Jak se zachovat...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:58:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se zachovat...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se zachovat...  (Přečteno 19265 krát)
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« kdy: 01. Červen 2009, 18:15:21 »

Cuss all
Asi před rokem jsem se tu ptal na jednu holku... na to, jak flirtovat na procházce apod.. Mno tehdy to nevyšlo... ale teď to vypadá slibněj. Na druhýho máje jsme si dali první pusu pod stromem... teď za poslední měsíc jsem byl několikrát u ní... a dvakrát už se líbali vleže na posteli... mno dalo by se to kvalifikovat i jako petting přes oblečení, protože jsem jí často zajížděl rukou pod tričko... Mno teď má příští týden narozky a večer je sama doma, takže tam příjdu... Domluvili jsem se, že si uděláme nezapomenutelnej večer... A tady je hlavní problém... Mno potřeboval bych radu od někoho zkušenějšího, co se holce v takový chvíli může líbit... Nemyslím dárek, ale co spolu můžem dělat... Na sex ještě nejsme připraveni... a asi by to bylo i protizákonní... a něco podobnýho taky ne... mě napadá tak zkouknout nějaký film... ale to asi dělá často... chcu spíš něco neobvyklýho, co nezažije jenom tak... Aby se na to tak rychle nezapomnělo... poraďte pls...
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Červen 2009, 18:48:27 »

Jestli je vám oběma 14, nenapadá mě jak by vás moch někdo potrestat. Leda rodiče rákoskou Šťastný Já bych to nehrotil. Přines bych jí dárek, kytku, sehnal nějaký šampaňský nebo víno, pustil film a nechal to zajít, kam až se budete oba cejtit.
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Červen 2009, 18:57:17 »

Mně se třeba osvědčilo zvát holky na vodní dýmku (za časů kdy jsem ji ještě kouřil). Tak pokud máš tu možnost, a víš že by si dala, zkus si jí pujčit od kámoše a donést jí k ní dom. Je u toho prima posezení a pokec. A máte alespoň nějakou jinou aktivní činnost krom filmu (kde si absolutně nepokecáte), jídla, alkoholu či sexu.
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Červen 2009, 18:59:31 »

Mno na vínu jsme nějak domluvení... to je v poho... spíš jestli je něco originálního... mno dycky fascinovala společná koupel nevo něco podobnýho... ale to je asi moc... myslím něco podobnýho... ale ne tak moc...

Jo a vodnu... na té jsme spolu byli ještě minulý rok s mý bratránkem a nějak ji to nechytalo... říkala, že nekouří... takže to asi nepude...
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Červen 2009, 20:43:00 »

Mě napadly třeba nějaký masáže. Zkuste nějakou hru třeba, však na něco přijdeš. Je vám teprve 14, tak buď v klidu, dobře pro tebe, že už v tomhle věku jsi v takovéhle situaci. Já tomu říkám příjemný starosti - vymýšlet co a kdy dělat s holkou, která se mi líbí.  Mrkající
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Červen 2009, 05:55:25 »

Mě napadly třeba nějaký masáže. Zkuste nějakou hru třeba, však na něco přijdeš. Je vám teprve 14, tak buď v klidu, dobře pro tebe, že už v tomhle věku jsi v takovéhle situaci. Já tomu říkám příjemný starosti - vymýšlet co a kdy dělat s holkou, která se mi líbí.  Mrkající

Hmm... s masážema newím... zeptám se... ale mám doma tu knížku erotický masáže... tak by mi to možná pomohlo... a mrknu se na nějaký ty hry... osvědčená je flaška... ale je jich víc...
Zaznamenáno
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Červen 2009, 17:54:41 »

Čau,

hele nevim, jestli flaška ve dvou bude to pravý.  Smějící se
Zaznamenáno

Confidence is the key!
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Červen 2009, 18:13:43 »

taky mi to tak přišlo...
Zaznamenáno
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Červen 2009, 18:18:57 »

Ve dvou asi bude zbytečný hrát nějaký hry, když vám oběma bude jasný, o co vám jde.  Šokovaný
Zaznamenáno

Confidence is the key!
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Červen 2009, 19:43:36 »

To Chauffeur: Ale o tom ty hry právě jsou. Oba dva víte, o co Vám de, ale čim dýl to oddalujete, tak tim víc to chcete.
Zaznamenáno

scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Červen 2009, 19:59:11 »

Mno je to taková předehra... je to pak takový romantičťejší... i když na sex to fakt ještě není...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Červen 2009, 21:07:40 »

nějaká záminka se vždycky hodí... a proto hry Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Červen 2009, 21:42:30 »

 Smějící se To by byla teda pěkná pozvánka na sex. "Hele hraješ ráda flašku? Zrovna jí nemám s kým hrát a jsem v ní fakt dobrej mužu tě to naučit Úsměv"

Možná by stačil i ten film s osahávačkou a líbačkou. Pro ni to bude třeba nezapomenutelný večer už jen kvůli tomu, že bude s tebou.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Červen 2009, 07:04:24 »

Zrahrejte si Carcassone  Smějící se
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Červen 2009, 12:04:48 »

A nezapomeň šprcky... kdyby náhodou...
Zaznamenáno

scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Červen 2009, 13:16:04 »

Mno tak vyšlo to super... ae pak jsme byli na procházce... a ona pak řekla doma, že byla se mno... a rodiče jí zakázali za mnou chodit... že má na galánění dost času... do 18... krawina... mno chci se zeptat, jestli nemá někdo s něčím podobným zkušenosti... jak se musí na rodiče v takovýchto situacích... mě to příjde jako blbost, že v době, kdy má každá dvanáctka kluka říct, že ve čtrnácti na to má ještě dost času... spíš mi ale jde o to, co říct jejím rodičům... bo nevím taky, jestli nemají něco proti mě... ale já jsem jakože brán za slušňáka... inteligentního... ve společnosti... tak asi ne... ale spíš je potřeba to neak vysvětlit, že už má na to věk... pls jak?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Červen 2009, 13:56:13 »

Tak se scházejte tajně Úsměv To bude větší zábava, když je to zakázané S jazykem Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Červen 2009, 14:13:03 »

Mno to jo.. ae když nás někdo uvidí... tak to hned nabonzuje... a to bude průšvih... jak chcem to ak dělat... ae furt to nejde...  Šťastný
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Červen 2009, 15:09:49 »

Nechci tě nijak schazovat ale teďka se ukázal tvůj věk, 6e vás někdo uvidí a nabonzuje... No A  co vám můžou udělat zakázat chodit ven? A jak vás budou hlídat když jsou prázdniny? ( nevím kde vaši rodiči pracují, ale předpokládám, že by mohli být přes den pryč )

Hodně štestí, ale to jestli vás někdo uvidí nebo ne bych fakt neřešil
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Červen 2009, 17:11:24 »

hele, její rodiče taky byli mladí... pravděpodobně ale mají silnější cítění pro morální zásady... hlavně nedělej žádnou blbost (jako např. jít to vysvětlit rodičům osobně atp.)... osobně bych to řešil tak, že bych se s ní stýkal tajně...
a) rodiče to nezjistí => všichni šťastní
b) rodiče to zjistí, ale pokud nejsou blbí, uvědomí si, že pouhá jejich autorita už randění jejich holčičky bude bránit s problémy, takže se budou spíš snažit ten vztah "usměrňovat"... pokud dokáže v takové situaci holka zdůraznit, že jsi seriózní kluk a je schopná vyvrátit největší obavy rodičů (sama je zná nejlíp), tak to taky může dospět k win-win situaci... případu b) se ale pochopitelně snažte vyhnout...
kdyby náhodou došlo k tomu, že byste museli jejím rodičům něco vysvětlovat (tomu se ale pokudmožno vyhýbejte, ber to spíš jako radu pro případ že se bod b) začne komplikovat)... nikdy se nesnažte je přesvědčovat o vaší vlastní pravdě (a už vůbec neříkejte argumenty typu "každá 12 má kluka" - to se rodičům otevře kudla v kapse)... za všech okolností mluvte tak, abyste je přesvědčili o tom, že jejich pravdě vlastně váš vztah neodporuje... tahle rada bude použitelná zejména v případě, že budou její rodiče mluvit s ní (ty se k tomu pravděpodobně nedostaneš a ani se o to nesnaž)... a pokud to nevyjde, tak už je to tak trochu vabank ať už uděláte cokoliv...
nicméně have no fear a jděte do toho... lepší než abyste se ustrašeně ohlíželi přes rameno... do vězení ji nezavřou a banku taky nevykrádáte, tak co...
jo a ještě takový dodatek... jestli je jí 14, je dost pravděpodobné, že její rodiče mají velký přehled o tom, kde zrovna je... takže i když se pochopitelně snažte bodu b) vyhnout (pokuste se aby to její rodiče nezjistili), tak se na něj raději předem připravte, než abyste udělali nějakou úplnou kravinu, která by její rodiče rozpálila doběla (=> když už by byla situace taková, že to mají nevyhnutelně zjistit, tak ať to zjistí raději dřív a stravitelnější formou, než později a naštvaní).
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Červen 2009, 19:11:01 »

Mno hele... abych připoměl... vesnice je jedna velká drbárna... pokud tě uvidí někdo... buď ti závidí... a rozkecá to po vesnici... anebo to prostě jen tak chtějí rozšířit, ať je mezi babkama o čem kecat... bo varhaník z kostela, teda já... jsem známý... kdybych byl někdo jinej, asi by si mě nevšimli... ae takhle to o mě rychle roznesou...

jinak dík za rady... budu se tím řídit...

EDIT: jak si vzpomínám, největší jejich obavy jsou z toho, aby se nevdala předčasně... myslím, že se její sestřenka provdala v 18... a oni nechcou, aby dopadla podobně... a proto jí zakazují vztahy...
« Poslední změna: 21. Červen 2009, 19:26:45 od scooby » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Červen 2009, 21:18:08 »

(LOL předčasné provdání v 15ti) No, tak to máš peška, protože jsi narazil na iracionální rodiče. Ty jsou tou nejhorší variantou ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Červen 2009, 00:38:02 »

jo tak to ti tvoji situaci nezávidím... v katolickém prostředí je pochopitelně jasné, že některé argumenty prostě nemůžou fungovat... ale i tak bych do toho na vašem místě šel... pokud se nebudete líbat na každým rohu, tak vždycky můžete tvrdit, že spolu jenom chodíte ven a "kamarádíte"... i vám je přece jasné, že ve 14ti máte ještě času dost... ale když jsou mezi vámi určité sympatie a máte si o čem povídat, tak proč se nejít někam projít? pokud se vám podaří držet téhle historky a budete oba působit seriózně, tak by to mohlo projít... to by byla fakt smůla, kdybys natrefil na dogmatické nedůvěřivé diktátorské rodiče... ale každopádně to stojí za pokus... když se nebudete hned ze začátku tvářit jakože děláte něco zakázaného, tak by to mohli dospělí vzít...
btw, ty jsi varhaník už ve 14ti? to je docela slušný výkon... i když na vesnici asi není až taková "konkurence" (v dnešní době už nejspíš není nějak velká ani ve městěch), takže spíš byl farář rád, že má někoho, koho může za ty varhany posadit (eventuelně záskok za jiného varhaníka)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Říjen 2009, 18:27:10 »

Tak po dlouhé době přidávám na tohle téma...
Takže jako jsme to trochu pořešili... dycky řekla, že jde sama na kolo... a nějk se potkali... a byli spolu... nebo po škole a tak... v tom zatím není nějak problém... i když poslední dobou jí všechno zakazují... a když jsou rodiče v práci... tak musí k babičce a tak... ale portřebuju poradit od těch, co tohle znají...
Možná jsem to už zmínil, ale jsme spolužáci... což na jednu stranu výhoda, bo když nám to zakazují... tak se aspoň vidíme ve škole...Šťastný... ale na druhou stranu je to dost nevýhoda v tom, že už není o čem kecat... z těhle důvodů s ní radši nesedím... jen v některých hodinách, když jde kecat... ale i tak mi často dochází témata... a tak potřebuju trochu poradit... protože piškvorky a sudoku je už trochu všední...Šťastný... a jiné hry... jako třeba flašku nehraje vůbec...Šťastný... což je na přemýšlení... takže bych potřeboval nějakou hru...co jde hrát ve dvou a potřebuju k tomu jen tužku nebo papír... už jsem zkoušel i hledání sychrajsky na oblečení...(vřele doporučuju... best...Šťastný...)... ale chcu něco, co jde hrát i ve třídě... a zároveň zaujme a zabaví... bo se v tom trochu nevyznám... dík...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Říjen 2009, 09:14:46 »

A co hodná malá kočička? Úsměv

Jeden sedí na židli a musí mít strnulý výraz a nesmí se usmát. A druhý se musí snažit ho rozesmát. Ale nesmí dělat nic jiného než říkat "Hodná malá kočička" a hladit ho po hlavě. Ten co sedí musí vždycky potom říct "Mňau" Úsměv A je to fakt těžký a docela sranda.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS