Jak to nepokazit pres Facebook

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:25:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak to nepokazit pres Facebook
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak to nepokazit pres Facebook  (Přečteno 12721 krát)
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« kdy: 23. Srpen 2012, 08:18:22 »

Ahoj,

dlouho jsem tady nebyl a dneska to zkratim. Jedna holka (neznal jsem ji) me po koncerte druhy den stouchla, velice originalnim zpusobem si se mnou zacala psat a nakonec jsem si ji pridal do pratel a psali jsme si dalsi 2 hodiny s tim, ze jsem jelikoz ma zajem a me se ona taky libi ji napsal kdy ma cas, ze zajdeme na prochazku nocnim mestem. Tohle se mi jeste nestalo, napsala ze se mnou nikam nechce jit, zvlast ne potom co me zna pouze 2 hodiny, ze takhle uz se jednou spalila a malem se nevratila domu.

Takze ja se ptam - a ptam se proto protoze nesnasim facebook a chaty a ostatni kraviny. Dokazu si s ni psat o cemkoliv, ale vim ze pote to bude horsi na zivo, jelikoz znacnou cast vycerpame pres FB. Potreboval bych radu jak s ni flirtovat pres fb a vzbudit zajem tak, ze se odvazi a pujde se mnou na to rande. Ja vim je to docela tezka odpoved, ale zajimal by me vas nazor. Diky Úsměv
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Srpen 2012, 10:35:37 »

Souhlasim s tebou, že ten facebook je k ničemu....

Můj názor na chatování je, že se to tim jenom podělá. Čim víc si budete psát, tim víc její zájem opadne a nebude mít motivaci jít s tebou někam ven. Já facebook používam jenom fakt když si chci s nějakou slečnou domluvit schůzku.

Na tvym místě bych si s ní už nepsal. Řekl bych jí pravdu. Řekni jí, že chápeš, že měla špatnou zkušenost, ale pro tebe je facebook ztráta času, takže buďto zajdete ven, nebo konec. Je to tvrdý, ale pokud jí neukážeš že seš chlap, ztratíš u ní veškerou přitažlivost. Buďto se dotkneš jejího ega, bude trucovat, pošle tě možná někam, ale po čase vychladne a možná se ti ozve sama s návrhem...a nebo na tvou podmínku přistoupí... ;-) Ale ženský do hlavy nevidíš, takže to nemůžu zaručit.

Good luck.
Zaznamenáno

Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Srpen 2012, 13:40:15 »

Jasne, tohle je nazor chlapa co to ma v hlave srovnane, ale cekam jeste na dalsi nazory Úsměv zatim to nechavam tak, sam od sebe ji psat nebudu a pokud mi napise ona, tak podle toho co to bude, ji to tam vlepim v plne parade, je to tvrde, ale ja uz jsem tohle zazil vickrat, clovek si psal a psal a pak to stalo vzdycky za houby - proste ztrata casu...diky temto socialnim sitim se vytraci osobni kontakt a to kouzlo prvniho rande a tohle ja podporovat nebudu. Diky
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Srpen 2012, 15:19:50 »

Zná Tě 2 hodiny? Přes FB se dá poznat člověka? A jak Tě jako chce poznat víc přes FB?  I uchyl dokáže předstírat nevinnost 100hodin přes chat a holka nic nepozná.

Abruzzi má pravdu :- ).


A běžte přes den.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Srpen 2012, 16:03:23 »

S tím Facebookem a SMS a podobně to nevidím tak jednoznačně jako kluci nademnou. Moje již bývalá přítelkyně Mája mi naopak řekla, že jí občas více povídání po těchto komunikačních kanálech chybělo. A na začátku když jsme spolu ještě nechodili to vypadalo tak, že díky mé přílišné ignoranci skrz SMS usoudila, že prý nemám zájem a málem jsme se ani nedali dohromady.

Takže všeho s mírou, souhlas, že psát si donekonečna a live se nevidět, je blbost. Naopak psát si jen kvůli domluvení termínu schůzky mi přijde jako druhý extrém, který vede ke stejnému výsledku - spolu nebudete. Nicméně hlavní je, jak se cítíš ty, důležité je, abys dělal to, co je v souladu s tvými hodnotami.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Srpen 2012, 23:03:07 »

Puzzle, já si myslim, že ono to jde i absolutně bez facebooku. Ony ty holky si budou tvé přítomnosti víc vážit, pokud jim bude odepřeno sledování tvých fotek, videjí, aktivit, plus možnost být s tebou neustále ve styku. To dává těm schůzkám kouzlo, navíc pokud tu schůzku holka třeba zruší, riskuje, že už tě fakticky nikdy neuvidí, a může si toto dovolit riskovat ?

Některé holky mají potřebu si psát, ale upřímně, pokud to nemáte ve zvyku, proč byste to měli dělat i vy? Vždyť si může psát s kamarádkama. Naopak v osobním kontaktu je víc důvěry, slyší váš hlas, vidí vás, sleduje gesta. Ano jsou chvíle, kdy se vidět nemůžete, tak pořád je tu volání, které má také své kouzlo a zanechává v dívce stále silnější emoce než psaní, protože pořád slyší váš hlas. Navíc, čím méně si toho řeknete po netu, tim více si toho můžete říct mezi čtyřma očima.

Můj názor, ale chápu, že každý to může vidět jinak, každý máme názor ;-)
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Srpen 2012, 09:40:51 »

Řeší sračky. Bude poznamenaná nebo nevim. Však jí navrhni schůzku na veřejném místě jako je kavárna nebo tak něco, nemusí s tebou na první schůzce do opuštěného lesa.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Srpen 2012, 17:40:48 »

Normálně jí na rovinu napiš, že si rád povídáš na živo a zkus jí vytáhnout přes den někam na veřejný místo, když se bojí. Pokud nebude chtít tak ji nijak nepřemlouvej a sám jí nepiš, třeba se ozve sama jak už tu bylo řečeno nademnou Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Září 2012, 14:16:38 »

Jestli na to chceš jít míň razantně, tak zkus zahrát na její dobrodružnou notu:
"Ty myslíš, že jsem takhle nebezpečnej, jo? No, dobře. Tím pádem bysme se asi neměli scházet v tom opuštěném lomu, jak jsem měl původně v plánu. Tak to uděláme jako mafiánské předání peněz - domluvíme čas a ty si vybereš místo na poslední chvíli, abych si na tebe nemohl nikde počíhat Šťastný A nebo s sebou vezmi svou mladší sestru. V Rumunsku to takhle mají až do svatby - kluk s holkou nikam nesmí chodit její bez mladší sestry Šťastný"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Leden 2013, 10:56:00 »

Vim je to trochu pozde Šťastný ale nakonec jsem se na ni vykaslal. Mozna nekdy v budoucnu kdyz ji potkam na akci neco zkusim, ale v tuto chvili je to asi o nicem.
Zaznamenáno
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Leden 2013, 22:27:41 »

V Rumunsku to takhle mají až do svatby - kluk s holkou nikam nesmí chodit její bez mladší sestry Šťastný"
Chudák holka bez mladší sestry Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS