Jak to řešit??? Jak na ni? !

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 23:57:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak to řešit??? Jak na ni? !
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak to řešit??? Jak na ni? !  (Přečteno 9370 krát)
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« kdy: 24. Duben 2008, 08:20:09 »

   Ahoj Quarku, Mám s mojí přítelkyní menší problém. Jsme spolu něco přes měsíc (sbalil jsem ji částečně díky tomuto webu) a zrovna včera jsem narazil na takovou věc. Chtěl jsem si zajít na pivko s kamarády na kterých mi záleží a ona se na mě naštvala.! Samozřejmě jsem do té hospody šel! Nechápu proč, vždyť jednou za 14 dní jít na pivko není zas tak strašný no ne? Jak mám na ni jít, aby tuto skutečnost přijala? Děkuju Roman
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Duben 2008, 09:07:30 »

Mluvit, mluvit, mluvit. Komunikace je základ. Víš proč jí to vadí? Nevíš? Tak proč se neptáš? Víš? Tak proč to tu není napsané? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Duben 2008, 14:10:36 »

Vadí jí to proto, že ona do hospody nechodí. Jenže já tam byl deno denně a naráz (od doby, co jsem s ní-nechlastám na žal) tam jdu jednou za 14 dní a i to je moc? Je docela dost náladová. Např dnes se jela projet s jejím šéfem na motorce. Proti mojí vůli, protože toto fakt nesnáším a ona to ví. Jezdím taky a prostě jiným nevěřím.
No co si o tom (ní) myslíte?
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Duben 2008, 14:17:48 »

Mám nutkání jí sem tam něco zakázat a nepovolit v mém slovu, aby jí bylo jasné, že to myslím vážně a aby taky pochopila, že to myslím pro ni dobře. Myslím, že když se mi to povede, tak si mě začne ještě víc vážit. Sice mi říká, píše atd, že mě miluje a jen mě, ale nepřesvědčuje mě. Navíc její šéf je pěkný sukničkář. Už to na ni prý zkoušel, ale prý ho poslala slušně k šípku. Tak nevím. Chci jí věřit, ale stejně si ji kontroluju (bez jejího vědomí) kdy můžu. !
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Duben 2008, 14:20:32 »

takze ty po nas chces slyset, ze si v pravu a ze si do te hospody mel chodit a ze ona je mrcha, protoze ti to zakazuje a jeste navic ti dela naschvaly proti tve vuli. a ty se chudacku tak obetujes a chodis do hospody jen jednou za dva tydny, vid?
vzpamatujte se oba a chovejte se jako dospeli lide ... pokud chces jednou za cas chodit do te hospody, tak se slecnou domluv, nemusi te snad spolu byt kazdou minutu. A pokud chce slecna delat neco, co zas nemusis ty, tak se holt taky budes muset naucit ji trochu tolerovat. Momentalne se totiz chovate jak dva mali fakani, kterym nekdo rozhazel hracky. A s timhle pristupem vam ten  vztah moc dlouho asi nevydrzi
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Duben 2008, 14:24:40 »

Mám nutkání jí sem tam něco zakázat a nepovolit v mém slovu, aby jí bylo jasné, že to myslím vážně a aby taky pochopila, že to myslím pro ni dobře. Myslím, že když se mi to povede, tak si mě začne ještě víc vážit. Sice mi říká, píše atd, že mě miluje a jen mě, ale nepřesvědčuje mě. Navíc její šéf je pěkný sukničkář. Už to na ni prý zkoušel, ale prý ho poslala slušně k šípku. Tak nevím. Chci jí věřit, ale stejně si ji kontroluju (bez jejího vědomí) kdy můžu. !

myslim, ze si vul a ze by ses mel lecit.
vztah ma byt zalozen na duvere. Tvoje slecna neni decko. Je svepravna a umi se sama rozhodnout, co je a co neni pro ni dobre. A pokud nekdy zjisti, ze ji kontrolujes (co jako delas? sledujes ji na ulicich a procitas mobil?), tak te ujistuju, ze to nebude duvod k vetsimu respektu tve osoby.
a ona te nepresvedcuje, ze te miluje? a co bys cekal? sceny jak z telenovely? to, ze ti rekne, ze te miluje, by ti melo stacit. Nebo ty ji snad dene nechavas u dveri kytici rudych ruzi na dukaz sve nehynouci lasky a oddanosti?
vzpamatujes se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Duben 2008, 14:33:17 »

Na chudáka si určitě nehraju, su tolerantní až moc, ale myslím, že jinak máš pravdu... Tak to skusím jinak a uvidíme Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Duben 2008, 18:36:23 »

Já si naopak myslim, že larry to popisuje (v druhem prispevku) "žensky" jak "by se mi to líbilo" Úsměv Já si teda rozhodně nemyslím, že je "projet se sami ve dvou se šéfem sukničkářem na motorce kdoví kam" je srovnatelné s "jednou za 14 dní do hospody" Úsměv Takže v pohodě to IMO rozhodně není. Ale na druhou stranu s tím nic neuděláš - maximálně se s ní pohádáš. Sama by měla vědět, že není jediný člověk v tvém životě. Ale ono se dost těžko radí. Já sem taky zažil tohle jednostranné chování - ty "nesmíš" a já můžu cokoli - a naprosté ognorování tvého názoru, když se jí snažíš přesvědčit. U mě se to vyřešilo rozchodem a druhá slečna je něco ÚPLNĚ jiného naštěstí. A teprve teď vidim, co jsem si zbytečně s tou minulou přidělával starostí.

Nevím, jestli to tak je, ale každopádně se na to dá hrát - ty jsi se hodně uskromnil, co se týče chození do hospody. Ale zalezi na tom jak moc dobry jsi recnik Mrkající A jestli si to dokážeš vyargumentovat.

BTW: Můžou mi přítomné dámy vysvětlit, proč jde holka sama někam s někym, kdo o ní očividně má zájem, když je zadaná? (nemyslim když musí, ale ona to očividně vyhledává a sama tomu setkání pomáhá) Proč jen bych asi v takové situaci neuvěřitelně žárlil? Šťastný

P.S: Sem si vzpoměl právě na to téma, co tu je o mluvení pravdy - vztah můýe být založen na důvěře jen do potud pokud je ideální - ve chvíli, kdy začně něco skřípat je IMO čas na Důvěřuj, ale prověřuj. Protože všichni víme kolik je tu témat se zoufalým "Nechal mě po 5ti letech, protože má jinou"... a neřikejte mi, že to není i tím, že jsou dotyční slepí k takovýmhle "prvnim drápečkum" zahybání...
« Poslední změna: 25. Duben 2008, 18:39:24 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Duben 2008, 09:22:04 »

Taky máš kus pravdy. Já jí zatím věřím, ale s takovým stylem nevím jak dlouho. Taky mi ještě řekla, že su žárlivý, (což su asi jako každý že?, ale přední se snažím maximálně ovládat.) a že ze všeho nejvíc žárlivost nesnáší. Jinými slovy.... těmito slovy si snaží zajistit, abych jí úplně slepě věřil a v žádném případě mě ani nenapadlo, že by se něco takového, jako nějaký úlet, mohlo stat. Vím, že kvalitní vztah bez důvěry není možný. Na druhou stranu, když si pomyslím, jak má ráda sex a nedej bože si dát třeba jen jeden pohárek vína..... Momentálně jsem se po víkendu trošku zklidnil i díky sprše od larry flint, dívam se na to tak, že jestli se mnou chce být, tak se mnou bude a jestli ne, tak se rozejde a stejně s ní nic neudělám. Jenže já tomu chci předejít. Proto to sem všechno píšu. Každopádně díky vám všem za dosavadní vyjádření. Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Duben 2008, 11:13:38 »

jak má ráda sex a nedej bože si dát třeba jen jeden pohárek vína.....

Tak tady pozor chlape. Když si takováhla holka vyjede s někým kdo jede po ní tak bych to být tebou s tou důvěrou moc nepřeháněl...I když holky co rády pijou a mají rády sex nikdy věrností neoplývaly
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Duben 2008, 13:59:09 »

To mi připomíná knížku od doktora Plzáka, ve které je varování právě před takovýmto nárokováním celýho partnerova času pro sebe. Fakt to nevede k ničemu dobrýmu, mnohem lepší je říct si "Odpoledne jdeš s kamarádkou na kafe, já jdu večer s kámošema do hospy, tak se teda uvidíme zítra." Snad bez sebe chvíli vydržíte a budete se pak aspoň víc těšit.

Kdyby mě ženská buzerovala, že zajdu sem tam do hospy, tak bych jí asi brzo ukázal dveře. To s tím šéfem je otázka. Na jednu stranu jí opravdu nemůžeš moc kecat do jejího volnýho času (viz výše) a zakazovat jakejkoli kontakt s ostatníma chlapama; na druhou stranu chápu, že tě to trápí. Zatím jí ale fakt zkus věřit, jinak to asi nemá moc cenu.

Předesílám, že se vztahama moc zkušenosti nemám, tak ber mou radu s rezervou...
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Duben 2008, 19:17:09 »

Když jsem přečetl všechny tyhle názory,tak si myslím že ono to asi nebude úplně jednoduché s tím názorem. Připomíná mi to opravdu chování malých dětí ,ale Vy jste dospělí a tak je to asi v něčem jiném. Dělat si naschvál nebo se nedokázat domluvit je začátek jízdy do pekel a pokud jste rozumní,tak se tam nebude chtít ani jednomu z Vás leda že by jste uvažovali o rozchodu... kvůli takovýmto malichernostem to tak potom dopadá. A pak se to tady bude zase řešit....   Zkuste se domluvit,je to o důvěře a toleranci.? Když na tom zapracujete bude vše o.k.
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Květen 2008, 08:11:25 »

  Tak lidi a opět další šoky... O víkendu jsme chtěli mezi lidi za zábavou. Bohužel nikdo nechtěl nikam z našich známých, tak mě ukecala ať jedem do bližšího města, kde bydlí její šéf a sednem si tam v baru. Nakonec jsem souhlasil (vždyť jde jen o posezení v baru že?...!) Pokecali jsme, vše v pohodě, až na to, že si chtěl s ní zatancovat u jukeboxu. (2x) Nechal jsem ji, nechtěl jsem dělat žárlivce, ale štvalo mě to neskutečně. Pak jsem si odskočil - psala sms. když jsem přišel, zrovna mu přišla nějaká sms- náhoda?  Zrovna včera. Sama od sebe mi volá, jestli půjdem do fitka, že už jede z práce. Já ji řekl, že je docela pozdě na cvičení. Že se stavím normálně k ní. Ona zas, že nemusím spěchat, že chce mít chvilku pro sebe. Tak jo za hoďku tam dojedu(jsem si řekl). V tom mi píše, že dojel její šéf a dovezl jí auto (aby nemusel ráno vstávat a jed pro ni, tak jí ho dává a ona jesdí pro něj- je to pocestě). Potřeboval tedy zavést dom. ona že ho hodí a dojede za mnou domů. Tak nakonec nedojela, když jsem jí volal vzala mi telefon, že tankuje. (ve stylu co otravuješ) a že už jede.  Nakonec nepřijela. já jí volal, psal. pak jsem se naštval a šel na pivko. V tom sms, že zapoměla doma na prádlo a věšela ho. (mobil samozřejmě v pokoji - to je na ni podobné).  Tak jsem napsal ať dojede, nebo že dojedu já. Odpověď cituji: "Uz je pozdě, jdu si bucnout, nezlob se! Dobrou". V tu chvíli jsem jí chtěl zavolat a dat jí najevo můj nesouhlas s jejím chováním. nakonec mě kamoš usměrnil, ať jí napíšu jen dobrou noc. Poslechl jsem. Už mě toto její chování štve! Mám  z toho všeho akorát nervy. Možná je to vše jen souhra náhod, možná že ne. Co si o tom myslíte?
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Květen 2008, 08:37:12 »

A to mi říká, ať nejsem žarlivý, že to nesnáší! ale jak mám nežárlit, když mi k tomu dává podněty jak může? Podle mě je člověk jako takový žárlivý úplně každý a kdo říka že ne, tak kecá. Někdo žárlí víc, někdo míň, ale žarlíme všichni. Je to přirozené.
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Květen 2008, 08:55:09 »

Něco jí podlě mě říct musím -  nějak ji vyjádřit můj nesouhlas. Jestli opravdu s ním nic nemá, a opravdu je jen "nespolehlivá" tak jí řeknu, že mě pěkně včera naštvala - nechá si mě klidně 2 hodiny čekat na ni a pak si jede sbírat prádlo a není schopna ani napsat? Tak to ne! To se mi nelíbí. Jenže stejně to nezjistím. vyptávat se jí na to nemůžu. Vedlo by to podle mě k tomu, že by mohla, jestli nezahýbá, zahýbat začít. A to jen natruc.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Květen 2008, 12:41:31 »

No, já nevim, no. Ale připadá mi, že sem to na začátku trefil, nebo je to vážně moc shod náhod najednou Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Květen 2008, 13:16:40 »

Srdce si přeje,i aby to byla shoda náhod, ale mozek říká, že těžko. Nevím dát tomu čas, jestli náhod přibyde, nebo se uklidní.... Asi jo..... Mám dojem, že jiný by ji už dávno poslal k šípku, jen já jsem takovvej vůl a dokola a neustále jí dávám šanci (v mé mysli) a nejsem schopen některé (často ty podstatné) věci říct nahlas. Možná si řeknete, že su chudák, možná že jsem, nicméně nechci tak zůstat.!
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Květen 2008, 14:35:04 »

žádné takové, nemůžu ji říct jestli mě nepodvádí, aby mně nepodvedla....Tak pokud ji nenapadáš z nevěěry pokaždé, když vyjde ze dveří, tak je blbost, aby ses něčeho takového bál.
Naopak si myslím, že je to nutné.
Z toho co píšeš, bych řekla, že ti dost se*e na hlavu a když ji postavíš před hotovou věc "podvádíš mně nebo ne?!", a máš pořádné argumenty, proč si to myslíš, tak tě nezačne na truc podvádět.
Můj názor je, že pokud to má v hlavě srovnané a nepodvádí tě, tak se bude snažit přesvědčit tě o tom, že je věrná.
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Květen 2008, 15:01:25 »

Monny, to vyzkouším hned dnes. teda jestli ji vůbec uvidím. Argumenů mám dost. výřečný su taky. Ještě jsem na ni nikdy nevyrukoval s podváděním, takže dnes to na ni vybalím a uvidí se na čem jsme. Očekávám její obrannou reakci, se kterou počítám. Díky Úsměv
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Květen 2008, 20:16:38 »

Myslím, že je na čase dát najevo, že takhle ne - teď mám na mysli to jak slíbila, že přijede a pak nic -> to se přece nedělá a ty jsi jí na to napsal jen sms na dobrou noc...
Jít semtam do hospody je taky normální, takže jí prostě řekni, že jdeš a nazdar (pokud jste teda neměli na tu dobu společné plány), nějaký čas na svoje kamarády byste měli oba mít, ona přece taky bude chodit kam chce...

vyjížďky se šéfem nemá cenu zakazovat, může si dělat co chce a to i bez tvého souhlasu... Ale zase kdyby mezi nima něco bylo, tak by se asi nějak moc nechlubila, že s ním někam jela...
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Květen 2008, 05:48:39 »

Tak jsem s ní včera mluvil, řekl jí, co se mi nelíbí. Hleděla na mě jak kdybych spadl z marsu. Nakonec si stála za svým (což může být pravda). Rozloučili jsme se v dobrém. Zapůsobila na mě důvěryhodně, ale jak se říká... opatrnosti není nikdy dost že? Ale ve výsledku jí asi víc věřím než včera. No uvidímeco dnes. Úsměv Jo... s tou hospodou...viz začátek tohoto tématu. To byla asi její chvilková náladovost (jak jsem říkal, je náladová jak blázen - ke mě se ještě chová jakš takš, ale k ostatním fakt podle nálad). Rozhodně někdy NEMÁ potřebu komunikovat a to s nikým (myslím tím povikládat si o čemkoliv). Zatím vám všem děkuji za názory. Docela mi to pomohlo Úsměv
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Květen 2008, 06:40:54 »

jo tak ona je holka náladová Šťastný, to se může fakt situace měnit Šťastný, třeba na tebe jen neměla náladu....
No, ale sám uvidíš
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS