Jak to všechno myslí?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:58:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak to všechno myslí?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak to všechno myslí?  (Přečteno 9297 krát)
adamjanik

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 11. Červen 2009, 21:17:39 »

Ahoj. Na stránce www.qark.net jsem žádnou radu nenašel tak jsem se došel podělit o svůj problém sem.

Nejsem ten typ co chodí na flaminga a balí každou, která se zdá že dá. Ale nedávno jsem jedno takové flamingo navštívil. Byl jsem tam sám jen s pár kamarády a nudil jsem se. Jak to viděla kamarádka tak mě vzala a seznámila se svou známou kamarádkou, Míšou. Já si s ní povídal no a po dvou hodinách asi jsme se začali líbat. Ještě se mi nic takového nestalo Ani jeden z nás neměl v sobě ani kapku alkoholu. Prostě to mezi námi nějak zajiskřilo a už to bylo. Domů jsem odcházel s jejím ICQ číslem. Hned další den jsme si začali psát. Všechno klapalo jak má. Druhý den však na ICQ jen odpovídala na mé dotazy a konverzace se skoro neúčastnila. Další den odpovídání mi najednou napsala ve škole SMS že mi za to co se stalo na té diskotéce děkuje. Přirozeně jsem ji poděkoval taky a nenápadně jsem se jí zeptal jestli si myslí že to bylo naposled. Neodpověděla, ale ukázalo se že ani nemohla. No a pak to začalo. Chtěl jsem ji znovu vidět jenže když jsem ji někam pozval, neměla čas nebo ji bylo blbě.....když jsem ji pak napsal na ICQ hned se odpojila. Tak jsme si nepsali dva dny. Jenže během toho co jsme si nepsali mi na Facebooku posílala dárečky stylu: srdíčko -too sweet a podobně. No a já nevěděl jestli se jí tedy líbím nebo ne. Pak když jsme si po těch dvou dnech zase na ICQ začali psát jsem přišel na téma které ji rozvázalo jazyk a konečně se rozpovídala. To jsem se však dozvěděl že se v květnu rozešla se svou jeden a půl roční známostí a že teď kluka nechce.
No a to tedy nevím proč se to na té diskotéce stalo a vůbec proč se stalo to všechno. Něco dělala že se ji líbím a něco zas že nechce mě ani vidět. Tak co je pravda co mám dělat já ji opravdu moc chci a nevím jak na to mám jít. Jestli mám čekat než na další známost bude připravená jenže jak se nestát "jen kamarádem" a jak se jí opravdu zalíbit aby se mi nevyhýbala. Abych opravdu věděl na čem jsem. Děkuji moc těm kteří si to přečtou a napíší svůj názor.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Červen 2009, 21:19:34 »

Podle mě to bere jako úlet.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Červen 2009, 21:29:17 »

Asi takhle, může to znít docela nehezky, ale někdy se stane, že když se holka rozejde se svym dlouhodobějšim klukem, tak nemusí hned skočit do dalšího vztahu. Potřebuje si třeba trochu srovnat, co vlastně chce dál a může si třeba chtít užít tu chvíli volnosti. Mně se třeba stává, že mám období, kdy se mi skoro žádnej nelíbí. Nejspíš proto, že mám tak nějak ještě "zafixovanej" ten ideál v podobě bývalýho kluka. Ale už nevidim důvod, proč se nepobavit, když jsem svobodná a můžu si to "dovolit"...
Tim samozřejmě nechci říct, že to tak dělaj všechny holky, ale myslim si, že je to docela běžný. Dělaj to i kluci.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Červen 2009, 21:31:23 »

Přesně tak, sama ti řekla, že kluka nechce. To ovšem neznamená, že se s  někým nemůže líbat na diskotéce. Bere to jako úlet, ne jako závazek  Řekni to mé ruce

Teď si chce nejspíš trochu užít a né se hned znova vázat, takže na ni v tomhle ohledu netlač. Nejlepší by bylo jí naznačit, že taky nic vážnýho nehledáš.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Červen 2009, 21:45:01 »

klasická situace, taky jsem si tím prošel, akorát já už to neřešil od začátku, protože jsem věděl, jak to dopadne:-)

kámoška, se kterou jsem se půl roku neviděl se se mnou vykousla a o 5 minut později z ní vypadlo, že se před 5 dny rozešla se svým klukem:-) tak jsem se pousmál, políbil ji a nechal toho a neuháněl ji;)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
adamjanik

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Červen 2009, 16:28:11 »

dobře tak dík moc ja to teda nějak udělmám...a uvidím jak to dopadne..
Zaznamenáno
Fuujin



Jsem chlap, jen mate obrázek

Karma: 2
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Červen 2009, 20:23:42 »

Jj,  tímhle souhlasím, znám.. Můžeš říct něco "Ok, rozumím." A už jí nepsat. Kdyby náhodou měla zájem, ozve se sama, když ne tak nic. Kdyby ses vnucoval jen si to přihoršíš, imo
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Červen 2009, 18:35:51 »

Ale já si myslím, že to může znamenat, že kluka sice nechce, ale ty se jí moc líbíš...Nemůže se rozhodnout...Být tebou dám jí ČAS Úsměv, nebo se jí narovinu zeptám"Hele jak to vlastně myslíš???"
Zaznamenáno
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 15. Červen 2009, 19:29:30 »

Najdi si jinou, všude okolo jsou jich spousty. Jen by jste se zbytečně trápili Mrkající věř mi.
Využij svou energie jinam, než ti ji vysaje a nebudeš mít nic.
Zaznamenáno

adamjanik

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Červen 2009, 16:35:19 »

děkuji všem za rady...už jsme spolu a mám ji mkoc rád. Snad nám to klapne
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Červen 2009, 23:57:24 »

a prozradíš nám, jak se to nakonec stalo, že se rozhodla to s tebou zkusit? odhaduju, že ses jí připomínal tak dlouho a s tak šťastnou intenzitou, že v ní převážil názor, že její obavy ze vztahů jsou zbytečné... ale přesto, vzhledem k tomu, že se jedná o scénář, který tady čekala spíš menšina, nebylo by myslím na škodu to eventuelně trochu rozvést...
btw, hodně štěstí...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Červen 2009, 20:21:54 »

Hm, gratulace  Potlesk
Nic ve zlym, ale na úspěch to moc nevypadalo Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
adamjanik

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Červen 2009, 11:54:40 »

No taky sám nevím jak se to stalo. Prostě to brala jako úlet k vůli nedávnému rozchodu s přítelem. Jenže po úletech si dva nezačnou psát celý týden na ICQ, SMS. Pořád. Měl jsem veliké štěstí, že jsem se jí zalíbil. Jenže tu byl stejně ještě jeden oříšek. Nechtěla se mnou nic mít z důvodu obav z dalšího rozchodu. A mě nezbývalo nic než to tolerovat, ale dál jsem s ní flirtoval navštěvoval jsem ji. Vtipkoval jsem Úsměv. No a po týdnu tady těchto věcí se to prostě stalo. Políbili jsme se podruhé. A tím to bylo vše vyřešeno. Na rozchod zapomněla a začala myslet na ty lepší věci co nás čekají. A tak jsme spolu už 5 dní.
Zaznamenáno
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 22. Červen 2009, 19:22:02 »

Kdyžtak tady se tam ještě písni, jak to vypadá, docela mě to zajímá Úsměv
Zaznamenáno

Fuujin



Jsem chlap, jen mate obrázek

Karma: 2
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Červen 2009, 11:05:42 »

Žádný štěstí, ale um.. Věř si Šťastný
A gratuluju, jsem překvapenej.. Ale myslimže to nenásilný psaní a tak to potřebovalo, kdybys řekl "zapomeň na ten rozchod, blabla" tak to asi nevyjde Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Červen 2009, 11:07:43 »

docela mě zajímá, jak tohle všechno bude vypadat za 2 měsíce. přeju ti, ať ti to dobře dopadne_:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Červen 2009, 14:47:08 »

Celkem zajímavej příběh. Jen z toho mám trošku takovej pocit, že jsi do ní hučel tak dlouho, až nakonec podlehla. Ale co, taky řešení Úsměv
Jen by mě ještě zajímal váš věk, protože ten by celou tuhle situaci mohl docela pěkně dokreslit. A samozřejmě bys mohl občas hodit, jak se vyvíjí situace.
Jinak přeju GL Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS