Jak se mam predstavit holce ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 11:41:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se mam predstavit holce ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak se mam predstavit holce ?  (Přečteno 6084 krát)
Brax

Karma: -2
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 03. Leden 2010, 16:50:59 »

Parkrat jsem se videl s jednou holkou, ktera se mi libi.Myslite ze by bylo vhodne kdybych ji nekam pozval??Nebo se ji mam nejdrive predstavit a pak ji pozvat??Kdyz jsme spolu jeste nemluvili tak sem myslel ze na pozvani je brzo.Nez s ni zacnu mluvit...je lepsi se nejprve predstavit nebo zacit mluvit o cemkoli a predstavit se behem rozhovoru??
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Leden 2010, 17:16:57 »

Citace
je lepsi se nejprve predstavit nebo zacit mluvit o cemkoli a predstavit se behem rozhovoru??

Navaž s ní konverzaci, v průběhu rozhovoru řekni: "Jinak já jsem Jarda" ona se ti taky představí, a pak když si budete rozumět a když uvidíš, že si s tebou povídá ráda, tak jí někam pozvi....

jinak kolik ti je?
« Poslední změna: 03. Leden 2010, 17:20:51 od henry » Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Leden 2010, 19:04:06 »

To představení moc neřeš. Když si spolu budete chvilku povídat, prostě se představ a podle věku jí podej ruku (já ji teda podávám vždycky, ale k věku 16 let se mi podávání ruky nehodí). Když se tĚ zeptá na jméno sama, tím líp Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Leden 2010, 22:28:58 »

...je lepsi se nejprve predstavit nebo zacit mluvit o cemkoli a predstavit se behem rozhovoru??


Jak už tu zaznělo,normálně se představ během rozhovoru.S velkou pravděpodobností se představí taky.



...ale k věku 16 let se mi podávání ruky nehodí...


No já ti nevím,ale podle mě je to podání ruky důležité.Člověk pak vypadá víc duvěryhodně.Navíc je to DOTYK.Teda aspoň podle mě.(Já jsem podával ruku jen jednou).
Podle mě je nejlepší,při představování počkat,jestli ten druhý má chuť zvednout ruku,prostě to vicítit,aby pak se člověk nestrapnil.Já osobně na tom nevidím nic divného...


Pozor!:Při podávání ruky utři ruku o kapsu nebo tak,aby nebyla slizká.Taky aby nebyla "leklá ryba"(slabý stitsk)ale ani ji nedrť kosti.A dívej se jí do očí.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Leden 2010, 15:38:04 »

Já ruku podávám holkám na ulici furt, ale furt se mi to zdá divný Smějící se Třeba když přijdu do nový třídy, taky všem nepodávám ruku... nevim no, asi je to jen můj názor Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Leden 2010, 10:56:57 »

A čo takto jej podať ruku a ísť jej ju pobozkať ale na poslednú chvíľu si pobozkať ruku vlastnú?  Smějící se Mystery to tak myslím robí.. zdroj: N.S.-Hra
Zaznamenáno

redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Leden 2010, 12:17:24 »

Podávat ruku má přece první holka   Úsměv
Kluk se má představit a ona by měla odpovědět a podat ruku. Fakt je, že stydlivější s tím mají problém, tak pokud se sama neodhodlá, tak radši situaci zachránit tím, že ji podáš sám.

Obecně se asi nejlépe seznamuje přes nějakou konkrétní věc. Třeba upozornit na něco, co tě na ní zaujalo a nemusí to být ani vzhled. Třeba něco, co má a o čem jsi schopen prohodit pár slov. Ćím nápaditěji, tím lépe, chce to nějakou nosnou myšlenku  Mrkající
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Leden 2010, 17:19:11 »

Kuchařka: holka vypečená
1) oslovit na nějakou věc (důvod) - ahoj, nemáš na rozměnění za 50Kč, kdy jede autobus, kudy tudy tamhle...
2) navázat konverzaci na aspoň 0,5 minuty
3) seznámit se (mimochodem já jsem Petr). Následovat může ta ruka, ale já bych zkusil lehčí obejmutí (nastavíš ruce). Toho se neboj, určitě to bude mít úspěch
4) pokračování konverzace do soukromější roviny (a ty tady studuješ?)
5) a) jestli je situace vhodná a daří se, ihned ji pozvat na kofolu (nebo něco)
    b) musím jít, rozloučení a zeptání se na kontakt (jejda, já už musím letět, ale moc hezky se mi s tebou povídalo. Nechceš někdy někam zajít? Dej mi číslo)
pozn.: jestli se nedaří a vázne to, raděj se o další kroky nepokoušet, stejně by to nevyšlo a číslo vám pak nedá a ještě se budete cítit jako blbci

Potřebné suroviny: pár drobných na pití, čistou mysl, improvizaci, mobil
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS