Jak se zachovat...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:16:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se zachovat...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se zachovat...  (Přečteno 19263 krát)
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 28. Leden 2010, 19:23:05 »

Tak mám další pokračování příběhu...
Tak jak jsem psal o zákazech a tak... tak její taťka... mno je nějaký stavař... tak je celou zimu doma... mno tak jsem se rozešli, ae s tím, že to ještě zkusíme, někdy na jaro... ae to není jádro problému

Tak jsem si řek, že nezůstanu sám... a tak jsem uviděl good holku, tak jsem jakože flirtoval... ae ona byla zadaná... tak jsem nic nechtěl... bo toho kluka znám... a nechtěl jsem mu to udělat... ale pak mi sama napsala, že už ho nechce, a chce mna... tak říkám good... nikoho nemám... a jemu to snad vadit nebude... tak jsme chvíli byli spolu... ae jak se to dozvěděla ona... mi napsala něco jako, že mě furt miluje a tak...ae já jsem jí řek, že to nemá cenu, že by to stejně mohlo být až na jaro... Mno a tohle je jádro:.. psala... ale já se můžu zeptat mamky... ... mno tak s tou holkou to nevyšlo... tak jsem si pak řek, že asi ještě nikoho nemám... a když mě furt miluje... mno ae toš ona psala, že už si někoho našla mezi tím... ae tak zas za týden, že to nevyšlo ani jí, bo co... Tak samozřejmě přišla znovu omluva typu, že se ke mě chce vrátit a tak... tak jsem řek že jo... Mno a tohle je druhý problém... pak zase napsala... zkusíme to na jaro, jo?... ...

A v tomhle je problém... mě to příjde, jako že pro ten vztah nechce nic udělat... že su na všecko sám... s tím snad máte zkušenosti... jak donutit holku, aby něco udělala... A taky nevím, jestli to předtím neměl být jen nějaký trik bo něco tak...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 28. Leden 2010, 23:30:11 »

To není možný tohleto :-DDDDD

A zkoušels ji sbalit při tom, když jí budeš tvrdit, že máš holku? něco stylu: (Někoho mám, ale můžem spolu něco zkusit)
Zaznamenáno
Chegi



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 28. Leden 2010, 23:51:12 »

Dle mého názoru jsou slepované vztahy na prd,ale zkus to, co tvrdi petanx,mohlo by to treba klapnout,zarlivost dela divy Úsměv
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 29. Leden 2010, 07:55:34 »

Mno jako nápad dobrej...Šťastný... takk ale na druhou stranu se bojím odpovědi typu... ty už máš zas další holku... už na tebe kašlu...bo tak něco...Šťastný... jo a k slepovaným vztahům...Šťastný... to slepujem už asi po hodněmoctý...Šťastný.... a dycky to šlo...Šťastný...
Zaznamenáno
Chegi



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 29. Leden 2010, 09:46:49 »

Jasny slepit se to da,ale jde o to jakou to ma potom zivotnost. Lidi se rozchazej vzdy kvuli nejakymu problrmu,chovani a pravdepodobnost ze se clovek zmeni je dle meho nazoru miziva. Jestli to nekdo vidi jinak,tak me prosim nekamenujte Šťastný
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 29. Leden 2010, 17:47:56 »

Jasny slepit se to da,ale jde o to jakou to ma potom zivotnost. Lidi se rozchazej vzdy kvuli nejakymu problrmu,chovani a pravdepodobnost ze se clovek zmeni je dle meho nazoru miziva. Jestli to nekdo vidi jinak,tak me prosim nekamenujte Šťastný

Obecně platí,že slepované vztahy dlouho nevydrží.Ale co já vím z rodiny/známých tak bych řekl,že spíš opak je pavdou  Neutrální
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Chegi



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 29. Leden 2010, 19:29:02 »

To HOX: Jasny taky znam pary,ktery to dali dohromady a jsou spolu stale,ale znam daleko vic paru ktery to zkusily a nakonec to zase nevyslo.
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 30. Leden 2010, 08:41:53 »

Mno jako ono náš slepovaný vztah je slepovaný již kvůli dostkrát zmiňovanému problému RODIČE... co naděláte... každý je nemá takový, jaký si přeje...Smutný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 30. Leden 2010, 09:29:15 »

Každý nemá ideální rodiče, to máš pravdu, ale že s tebou kvůli rodičům nechce chodit je hlavně JEJÍ problém, ne rodičů.

Jestli tě to slepování baví, tak zůstaň. Můj názor je, že bys jí měl ukázat, že nejseš poskok, kterej se k ní přitulí, jak si ona bude pískat. Prostě jí ukaž, že chceš všechno nebo nic. Mohlo by to vyjít, jseš ve výhodě, když tě prý "miluje" (v 15ti tomu budu věřit asi jako předpovědi počasí na dva týdny dopředu).
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 30. Leden 2010, 10:40:23 »

Mno zkusím si s ní rozumně promluvit... pstě proč se jich nechce zeptat....
tohle mi psala

Kika: ahoj..su tu jen na 3min.....sry..delej nemuzu
Já:..... toš říkej
Kika: tož zkusíme to na jaro..
Kika: nic víc k tomu nemám co říct....
Kika:ct?
Já:né... pstě nezeptáš se té mamky......
Kika: na jaro pls
Já: a řekneš proč?,... pls
Kika: sama nwm..
Já: ae musíš...Šťastný... to je divný ne...Šťastný
Kika: fakt nwm...ae tož zkusíme to na jaro..okey?
Já: já nevím... jen se bojím, že o tebe zas přijdu....
Kika: neboj..nepříjdeš..Úsměv
Já: a taky nevydržíím také čekání...
Kika: tož ja tiez ne.ae co naděláme..Šťastný
hey nic musím off..Šťastný..pp

Tak já nevím...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 30. Leden 2010, 10:49:18 »

tímhle stylem něco řešit... navíc přes ICQ... hustě:-D no každopádně jdi do toho, aspoň se něco přiučíš... nebraň se zkušenostem, ať už dobré nebo špatné, vždycky ti něco dají!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 30. Leden 2010, 13:50:21 »

"já nevím... jen se bojím, že o tebe zas přijdu...."
ona diriguje a ty ji posloucháš. Nakonec tě stejně odkopne a bude Úsměv. Jak píše joei, aspoň získáš zkušenost, tak dělej jak myslíš Mrkající

(btw. to už nikdo v patnácti dnes neumí psát česky???)
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 30. Leden 2010, 14:37:50 »

mno jsem jí předtím po škole říkal... nevyřešíme to tady... a ona že... pak na icq...Smutný... mno ae tak když jsem ju odkop já... tak se najednou chovala jako andílek... a teď...Smutný... nevím
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 30. Leden 2010, 14:45:03 »

Scooby něco takového jsem si taky jednou zažil. Dej si facku a koukej vystřízlivět! Jediné co z tohoto vztahu můžeš vytěžit jsou skutečně jen ty zkušenosti. Protože věz, že v budoucnu to s ní nebude jiný. A pokud tě nijak neuspokojuje to, co spolu máte doposud, nebude tomu jinak ani na jaře. Vydáváš svojí energii na řešení takovéhoto problému a přitom už jsi mohl dávno mít novou a lepší holku.
Téměř vždy když si kluk najde novou holku, příjde mu lepší než ta předchozí. Tak uzavři tuhle mrtvou kapitolu, investuj svoje úsilí do jiné slečny a poskoč o level vejš Mrkající
Zaznamenáno
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 30. Leden 2010, 14:51:01 »

Kámo...Šťastný... ono bych rád... ae existuje problém toho, že su furt na základce 20 km od nejbližšího města...Smutný... jako na střední půjdu asi do brna... = dost bab = OK... ale ted ještě nějaký výběr moc nemám... bo su i já dost omezovaný rodičema... když jsem jel jednou za holkou asi 20 km, naši z toho byli polomrtví... prý su moc mladý, abych tak jezdil za babů... jinak bych s tím seknul... bo mě to štve...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 30. Leden 2010, 15:08:29 »

scooby: vis v cem je zasadni rozdil mezi realnou komunikaci a komunikaci pres ICQ? v tom, ze na ICQ se strasne snadno rikaji vsechny mozny kraviny, jako treba "miluju Te", "neboj se, neprijdes o me",... v  realu ale muze byt situace dost odlisna...
kdyz ti i pres ICQ napise "sama nwm", tak je dost jasny, ze se skovava za ICQ a ze ma v hlave proste bordel...
mas dve moznosti: budto se na tuhle vykasles a najdes si nejakou jinou (to je nejspis rozumnejsi reseni), nebo to s touhle zkusis, ale pak se priprav na to, ze ti na konci zbydou fakt jenom ty zkusenosti... ty se ale pochopitelne hodi taky, takze pokud chces nejaky uzitecny nabrat (prestoze nejlepsi reseni by bylo poslat ji do haje), tak si od ni prestan nechat diktovat podminky
=> beres budto vsechno, nebo nic... a pokud na to ta holka nepristoupi, tak je jasny, ze pri prvni znamce potizi by ten vztah stejne hodila pres palubu a ty bys byl akroat zbytecne nasranej Mrkající

20 km od Brna? jestli ti tam jede nejaky rozumny spojeni (coz s IDSJMK neni az takovej problem), tak proc se nevydas do mesta uz ted? dokud se spokojis s tim, co ti zrovna cvrnkne do nosu (a na dedine sou ty moznosti trochu omezenejsi), tak budes ty zkusenosti nabirat rychlosti auta ve spicce na Kolisti Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 30. Leden 2010, 15:17:35 »

mno.divajsa....rikala sem ze to zkusime na jaro...nwm..podivej...neak nesu na dalsi vztah s tebu pripravena..myslela sem,ze se zkusim do tebe znovu zamilovat,ae asi to nejde..ani nwm poc..pste sem si jaksi zvykla byt uz sama..promin.fakt nwm co rict..ae uz se neak do tebe nedokazu znova zamilovat..ani nwm poc.. vysvětlí mi to někdo??...Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 30. Leden 2010, 15:46:09 »

vysvětlí.... je jí 15!!! slovy patnáct!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 30. Leden 2010, 15:51:49 »

suit up, sedni na bus do Brna a najdi si nejakou jinou Mrkající nevyrovnaná 15ka s praštěnými rodiči, to je hodně blbá kombinace Kroutící očima
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
scooby
*
Karma: 0
Věk: 29
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 30. Leden 2010, 15:56:05 »

Mno tak jste trošku blbě pochopili, že Nejbližší město je asi Uherský Brod... a Brno je 120 km...Šťastný... ale tak né... 1. už jsem se na to vykašlal... mi řekla, že už se znova zamilovat nedokáže... mno jediná chyba je, že je spolužačka... takže to ještě budu muset nějakou dobu vydržet...Smutný... ae máte pravdu... asi je ještě mladá a neví co chce...Šťastný... jo a je jí 14 - slovy čtrnáct...Šťastný
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 30. Leden 2010, 19:10:26 »

aha, tak to se omlouvám, myslel jsem ze to mesto 20 km od Tebe je Brno Šťastný
to, zes ji pustil z hlavy je asi nejlepsi vec, kterou jsi mohl udalet Úsměv upnout se na jednu jedinou holku a jeste k tomu 14ku nebyva dobry napad Šťastný
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS