jak si polepsit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 15:24:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak si polepsit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak si polepsit?  (Přečteno 5746 krát)
n5ver

Karma: -1
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 09. Prosinec 2009, 21:59:43 »

ahoj, s touhle holkou se znam prakticky od mala. jsme velci kamaradi, ale ja bych chtel bud abychom byly jeste vetsi kamaradi a nebo i neco vic. s tou holkou chodim do tridy, ale to neni zas takovej problem. jenze de o to, ze sem pro ni ten s kym je vzdycky sranda (rikam kraviny, dozenu ji k zachvatum smichu  Šťastný ale zase to neni tak prirozeny ale spis vynuceny, abych byl alespon necim zajimavy) a i se s nim da bavit s necim se sverit atd. jenze ja nevim chtel bych ten vztah prohloubit, ale nevim jak.

prosim poradte mi nekdo ze skusenejsich
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Prosinec 2009, 22:19:47 »

Mno ... co si budem ...
Znáte se od mala, jste hodně dobří kámoši a neuvedl si věk (ale tipnu - 15 až 16). V téhle chvíli máš jednoduše řečeno těžkou pozici. Z kamarádů si holky často partnery nedělají. Buďto si všimneš, jestli k tobě chová sympatie podle jejich reakcí a zkusíš ji pozvat vysloveně na rande... a nebo ji na to rande pozveš bez sympatií...
Musíš si říct, jestli máš ještě co jí ukazovat (nebo spíše nabídnout) ze své osobnosti. Zda-li jí můžeš ukázat nějaké další stránky svých povahových rysů atd., které na tobě ještě nemohla moc pozorovat. Každopádně bys měl být sám sebou a nepředstírat, že jsi strašně vtipný, jen aby jsi ji sbalil. Osobně ti neporadím víc, než to zkusit - ale možná riskuješ kamarádství... to už záleží na té holce (kdyby to nevyšlo). A ze své zkušenosti - uháněl jsem holku od 8. třídy (přibližně) a pořád to z m éstrany bylo jen takové na oko kamarádské sbližování, spousta společných procházek, učení atd atd. (taky spolužačka Úsměv ) ...a ono pořád nic Řekni to mé ruce . Pak to opadlo (někdy kolem druháku na gymplu) a já nabyl nějaké sebevědomí. Ve třeťáku jsem si s ní zase začal víc psát apod., až jsem jí prostě pozval na rande, při čemž jsem slovíčko "rande" zdůraznil, aby bylo tak nějak jasné, že už nechci dál jen kamarádit... to se vyvedlo náramně a už přes rok spolu chodíme... Neříkám, že úspěch je zaručený, ale pozváním na rande zjistíš nejlíp, na čem ve skutečnosti jsi ... přeji hodně štěstí ...  Nápad
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Prosinec 2009, 23:22:52 »

Buchy navrhuje přímou cestu...rande. A co zkusit pomaloučku s nějakým důvěrnějším chováním. Třeba nějaké lichotky, z kterých by bylo jasné, že se ti líbí a že jsi s ní rád? A podle jejích reakcí můžeš odhadnout, zda by měla zájem o nějaký hlubší vztah.
Zvláštní je, jak chlapi mají pocit, že ženskou nejvíc upoutají nějakým předváděním svých předností. Já osobně mám mnohem radši, když mi muž dá najevo, že ho zaujaly mé přednosti - nejen fyzické samozřejmě Úsměv
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Prosinec 2009, 23:38:27 »

A je to tak posledních 10 a méně let nebo od vždycky? Myslim, že do (a okolo)  takovejch 20ti to zas takovej zázrak neni v tomhle ohledu Mrkající Jak známo ženy zrají jako víno. Když chceš sladký tak ho musíš pít brzo a kouká z toho bolehlav Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
n5ver

Karma: -1
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Prosinec 2009, 06:18:40 »

Buchy navrhuje přímou cestu...rande. A co zkusit pomaloučku s nějakým důvěrnějším chováním. Třeba nějaké lichotky, z kterých by bylo jasné, že se ti líbí a že jsi s ní rád? A podle jejích reakcí můžeš odhadnout, zda by měla zájem o nějaký hlubší vztah.
Zvláštní je, jak chlapi mají pocit, že ženskou nejvíc upoutají nějakým předváděním svých předností. Já osobně mám mnohem radši, když mi muž dá najevo, že ho zaujaly mé přednosti - nejen fyzické samozřejmě Úsměv

no jo jenze jaky?  Úsměv
Zaznamenáno
n5ver

Karma: -1
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Prosinec 2009, 19:04:26 »

tak ja nevim dneska sem se bavil s kamaradkou ktera je ehm lesbicka a ta mi poradila at ji to reknu ale ja si nejsem jistej jestli je to dobrej napad

jo a jeste nevim jak se k ni dostat a zacit mluvit kdyz je bud s kamoskou nebo nevim proste obklopena lidma  Podivený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Prosinec 2009, 20:04:40 »

LOL. Nikdy, Nikdy, Nikdy, ale opravdu NIKDY to neřikej. Jestli všechny rady tady jsou kraviny, tak tahle jediná je správná a 100% platí ! ! Úsměv Ještě jednou NIKDY.

Jediná vyjímka je, když je nad slunce jasnější, že máte oba chuť se na sebe vrhnout. A i v tom případě je lepší konat než mluvit (a vrhnout se na ní).

OT: Citace z Muži jsou z marsu a ženy z venuše: "Když bylo ženám smutno a padli na ně deprese, založili debatní kroužky a povídali si o svých problémech. Moc jim to nepomáhalo a jejich deprese byly čímdál hlubší...." Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
n5ver

Karma: -1
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Prosinec 2009, 20:15:44 »

jestli jsem to dobre pochopil tak jako mam prijit naznacit ji to a vrhnout se na ni? z toho kouka mmodrina pod okem  Šťastný
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Prosinec 2009, 20:42:58 »

Ne Šťastný Ava ti chtěl naznačit, že máš spíše "činit než plácat dutou slámu" jinými slovy, neverbalizovat
o svých záměrech spíše jí naznačit, svůj zájem => činy. Když jí to řekneš, tak nejen že to nedopadne dobře (ona se bude cítit pravděpodobně nepohodlně) , ale i si pěkně nabiješ h*bu a jestli je ze školy o to hůř se budeš později cítit..

Holky dávaj příšerný rady => tohle je taky pravda, akorát se z její "dobromyslnosti" stane tvůj rozpak a budeš naštvanej, že ti tu radu dávala a tys na ní dal.

« Poslední změna: 10. Prosinec 2009, 20:46:22 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Prosinec 2009, 20:44:23 »

LOL, ty seš trubka Šťastný

Jistě, že ne. "Jediná vyjímka je, když je nad slunce jasnější, že máte oba chuť se na sebe vrhnout." Přečti si to znovu a pomalu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
n5ver

Karma: -1
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Prosinec 2009, 21:29:25 »

jo aha tak ted sem to pochopil sem to ale vul Šťastný
Zaznamenáno
n5ver

Karma: -1
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Prosinec 2009, 22:35:02 »

a mate nekdo prosim nejakou radu jak bych u ni mohl "stounout v cene"? tak s lichotkama jsem uz zacal to dopadlo velmi dobre "par" laskavosti uz sem taky udelal. dostal sem pusu jenze byla spise "kamaradska" a to jak vite chci zmenit.
« Poslední změna: 11. Prosinec 2009, 22:38:46 od n5ver » Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Prosinec 2009, 23:35:21 »

Stoupnout na ceně už můžeš tím, že jí přestaneš lichotit, jinak se dočkáš jen té sladké kamarádské pusy  Úsměv. Někde jsem před pár dny četl, že je lepší ženu ocenit, než lichotit.
Dále, zvýšit svoji cenu můžeš..
a)Jsi mikina u čongů, stojíš levně, a proto se hned roztrháš a můžeš jít do koše - takže tímto bodem je řečeno, že jsi necenný a manipulovatelný, protože mikinu u čongů kupujeme proto, aby jsme odpoledne mohly hrát fotbal a pak se vrátit domů s dírou na loktě. (Tady jsi na zahození, může si s tebou dělat co chce a to ji potom časem omrzí, zkrátka ji nebavíš, vždyť muž má vézt ženu, nikoliv žena muže)
b)Teď jsi mikina ve značkovém obchodě, jsi dražší a kvalitnější - a tímto bodem ti je řečeno, že bys měl být něco drahého, vzácného a důležitého se kterým si není radno zahrávat a tak bude mít tvoje holka nějaké pravidla proto, aby tě neroztrhla, protože kdyby roztrhla drahou mikinu, nebyla by ráda. (Tady si od ní nesmíš nic nechat líbit, jsi drahej - takže buď sám sebou)
Například, já dřív byl na holky hodný, nedokázal jsem s nima mluvit, jen co ze mě za čas vypadlo byla nějaká lichotka, nervózní jsem byl když na mě nějaká koukala nebo promluvila. - Prostě nuda  Smějící se
A nikdy z toho nic nebylo, takže bych být tebou nelichotil nějak moc často či vůbec.
To vypadá, jak nějaká přísná poučka, když se kouknu, co jsem napsal  Smějící se .
Měl bych to napsat lépe, ale já to neumim  Šťastný,takže si s tim musíš vystačit.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Prosinec 2009, 00:53:01 »

 Smějící se
LOL k předchozí Avově exhibici a n5verově reakci.


 Smějící se
A ještě jeden LOL ke kamarádský puse. Docela by mě zajímalo, jak tohleto vypadá. Kamarádský polibek (smrti) na tvář  Kroutící očima

Je hezký, že jste si takhle blízcí, ale nebere tě spíš jako takovou sestřičku?  Super!


Abych tě furt jenom neshazoval, tak tady je rada (předpokládaje, že už jsi to na ní zkusila tou sbližovací NEEDY taktikou nevyšlo to):

--------------pozor, jedná se o obecnou radu, která není myšlena negativně ani útočně-----braní ji doslovně by mohlo nadělat víc škody než užitku Šťastný--------

Ona tě ZNÁ a VÍ že pro ni nemáš dostatečnou CENU. MOMENTÁLNĚ. Takže TEĎ ji NEPŘITAHUJEŠ.
Musíš tedy nějakou CENU NABRAT (Tohle sloveso používám záměrně. Ta cena tam teď prostě není, tak ji musíš někde SEBRAT.)
Takže ti poradím možná opak toho, co bys čekal. Nesnaž se s ní sbližovat.
NAJDI SI JINOU. ZMĚŇ SI ÚČES. ZMĚN STYL OBLÉKÁNÍ. LÉPE VYSTUPUJ VE SPOLEČNOSTI. NAJDI SI ZAJÍMAVÉ KONÍČKY. BUĎ ÚSPĚŠNÝ. BUĎ SEXY. BUĎ SEBEJISTÝ.
Až potom uvidí, že už nejsi ten moula, kterého měla za pejska od mala, tak tvou CENU ráda PŘEZKOUMÁ. Zvlášť když uvidí, že jsi přitažlivý pro ostatní kočky.

Takže pokud jí chceš dostat, tak si od ní dej pohov, zamakej na SOBĚ a pak to s ní zkus znovu, pokud ještě budeš mít zájem.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Splň aspoň 10 procent z výše uvedených rady, a budeš na dobré cestě.


Věřím ti.




Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
n5ver

Karma: -1
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 13. Prosinec 2009, 10:42:44 »

no tak vcera sem ji rek jestli by nesla ven. ona rekla ze ted neco dela ze se mi potom ozve. vecer z ni vylezlo ze ven sla se psem a me se ani neozvala. tak se ptam mam ji dneska skusit rict a nebo proste jit rovnou pred barak a predem se neptat Úsměv
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Prosinec 2009, 11:05:47 »

Tys jí pozval ven a ona řekla že nemá zájem. Seriously. Myslím to vážně. Typickej příklad.
Jak jsem psal, TEĎ ji nepřitahuješ. Nemá zájem s tebou někam chodit. Evidentně.

Jediná šance, pokud na to chceš dál tlačit, je změnit přístup. NEPTEJ SE JÍ. "Nešla bys ven?" TO JE BLBOST. Mohl bych ti vysvětlit proč, ale prostě to tak je.
Radši řekni, že máš chuť na pizzu, že se pro ní v 19:00 stavíš. Pokud se i pak vymluví na nějakou blbost, tak postupuj podle mého předchozího postu.



Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS