme spolu asi 3× ve škole. O co myslíte že se můžu pokusit? A hlavně jak a kdy? Mám z toho docela hrůzu, protože končím po prvních schůzkách jako kamarád, tak bych uvítal nějaké rady abych to nezvoral..jako že ji musím políbit to už vím, ale spíš by mě zajímal takovej průběh, když se půjdem projít do přírody, je jasný že začnem kecat o škole, když to máme společný, ale jak potom přejít k něčemu osobnějšímu a hlavně k čemu?. Mám jí říct že jsem ji rád poznal, že je krásná atd.  Moc flirtovat neumím.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Prosinec 2007, 16:18:48 »

ze jsi rad, ze jsi ji poznal muzes rict, az ji opravdu poznas ...coz po prvni schuzce asi jeste nebude...takze zmen vid ... radsi ji rekni, ze je krasna a zajimava, a ze ji rad poznas.

jinak si projdi forum, tema prvni rande a jak na to, se tu resi v nekolika tematech...
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Prosinec 2007, 17:25:25 »

Já bych ti rád poradil konkrétně z výše svých dvou sbalených holek, ale majoritní (a tím pádem velmi pravděpodobně nejvhodnější) názor je, že "máš být sám sebou" Úsměv ČÍMŽ PREJ NIC NEZKAZÍŠ, TAKŽE SE NESTRACHUJ. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Robinho

Karma: 2
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Prosinec 2007, 17:30:11 »

Avaranger: klidně mi poraď, já když budu sám sebou, tak budu zas kamarád..... Řekni to mé ruce
všude se píše že musíš holku bavit atd., což já neumím, jen tak někoho bavit na počkání...to musí vyplynout ze situace, na nějakej podnět, ale prostě přijít na určený místo a začít jí bavit, to jako u mě nejde.....nebo si najednou vzpomenout na všechny historky, si nevzpomenu ani na jednu....
« Poslední změna: 18. Prosinec 2007, 17:35:40 od Robinho » Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Prosinec 2007, 17:40:59 »

teda avaranger, to me nenapadlo, ze si takova urazlivka  Kroutící očima... nehraj si na umlceneho proroka  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Prosinec 2007, 18:06:36 »

teda avaranger, to me nenapadlo, ze si takova urazlivka  Kroutící očima... nehraj si na umlceneho proroka  Smějící se
Spíš sem chtěl popíchnout Úsměv Urážet se moc neumim, teda umim ale jen ze srandy a to je k ničemu Úsměv A abych nebyl OT, tak tady je seznam odpovědí (dle mého názoru a podle toho jak bych se teoreticky zachoval, ktere nic nevypovidaji o tom, jestli by to fungovalo)
O co myslíte že se můžu pokusit?
Chytnuti za ruku, dotyky, pusa na tvář, pusa na pusu Úsměv
A hlavně jak a kdy?
Jak? To víš sám. Až bude ta prvá chvíle.
Kdy? (= jak poznáš pravou chvíli?) To je ve chvíli, kdy si řekneš "tak teď sem to měl udělat". Čili prostě se musíš rozhodnout. Mě se osvědčilo "na druhou myšlenku" Úsměv Čili když tě napadne poprve "tak teď", tak seš ještě moc nervozní a když tě to napadne podruhé, tak to udělat.
...přejít k něčemu osobnějšímu a hlavně k čemu?
IMO musíš doufat, že se něco samo objeví Mrkající A nebo rozhovor směřovat ke koníčkům a historkám "z natáčení", kdy občas vypluje něco na povrch. I kdyby to bylo třeba jen to, že nesnáší pavouky, tak se od toho můžeš odpíchnout nějak Úsměv
Mám jí říct že jsem ji rád poznal, že je krásná atd.
Pro mě je "Jsi krásná" klišé a zní mi to hrozně strojeně. Tím pádem když to řeknu, tak to zní nuceně. Mnohem radši řikám, "Téda, tobě to ale slušííííí" Úsměv Neni v tom rozdíl, ale třeba máš stejný problém. Mně se teda "Rád sem tě poznal" jeví spíš jako odpověd na "tohle je moje malá sestřička" Úsměv Myslím, že lepší je něco ve stylu, že ti s ní bylo hezky a že bys to rád někdy zopakoval (aniž bys podnikal nějaké další domlouvání, na to bude čas za pár dní Mrkající ).

A prosimte, neber ty moje rady jako nejaké dogma. Jsou to tipy. Stejně si to musíš upravit tak, aby ti to sedlo. (podobně jako je to s tim "jsi krasna)
« Poslední změna: 18. Prosinec 2007, 18:19:14 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Robinho

Karma: 2
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Prosinec 2007, 18:15:53 »

mě by právě ty tvoje dva úspěchy zajímaly...to že "musíš bejt sám sebou" je už takový ohraný, to říkaj všichni a nikdo neví pořádně co to znamená, já když budu dělat co je pro mě přirozený tak žádnou nikdy nesbalím.....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Prosinec 2007, 18:29:01 »

mě by právě ty tvoje dva úspěchy zajímaly...to že "musíš bejt sám sebou" je už takový ohraný, to říkaj všichni a nikdo neví pořádně co to znamená, já když budu dělat co je pro mě přirozený tak žádnou nikdy nesbalím.....
"být sám sebou" znamená mít štěstí, že jsi takový jakého tě holky chtějí. V tom je celej fígl.

Když takový nejsi tak neni jiná možnost než se změnit. Momentálně se něco takového řeší tady v tom vlákně. Tak nebudeme zaplevelovat tohle vlákno OffTopicem Mrkající
« Poslední změna: 18. Prosinec 2007, 18:33:34 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Prosinec 2007, 22:14:32 »

ok tak bud doslo k misunderstandingu u me nebo nevim ale kdyz se rekne "bud sam sebou" tak si predstavim: ver sobe, nestyd se za sve nazory, nesnaz se byt hrdina kdyz nejsi, nedelej ze sebe proste neco co nejsi... muzes zaroven byt sebou a zaroven pracovat na tom abys nerikal za kazdym slovem "voe" (jen priklad).. krom jineho slecne ukazes ze si veris protoze to jestli ji polibis se ridi jen tvym rozhodnutim a ne tim ze ti to poradil kamos, nejsi loutka, jsi jisty a nevedes reci o tom a tom nazoru protoze to rikaj ostatni
« Poslední změna: 18. Prosinec 2007, 22:42:43 od qaz » Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Prosinec 2007, 22:26:46 »

to je porad dokola... byt sam sebou je obvykle prirozene pro vsechny. Problem je v tom, ze jsou taky kluci, kteri jsou vice citove zalozeni, premyslivi, nejsou tak dravi, atd. Chovaji se takhle (pro ne prirozene) ke vsem lidem okolo sebe, vcetne holek. Cimz vzdy padaji do kategorie nejlepsich kamaradu, kterym se ta holka chodi sverovat, jak je ten jeji hroznej...
Proto je potreba trochu zmenit svoji prirozenost, aby mel taky nekdy clovek na uspech, ze jo. O tom se tu mluvi a ne o tom, ze ma ze sebe delat super drsnaka a rikat za kazdym slovem "voe".
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Prosinec 2007, 22:32:18 »

gaz>
Citace
kdyz se rekne "bud sam sebou" tak si predstavim: ver sobe, neboj se za sve nazory, nesnaz se byt hrdina kdyz nejsi, nedelej ze sebe proste neco co nejsi...
to sice taky, ale obecneji "byt sam sebou" = "chovat se jak je ti to prirozene", me je prirozene sedet u kompu programovat, browzdat po netu nebo modelovat, nebo lezet nad kusem papiru a neco si cmarat, kdyz uz me nekdo vytahne ven (uz to je mi neprirozene) tak se chytnout prvni letme poznamky tykajici se nejakeho odborneho / filozofickeho tematu a zacit ho rozresovat. To abych se zacal s nekym bavit "normalne" (od slova zabava) je pro me treba nanejvys neprirozene a nevim jak nato. Takze pri tom fakt nemuzu byt svuj.  To ze jako nezdolny kreativec se pokousim delat vsechno jine nez se drzet navodu a rad je mislim prave dost k moji skode, a jedne z duvodu proc to nikam nevede. Myslim ze by drzeni se navodu bylo o hodne konstruktivnejsi nez muj velice invencni (originalni) nastrel nahodneho chovani (v te situcai ktera je mi neprirozena, a tak nemam zadne jine voditko nez nahodu), kterym me posedne Loki a jemu podobni skodilibi rozpustili buzci.
« Poslední změna: 18. Prosinec 2007, 22:36:19 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Prosinec 2007, 23:19:58 »

ja + 0254:  Potlesk Někdo pochopil, co se snažim posledních několik hodin vysvětlit Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 18. Prosinec 2007, 23:44:33 »

ja + 0254:  Potlesk Někdo pochopil, co se snažim posledních několik hodin vysvětlit Úsměv
Neboj, chápou Tě i další Mrkající
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Prosinec 2007, 23:46:02 »

hlavne si na to nezacni narokovat prvenstvi, patent, a vudci ulohu v Lize Socialnich Looseru proti Povrchnosti  Mrkající ...podporoval sem te protze si dost dobre vyjadroval co sem chtel rici.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Prosinec 2007, 00:06:12 »

ok tak bud doslo k misunderstandingu u me nebo nevim ale kdyz se rekne "bud sam sebou" tak si predstavim: ver sobe, nestyd se za sve nazory, nesnaz se byt hrdina kdyz nejsi, nedelej ze sebe proste neco co nejsi... muzes zaroven byt sebou a zaroven pracovat na tom abys nerikal za kazdym slovem "voe" (jen priklad).. krom jineho slecne ukazes ze si veris protoze to jestli ji polibis se ridi jen tvym rozhodnutim a ne tim ze ti to poradil kamos, nejsi loutka, jsi jisty a nevedes reci o tom a tom nazoru protoze to rikaj ostatni

 Potlesk Dokonale řečeno - když hledá člověk partnera tak by přece měl přirozeně chtít někoho kdo o něj má zájem o takového jaký je . Přijde mi to jako reálný základ na kterém se dá stavět vztah .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Prosinec 2007, 00:21:06 »

jo, barbarelo, to by ses divila... posledni dobou tu mam dojem, ze urcita cast panskeho osazenstva ma zcestnou predstavu, ze vztah je nejlepe stavet na pocitu, to sem ale skvelej lovec, ulovil sem holku, ktera me nechtela. Nejsem ted sice sam sebou, predstiram pokazdy kdyz sem s ni a bojim se, abych nerekl neco spatne, ale nekoho sem ulovil, nekoho mam ... jupiii  Kroutící očima Ďábelský
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Prosinec 2007, 11:35:57 »

No koukám na ten nový trend , mě osobně by to zklamalo , kdybych někoho poznala a po čase zjistila , že je to jen hra , že to někde vyčetl a že skutečnost je jiná .
Pořád si stojím za tím , že primární cíl by měl být hledat někoho kdo má o mě zájem v celé mé přirozenosti .
Zřejmě patřím mezi "neulovitelné" typy , protože když chlapa chci tak ho prostě chci a pokud ho nechci tak ho prostě nechci .
A dejme tomu , že přijde situace kdy já chci chlapa , který je dejme tomu pomalejší , méně odvážný nebo stydlivější (nebo cosi,nevím jak to napsat) a to se mi nedávno stalo , tak mu nejprve dám prostor a pokud to nezabere tak jdu ke kormidlu já .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 19. Prosinec 2007, 16:48:55 »

Damy, nerad bych vas urazil, ale ze sveho okoli vim, ze slecny sice tohle rikaji, ale pak delaji neco uplne jineho.
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 19. Prosinec 2007, 18:54:51 »

Damy, nerad bych vas urazil, ale ze sveho okoli vim, ze slecny sice tohle rikaji, ale pak delaji neco uplne jineho.
To je obecně známá věc, že ženská něco říká, něco jiného si myslí a úplně něco jiného dělá Mrkající

Ale abych se taky vyjádřil k tématu: Imho je fakt nesmysl (jak holky říkaly), aby se člověk nějak přetvařoval a dělal ze sebe před slečnou něco, co není. Na druhou stranu někteří kluci jsou prostě od přírody "moc hodní" (takže je žádná nechce) a imho tahle "hodnost" často pramení z nízkého sebevědomí. Takže pro tyhle případy by mohlo být cestou ke zvýšení úspěšnosti balení zapracování na zvýšení vlastního sebevědomí, začít si vážit sebe samého atd. To je ale samozřejmě delší proces. Takový kluk už se pak nebude přetvařovat a bude to vycházet přímo z něj, bude sám sebou...
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 19. Prosinec 2007, 21:55:25 »

larry flint
Citace
jo, barbarelo, to by ses divila... posledni dobou tu mam dojem, ze urcita cast panskeho osazenstva ma zcestnou predstavu, ze vztah je nejlepe stavet na pocitu, to sem ale skvelej lovec, ulovil sem holku, ktera me nechtela. Nejsem ted sice sam sebou, predstiram pokazdy kdyz sem s ni a bojim se, abych nerekl neco spatne, ale nekoho sem ulovil, nekoho mam ... jupiii
Jo presne tak, s tim si muzu plne ztotoznit. Resp. budu moct ztotoznit az se mi tu nejakou ulovit podari.

holka ktera by se mnou byla kompatibilni, je asi tak casta jako ja tzn. dejme tomu tak 10^-4 (slovy jedna z deseti tisic), takze pri me frekvenci potkani tak 10 holek rocne, se na to fakt nemuzu spolehat.

barbarela.trust
Citace
mě osobně by to zklamalo , kdybych někoho poznala a po čase zjistila , že je to jen hra , že to někde vyčetl a že skutečnost je jiná.
To ti uplne verim ... protoze zenske maji evoluci vypestovane nutkani nalezt prirozeneho svudnika (proc prirozeneho? - protze to ma v genech a preda to potomkum) takze je samozdrejme musi srat, a musi jim pripadat nemoralni kdyz se to chce nekdo naucit umele (kdo v genech nic takoveho nema), a tim obelstit jejich senzory. Tzn. protoze jsou zenske takove sobecke mrchy je potreba se je naucit podvadet   Nápad  Smějící se

a sakra neotravujet furt s tim moc hodny - uz zacinate rikat neco jako "Kdyz nekdo nema ve vyzsim veku holku je to proto ze je moc hodny", no tak to teda fakt ne.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 19. Prosinec 2007, 22:43:31 »

Citace
To ti uplne verim ... protoze zenske maji evoluci vypestovane nutkani nalezt prirozeneho svudnika (proc prirozeneho? - protze to ma v genech a preda to potomkum) takze je samozdrejme musi srat, a musi jim pripadat nemoralni kdyz se to chce nekdo naucit umele (kdo v genech nic takoveho nema), a tim obelstit jejich senzory. Tzn. protoze jsou zenske takove sobecke mrchy je potreba se je naucit podvadet     

jako tak to jsi vystihnul úplně přesně....co maj dělat ty kluci, kteří když se budou chovat přirozeně, žádnou nezaujmou (dobře.....tak nějakou jo, ale ne takovou jakou by chtěly a to nemusí mít přehnaný nároky).
Pro dámy: Vy si jako myslíte že je pro kluka příjemné chovat se sice přirozeně, ale po každé první schůzce končit jako kamarád, kterej je úúúúplně super, úžasnej a určitě si ho každá holka kterou si najde bude moooooooc vážit!!! Jenže on si žádnou nenajde, protože sice mu každá tohle řekne, ale chtít ho nebude. Tak co tu pořád melete o tý přirozenosti. Když nejsem od přírody svůdník, tak aspoň zkusit pochytit něco, abych měl šanci....a ne se chovat přirozeně, bejt svůj a večer mi přijde SMS: " Jsi super, budem kamarádi"
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Prosinec 2007, 14:54:02 »

no nemuzu rict, ze bych mela problem pochpit jakoukoliv ze stran, ale...

ten navod je v podstate dobra vec, jen necekejte ze z toho vzejde neco dlouhodobeho. spis vam to pomuze otrkat se a najit si tu spravnou hranici, kdy jste jeste porad "sami sebou" a na nic si nehrajete, ale pritom uz budete mit zazite nejake metody, ktere vam pomuzou sbalit vasiu vyvolenou... asi tak no, protoze s damami souhlasim, ze krecovite drzeni se navodu a hrani si na nekoho jineho, ci pripadne zjisteni, ze nejste tim za koho se vydavate je posleze velke zklamani a verte mi, ze my tolikj casu na zjisteni techto faktu o vas nepotrebujeme...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 20. Prosinec 2007, 16:21:10 »

2henry: kdyz si stezujes na sve geneticke vybaveni, nebud sobeckej a uvedom si ze nikde neni psany ze by te mela naka chtit, proste kdyz ses takovej looser jakej ty veris ze jsi tak pro tebe ma evoluce jinej job. (Tohle jsem schvalne vyhrotil prtze mi prijde dost nefer zpochybnovat pravo kohokoli vybrat si sveho partnera... uz vidim jak ty ocekavas s otevrenou naruci uplne tu nejvic nehezkou/hloupou holku)

kdyz ti na tobe samem neco vadi (skutecne je lepsi resit to co vadi tobe samemu a ne co si myslis ze vadi nejakejm holkam, kde lidi berou ze ta a ta slecna maj ten spravny nahled na vec) tak s tim neco delej

taky fnukam ze sem na tom bidne a co to ma za vysledek.. uplne nic, a kdo za to muze, ja! zamysli se nad tim
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 20. Prosinec 2007, 18:30:48 »

...
Potlesk Výborně. Přesně tohle sem chtěl říct. I když si myslim, že to může mít o maličko větší úspěch, než píšeš. Protože problém bývá v tom primárním zájmu. Když vznikne, tak už je mnohem jednodušší projevit sám sebe, aniž by to slečnu odradilo (neplatí pro exoty).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Prosinec 2007, 18:41:04 »

Citace
kdyz ti na tobe samem neco vadi (skutecne je lepsi resit to co vadi tobe samemu a ne co si myslis ze vadi nejakejm holkam, kde lidi berou ze ta a ta slecna maj ten spravny nahled na vec) tak s tim neco delej

já se snažím s tím něco dělat, mluvit s lidma, číst knížky, články, ale přes to všechno pořád nejsem takovej jakej bych měl bejt abych měl úspěch u holek....
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS