Jak vypada zenska iniciativa ???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:30:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak vypada zenska iniciativa ???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak vypada zenska iniciativa ???  (Přečteno 10566 krát)
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« kdy: 17. Červenec 2007, 02:19:50 »

Muj dotaz se tyka zenskeho chovani a rospoznani stavu kdy se holka s klukem schazi ze zajmu nebo jen proto ze se doma nudi.

Pred par dny jsem poznal hezkou a inteligentni divku, na muj vkus trochu plachou ale to neni vzdy na skodu. Po tretim rande mne prepadla myslenka proc se se mnou vubec schazi ?
Ano dame si pusu na rozloucenou, vzdy prijala me pozvani kamkoliv a bez zbytecneho premlouvani, je mila, mame si i o cem povidat, jen se mi proste zda ze je (nevim jak to jen rict) ze se mnou chodi ven z nudy.
Ani jednou mi sama od sebe nezavolala, byt by se jen zeptala jak se mam. Taky je dost nerozhodna.
Strasne by mne zajimalo jak by pokracovali zkusenejsi?

Nemam pockat az se ozve ona, a pokud se neozve tak konec ??
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Červenec 2007, 10:23:02 »

Vek???
V čom je nerozhodná?
Načo by ti aj volala keď ty jej stále voláš a poznáte sa len pár dní Úsměv
Všímaj si jej reč tela napr. (téma tu o tom je).
Ja som možno taký radikálnejší a vyskúšal by som, ako bude reagovať na moje dotyky (keď sa budete rozprávať, tak skús ju chytit za rameno alebo prejst zlahka po ruke), potom sa k nej pritúliť niekedy bližšie, chytiť za ruku a o pár chvíľ ju skúsiť pobozkať...
...je tu o tom mnoho popísaného, stačí čítať.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Červenec 2007, 12:33:43 »

Když ženská do něčeho jde po hlavě, tak je to sakra poznat. Někdy je to skoro až na škodu. Ale ve tvém případě dost záleží na věku. Je fakt, že existuje dost holek typu "tady mě máš a snaž se"... S těma bohužel moc srandy neužiješ.
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 17. Červenec 2007, 13:19:20 »

Taky jsem to už zažil. Bylo jí 17 tehdy. Vyzkoušel jsem to zase s další a můžu říct, že když v ní vzbudíš zvědavost, tak je to potom snažší. A někdy, když si s ní chceš povídat, dejme tomu uprostřed rozhovoru to prostě usekni a řekni, že musíš ještě něco důležitého udělat. A když se zeptá co, tak jí řekni, že to má jedno, že se ti o tom nechce mluvit. (ona nemusí vědět, že se chceš natáhnout do vany) A pak odejít.
Vždyť se na to podívejme z našeho pohledu, když to někdo udělá nám. Mně osobně, když to někdo takto ukončí a vypadá, že je to něco vážného, tak to u mě vyvolává spíš pečovatelské pocity, jestli se nestalo něco vážného. Pokud to ten člověk utne v tom nejlepším a ne tak vážně, tak je to zase jako bys malému děcku sebral hračku. Prostě ten člověk je rozjetý a chce pokračovat a když to skončíš, tak nad tím většinou ještě nějakou chvilku přemýšlí, nebo mu minimálně zůstane dobrá nálada. Líbilo se mu to a příště bude chtít pokračovat. Tak se vytváří zvyky. Vždycky to dobré nebo nejlepší jen po kapkách, pak ten člověk potom bude slintat.
To je, co se vytváření zájmu týče. Snad je to srozumitelné.  Šťastný
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Červenec 2007, 13:42:58 »

Taky jsem to už zažil. Bylo jí 17 tehdy. Vyzkoušel jsem to zase s další a můžu říct, že když v ní vzbudíš zvědavost, tak je to potom snažší. A někdy, když si s ní chceš povídat, dejme tomu uprostřed rozhovoru to prostě usekni a řekni, že musíš ještě něco důležitého udělat. A když se zeptá co, tak jí řekni, že to má jedno, že se ti o tom nechce mluvit. (ona nemusí vědět, že se chceš natáhnout do vany) A pak odejít.
Vždyť se na to podívejme z našeho pohledu, když to někdo udělá nám. Mně osobně, když to někdo takto ukončí a vypadá, že je to něco vážného, tak to u mě vyvolává spíš pečovatelské pocity, jestli se nestalo něco vážného. Pokud to ten člověk utne v tom nejlepším a ne tak vážně, tak je to zase jako bys malému děcku sebral hračku. Prostě ten člověk je rozjetý a chce pokračovat a když to skončíš, tak nad tím většinou ještě nějakou chvilku přemýšlí, nebo mu minimálně zůstane dobrá nálada. Líbilo se mu to a příště bude chtít pokračovat. Tak se vytváří zvyky. Vždycky to dobré nebo nejlepší jen po kapkách, pak ten člověk potom bude slintat.
To je, co se vytváření zájmu týče. Snad je to srozumitelné.  Šťastný
JJ. To je taky pravda. Za pokus by to stálo. Jen jí nesmí napadnout že máš jinou to by mohl bejt malinkej problém. Takže to nedělej v úplně nejlepším. Třeba když se zapovídáte ale je ještě brzo odpoledne. A pokud nic nemá bude o tom přemýšlet a třeba se odhodlá ti zavolat.
Jo a nemůže to třeba bejt tim že si vždy zapomene uložit tvoje číslo ? Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Červenec 2007, 21:18:19 »

Pozor, plache slecny si snadno vsugeruji nazor, ze ti neco provedli a ze uz je nechces ! !

Takze lepe formulovat: "Je to s tebou moc fajn a rad bych pokracoval, jenze si musim ted neco nutne vyridit. " atd.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Červenec 2007, 21:41:54 »

ji je 23, nerozhodnou jsem mysel v tom ze vsechno organizuji ja, a kdyz se ji na neco zeptam tak odpovi ze je ji to jedno.
Diky moc vsem za odpovedi.
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 17. Červenec 2007, 23:11:30 »

Hele tak přesně tohle mi říkala vždycky EX. Smějící se A dopadlo to tak, že za 2 měsíce se vrátila k bývalému, jako blesk z čistého nebe. Smějící se Doufej, že jsi nenarazil na podobný případ.
Můžeš zkusit: "Tak, když je ti to jedno, mně teda taky no. Nikam nepůjdem a je to." (ale záleží zase víc na její povaze, tohle je dost odvážný přístup, ale když klapne, je to ono Mrkající )
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Červenec 2007, 09:35:49 »

To budeš organizovat pořád. Co jsem měl nějaké vztahy, tak vždycky jsem něco organizoval já.

Tak to ve většině případů je, bylo a taky bude.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Červenec 2007, 16:05:07 »

tak me teda nedela potize rict ze bych rada do cajovny, do parku, nebo ze sem tudle videla super lanovy centrum a ze pdem teda tam... me prijde, ze kdyz si zenska nerekne a na vse odpovida nevim... ma pak nejaky zajem o neco? prece kdyz reknu nevim, muzu se dockat podniku, kterej nesnasim, na kterej mam spatny vzpominky nebo jen nemam chut na to co tam davaji...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Červenec 2007, 19:58:39 »

Nedá se než souhlasit, že ve většině případů to musíš vymyslet TY. Když neví kam jí tak to neznamená, že nikam jít nechce - jedna kámoška mě taky pořád někam tahá a když se jí zeptám kam, tak řekne že neví a ať něco vymyslim. Ale je pravda, že to může bejt taky tak, že nemá co dělat tak s tebou chodí ven. Já teda nevim jestli bych se k tomu sám odhodlal, ale nejsem ve tvý situaci tak navrhnout můžu Šťastný co jí nějaký rande dva dny předem ( nebo podle toho jak dlouho dopředu si je domlouváte ) zrušit Úsměv se slovy "promiň, přišlo mi do toho něco důležitýho, nevadilo by ti kdyby sme to odložili?" a pak dodat "napiš mi ( nebo zavolej ) kdy máš čas a domluvíme se".

Nebo možnost B. Spočívá v tom, že musíš zajít dál a zjistit jestli cukne zpátky. Úsměv

Hodně štěstí...
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Červenec 2007, 22:09:03 »

hehe, jestli to tam v ní udělá ten cuk  Smějící se
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
petr
Host
« Odpověď #12 kdy: 19. Červenec 2007, 12:25:53 »

Taky se mi neco hodne podobnyho stalo a naprosto s tebou soucitim, vim jake to je. Vetsinou to delaji nerozhodne holky, nebo ty plache (jak pises). Podle me te bere jako kamose a chce aby to tak zustalo, proto si te castecne drzi od tela. Zensky uvazuji jinak, proste ji je s tebou dobre jako s kamosem a nechce na tom nic menit a nebo te ranit, proto ta "lekla ryba". Tomu se da podle me jedine (v budoucnu s jinou zenskou) predchazet tak, ze se s balenim tzv. nese**s. Poprve kdyz ji vidis si na ni vezmes cislo, po par dnech zavolas a pozves na prvnim rande, ktere kdyz probiha dobre zakoncis pusou. Na dalsim rande uz pusa hned na zacatku atd, aby te zas nezaradila mezi svoje kamose. U stydlivych plachych uzavrenych holek to jde hur, pac z jejich reakci jen tezkou poznas jeji pociti. Ale ver mi, nestvat se s tim, jit na vec a po case se slecna ortka. PS: Nejmenuje se ta tvoje nahodou Lenka? :-D
Zaznamenáno
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Červenec 2007, 03:33:43 »

ne Lenka to neni  Šťastný
Zkusim na ni pritlacit a uvidim, snadse ledy pohnou mym smerem, Diky moc vsem.
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Srpen 2007, 19:38:18 »

hmm něco takovýho sem taky zažil.. a už nikdy víc. Dělala přesně to co píšeš.. A ještě na půlku věcí odpovídala jak chceš, mě je to jedno, třeba.. od tý doby to u holek nesnáším.
Zaznamenáno
Lalila

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Srpen 2007, 20:16:48 »

Tak prostě neví, je jí s tebou dobře ale neí jestli je zamilovaná(asi teda není) ale ví že by to třeba šlo tak to zkouší dál, nechce být aktivní aby sis nemyslel že už tě fakt chce:) jen tě zkoumá
Zaznamenáno
Mattheus

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Srpen 2007, 16:40:29 »

Odpovědí už je tu dost a asi k tomu už nemám co říct ,ale zajímalo by mě jak to dopadlo? Napiš nám to pls.     Díkec a zatím zdarec  Super!
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Srpen 2007, 14:36:37 »

Zazil jsem neco podobneho a jak jsem pozdeji zjistil od jejich (a zaroven i mych) kamaradek, tak se mnou "byla" proto, ze mela nejake psychicky spatne obdobi a chtela si proste sama sobe dokazat, ze je krasna a zadouci. Tak me proste za trosku mazleni k tomuhle zneuzila.

Kdyz jsem se to pozdeji dozvedel byl jsem z toho hoodne namichlej! Ďábelský
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Srpen 2007, 16:15:04 »

ji je 23, nerozhodnou jsem mysel v tom ze vsechno organizuji ja, a kdyz se ji na neco zeptam tak odpovi ze je ji to jedno.
Diky moc vsem za odpovedi.
Je pasivní typ. Zkusil bych ji nenápadně nazančit ači přimět k větší aktivitě, aby tě někdy pozvala sama někam ona, nebo, že máš tenhle týden spoustu práce, že se sejdete tehdy a tehdy (třeba nějaký nedělní výlet) a ať něco vymyslí, že tentokrát nebudeš mít čas to naplánovat. Když nic jiného, tak snad začně víc oceňovat tvůj aktivní přístup. Ale pozor, jestli nemám kámošky, žádné samostatné trávení volného času, může se stát, že na tobě může začít viset a vyčítat čas, kdy nebudeš s ní. Takže podporovatvaktivním přístupu,co to jde!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS