Jak si posedat u stolu s holkou ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 14:29:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak si posedat u stolu s holkou ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak si posedat u stolu s holkou ?  (Přečteno 7134 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 08. Únor 2011, 11:30:03 »

Cau lidi právě sem přemýšlel je to možná taková blbost a drobnost, ale i v detailech je síla ne Úsměv Napadla mě taková myšlenka jak si správně posedat u stolu když někam jdete s holkou, četl sem o tom článek od qarka, ale tam je to spíš co se týče prvního rande . Mě by spíš zajímalo třeba když už se nějakou dobu znáte, ale ještě spolu nechodíte a nebo při druhý a třetí schůzce a taky v rozdílu co se týče tý holky jestli je extrovertní a nebo introvertní ? Třeba jak by taková extrovertní holka reagovala na přisednutí vedle ní a tím pádem narušení jejího osobního prostoru a stejnej příklad u introvertní holky ? A nezlobte se že stím otravuju, ale celkem mi to zajímá Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Únor 2011, 11:39:40 »

Stůl vyberu já a nechám holku sednout si jako první, takže si vybere místo, které je jí příjemnější.
Etiketa myslím hovoří o tom, že by jsi neměl nechat holku koukat do zdi. Ona by měla mít výhled jinam, ale tím, že si vybere místo ona je to vyřešeno:-)

A pak si většinou sednu do pravého úhlu pokud to situace dovoluje, je to osobnější než sedět naproti sobě. A s přítelkyní občas sedíme i vedle sebe, ale to už je jiný případ.

A víc je podle mě zbytečné řešit:-)
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Únor 2011, 12:08:04 »

Čau a co s ní teda děláš, když na druhý nebo třetí schůzce spolu ještě nechodíte?Úsměv Si spolu povídáte? Šťastný
Jedna věc je, co říká etiketa, druhá, co je té holce příjemnější.

Stůl vždycky vyberu a vždycky si sedám naproti holce a nejlépe tak, aby jsme oba měli výhled do místnosti, protože člověk má vždycky nutkání se po nově vcházejícím/odcházejícím člověku nebo na pobíhající servírku, otáčet hlavou a působí to rušivě.
Později, jak se nálada uvolní, snažím se přisednout si kolmo k ní, např. kvůli teplu z radiátoru Andílek a pak si přisednu vedle, kvůli živočišnému teplu S jazykem.
Holka se cítí nejpříjemněji, když zpočátku stojíš/sedíš naproti ní, aby měla čas si tě prohlédnout a po určitém času jakoby uhýbáš a stavíš se k ní bokem a směrem na svou "pěknější" stranu obličeje.
Máš to popsané i v knížce tajná řeč těla od Lewise Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Únor 2011, 12:09:33 »

Jelikož se považuju za dostatečně zajímavého a nemám rád, když mi někdo chodí za zády, tak stůj i místo si vybírám první.
edit: respektive klidně nechám holku vybrat místo, ale pokud mi nevyhovuje, tak jí usměrním k jinému stolu.
Pokud sedíš ve 2 u čtvercového stolku, myslím si, že na svádění je lepší si sednout vedle ní přes roh.
Pokud jde o větší skupinu, sednu si po pravé straně holky, jelikož jsem pravák, tak aby mi nebránila v gestikulaci pravou rukou.

Jestli etiketa říká, že nemá holka koukat do zdi, tak mně je to fuk, protože já do zdi taky koukat nepotřebuju a jakožto muž ochránce potřebuju mít přehled, co se děje v místnosti.

Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Únor 2011, 13:02:45 »

Stůl vždycky vyberu a vždycky si sedám naproti holce
Později, jak se nálada uvolní, snažím se přisednout si kolmo k ní
a pak si přisednu vedle

Toto sa mi teda moc nepáči a nerobil by som to... Defacto si počas napr. 2 hod date 2x presadáš a pomaly sa tlačíš k nej, podľa mňa to nepôsobí najlepšie.

Holka se cítí nejpříjemněji, když zpočátku stojíš/sedíš naproti ní, aby měla čas si tě prohlédnout a po určitém času jakoby uhýbáš a stavíš se k ní bokem a směrem na svou "pěknější" stranu obličeje.

Fakt je, že etiketa vraví o sedení oproti sebe, v PU praxi je to ale dosť na nič. Ja vždy vyberám miesta, kde sa napr. aj pri stole nesedí na stoličkách, ale môžeš sedieť na gauči, alebo jednej dlhej lavici (proste obaja sedíte na 1 časti nábytku). Sedíš vedľa nej, ale v praxi sa môžete obaja otočiť o 90° a pozeráte si navzájom do očí, takže tam je ten efekt prehliadania ktorý chceš, ale je to osobnejšie a ľahko sa kinuje.

Cau lidi právě sem přemýšlel je to možná taková blbost a drobnost, ale i v detailech je síla ne Úsměv Napadla mě taková myšlenka jak si správně posedat u stolu když někam jdete s holkou, četl sem o tom článek od qarka, ale tam je to spíš co se týče prvního rande . Mě by spíš zajímalo třeba když už se nějakou dobu znáte, ale ještě spolu nechodíte a nebo při druhý a třetí schůzce a taky v rozdílu co se týče tý holky jestli je extrovertní a nebo introvertní ? Třeba jak by taková extrovertní holka reagovala na přisednutí vedle ní a tím pádem narušení jejího osobního prostoru a stejnej příklad u introvertní holky ? A nezlobte se že stím otravuju, ale celkem mi to zajímá Úsměv
Určite pokiaľ možno sedieť na 1 časti nábytku tak vedľa seba, pokiaľ sú tam klasické samostatné stoličky, tak cez roh. Oproti je to úplne naprd.
Často si HB sadá podľa etikety oproti, takže buď ju nechám sadnúť prvú a prisadnem si k nej, alebo jej priamo poviem, nech si sadne vedľa mňa - ešte som sa nestetol s tým, že by sa nejako zabrzdila alebo by to bolo neprirodzené (keď tak môžeš použiť niečo ako "nechcem na teba kričať cez stôl" a pôjde ešte ochotnejšie.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Únor 2011, 13:44:34 »

no já to myslel jen teoreticky Úsměv já věčinou taky vybírám stůl a věčinou na prvním rande sem si sedal naproti ní Úsměv ale moc se mi líbí to co tu napsal Maxx toje myslím hodně dobře napsaný a má to něco do sebe Úsměv nojo sem hold od přírody zvědavej a tohle mě celkem zajímalo :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Únor 2011, 14:11:24 »


Stůl vždycky vyberu a vždycky si sedám naproti holce
Později, jak se nálada uvolní, snažím se přisednout si kolmo k ní
a pak si přisednu vedle

Toto sa mi teda moc nepáči a nerobil by som to... Defacto si počas napr. 2 hod date 2x presadáš a pomaly sa tlačíš k nej, podľa mňa to nepôsobí najlepšie.

Holka se cítí nejpříjemněji, když zpočátku stojíš/sedíš naproti ní, aby měla čas si tě prohlédnout a po určitém času jakoby uhýbáš a stavíš se k ní bokem a směrem na svou "pěknější" stranu obličeje.

Fakt je, že etiketa vraví o sedení oproti sebe, v PU praxi je to ale dosť na nič. Ja vždy vyberám miesta, kde sa napr. aj pri stole nesedí na stoličkách, ale môžeš sedieť na gauči, alebo jednej dlhej lavici (proste obaja sedíte na 1 časti nábytku). Sedíš vedľa nej, ale v praxi sa môžete obaja otočiť o 90° a pozeráte si navzájom do očí, takže tam je ten efekt prehliadania ktorý chceš, ale je to osobnejšie a ľahko sa kinuje.

Cau lidi právě sem přemýšlel je to možná taková blbost a drobnost, ale i v detailech je síla ne Úsměv Napadla mě taková myšlenka jak si správně posedat u stolu když někam jdete s holkou, četl sem o tom článek od qarka, ale tam je to spíš co se týče prvního rande . Mě by spíš zajímalo třeba když už se nějakou dobu znáte, ale ještě spolu nechodíte a nebo při druhý a třetí schůzce a taky v rozdílu co se týče tý holky jestli je extrovertní a nebo introvertní ? Třeba jak by taková extrovertní holka reagovala na přisednutí vedle ní a tím pádem narušení jejího osobního prostoru a stejnej příklad u introvertní holky ? A nezlobte se že stím otravuju, ale celkem mi to zajímá Úsměv
Určite pokiaľ možno sedieť na 1 časti nábytku tak vedľa seba, pokiaľ sú tam klasické samostatné stoličky, tak cez roh. Oproti je to úplne naprd.
Často si HB sadá podľa etikety oproti, takže buď ju nechám sadnúť prvú a prisadnem si k nej, alebo jej priamo poviem, nech si sadne vedľa mňa - ešte som sa nestetol s tým, že by sa nejako zabrzdila alebo by to bolo neprirodzené (keď tak môžeš použiť niečo ako "nechcem na teba kričať cez stôl" a pôjde ešte ochotnejšie.


Podle mě je to přesednutí rozhodně příjemnější a přirozenější, pokud se to ubírá dobrým směrem a po pár dotecích, než si ji zavřít tím, že si k ní sednu rovnou blízko a naruším tím její osobní zónu.
V tomhle asi opravdu záleží na tom, jak dobrá kamarádka to je a jak jste spolu daleko. Andílek
Shorty pamatuju si, že tady ta diskuze o volbě místa posazu asi před rokem byla.
O etiketě se prosím nebavme, tu v tomto případě vynechejme.
Zkoušel jsi někdy nechat holku sednout, podle toho, kam sis sedl ty? Většinou si sedají naproti, kolmo skoro nikdy. Proč asi.

Gauč je podle mě trochu jiný případ, protože se můžete pohodlně rozvalit a otevřít se, tam je opravdu velký prostor na kino, kdežto u židle se stolem máte mezi s sebou překážku, záda mají opěru a ta řeč těla není taková uvolněná jako na tom gauči.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Únor 2011, 14:35:26 »

Podle mě je to přesednutí rozhodně příjemnější a přirozenější, pokud se to ubírá dobrým směrem a po pár dotecích, než si ji zavřít tím, že si k ní sednu rovnou blízko a naruším tím její osobní zónu.
Prečo by si si ju zavrel? Aj v klube, aj kdekoľvek inde platí, že pokiaľ sa jej do zóny / s kinom začneš okamžite tak jej to príde prirodzené. Preto je dobré napr. už pri otvorení chytať za rameno atď.
Pokiaľ si presadneš, garantujem ti, že jej prvých pár minút bude vrtať prečo si si sadol bližšie a bude pozorne sledovať čo robíš, namiesto toho aby sa uvolnila a prvým kontaktom jej to len potvrdíš - zbytočne. Tým ju zavrieš.

Zkoušel jsi někdy nechat holku sednout, podle toho, kam sis sedl ty? Většinou si sedají naproti, kolmo skoro nikdy. Proč asi.
Snáď nechceš napísať, že si sadajú oproti, lebo im to príde najprirodzenejšie, alebo snáď, že si sadajú oproti lebo sami chcú.
To je ako veriť, že nechcú FC lebo poviedia že nechcú FC... Mrkající
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
nerevar



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Trnava
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Únor 2011, 21:03:27 »

Dal by som na Maxxovu radu. Tiež si myslím, že keď sa dostaneš do osobnej zóny hneď, bude to prirodzené.

Maxx: Je vidieť, že si sa v poslednej dobe dosť posunul. A to, čo tu píšeš, nie je len teória, ale máš to podložené skúsenosťami.  Mrkající
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Únor 2011, 08:09:09 »

to se setkáváš až v té kavárně? do osobní zóny jí přece vstupuješ už při přivítání.... pusa, objetí...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Únor 2011, 10:51:55 »

no tak sem tenhle týden docela často byl posedět na různých místech s přáteli a všímal sem si jak si lidi sedaj Úsměv začnu normální restaurace takže klasika stoly a židle věčinou si tam sedali přímo naproti sobě a díky tomu, že stoly byli menší tak sem si všimnul, že nebyl problém se dotýkat. Pak tam přišli dva páry jeden pár si sedl naproti sobě a druhej seděl do pravýhlo úhlu. Pak sem byl v pizzerce kde byli takový ty lavice Úsměv všimnul sem si tam kluka a holky seděli naproti sobě, ale myslím že se moc dobře ještě neznali a řekl bych že to byla spíš první schůzka, jelikož kluk byl nervozní klepal nohou pod stolem až se otřásal celej, hrál si s táckama a různýma věcma na stole Úsměv a pak tam byly dva páry a oba seděli vedle sebe Úsměv a pak sem byl v takovým podniku je to něco mezi pizzerkou a kavárnou :-D jen stím, že tam jsou stoly a židle klasika a pak křesla a gauče Úsměv třeba dva gauče naproti sobě a mezi tím menší stůl Úsměv a tam sem si všimnul jedný skupinky 2 slečny a jeden kluk hned bylo poznat kdo je pár ty seděli vedle sebe na jednom gauči a měli se k sobě zato druhá slečna tam tak seděla osamoceně na tom druhým gauči... zajímavý je , že takovýhle věci mě kdysi dávno vůbec nezajímali poslední dobou se začínám zaměřovat na detaily a je to docela zajímavý Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Únor 2011, 13:57:12 »

Já osobně si sedám uplně vždycky do pravýho úhlu (pokud to je možný). Prostě přirozeně mi to přijde jako nejidealnější poloha. A nezáleží ani na tom, jestli jsem s nějakou holkou nebo třeba se ségrou.
Zaznamenáno

mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Únor 2011, 21:56:35 »

Dnes jsem toto řešil. Vybrat pokud možno co nejlepší místa. Nahodit vtípek o společenským faupax kam bych ji měl usadit a pak samozřejmě jí dát ten vyznamější post - čili takový aby měla rozhled po celém podniku.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS