Jak se s ní víc sblížit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 23:02:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se s ní víc sblížit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se s ní víc sblížit?  (Přečteno 37198 krát)
.Honza.
Host
« Odpověď #75 kdy: 24. Březen 2010, 16:08:01 »

NOVINKY

S tou holčinou ze třídy, se kterou jsem měl krátký románek, už nic není a nebude  Neutrální Za tu dobu co jsem vám nepsal, jsem se víc seznámil s tou mojí druhou kamarádkou, taky ze třídy, co má kluka. Vygradovalo to do té fáze, že si píšem pořád smsky, chodíme spolu ven jak jen to jde. Ale problém je, že ono to moc nejde Smutný Prostě má kluka a když jsme spolu venku po škole, tak jí pořád píše, volá a ptá se, kde je. Ona si mě docela oblíbila -> zamilovala, prostě jsme si už řekli, že se máme rádi. Tím jsem si jistej, ale problém je ten její kluk. Ona je taková, že se ho bojí zradit, říká, že to je hrozný a bere to jakoby spolu měli děti a půjčku na barák Úsměv Je to hlavně výchovou jejích rodičů, od malička jí vedou k tomu, aby byla hodná a věrná partnerka... Jenže co teď já? Je mně to blbý vůči tomu klukovi, protože ho znám. Ale ona je pro mě samozřejmě důležiťejší... Jak jí přesvědčit, aby ho nechala? chystám se, až budem osamotě jí prostě zkusit sbalit a nebudu čekat jen na KC Úsměv To už totiž proběhlo. Jestli to vypadá, že jen střídám holky a nevím co chci, tak mě to mrzí, ale už předtím jsem se zmiňoval jak to semnou je  Úsměv
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 24. Březen 2010, 16:27:18 »

Ak je to tvoj kamarát tak ruky preč. Ak nie tak predpokladám že sa ti zdôveruje s tým čo ju trápi,aké majú problémy a podobne. A potom jej jednoducho daj to čo jej v tom jej vzťahu chýba. Zober ju na nejaké zaujímavé miesto a tak podobne. Verím, že ty už si poradíš. Ak všetko klapne a nepôjdeš na to moc rýchlo tak by mala byť tvoja  Provokatér
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS