Jak se zachovat po odmítnutí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:42:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se zachovat po odmítnutí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se zachovat po odmítnutí  (Přečteno 32208 krát)
HoQ
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30. Září 2007, 20:12:45 »

místo otázky: "Smím prosit?"
konstatuj: "Smíš prosit"   Super!
Zaznamenáno
The_Black_Jack



Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 30. Září 2007, 20:17:20 »

rofl Šťastný ale zkouset to nebudu Podivený
Zaznamenáno

I hovno ma sve mouchy.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 30. Září 2007, 20:50:07 »

Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
Pokud jde přímo o běžnou lekci tanečních, tak je podle mě zbytečné něco originálního vymýšlet. Pokud jde třeba o ples, tak stačí něco jako "ahoj, pojď si zatancovat" .
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 30. Září 2007, 21:02:40 »

místo otázky: "Smím prosit?"
konstatuj: "Smíš prosit"   Super!

Že bych byl šílenec a zkusil to?  Šťastný
Radši jen u kámošky, u který si to můžu dovolit.

Ale co třeba prostě jen Jdeš si zatancovat?
nebo lepší je rovnou výzva Pojď si zatancovat, jak napsal Galileo.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 30. Září 2007, 21:11:23 »

Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
Ahoj, nechceš si zatancovat ?

a) ano - a jde
b) ne  Směrovka ty : tak to jsem uhodnul dobře (z nějakého filmu od Vlasty Buriana, ale s tancovanim to nesouviselo), tak se měj, ahoj
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 30. Září 2007, 21:11:54 »

Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
Smím prosit a úsměv? Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 30. Září 2007, 21:35:26 »

Jistě neodoláte pokušení a zatančíte si se mnou Šťastný
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 30. Září 2007, 21:36:34 »

nejak se mi vybavilo "pojd si hodit hrbem" ale uz vazne nevim z jakeho filmu to bylo  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 30. Září 2007, 22:44:49 »

Spíše by jsi se měl připravovat na to, že to výjde. Když to budeš dělat opačně, tak to spíš povede k neúspěchu, protože s neúspěchem budeš počítat. Otoč kartu na druhou stranu. Mrkající
Ale žádný zbytečný představy o tom jak a co. Toho se akorát lekne (už teď řeší proč to nemý vyjít). Prostě si vsugerovat, že o nic nejde, nechat tomu volný průběh a na místě už pozná na čem je.
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 30. Září 2007, 22:53:48 »

Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
A co prostě jen "nezatancujem si ?/ nepůjdem' si zatancovat?" apod. Smím prosit může působit někdy trochu moc formálně, ake u tanečních je to jedno. Nic extra originálního není imho potřeba vymýšlet, prostě ji jen vyzýváte k tanci, přece nechcte působit tak, že na to musíte mít berličku nějakého vtipu.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 01. Říjen 2007, 08:55:50 »

kdyz zavzpominam na dobu svych tanecnich, tak pro me nebylo dulezita ani tak to, co ten borec  placne na uvod, pze pod dohledem tancmajstra sem stejne jit tancit musela, ale podstatne bylo to nasledujici, tedy jestli ten kluk umel vymyslet neco, o cem se ty dva tri tance bavit .... nic vas neotravi vic, nez kdyz trikrat za vecer odpovidate na otazky typu: kam chodis do skoly a je to tam dobry? a co treba zajit do kina? nebo v horsim pripade pul hodiny kluka poslouchat jak si pocita kroky a rikat si, jeste jednou mi ty k.... slapnes na ty boty za tri tisice, tak se rozluc se zivotem  Provokatér
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 01. Říjen 2007, 09:52:11 »

Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
Poď vole? Šťastný

taneční nejsou diskotéka, ale kurz společenského chování, vy chytráci Projel jsem to
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 26. Říjen 2007, 22:47:56 »

Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
Smím prosit a úsměv? Šťastný

a nebo přstoupit ke slečně, uklonit se a nastavit dlaň, k tomu: "Slečno, můžu Vás doprovodit na parket?"
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 27. Říjen 2007, 01:01:49 »

Nebo "Slečno, nemohl jsem si nevšimnout vaší nezměrné touhy k tanci. Bude mi ctí ji proměnit ve skutečnost. " A slečna "Cože?" A ty "Smím prosit?" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 27. Říjen 2007, 10:13:17 »

Nebo "Slečno, nemohl jsem si nevšimnout vaší nezměrné touhy k tanci. Bude mi ctí ji proměnit ve skutečnost. " A slečna "Cože?" A ty "Smím prosit?" Šťastný

 Šťastný
Hezký..
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 27. Říjen 2007, 11:27:25 »

Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
Smím prosit a úsměv? Šťastný

a nebo přstoupit ke slečně, uklonit se a nastavit dlaň, k tomu: "Slečno, můžu Vás doprovodit na parket?"

Moc pekny, pokud na tohle nezabere, tak je to studenej cumak. Vtipne a sebevedome Úsměv
Mozna mala obmena do oznamovaci vety: "Slecno, rad bych vas doprovodil na parket."
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 27. Říjen 2007, 11:46:22 »

Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
Smím prosit a úsměv? Šťastný

a nebo přstoupit ke slečně, uklonit se a nastavit dlaň, k tomu: "Slečno, můžu Vás doprovodit na parket?"

Moc pekny, pokud na tohle nezabere, tak je to studenej cumak. Vtipne a sebevedome Úsměv
Mozna mala obmena do oznamovaci vety: "Slecno, rad bych vas doprovodil na parket."

tím vlastně ji stavíš před hotovou věc a nedovoluješ jí použít uhýbací manévr Mrkající
Tazatel riskuje odmítnutí  Směrovka dívka bude mít pocit, že po ni nejdeš na jisto, čili v ní vzbudíš jistý otázky: A co když?..
Není nad tajemnost  Mrkající
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 27. Říjen 2007, 12:31:01 »

tím vlastně ji stavíš před hotovou věc a nedovoluješ jí použít uhýbací manévr Mrkající

No a o tom to je  Šťastný
Zaznamenáno

Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 03. Listopad 2007, 23:32:39 »

.... nic vas neotravi vic, nez kdyz trikrat za vecer odpovidate na otazky typu: kam chodis do skoly a je to tam dobry?...
Přesně tohle začínám nyní řešit a snažím se vymýšlet nové otázky  Provokatér Nicméně se stejně ptám i na  školu či zájmy Přemýšlím . Sice to jsou asi hodně časté otázky, ale mně připadaj jako základ o poznání protějšku  Nemocný#39;   
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 24. Únor 2008, 11:28:54 »

chtěl bych oživit a možná trochu poupravit jedno staré téma
Situace: pozvete holku na kafe a ona vás odmítne. Jak se správně zachovat?
Samozřejmně že vás neodmítne přímo ale nějakou tou výmluvou typu "na to kafe bych hrozně ráda šla, ale teď máme zrovna frmol v práci, někdy se ozvu".

V poslední době na podobné odmítnutí reaguji jen krátkou odpovědí typu "OK. Měj se hezky. Ahoj". Je to tak zprávné?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 24. Únor 2008, 13:15:58 »

Co neříkat:
"OK, tak kdyby si kdykoli chtěla, tak se ozvi. Budu čekat!"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 24. Únor 2008, 13:17:56 »

Ava: fakt?
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 24. Únor 2008, 13:41:20 »

"Na to kafe bych hrozně ráda šla, ale teď máme zrovna frmol v práci, někdy se ozvu".
V poslední době na podobné odmítnutí reaguji jen krátkou odpovědí typu "OK. Měj se hezky. Ahoj." Je to tak správné?
Já to tak dělal snad vždycky, na nic lepšího sem zatim nepřišel. Úsměv

BTW jaký máte zkušenosti s reakcí slečny na opětovný pozvání v případě, že vás poprvý odmítne (tim "nepřímym" způsobem, kterej zmiňuje Galileo)? Dala si někdy říct? - Já to zkusil jen jednou, hned u tý první, kterou sem v životě zval, a dočkal sem se jen jasnějšího a razantnějšího odmítnutí. Smějící se Takže to nedělám.
« Poslední změna: 24. Únor 2008, 13:46:54 od Stranger » Zaznamenáno

Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 24. Únor 2008, 14:41:15 »

Stranger
já jsem zkoušel zvát opakovaně pouze v době, kdy jsem ještě neznal tuhle ženskou strategii a vážně jsem věřil že mluví pravdu, když říká "tento týden mám hodně práce, možná někdy později" Šťastný Jednu jsem takhle zval asi třikrát (vždy jsem zavolal další týden) a vždy mi řekla podobnou výmluvu. Byla to nějaká manažerka, tak jsem si naivně myslel, že fakt nemá čas. Úsměv Po měsíci podobného zvaní mě už odpálkovala rovnou.

Jednou nebo dvakrát se mi ale stalo, že holka která mě takhle nepřímo odmítla, se po nějaké době ozvala sama a začala mě zvát na kafe. Možná, že fakt hrálo roli to, že jsem ji řekl jen "tak ahoj". Šťastný
Zaznamenáno
Shaolin

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 24. Únor 2008, 17:44:23 »

A co třeba:

On: Smím prosit?
Ona: Já netančím.
On: Já normálně taky ne, bude sranda!

Nebo:

On: Smím prosit?
Ona: Nezlobte se, jám přítele.
On: Já jich mám, a stejně tancuju!

On: Smiem prosiť?
Ona: Nehnevaj sa, ja mám priateľa.
On: Ale ja nie som žiarlivý.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS