Jak si šprt najde holku?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:55:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak si šprt najde holku?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak si šprt najde holku?  (Přečteno 17786 krát)
kaktus



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 02. Listopad 2009, 22:59:17 »

Nazdar, třeba mi tady někdo poradí. K věci, žádná holka mě nechce, kontaktoval jsem jich zatím na seznamkách přes 150 a nebyla z toho zatím ani pusa. Jsem introvert, což je sice úžasná povaha, ale ne u kluků. Introvertní holka je milá, není užvaněná a je dobrá v posteli. Introvertní kluk je naproti tomu k smrti nudný, bez kontaktů a ještě úchyl. Nejsem žádný zoufalec, to ne, mám své záliby, žiji dost intenzivně a nemám moc času. Jako děsnýho introverta mě ale k smrti nudí povídání a tak u holek hledám spíš sex, což si holky velice špatně vysvětlují. Ony by chtěli mít z partnera nejlepšího kamaráda, co si zas já překládám jako "nejdřív si budeme povídat a pak se budeme milovat", ale já se přes to povídání nikdy nedostanu, pro mě je to jen nepříjemná překážka. Kdysi jsem měl přítelkyni, ale ta byla první a do ní jsem investoval více času protože to byl experiment a já si to chtěl všechno vyzkoušet. Teď už všechno znám a chci už jen vybírat hrozinka z koláče, tedy konkrétně už mi jde jen o sex.

Co teď? Jsem u holek odepsanej kvůli "nepřekonatelným povahovým rozdílům"? Prostitutky ani milenky nejsou dobrá volba, protože jsou příliš profesionální (chladné) a k tomu stojí děsný prachy když je chci pravidelně. Zatím to řeším samoobsluhou, ale to taky není to pravé, já totiž přes sex a dotyky navazuji jakési emoční spojení s holkou, které mi teď moc chybí. Najít tu svou podobnou vránu, tedy introvertní workaholičku, není snadné, workaholičky na internetu nejsou a introvertní holky jdou tak na dračku že já prostě nemám šanci. Skoušel jsem balit i na ulici, ale úspěšnost nulová a trapnost extrémní. Sváděcí finty jsem skoušel taky, ale holky to berou spíš jako předehru a akceptují to jen když vypadám jako perspektivní dlouhodobý partner, tedy když se jim se mnou dobře povídá. Na sebevraždu to sice není, ale byl bych o poznání šťastnější kdyby se tenhle můj soukromý zmatek vyřešil.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Listopad 2009, 23:10:35 »

No ono to bez toho povídání asi nepůjde, chlapče Úsměv Když nechceš investovat, tak nic nezískáš.

Jestli jsi těžce v pohodě, bez problémů se sebevědomím, ucházejícně vypadající, tak by ti mělo stačit jen navodit zájem (tzn. menší pokec) a pak se tvářit tajemně. Ale něco mi říká, že introvertnost nebude jediný problém Úsměv

A introvertní holky nemusí být dobré v posteli S jazykem Užvaněné jsou, pokud jsou s tebou. Chtějí totiž nehradit nedostatek komunikace s obecnou společností nahradit komunikací s tebou, protože ti víc důvěřují a cítí se s tebou víc spjaté. Introvertnost se IMO projevuje přetrvávající potřebou sdílení, avšak neochotou ke komunikaci s ostatními.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kaktus



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Listopad 2009, 23:21:14 »

Jestli jsi těžce v pohodě, bez problémů se sebevědomím, ucházejícně vypadající, tak by ti mělo stačit jen navodit zájem (tzn. menší pokec) a pak se tvářit tajemně. Ale něco mi říká, že introvertnost nebude jediný problém Úsměv

Tohle má jako zabírat? To si děláš legraci? To bych už měl milenek že bych si neuměl vybrat Šťastný Ovšem jsem to zkoušel i s povídáním, ale ta moje povaha prosákne na povrch vždy, obzvlášť teď když vím co chci a mám méně trpělivosti. V povídání nemám praxi a moc mi to nejde, to je taky rychle vidět.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Listopad 2009, 00:38:21 »

Ava napsal "Jestli jsi těžce v pohodě, bez problémů se sebevědomím, ucházejícně vypadající." Ćímž chtěl vtipně naznačit, že asi nejsi  Andílek

Osobně z tvýho postu čiší hodně pseudo pravd, zažitejch klišé, nepravdivejch informací, limitting beliefů i výmluv.

Píšeš, že jsi introvert a že introvertní kluk je k smrti nudný, bez kontaktů a ještě úchyl. Proč by holka měla chtít co dočinění s takovým klukem?

Víš zákony přitažlivosti mezi pohlavími fungují určitým způsobem. Je to komplexní, ale základ je takovej, že tu holku MUSÍŠ PŘITAHOVAT ABY S TEBOU SPALA. Otázka teď samozřejmě je, CO JI PŘITAHUJE. Možná to bude překvapení, ale k smrti nudný kluk, bez kontaktů a ještě úchyl TO NENÍ.

Možná je chyba tam.


PS. Ten můj post ber trochu s nadsázkou, je mi jasný, že jsi určitě docela v klidu týpek, ale musíš projevit nějakou dominanci, aby jsi byl žádaný samičkami. Tak to je - alfa samec jako u zvířat. Zkus něco počíst o tom, co ženy přitahuje a popřemýšlet.

Peace
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Listopad 2009, 18:08:55 »

Cheš holky na sex? Tak choď do klubů, kde jich je plno.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
kaktus



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Listopad 2009, 20:22:44 »

Ava napsal "Jestli jsi těžce v pohodě, bez problémů se sebevědomím, ucházejícně vypadající." Ćímž chtěl vtipně naznačit, že asi nejsi  Andílek

Teď když si to čtu ještě jednou, taky se mi zdá že to bylo myšleno takhle. Já to nepochopil protože mě opravdu ani jedna z těch vlastností nechybí i když rekordy ani v jednom směru nelámu. Pořád si myslím že s výjimkou pohledných modelů tohle nebude zabírat nikomu, alespoň ne na ty holky který potkávám na netu.
Zaznamenáno
kaktus



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Listopad 2009, 20:36:59 »

Cheš holky na sex? Tak choď do klubů, kde jich je plno.

Jó, já vím, tohle už jsem slyšel mnohokrát, ale ty nevíš jak trapně budu v takovém prostředí vypadat. To je o té povaze. Už jsi viděl introverta v klubu? Nepřišlo ti ho líto?
Zaznamenáno
Tev



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Orlová / Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Listopad 2009, 20:46:06 »

Pořád si myslím že s výjimkou pohledných modelů tohle nebude zabírat nikomu
o rly? Zkus si projet qarkovi články na úvodní stránce . . .
Už jsi viděl introverta v klubu? Nepřišlo ti ho líto?
Nepleteš si náhodou pojmy? Zkus si v hlavě co nejpřesněji definovat introverta . . . a pak se zamysli, jestli ty znaky přímo vynucují to chování v klubu, které máš na mysli.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Listopad 2009, 21:16:06 »

Jestli hledáš holky na netu, tak se nemůžeš divit neúspěchu. Hledání v seznamkách málokdy vyjde.

Připadá mi, že dneska je svět stejně spíš jen o sexu, takže sehnat milenku zas až tak těžký nebude.. Navíc, milenky nejsou drahý. Když má kluk milenku, tak ho většinou ani nenapadne si nějak svou milenku "rozmazlit" Šťastný
Takže začni pátrat jinde než na seznamkách a milenku si určitě najdeš Mrkající

Jinak to, že hledáš jen sex, není nic neobvyklýho.
Já jsem dlouho neměla vztah, a tak jsem ho zase chtěla.. Teď, když mám možnost nějaký mít, tak o něj nestojim.. Baví mě moji milenci a tak nějak i moje volnost. 
Když jsem o tom přemýšlela, tak mě napadlo, že v sobě během tý doby možná pěstujeme nějakou promiskuitu a stáváme se sobečtějšími.. Tím pádem nechceme zbytečně investovat a jsme náročnější..
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Listopad 2009, 21:24:06 »

Cheš holky na sex? Tak choď do klubů, kde jich je plno.
Jó, já vím, tohle už jsem slyšel mnohokrát, ale ty nevíš jak trapně budu v takovém prostředí vypadat.
"protože mě opravdu ani jedna z těch vlastností nechyb..." Hahaha Šťastný Tak aspoň sebevědomí teda nemáš Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Listopad 2009, 21:48:53 »

Nebo má naopak od všech těch rádoby alfa-samců soudnost?   Mlčím
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Listopad 2009, 21:59:22 »

Nebo má naopak od všech těch rádoby alfa-samců soudnost?   Mlčím
To by mohla být pravda. Ale není S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Listopad 2009, 23:12:10 »

Pravda, že díky mýmu věku skoro nemám právo na tohle téma mluvit, ale mně to připadá tak, že si zbytečně vnucuješ nějaký limity a definice. Jsem introvert = jsem nudnej a nemůžu mít holku. Tohle pokud si budeš řikat, nikam nedojdeš a jen si zbytečně podkopáváš sebevědomí. Je plno věcí, co na sobě jde změnit (mluvím z vlastní zkušenosti) tak, abys alespoň na ostatní, když už ne na sebe, působil jako sebevědomej a vyrovnanej borec.
Zaznamenáno

Kej

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Listopad 2009, 16:28:05 »

Ze začátku by ti určitě mohlo pomoct zkusit tohle:

Věřit v úspěch je 90% úspěchu. Jenom si představ úspěch jako to dělají vrcholoví sportovci.
Představ si že si vyhrál milion korun a jdeš do klubu. Budeš chodit sebevědoměji?
Představovat sama sebe s větší autoritou? Samozřejmě že budeš. Holky vždycky
poznají, když pro ně něco chlap má, ať je to moc, síla, peníze nebo prostě jenom
způsob, jakým se chová.

Zkus to  Mrkající, určitě tím nic nezkazíš...
Zaznamenáno
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Listopad 2009, 19:58:06 »

Možná to někoho překvapí, ale holky nežijou jenom v klubech. Pokud se v nich cejtíš blbě, tak tam prostě nelez, stejně jako nenos třeba oblek, pokud ti přijde, že jsi v něm jako trotl, atd. Choď tam, kde se cejtíš dobře, nos to, co ti sedí a hned to bude na tobě znát. Holku přece potkáš i v knihovně, na hradě a zámku, na skále, atd. A pokud je to zároveň i tvoje velká záliba, rovnou odpadá problém, o čem se s ní bavit a vůbec ti to zkrátka nepřijde (jak píšeš, že se s ní nechceš bavit). A když pro to budete oba zapálený, v tý posteli dost pravděpodobně stejně skončíte.

Najít holku na sex není problém, problém je si jí udržet, případně se z ní nezbláznit, ale to už je jiná kapitola a o to ti stejně nejde  Úsměv
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Listopad 2009, 20:35:47 »

Bezdradnej a kolik holek jen sex jsi už našel v knihovně?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Listopad 2009, 20:57:25 »

Nechodim do knihoven, ale nevidím důvod, proč by to zrovna v knihovně mělo bejt o něčem jiným. Furt je to "jenom" holka. Nicméně není třeba slovíčkařit, ta knihovna byla jenom příklad, když se mu nezdaj kluby.
« Poslední změna: 05. Listopad 2009, 21:02:36 od bezradnej » Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Listopad 2009, 21:09:04 »

Tak byt tebou, tak si asi odlozim penize na poulicni de.ku
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Listopad 2009, 21:20:27 »

Jo holka jako holka ale z holky z knihovny asi nebude mit holku se kterou bude mít vztah jen o sexu.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
kaktus



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Listopad 2009, 21:24:29 »

Věřit v úspěch je 90% úspěchu. Jenom si představ úspěch jako to dělají vrcholoví sportovci.

Pozitivní myšlení z žádného kripla vrcholového sportovce neudělá. To není sebevědomí, to je o té soudnosti. Optimismus leda tak pomůže překonat těžký trénink, ale právě té investici do tréninku se pokouším vyhnout. Kdybych nebyl línej, mohl bych taky předstírat to kamarádství jak jsem to dělal s mou první a poslední přítelkyní. Jako afrodiziakum to funguje spolehlivě, ale ta cena...

Asi se na to vykašlu a budu si pravidelně kupovat prostitutky. Není to dokonalé řešení, ale šetří to čas a můžu tak mít holku pod kontrolou. Díky všem za náměty k zamyšlení.
Zaznamenáno
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Listopad 2009, 21:33:35 »

Jo holka jako holka ale z holky z knihovny asi nebude mit holku se kterou bude mít vztah jen o sexu.
jasně, holky se dělí na ty, co chodí do knihovny a divadel a na ty, co chodí na párty... neexistuje možnost, že holka, kterou potkáš v knihovně, může bejt ta samá, kterou bys večer potkal v klubu a holky z knihoven jsou určitě všechny naprosto frigidní  Super!
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Listopad 2009, 21:44:09 »

To jsem ale neříkal, jen jsem řekl co bych udělal já.

Však máš taky pravdu takže no stress  Mrkající
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Listopad 2009, 14:10:32 »

Jo holka jako holka ale z holky z knihovny asi nebude mit holku se kterou bude mít vztah jen o sexu.

Neskatulkuj. Moja chodi do kniznice kazdy tyzden, cita stale a nema ziadne problemy uzivat si sex, mat uchylne poznamky, atd atd. Za to, ze ty si v tej kniznice nebol, tak to neodsudzuj, neuveril by si, kolko je tam sexy dievcat. Konieckoncov, tak isto ako vsade inde...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Listopad 2009, 18:26:58 »

BTW - introvertní neznamená, že někoho nebaví si povídat.
Introvert je člověk, který se uzavírá do sebe a komunikaci se vyhýbá, ale neznamená to, že by ho nebavila.  Být Introvert není pozitivum ani u kluků ani u holek. Introvertní holka je nesmělá, a vysoce nežádaná. Extrovertní holky jdu na dračku.
Z celého tvého mám  pocit. Píšeš, že chceš holku, ale mluvení tě nudí a chceš jen sex. Takže buď ustoupíš a začneš akceptovat potřeby svého protějšku nebo si kup kurvu, najdi milenku, zajdi do klubu a sbal nalitou holku na jednu noc. Bez ústupků to nepůjde.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Listopad 2009, 19:01:51 »

...Extrovertní holky jdu na dračku...

Ano,protože srší charizmatem,je spíš vudčí.Jenomže někteří zase jedou po introvertkách,mužou některým připadat více romantické.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS